Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

pauliokas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-14
Žinutės: 473
Atsiliepimai: 0

#1 2016-10-14 19:12

Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

Tikslas : ryskinimasis, mases augimas. Pamatyti jusu pagalba mano klaidas mityboje. ESU SKINNY FAT. ant pilvo daug riebalu didelis pilvas
Amzius : 17
Svoris : 82
Ugis : 188cm
http://i.imgur.com/5PiZJRG.jpg
Vartojami papildai : amino tablete viena pries viena po trenkes
pries trenke 5g kreatino

3 d su svoriais treniruojuos po trenkes su svoriu 20min kardio didinant tempa iki 10km/h greicio
2d (tais tarpais nes su svoriais treniruojuos pirmadieni,treciadieni,penktadieni, tai antradieni ir ketvirtadieni dauzau kriause  4min nonstop ir tada 30sek arbe 1min poilsio ir taip visa valanda)
Kartais pietus keiciasi nes gyvenu su tevais ir reikia prie ju prisitaikyti. Pvz siandien valgiau pietum 4 kiausinius, darzoviu, grikiu 100g. Bandau kazka...

Sporto salej sportuoju menesis. Mityba irgi prisilaikau jau koks menesis, bet siom dienom siektiek per daug pricheatinau ir cipsu privalgiau. Bet nuo kitos savaites viskas. Jokiu ten cheatinimu. Valgiau tokias nesamones del to kad visus raumenis kazkaip skaudejo labai sunkios dienos buvo, daug streso, nesinorejo nieko daryt visiskai...

Paskutinį kartą taisė pauliokas123 (2016-10-14 19:30)

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#2 2016-10-14 20:12

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

kazkaip po viena tablete aminkiu nekazka 😄😄 itariu kad bent oo kokias 5 reik,kokios aminkes?

Neprisijungęs

 
pauliokas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-14
Žinutės: 473
Atsiliepimai: 0

#3 2016-10-14 20:30

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

levro amino tab

Neprisijungęs

 
Prudas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-07-28
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 2

#4 2016-10-14 20:48

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

Jau geriau nusipirk mesos uz tuos pinigus ka ant aminkiu isleidai jei jas po viena tablete luksteni smile
Siaip tau gal ir sugriausiu iliuzijas, gal net apatine lupa virpes bet isidemek ryskint ir mase auginti tai du skirtingi procesai tad teks rinktis viena is dvieju.

Neprisijungęs

 
pauliokas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-14
Žinutės: 473
Atsiliepimai: 0

#5 2016-10-14 20:48

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

ai dar BCAA turiu. Instrukcijoj parasyta 5 pries trenke ir 5 po. Tai nezinau ar man ribot kad tik iki trenkes ir po trenkes ar kaip daryt. Klausiau vieno ten sportininko facebooke, kad isvis jis ryja  ryte, pries trenke, po trenkes, vakare. tai pasimetes as. Prolabs BCAA RAM 1000 pavadinimas.

Neprisijungęs

 
pauliokas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-14
Žinutės: 473
Atsiliepimai: 0

#6 2016-10-14 20:50

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

Prudas rašė:

Jau geriau nusipirk mesos uz tuos pinigus ka ant aminkiu isleidai jei jas po viena tablete luksteni smile
Siaip tau gal ir sugriausiu iliuzijas, gal net apatine lupa virpes bet isidemek ryskint ir mase auginti tai du skirtingi procesai tad teks rinktis viena is dvieju.

aminkes ir kreatina galima sakyt gavau dovanu. nes as siektiek paisau su photoshopu, o jis turi papildu parduotuve, tai siektiek atsilygino uz darbus. tiesa nedideliom porcijom. bent jau as jo klausiau kodel tokiom dozem reik vartot tai tipo pagal ta Levrona reikia taip vartot nes jeigu nori po 2 aminkes ir pries ir po vartot tai reikia daugiau svert negu 80kg.

