Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Hydra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-12-28
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#26 2020-12-29 19:18

Re: Mitybos sudarymas

Gal kas mėsos gaminimo receptą turite?

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#27 2020-12-29 19:20

Re: Mitybos sudarymas

bender rašė:

invisibble rašė:

Hydra rašė:


O šiaip geriau duona ar batonas?

Juoda duona geriau smile batonas,tas pats kas ir cukrus,labai greitai isisavinsi ir nejausi jokio sotumo jausmo.

Ar tu viena batona valgai? Kuo tada balti ryziai geriau? Irgi glikeminis indeksas aukstas. Bet nei ryziu vienu nei batono greiciausiai nevalgai. O kai kombinuoji su baltymais ir riebalais tas gi stipriai krenta.

As isvis nevalgau batono,nes man jis asocijuojasi su skurdzia mityba,dar jei ten tas pieniskas batonas buna uz 0,29 euro,dar jei ten ant jo uzsitepi sviesta ir uzsimeti slapianke,tai isvis ziaurulis buna combo big_smile o juoda duonos rieke,tai gerai,jeigu ten su suriu kokiu ar mesa,tai labai sveika.

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#28 2020-12-29 19:40

Re: Mitybos sudarymas

Neprisijungęs

 
Hydra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-12-28
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#29 2020-12-29 20:23

Re: Mitybos sudarymas

O geriau pirkti tiesiog avižas ar avižinius dribsnius? Esu skaites, jog tiesiog avižos už dribsnius vertingesnės, nežinau kiek tiesos... Ir kaip susidėlioti maistą prieš ir po treniruotės? galimybę treniruotis turiu apie 19h t.y po darbų. Užtenka pavalgyti vakarienę ir po valandos eiti treniruotis ar per trumpas laiko tarpas?

Paskutinį kartą taisė Hydra (2020-12-29 20:26)

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#30 2020-12-29 21:22

Re: Mitybos sudarymas

Hydra rašė:

O geriau pirkti tiesiog avižas ar avižinius dribsnius? Esu skaites, jog tiesiog avižos už dribsnius vertingesnės, nežinau kiek tiesos... Ir kaip susidėlioti maistą prieš ir po treniruotės? galimybę treniruotis turiu apie 19h t.y po darbų. Užtenka pavalgyti vakarienę ir po valandos eiti treniruotis ar per trumpas laiko tarpas?

Avižos turi daugiau kalorijų ir baltymų, bet ilgai verda. Paprasčiau dribsniai, tik nereikėtų rinktis tirpių, saldintų  ir su kitokiais priedais. Prieš treniruotę nereikėtų labai prisivalgyti. Kaip rašo A. Pauliukevičius, jei treniruotė vakare po darbo, tai 30-90 min. prieš ją vyrams siūloma suvalgyti liesos mėsos/žuvies su ryžiais/grikiais/visadaliais makaronais, šviežiom ar šaldytom daržovėm, gali būti ir liesi pieno produktai (varškė,  varškės sūris, natūralus jogurtas), o iš karto po treniruotės - baltyminis kokteilis, o po 1-1,5 val. pavalgyti (ryzių/grikių 100 g; mėsos/žuvies  200g; daržovių - kiek tik norite. Jei valgoma varškė - 200-300 g. Šitai taikytina treniruotės dienomis, dažniausiai triskart per savaitę.

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#31 2020-12-30 07:59

Re: Mitybos sudarymas

Siaip,blogai,kad kiausiniu nevalgai.Galetum pusrycius paivairinti,pvz, 4 pilni kepti kiausiniai su bekonu ir pomidorukais.Toks patiekalas tures apie 500-550 kcal,bet uztat naudingi baltymai,vitaminai,o ir sveikuosius riebalus gautum ir paivairintum savo pusryciu raciona smile

Neprisijungęs

 
Hydra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-12-28
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#32 2021-01-02 23:04

Re: Mitybos sudarymas

Taigi bandžiau laikytis savo mitybos, nors ji ir atitinka mano 3200kalorijų reikalavimus auginant masę bei kitus rodiklius vistiek dažnai jaučiuosi alkanas, atrodo sunkiai suvalgau kartais pietus ar vakarienę bet praėjus valandai vėl jaučiuosi alkanas. Kaip patartumėt elgtis? Baisiausia tas, kad baiminuosi, jog svoris nepradėtų kristi...
Prisegu mitybą.
Pusryčiai
Grikiai – 100g
Pienas – 100ml
Vasius
2 kiaušiniai
Duonos riekė

Tarp pusryčių ir pietų
Graikinių riešutų saujelė 50g
Vaisius
Riešutų sviestas 30g

Pietūs
Vištienos krūtinėlė – 200g
Grikiai – 100g
Daržovės – 200g

Tarp pietų ir vakarienės
Jogurtas graikiškas su šiek tiek uogienės
Tunas – 80g
Duonos riekė.

Vakarienė
Vištienos krūtinėlė – 200g
Makaronai – 100g
Daržovės – 200g
Vaisiai

Pavakariai
Varškė su cinamonu
Žalioji arbata be cukraus


KCAL – 3200g
Angliavandeniai – 337g
Baltymai – 225g
Riebalai – 104g

Paskutinį kartą taisė Hydra (2021-01-02 23:09)

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#33 2021-01-02 23:22

Re: Mitybos sudarymas

Stebek svori savo jei krist prades padidink kcal truputi ir tiek.

Neprisijungęs

 
Hydra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-12-28
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#34 2021-01-02 23:43

Re: Mitybos sudarymas

bender rašė:

Stebek svori savo jei krist prades padidink kcal truputi ir tiek.

Nesu niekada mitybos laikesis, čia normalu jog galiu jausti alkį nors visų medžiagų pakanka?

