Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

voriukas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-09-17
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#51 2018-07-15 20:01

Re: Papildoma veikla / Papildomas darbas

Niekada neteko dirbt uzsienyje,tik girdejes is pazystamu.Bet va lietuvelej kainas reguliuoja pagal ES,o atlyginimas aisku lietuviskas.Va musu paneveziuke "verslininkas" britainfirst uzkala 700eur ir cia miesto mastu yra gan normaliai.Jeigu nori GYVENT turint seima tai reikia tikrai stukos+.Nezinau is kokio tu fitnesai miesto ir ka zadi veikt,bet manau esi gerai apgalvojes savo seimos ateiti.

Neprisijungęs

 
voriukas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-09-17
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#52 2018-07-15 20:02

Re: Papildoma veikla / Papildomas darbas

Vegitas rašė:

Jūs nebesvaikit su ta darbo patirtim, matau aš tų darbininkų dahuja, ne darbo patirty esmė, o kaip gaudais, kaip makaule veikia, ar ne meme esi apskritai.

Ne kaip makaule veikia,o kokiu pazinciu turi.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#53 2018-07-15 20:18

Re: Papildoma veikla / Papildomas darbas

Volframas rašė:

fitnesas rašė:

BritainFirst rašė:


Ką baigęs ? Ką planuoji LT dirbt, be darbo patirties ?

Be darbo patirties big_smile b-l tu trolis grynas. Man ne 22m jei ka big_smile

as dazniausiai darbe telefone sedziu arba miegu

Tai ok cia dabar kai pakele paskutinius puse metu kai reikia priziuret ten labai nedaug,nueini paziuri kaip kas ir vel ramu 30min-1h. Tikrai atrabotegines uz jumis daugiau nebijokit...

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#54 2018-07-15 20:19

Re: Papildoma veikla / Papildomas darbas

voriukas rašė:

Niekada neteko dirbt uzsienyje,tik girdejes is pazystamu.Bet va lietuvelej kainas reguliuoja pagal ES,o atlyginimas aisku lietuviskas.Va musu paneveziuke "verslininkas" britainfirst uzkala 700eur ir cia miesto mastu yra gan normaliai.Jeigu nori GYVENT turint seima tai reikia tikrai stukos+.Nezinau is kokio tu fitnesai miesto ir ka zadi veikt,bet manau esi gerai apgalvojes savo seimos ateiti.

Nu tai dirbkit dviese su moterim ir bus ir 1k+ ir daugiau.. kame bedos?
As net nesiulau saviskei eit dirbt,bet ji pati nori.tiesa, Kas nori amzinai sedet namie? Darbas visus uzpi-sa bet nieko neveikt uzpis-tu dar labiau.. per abu 1.5k jei iseina,dar prisiduri biski is sono,link 2k susirenki tai ko ten lt negali gyvent?

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2018-07-15 20:21)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#55 2018-07-15 20:23

Re: Papildoma veikla / Papildomas darbas

O kas del prisidurt is sono tai b-l nu kad ir snarglius prdavinet,kad ir susiktus smartphonu accessories siuskit is kinu ir pardavinekit nete,nespesit siuntiniu pakuot. Tik va beda kad bulk imant ten jau uz 5-10k reikia imti,o lt jau tokiu pinigu licnu mazai kas turi

Daznai daug kas sako ai b-le lt tai ciaa gruzas krc mazai uzdirbi krc o dirbt uz du reikia. Tai laisvalaikiu ka veiki,tai zvejoju krc,su dviraviais vazineju,viskas uzpirkta normaliai zvejybai visa iranga,dviratis kaip priklauso,zaidzia dar ten koki naujausia battlefielda ant pc gero. Tai tu naxuy nustok saibas ant sudu leist ir suk galva kur jas padet kad ateitu kazkas atgal uzuot zaidimus zaides.. nu krc keist kazka bandyt tada reikia uzuot keikus smile

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2018-07-15 20:26)

Neprisijungęs

 
voriukas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-09-17
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#56 2018-07-15 20:31

Re: Papildoma veikla / Papildomas darbas

fitnesas rašė:

voriukas rašė:

Niekada neteko dirbt uzsienyje,tik girdejes is pazystamu.Bet va lietuvelej kainas reguliuoja pagal ES,o atlyginimas aisku lietuviskas.Va musu paneveziuke "verslininkas" britainfirst uzkala 700eur ir cia miesto mastu yra gan normaliai.Jeigu nori GYVENT turint seima tai reikia tikrai stukos+.Nezinau is kokio tu fitnesai miesto ir ka zadi veikt,bet manau esi gerai apgalvojes savo seimos ateiti.

Nu tai dirbkit dviese su moterim ir bus ir 1k+ ir daugiau.. kame bedos?
As net nesiulau saviskei eit dirbt,bet ji pati nori.tiesa, Kas nori amzinai sedet namie? Darbas visus uzpi-sa bet nieko neveikt uzpis-tu dar labiau.. per abu 1.5k jei iseina,dar prisiduri biski is sono,link 2k susirenki tai ko ten lt negali gyvent?

Mano moteris atostogose,dukrytei 1,5metu.2k susirinkt tai cia puiku LT,bet ir su 1,5 galesi drasiai laikytis.Pas mane bedu nera,jau su metais esu,turiu ir kampa savo ir t.t.As daugiau kalbu apie tuos kurie nuo nulio LT kuriasi.Tiesa tokiu dydvyriu vis maziau ir maziau.Nezinau tavo situacijos,gal nesikeiksi cia gryzes ir nedumsi atgal po pusmecio i UK.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#57 2018-07-15 20:49

Re: Papildoma veikla / Papildomas darbas

Nu as ir UK nesiskundziu,bet tiesiog del maziuko kuriam 7men dabar griztam su visam. Tikrai nenoriu cia sunaus augint. Ten gimines,draugai,jo pusbroliai,pusseseres,nu o cia ka.. ir i darzeli pas nukvakusius anglus nenoreciau ji met vest palikt. Sitoj saly ne veltui pilna dauno sindromo... o tokiu pusiau tai isvis cia man kas penktas smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#58 2018-07-15 21:44

Re: Papildoma veikla / Papildomas darbas

1000 eurų šeimoje yra žiauriai mažai, net 1500 eurų šeimoje yra mažai. Aš vienas, nenorių vaikų, tai man štukos eurų mažai būtų. Jei su žmona ir vaiku, tai per abu kokius 3000 € reiktų uždirbt, kad gyvent bent kažkiek padoriau.

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#59 2018-07-15 22:11

Re: Papildoma veikla / Papildomas darbas

3k euru ne Vilniuje gyvenant ir dar mazai....

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#60 2018-07-15 22:15

Re: Papildoma veikla / Papildomas darbas

Kosmonautas nu juk nereik klausyt

Neprisijungęs

 
linas159
Išmestas
Registravosi: 2022-08-23
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#61 2022-11-28 15:32

Re: Papildoma veikla / Papildomas darbas

Kylančios kainos tiek verčia visus dirbti big_smile Tai aš irgi ne išimtis. Nuo šio rudens mano papildoma veikla yra Kraustymo paslaugos. Kiti dar matyt neblogai gyvena, nes butai ir namai būna WOW...Bet dabar ne apie tai ;D Tai jei ką domina Krovinių pervežimas Vilniuje galiu padėti 24/7.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net