Neprisijungęs

 
pauliokas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-14
Žinutės: 473
Atsiliepimai: 0

#7 2016-10-14 20:52

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

Prudas rašė:

Jau geriau nusipirk mesos uz tuos pinigus ka ant aminkiu isleidai jei jas po viena tablete luksteni smile
Siaip tau gal ir sugriausiu iliuzijas, gal net apatine lupa virpes bet isidemek ryskint ir mase auginti tai du skirtingi procesai tad teks rinktis viena is dvieju.

Tai kad as issiryskines net nezinau kaip atrodysiu... Juk ir tai palyginus su ugiu mazai sveriu o cia dar numetes kokius 5kg ar kiek kad issiryskinciau tai nezinau kaip bus. O kaip del mitybos..? Tada ka man geriau pasirinkt? Ryskintis, mest svori? jei skinny fat esu? pagalbos.... skaiciau daug literaturos, susidariau lyg ir mitybos, sporto programas... bet kazkur turbut yra ta problema ar kazkas tokio.

Neprisijungęs

 
Prudas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-07-28
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 2

#8 2016-10-14 21:01

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

Tj tu nori kad tau hebra pasakytu ko tau reik noret.. nebuk juokingas.. apsispresk pats ko nori...

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#9 2016-10-14 21:09

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

Sudu kruva o ne mityba.

Neprisijungęs

 
pauliokas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-14
Žinutės: 473
Atsiliepimai: 0

#10 2016-10-14 21:10

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

@Prudas http://i.imgur.com/c3jmvG8.png


kas blogai? ;/ @BloodyZero

Paskutinį kartą taisė pauliokas123 (2016-10-14 21:12)

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#11 2016-10-14 21:25

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

pauliokas123 rašė:

@Prudas http://i.imgur.com/c3jmvG8.png


kas blogai? ;/ @BloodyZero

utiutiu tiek mazai riebalu ir tiek daug baltymu? Vat kas tave pastumejo tokiam bukam sprendimui?

Neprisijungęs

 
pauliokas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-14
Žinutės: 473
Atsiliepimai: 0

#12 2016-10-14 21:27

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

BloodyZero rašė:

pauliokas123 rašė:

@Prudas http://i.imgur.com/c3jmvG8.png


kas blogai? ;/ @BloodyZero

utiutiu tiek mazai riebalu ir tiek daug baltymu? Vat kas tave pastumejo tokiam bukam sprendimui?

o cia mazai riebalu gaunasi? isvis as jau ruosiaus ribot kiausinius nes tipo trinyje daug riebalu... O baltymu galvojau kad reikia 2g y kilograma kazkur, tiek ir bandau gaudytis. O kai ju perteklius gaunasi tai tada lasiniai kaupiasi ar kazkas tokio?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#13 2016-10-14 21:31

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

pauliokas123 rašė:

BloodyZero rašė:

pauliokas123 rašė:

@Prudas http://i.imgur.com/c3jmvG8.png


kas blogai? ;/ @BloodyZero

utiutiu tiek mazai riebalu ir tiek daug baltymu? Vat kas tave pastumejo tokiam bukam sprendimui?

o cia mazai riebalu gaunasi? isvis as jau ruosiaus ribot kiausinius nes tipo trinyje daug riebalu... O baltymu galvojau kad reikia 2g y kilograma kazkur, tiek ir bandau gaudytis. O kai ju perteklius gaunasi tai tada lasiniai kaupiasi ar kazkas tokio?

Taip, mazokai. Mityba mest svoriui kaip suprantu. Nelabai matau, kaip tu tai padarysi su tokiu angliu kiekiu. O nusimest riebala ir uzaugint mase tai cia fantazuok nefantazaves taip nebus smile

Neprisijungęs

 
pauliokas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-14
Žinutės: 473
Atsiliepimai: 0

#14 2016-10-14 21:35

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

BloodyZero rašė:

pauliokas123 rašė:

BloodyZero rašė:


utiutiu tiek mazai riebalu ir tiek daug baltymu? Vat kas tave pastumejo tokiam bukam sprendimui?

o cia mazai riebalu gaunasi? isvis as jau ruosiaus ribot kiausinius nes tipo trinyje daug riebalu... O baltymu galvojau kad reikia 2g y kilograma kazkur, tiek ir bandau gaudytis. O kai ju perteklius gaunasi tai tada lasiniai kaupiasi ar kazkas tokio?

