Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#51 2018-04-25 10:39

Re: Pagalos del vaistu!

neurof rašė:

Kavioras rašė:

neurof rašė:

vava apsiskaites su do visokio internete ir mano kad protingas, jam autoritetas tai biggie sizofrneikas is depresijos forumo, o tas biggie istikruju klounas numeris vienas , oligofrenas kuris mano kad kazka supranta apie medicina , psichiatrija ir psichotropines.

Tu išvis nieko nesupranti tai gal nekalbėk net apie kitus :DDDD "alkoholis tai ikyrumas"- tavo frazė :DDDDD

kur rasiau kad alkoholis? gal alkoholizmas, chepushila tu baigta big_smile ar zinai ka reiske obsesijos? ikyrumai? ikyrios potraukiai?

Nežinau, nes tu čia pats sugalvojai dur.nas būdamas :DDDDS

Prisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#52 2018-04-25 14:38

Re: Pagalos del vaistu!

Neurof nesinervuok, darau kardio smile)) #shredded #zyzz #mirrin

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#53 2018-04-25 16:19

Re: Pagalos del vaistu!

tu grynas narkomanas, padla ! kaip ir betkoks narkomanas alkoholikas pats vartoja ir nori kad kiti irgi kentetu vartotu..kiekvienas narkomanas daug kitu zmoniu pasodina nat nakorta, vat tu toks pats esi, biologine siuksle !

Paskutinį kartą taisė neurof (2018-04-25 19:55)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#54 2018-04-25 16:30

Re: Pagalos del vaistu!

Kavioras rašė:

neurof rašė:

Kavioras rašė:

Tu išvis nieko nesupranti tai gal nekalbėk net apie kitus :DDDD "alkoholis tai ikyrumas"- tavo frazė :DDDDD

kur rasiau kad alkoholis? gal alkoholizmas, chepushila tu baigta big_smile ar zinai ka reiske obsesijos? ikyrumai? ikyrios potraukiai?

Nežinau, nes tu čia pats sugalvojai dur.nas būdamas :DDDDS

psichine priklausomybe ir pasireiske ikyriomis potraukomis isgerti, kuri zmogu klaidingai priima uz savo nora, nors tai liga, patologiniai pakeitimai smenise , aisku tau degeneratas? tai nepagydoma, bet kontroliot galima jeigu zmogus supranta kad tai ne jo noras, tada ir kontroliot nera ka. tai priklausomybes sindromas. ir tai nepagysi su jokiais tablecias ! bet yra daug veiksmingu metodu ))

Paskutinį kartą taisė neurof (2018-04-25 16:31)

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#55 2018-04-25 17:03

Re: Pagalos del vaistu!

Kodėl niekas neužbanina ar neįspėja Neurof ? Įžeidinėja visus iš eilės, teršia temas. Užfloodina visas temas, kažkaip nesažininga sad

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#56 2018-04-25 17:35

Re: Pagalos del vaistu!

neurof rašė:

tu grynas narkomanas, padla ! kaip ir betkoks narkomanas alkoholikas pats vartoja ir nori kad kiti irgi kentetu vartotu..kiekvienas narkomanas daug kitu zmoniu pasodina nat nakorta, vat tu toks pata esi, biologine siuksle !

prasom toleruoti forumo narkomanus ir tvardytis su izeidinejimais. pirmas ispejimas.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#57 2018-04-25 17:40

Re: Pagalos del vaistu!

Ačiū. Jis išmestas senai iš Depresijos forumo, nes visus įžeidinėjo, net atsekdavo žmones per Facebooka ir liepdavo nebevartoti vaistų, nes tipo negerai. Jis žmogus sunkiai kenčia, bandžiau juokauti su juo, bet vistiek įžeidinėja už nieką. Kaip su žmogum nepaprikolinsi hmm

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#58 2018-04-25 17:50

Re: Pagalos del vaistu!

