Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#151 2022-11-26 02:25

Re: Blevyzgos™ VI dalis

utiutiu kaip čia mirė viskas smile
Gaila, buvo smagu.
Kaip ir prieš 25 metus mėtyt kamuoliuką teniso į 5kiaukščio sieną big_smile
Ar kiaušinį nešt per plyteles kokia 300m....
Blogiausia, kad tel pasikeičiau, ir nei to iš klaipėdos pelėsio berods, volframo (utiutiu), nei jūrininko neturiu kontaktų. Jei kas turit pasidalinkit. O dar su pi*zium berods turėjau muštis, bet nebeatėjo... Daug visko per tuos 10 metų  ar daugiau atsitiko smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#152 2022-12-05 19:24

Re: Blevyzgos™ VI dalis

Volframas? Burbulas? Pamiršau kaip tu vadinies iš Klaipėdos kur Husqvarnoj, Juliau? Tas lifteris su kuriuo turėjau competitint?
Negi nieko iš senų nebeliko ?
Gal vėl fabuos meetą ?

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#153 2022-12-05 19:33

Re: Blevyzgos™ VI dalis

ragas rašė:

fitnesas rašė:

Ignas87 rašė:


Kas yra didelis kiekis ir parodyk kur čia kariuomenė kur buvo dėl dnp įsiveržus smile
Nes daug kas tą DNP gamina kad ir Lietuvoje smile Ir nereik žmonių gąsdint, dėl farmos visokios ar pan.
Žmonės net nežino, kad patys gali MRE (e621) nusipirkt, kai kuriem irgi kosmosas. Kaip ir visi kiti cheminiai junginiai.
Tai ne anabolikai. O tu gersi ar aliejų alyvuogių ar fairy, ar dar kokius junginiums valyt auto purkštukam, tai čia tavo reikalas. Nuo to prekyba jais tikrai nesustos. Gal tik jei kur nėra atsiras įspėjimas, kad neskirta žmonėms smile Kas yra ir su DNP.

Uk buvo su armija isoke i chata kratyt apie 20 snukiu, cia tiksliai zinau, ne sake boba vienaake smile is dnp aprogmenis galima gaminti, o kai 1kg siunti tai pats supranti

armija big_smile tu pats supranti bent, ka sneki?

Military nu,ne taip parasiau. Ieskai tu prie ko prisi-p-ist ar siaip boba neduoda?

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#154 2022-12-05 19:37

Re: Blevyzgos™ VI dalis

Ignas87 rašė:

fitnesas rašė:

Ignas87 rašė:

Kas yra didelis kiekis ir parodyk kur čia kariuomenė kur buvo dėl dnp įsiveržus smile
Nes daug kas tą DNP gamina kad ir Lietuvoje smile Ir nereik žmonių gąsdint, dėl farmos visokios ar pan.
Žmonės net nežino, kad patys gali MRE (e621) nusipirkt, kai kuriem irgi kosmosas. Kaip ir visi kiti cheminiai junginiai.
Tai ne anabolikai. O tu gersi ar aliejų alyvuogių ar fairy, ar dar kokius junginiums valyt auto purkštukam, tai čia tavo reikalas. Nuo to prekyba jais tikrai nesustos. Gal tik jei kur nėra atsiras įspėjimas, kad neskirta žmonėms smile Kas yra ir su DNP.

Uk buvo su armija isoke i chata kratyt apie 20 snukiu, cia tiksliai zinau, ne sake boba vienaake smile is dnp aprogmenis galima gaminti, o kai 1kg siunti tai pats supranti

Nesuprantu. Nes molotovo kokteilį irgi galima pasidaryti iš benzino, alyvos, cukraus ir pan. Tai ką juos uždraudžia pardavinėti didesniais vienetais nei po 10g ir maks 100g per mėnesį?
Jei jau kažkas kažkur buvo, tai man straipsnį numesk. Apie tokius dalykus tikrai parašytų, kad kiti bandyt nedarytų.
Šiaip dnp žemės ūkį naudojo dažniau, nei kažkokis sprogmenis darė. Tai mažiau bobų vienaakių klausyk.