Taip, mazokai. Mityba mest svoriui kaip suprantu. Nelabai matau, kaip tu tai padarysi su tokiu angliu kiekiu. O nusimest riebala ir uzaugint mase tai cia fantazuok nefantazaves taip nebus smile

O tai ka man reiketu pradet daryt? Riboti angliavandenius (per puse kirst? pusryciam baltymai tik jokiu angliu? pries trenke per puse kirst?) Ta proga didint baltymu ir riebalu kieki kad kompensuot angliu kirtima? As bijau kad svori numesiu ir irvel kudas busiu kaip pries metus ( buvau 182 ir sveriau gal 60 bet vistiek buvau su lasiniuotu pilvu bet tada buvo tiek rankos kaulai tik ir taip toliau. Nu dabar negalima sakyt kad oj kad ne kaulai bet jau i zmogu panaseju..)

Neprisijungęs

 
pauliokas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-14
Žinutės: 473
Atsiliepimai: 0

#15 2016-10-14 21:38

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

Kaip del pvz kitu patiekalu? Ar kiti normalus neskaitant to kad angliu per daug? Pvz varske tinka ypac kai tokio riebumo (kai pats sakei kad riebalu truksta) ? Taippat rase man kad sportininkai nelabai geria pieno nes pienas uzlaiko vandeny odoj. kazkas tokio.

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#16 2016-10-14 22:06

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

per daug kcal. su 2.8k tu maintainint savo svori beveik gali

Neprisijungęs

 
pauliokas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-14
Žinutės: 473
Atsiliepimai: 0

#17 2016-10-15 14:21

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

up...

Neprisijungęs

 
Laurin
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-08-05
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#18 2016-10-15 14:54

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

pauliokas123 rašė:

up...

Viska tau isaiskino jau. Kerti per anglius ir keli riebalus. Koses palik is ryto ir po trefkes, pienas vapse nereikalingas. Dadek sviesta, kokosu, alyvuogiu alieju.

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#19 2016-10-15 17:45

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

tavo temos pavadinimas, lyg staiga gimdyt pradėtum arba laikais rankom už devynaukščio namo stogo.

Numesk kcal.

Neprisijungęs

 
pauliokas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-14
Žinutės: 473
Atsiliepimai: 0

#20 2016-10-15 17:55

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

Laurin rašė:

pauliokas123 rašė:

up...

Viska tau isaiskino jau. Kerti per anglius ir keli riebalus. Koses palik is ryto ir po trefkes, pienas vapse nereikalingas. Dadek sviesta, kokosu, alyvuogiu alieju.

kiek skaiciau, tai angliavandeniai reikalingi kaip energijos saltinis.Skaiciau kad lyg ir jeigu nebus angliavandeniu t.y energijos saltinio tai mano organizmas tada ims raumeni ir ji vartos kaip energijos saltiny per treniruote.  kam man kose po trenkes?  Kodel ne geriau baltymai kad pasocinciau raumenis kurie buvo pazeisti per trenke? O pries trenke nevalgyciau nieko ir tuo atveju busiu be energijos? Nereikia but tokiem susireiksminusiam, lyg man butu isaiskine. pasiziurek  - buvo du klausimai, nebuvo atsakyta, tai jeigu man kazkas neaisku tai kaip man galejo isaiskint? Jausmas lyg ne sporto forume klausciau kazko... http://i.imgur.com/ff4H9qp.png
----------------
ir pvz dabar ziuriu kitam poste zmogaus yra zmogaus parasyta taip -
http://i.imgur.com/EcbWZWb.png
2g baltymu/kg, 1g riebalo kg.
pas mane pagal baltymus 82.5kg svoris (koks ir yra) o pagal riebala irgi gaunasi pakankamas svoris (86 pagal riebala o istikruju 82)
paskaiciavus kalorijas jeigu nebutu angliavandeniu mano maisto racione (pridejau dar tuos maisto patiekalus kur nevirsyja 10 g angliavandeniu) yra apie 1200 kcal. 
pagal benderio formule kur pamaciau va poste, tai reiskiasi man 1700 kcal ir reikia paskirstyt angliavandeniams - ka as padariau. Pas zmogu temoje tikslas buvo sumazinti riebala nuo juosmens, isryskinti presa ir kitus raumenis. Tai kaip cia gaunas...?