BritainFirst rašė:

Ačiū. Jis išmestas senai iš Depresijos forumo, nes visus įžeidinėjo, net atsekdavo žmones per Facebooka ir liepdavo nebevartoti vaistų, nes tipo negerai. Jis žmogus sunkiai kenčia, bandžiau juokauti su juo, bet vistiek įžeidinėja už nieką. Kaip su žmogum nepaprikolinsi hmm

Man jau x10 geriau paskaityt ka jis raso nei tavo su-dus... tu 10 kart jau is cia ismestas buvai ir su kitais accountais prisimaldaudavai atgal tai gal tu praslysk i sona su tais nepasitenkinimais ka. Ant tiek visus cia uz-pi-ses esi,ar jau pamirsai? Gliukozes laikai jau baiges pala?

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2018-04-25 17:50)

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#59 2018-04-25 17:55

Re: Pagalos del vaistu!

neurof rašė:

tu grynas narkomanas, padla ! kaip ir betkoks narkomanas alkoholikas pats vartoja ir nori kad kiti irgi kentetu vartotu..kiekvienas narkomanas daug kitu zmoniu pasodina nat nakorta, vat tu toks pata esi, biologine siuksle !

Bet sitas tai tiesa :d norit jus pripazint ar ne. Psyhologiskai degradam lengviau kai aplink ju priklausomi degradai irgi sukas

Paskutinį kartą taisė nesako (2018-04-25 17:56)

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#60 2018-04-25 17:55

Re: Pagalos del vaistu!

fitnesas rašė:

BritainFirst rašė:

Ačiū. Jis išmestas senai iš Depresijos forumo, nes visus įžeidinėjo, net atsekdavo žmones per Facebooka ir liepdavo nebevartoti vaistų, nes tipo negerai. Jis žmogus sunkiai kenčia, bandžiau juokauti su juo, bet vistiek įžeidinėja už nieką. Kaip su žmogum nepaprikolinsi hmm

Man jau x10 geriau paskaityt ka jis raso nei tavo su-dus... tu 10 kart jau is cia ismestas buvai ir su kitais accountais prisimaldaudavai atgal tai gal tu praslysk i sona su tais nepasitenkinimais ka. Ant tiek visus cia uz-pi-ses esi,ar jau pamirsai? Gliukozes laikai jau baiges pala?

Ačiū už pastebėjimus, bandysiu tobulėti. Tu ir buvai užbanintas už įžeidinėjimus, tai tu neturi teisės man aiškinti, o aš žmonių neįžeidinėju. Kokią teisę tu turi mane žeminti.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#61 2018-04-25 18:24

Re: Pagalos del vaistu!

BritainFirst rašė:

fitnesas rašė:

BritainFirst rašė:

Ačiū. Jis išmestas senai iš Depresijos forumo, nes visus įžeidinėjo, net atsekdavo žmones per Facebooka ir liepdavo nebevartoti vaistų, nes tipo negerai. Jis žmogus sunkiai kenčia, bandžiau juokauti su juo, bet vistiek įžeidinėja už nieką. Kaip su žmogum nepaprikolinsi hmm

Man jau x10 geriau paskaityt ka jis raso nei tavo su-dus... tu 10 kart jau is cia ismestas buvai ir su kitais accountais prisimaldaudavai atgal tai gal tu praslysk i sona su tais nepasitenkinimais ka. Ant tiek visus cia uz-pi-ses esi,ar jau pamirsai? Gliukozes laikai jau baiges pala?

Ačiū už pastebėjimus, bandysiu tobulėti. Tu ir buvai užbanintas už įžeidinėjimus, tai tu neturi teisės man aiškinti, o aš žmonių neįžeidinėju. Kokią teisę tu turi mane žeminti.

big_smile goodgame

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#62 2018-04-25 18:37

Re: Pagalos del vaistu!

fitnesas rašė:

BritainFirst rašė:

fitnesas rašė:

Man jau x10 geriau paskaityt ka jis raso nei tavo su-dus... tu 10 kart jau is cia ismestas buvai ir su kitais accountais prisimaldaudavai atgal tai gal tu praslysk i sona su tais nepasitenkinimais ka. Ant tiek visus cia uz-pi-ses esi,ar jau pamirsai? Gliukozes laikai jau baiges pala?