Koki tau straipsni, tipo imsiu as cia kurti istorijas forumo kazkokiem veikejam, nes jus man kazkas esat pries ka pasirodyt reikia? Idomus zmones p-zda 😀 UK sakau ne lt cia vienas dalykas,o kitas dalykas tas,kad nenorit jus netikekit, man isvis p-x 😀

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2022-12-05 19:37)

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#155 2022-12-06 13:57

Re: Blevyzgos™ VI dalis

fitnesas rašė:

Ignas87 rašė:

fitnesas rašė:


Uk buvo su armija isoke i chata kratyt apie 20 snukiu, cia tiksliai zinau, ne sake boba vienaake smile is dnp aprogmenis galima gaminti, o kai 1kg siunti tai pats supranti

Nesuprantu. Nes molotovo kokteilį irgi galima pasidaryti iš benzino, alyvos, cukraus ir pan. Tai ką juos uždraudžia pardavinėti didesniais vienetais nei po 10g ir maks 100g per mėnesį?
Jei jau kažkas kažkur buvo, tai man straipsnį numesk. Apie tokius dalykus tikrai parašytų, kad kiti bandyt nedarytų.
Šiaip dnp žemės ūkį naudojo dažniau, nei kažkokis sprogmenis darė. Tai mažiau bobų vienaakių klausyk.

Koki tau straipsni, tipo imsiu as cia kurti istorijas forumo kazkokiem veikejam, nes jus man kazkas esat pries ka pasirodyt reikia? Idomus zmones p-zda 😀 UK sakau ne lt cia vienas dalykas,o kitas dalykas tas,kad nenorit jus netikekit, man isvis p-x 😀

Apie tikėjimą čia kalbos nėra. Nebent pasiūlymas tau į psichuškę užsirašyt, kai tokius kliedesius varai. Bet nenori padėt sau - kitiem utiutiu.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#156 2022-12-06 15:46

Re: Blevyzgos™ VI dalis

Ignas87 rašė:

fitnesas rašė:

Ignas87 rašė:

Nesuprantu. Nes molotovo kokteilį irgi galima pasidaryti iš benzino, alyvos, cukraus ir pan. Tai ką juos uždraudžia pardavinėti didesniais vienetais nei po 10g ir maks 100g per mėnesį?
Jei jau kažkas kažkur buvo, tai man straipsnį numesk. Apie tokius dalykus tikrai parašytų, kad kiti bandyt nedarytų.
Šiaip dnp žemės ūkį naudojo dažniau, nei kažkokis sprogmenis darė. Tai mažiau bobų vienaakių klausyk.

Koki tau straipsni, tipo imsiu as cia kurti istorijas forumo kazkokiem veikejam, nes jus man kazkas esat pries ka pasirodyt reikia? Idomus zmones p-zda 😀 UK sakau ne lt cia vienas dalykas,o kitas dalykas tas,kad nenorit jus netikekit, man isvis p-x 😀

Apie tikėjimą čia kalbos nėra. Nebent pasiūlymas tau į psichuškę užsirašyt, kai tokius kliedesius varai. Bet nenori padėt sau - kitiem utiutiu.

eik pagooglink dnp parcel ceized uk ir pamatysi kokia ten tema su tuo dnp. Rasai beleka.po kuj man

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2022-12-06 15:50)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#157 2022-12-06 15:47

Re: Blevyzgos™ VI dalis

Geda man cia gincytis sudus is tikro. Geriau pasidalinkit kur  vln galima su masina pasidziaugt ziemos malonumais big_smile

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2022-12-06 16:03)

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#158 2022-12-06 18:25

Re: Blevyzgos™ VI dalis

fitnesas rašė:

Geda man cia gincytis sudus is tikro. Geriau pasidalinkit kur  vln galima su masina pasidziaugt ziemos malonumais big_smile

Už Vilniaus nuo gariūnų link druskininkų važiuojant, sankryžą pravažiavus pirmą po kaire aikštelė.

Neprisijungęs

 
swimmer
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-11-20
Žinutės: 148
Atsiliepimai: 0

#159 2023-07-11 05:43

Re: Blevyzgos™ VI dalis

As myliu papus.

Neprisijungęs

 
sniege777
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-12-02
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#160 2023-12-02 19:24

Re: Blevyzgos™ VI dalis

Neradau tinkamesnės temos, tad rašiau, gal kas žino, kokie geriausi žiūronai? Noriu padovanoti vienam pradedančiajam medžiotojui, žinau, kad dar nepirko, tai noriu išrinkti kuo geriausią ir padėti po eglute smile Galvojau, gal kokie nors iš čia https://hobiocentras.lt/medziokles-reik … a/ziuronai , kaip manote?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net