Paskutinį kartą taisė pauliokas123 (2016-10-15 18:12)

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4100
Atsiliepimai: 37

#21 2016-10-15 18:05

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

Ziuriu tau cia sunkiai sekasi, o patarinetojai geresni vienas uz kita, suprantama, N tokiu kaip tu cia ateina, kuriems atrodo padaryk uz aciu.
Bet va tau planas, kiekius susitatysi pats:
Pusryciai: kiausiniai (pilni), avizine kose
Priespieciai: riesutai
Pietus: Jautiena, kruopos, daug zaliu darzoviu, jei truks riebalo, i salotas aliejus galima
Pries treniruote: Vistiena: kruopos, daug zaliu darzoviu
Valgis po tren: Zuvis gali buti ir riebi, daug zaliu darzoviu
Vakariene: Varske su arbata

Kiekiai: 2-2.2g/kg baltymo bus uztektinai, 1g/kg riebalo, o visa kita kas lieka angliavandeniai. Taigi gaunasi 164-180g baltymo = 664kcal, 82g riebalu = 738kcal.
Pradziai pradek judet nuo kokiu 2200-2300kcal, po to pasimazinsi. Taigi baltymu ir riebalu kcal sudaro 1400kcal taigi lieka apie 800-900kcal kas lyg 200g-225g angliu. O kai nekris svoris baltymu, riebalu nelieti, pasimazinsi vis angliavandenius.

Paskutinį kartą taisė bender (2016-10-15 18:06)

Prisijungęs

 
pauliokas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-14
Žinutės: 473
Atsiliepimai: 0

#22 2016-10-15 18:13

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

dar nematydamas tavo posto mano temoje, rasiau butent apie tavo posta kito zmogaus temoje. geras sutapimas. big_smile

Neprisijungęs

 
pauliokas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-14
Žinutės: 473
Atsiliepimai: 0

#23 2016-10-15 18:19

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

matai, pas mane lyg ir  yra skirtumas tarp tu kurie ateina visiskai nezinodami cia ir praso sudaryti mitybos programa ir tarp manes. skirtumas tas kad as kaip ir bent jau susidariau nuomone kad as visai teisinga mityba susidariau, tik tiek kad pas mane angliavandeniai blogai, kiekiai visi kiti lyg ir geri pasiziurejus pagal tavo skaiciavimus - baltymai, riebalai viskas gerai... smile belieka anglis pasiskirstyt y 225g kazkur.

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#24 2016-10-15 19:31

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

pasakem kad kcal daug riebalo mazai, riebala kelk iki 1.5fg/kg angliu saskaita. kcal sumazink bent per 200 pradziai,poto stebek pagal svori, mityba tavo ta nieko ypatinga.

Neprisijungęs

 
pauliokas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-14
Žinutės: 473
Atsiliepimai: 0

#25 2016-10-15 19:59

Re: Prašau padėkit man. Mano mityba. Aš skinny fat.

o svoris turi krist zenkliai? kiek tureciau svert kad pilvo nebutu ir pilvo raumenu jau nors konturai sviestu? as isivaizduoju kad max 5kg numest, ar blogai isivaizduoju?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net