Ačiū už pastebėjimus, bandysiu tobulėti. Tu ir buvai užbanintas už įžeidinėjimus, tai tu neturi teisės man aiškinti, o aš žmonių neįžeidinėju. Kokią teisę tu turi mane žeminti.

big_smile goodgame

Fitnesai nežemink žmonių utiutiu.t, o jeigu žemini tai žemink neurof'ą.

Paskutinį kartą taisė Kavioras (2018-04-25 18:44)

Prisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#63 2018-04-25 18:50

Re: Pagalos del vaistu!

Tai kad jis zmoniu ir nezemino

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#64 2018-04-25 18:58

Re: Pagalos del vaistu!

neurof rašė:

Kavioras rašė:

neurof rašė:


kur rasiau kad alkoholis? gal alkoholizmas, chepushila tu baigta big_smile ar zinai ka reiske obsesijos? ikyrumai? ikyrios potraukiai?

Nežinau, nes tu čia pats sugalvojai dur.nas būdamas :DDDDS

psichine priklausomybe ir pasireiske ikyriomis potraukomis isgerti, kuri zmogu klaidingai priima uz savo nora, nors tai liga, patologiniai pakeitimai smenise , aisku tau degeneratas? tai nepagydoma, bet kontroliot galima jeigu zmogus supranta kad tai ne jo noras, tada ir kontroliot nera ka. tai priklausomybes sindromas. ir tai nepagysi su jokiais tablecias ! bet yra daug veiksmingu metodu ))

O tarkim tu gali kontroliuoti savo nesveiką norą pastoviai rašyti nesąmones? Ar čia irgi įkyrumas?

Prisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#65 2018-04-25 19:54

Re: Pagalos del vaistu!

BritainFirst rašė:

Ačiū. Jis išmestas senai iš Depresijos forumo, nes visus įžeidinėjo, net atsekdavo žmones per Facebooka ir liepdavo nebevartoti vaistų, nes tipo negerai. Jis žmogus sunkiai kenčia, bandžiau juokauti su juo, bet vistiek įžeidinėja už nieką. Kaip su žmogum nepaprikolinsi hmm

tu realiai idijotas, rasai netiesa, depresijos klube parasiau tik pora kartu psichotropiniu sarasa kurias nereiketu vartoti seip sau. ir tai kad jiems visiems ten sufabrikuoti diagnozes, ir vaistai neteisingai israsomi daug ir arkliskose dozose . jie banina visus kas raso tai kad jiems nepatinka, jie puse forumo uzbanino, depr klubas tai sektantu forumas, kurie sekia visus ir reklamoja psichotorpinies, taipat ten ir psichiatrai stebi, studentai, ir kitaip veikia juos. tu ir biggie dydziausi parazitai kurie visiems mazvaikams ten reklamoja psichotropinius ir sako kad tai labai gerai. paskui admine norejo susidraugauti su manim, as pasiunciau nachuj ji, ir tada jinai pasake moderadotirui kad mane pastovei banintu, iskart kai tik as presirigistruoju forume )) bet man ten nera ka veikti tarp tokiu idijotu kaip tu. ten tuscias forumas, pora sizofreniku simuliantu sedi, sapanliones rasineja, kuriems  psichiatrai pastovei keicia diagnozes del nekompetitingumo, zodziu lietuvos psichiatru aukas. ps ne is vieno ten nejuokavau, atvirksciai padet norejau !

Paskutinį kartą taisė neurof (2018-04-25 20:01)

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#66 2018-04-25 20:04

Re: Pagalos del vaistu!

Reiktų antro įspėjimo už įžeidinėjimus !

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#67 2018-04-25 21:29

Re: Pagalos del vaistu!

BritainFirst rašė:

Reiktų antro įspėjimo už įžeidinėjimus !

tu rasai netiesa apie mane gyvunas, pilna dezinformacija, provokatoris, psichotropiniu reklamotojas, tau kaip minimum ispejima reiketu, o geriau bana.

Paskutinį kartą taisė neurof (2018-04-25 21:33)

Neprisijungęs

 
TurnykMaster
Dažnas dalyvis
Vietovė: Narnia
Registravosi: 2010-03-23
Žinutės: 677
Atsiliepimai: 2

#68 2018-04-25 21:55

Re: Pagalos del vaistu!

neurof, is tavo postu as manau, kad pats neesi ramus zmogus ir jei savo nusistatymus pamegytum paleisti bent trumpam ir pamegytum apsilankyti pas gydytoja, tau greitciausiai pageretu.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#69 2018-04-25 22:14

Re: Pagalos del vaistu!

Tai neurof sunkiai serga, bet prisigalvojo sąmokslo teorijų, kad gydytojai blogi, ir užtai jam negerai. Tiesiog jam reikia pripažinti ligą ir apsilankyti pas psichiatrą/psichologą.

Neprisijungęs

 
TurnykMaster
Dažnas dalyvis
Vietovė: Narnia
Registravosi: 2010-03-23
Žinutės: 677
Atsiliepimai: 2

#70 2018-04-25 22:20

Re: Pagalos del vaistu!

BritainFirst rašė:

Tai neurof sunkiai serga, bet prisigalvojo sąmokslo teorijų, kad gydytojai blogi, ir užtai jam negerai. Tiesiog jam reikia pripažinti ligą ir apsilankyti pas psichiatrą/psichologą.

Tikekimes, kad neperdegs perdaug ir nebus paguldytas pries savo patcio valia.

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#71 2018-04-25 22:37

Re: Pagalos del vaistu!

TurnykMaster rašė:

neurof, is tavo postu as manau, kad pats neesi ramus zmogus ir jei savo nusistatymus pamegytum paleisti bent trumpam ir pamegytum apsilankyti pas gydytoja, tau greitciausiai pageretu.

cia britaino draugas? dar vienas narkomanas, jeigu manai kad esu neramus, tai tau su galvute negerai kazka ) cia ziuri i kitus is savo liguotu smegenu ) todel tau atrodo kad visi aplink nerami, ir visiems reikia kazka vartoti )

Paskutinį kartą taisė neurof (2018-04-25 22:41)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#72 2018-04-25 22:39

Re: Pagalos del vaistu!

BritainFirst rašė:

Tai neurof sunkiai serga, bet prisigalvojo sąmokslo teorijų, kad gydytojai blogi, ir užtai jam negerai. Tiesiog jam reikia pripažinti ligą ir apsilankyti pas psichiatrą/psichologą.

jeigu tavo tevas alkaholikas ir tu psichiatru auka, narkomanas, sizofrenikas, tai manai kad visi aplink tokie? tau reliai su galva negerai, kad ko greiciau tave uzbanintu sitame forume, kad sapalioniu savo sizofrenisku sveiko proto zmonems ne priraisiotum. tu biologine siuksle, ne rasyk isvis nieko man ir apie mane. ejk i depr kluba bendrauk su tokiais kaip tu.

Paskutinį kartą taisė neurof (2018-04-25 22:56)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#73 2018-04-26 01:37

Re: Pagalos del vaistu!

nesako rašė:

Tai kad jis zmoniu ir nezemino

Itariau..

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#74 2018-04-26 14:28

Re: Pagalos del vaistu!

kalbejau fb su vienu moderatoriu is depr klubo, sako kad britain parazitas dar tas, juokesi is depr klubo nariu, izeidineja, sako kad noretu to britaino snuki pamatyt kas per klounas. speju kad ir is depr klubo ne viena karta tas gyvunas buvo panaikintas.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#75 2018-04-26 15:24

Re: Pagalos del vaistu!

Eik tu, melagi big_smile Aš ten su visais artimi draugai. Ir išvis tu atstok nuo manęs.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net