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#35 2021-01-03 08:34

Re: Mitybos sudarymas

Hydra rašė:

bender rašė:

Stebek svori savo jei krist prades padidink kcal truputi ir tiek.

Nesu niekada mitybos laikesis, čia normalu jog galiu jausti alkį nors visų medžiagų pakanka?

Alki jausti gali nes kcal per mazai gali buti.

Neprisijungęs

 
Hydra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-12-28
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#36 2021-01-03 09:31

Re: Mitybos sudarymas

bender rašė:

Hydra rašė:

bender rašė:

Stebek svori savo jei krist prades padidink kcal truputi ir tiek.

Nesu niekada mitybos laikesis, čia normalu jog galiu jausti alkį nors visų medžiagų pakanka?

Alki jausti gali nes kcal per mazai gali buti.

Man masei auginti pagal skaičiavimus už tenka 3200kcal, dabar į tarpus suvalgau dar kokios košės ar dar kažko tai tikrai jau gaunasi virš 3200kcal, tai kiek man reikia kelti...? Iki 4000kcal? big_smile Neturiu supratimo.

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#37 2021-01-03 09:49

Re: Mitybos sudarymas

Hydra rašė:

bender rašė:

Hydra rašė:


Nesu niekada mitybos laikesis, čia normalu jog galiu jausti alkį nors visų medžiagų pakanka?

Alki jausti gali nes kcal per mazai gali buti.

Man masei auginti pagal skaičiavimus už tenka 3200kcal, dabar į tarpus suvalgau dar kokios košės ar dar kažko tai tikrai jau gaunasi virš 3200kcal, tai kiek man reikia kelti...? Iki 4000kcal? big_smile Neturiu supratimo.

keli po 100-200 kcal kas savaite,jeigu neaugi smile jeigu taip pakelsi per 800,tai poto riebalais apaugsi smile nors ka cia sakau,buvo svenciu maratonas,tai manau visi cia easy po 1-2kg priaugo big_smile aisku ne kokybiskos mesos,o riebalu big_smile

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#38 2021-01-03 09:51

Re: Mitybos sudarymas

Hydra rašė:

bender rašė:

Hydra rašė:


Nesu niekada mitybos laikesis, čia normalu jog galiu jausti alkį nors visų medžiagų pakanka?

Alki jausti gali nes kcal per mazai gali buti.

Man masei auginti pagal skaičiavimus už tenka 3200kcal, dabar į tarpus suvalgau dar kokios košės ar dar kažko tai tikrai jau gaunasi virš 3200kcal, tai kiek man reikia kelti...? Iki 4000kcal? big_smile Neturiu supratimo.

Ir tomis skaiciuoklemis nepasitikeciau,nes daug kas priklauso nuo ivairiu faktoriu,kaip fizinis aktyvumas,metabolizmas ir kt. faktoriai.2 zmones, sveria tiek pat po 75kg,vienas prie 3200 kcal augs,o kitas dar sugebes ir svori mesti

Neprisijungęs

 
Hydra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-12-28
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#39 2021-01-03 11:33

Re: Mitybos sudarymas

Gal būt mano medžiagų apykaita labai greita, pvz mano pusryčiai man yra pats tas (atrodo tuo metu daugiau jau nesuvalgyčiau) bet po kokios 1h man jau pilvas maršus groja. 😂 Gal tarp pagrindinių valgymų valgyti kažko rimčiau o ne tik pvz tuno skardinė, vaisius ir panašiai...

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#40 2021-01-03 11:54

Re: Mitybos sudarymas

Tu pirma stebek kas darosi su svoriu tavo o ne del to kad nori valgyti tai valgyti daugiau reikia. Ne tau dar intuityvus valgymas:)

Neprisijungęs

 
Hydra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-12-28
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#41 2021-01-03 12:09

Re: Mitybos sudarymas

bender rašė:

Tu pirma stebek kas darosi su svoriu tavo o ne del to kad nori valgyti tai valgyti daugiau reikia. Ne tau dar intuityvus valgymas:)

Gerai, bandysiu žiūrėti

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#42 2021-01-04 10:14

Re: Mitybos sudarymas

jei greit vel nori valgyti, tai pusryciai bus auksto GI, o pats gali buti jautrus insulinui, pridek daugiau lastelienos i pusrycius ar riebalu

Neprisijungęs

 
Hydra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-12-28
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#43 2021-01-05 20:40

Re: Mitybos sudarymas

O ar verta daryti cheat day? Ar geriau to vengti?

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#44 2021-01-05 20:44

Re: Mitybos sudarymas

O kam tau tas cheat day jei augini? Pasidaryk cheat meal koki ir uzteks. Cheat day isvis nereiktu daryti, nes per viena diena jei paleistum save gali labai daug kcal uzkraut.

Neprisijungęs

 
Hydra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-12-28
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#45 2021-01-05 21:13

Re: Mitybos sudarymas

bender rašė:

O kam tau tas cheat day jei augini? Pasidaryk cheat meal koki ir uzteks. Cheat day isvis nereiktu daryti, nes per viena diena jei paleistum save gali labai daug kcal uzkraut.

Tai o esmė ne kaip tik užkraut kcal daug, kad svoris kiltų?

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2826
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#46 2021-01-05 21:43

Re: Mitybos sudarymas

Daryk cheat meal kaip tau sako. Jeigu tu darysi cheat day ir išimsi visus gerus valgymus įskaitant gerus baltymus ir gerus riebalus iš kurių hormonai gaminasi, tai kas tau iš to cheat day jei raumuo tą dieną negaus gero maisto ir vargs?

Neprisijungęs

 
Hydra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-12-28
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#47 2021-01-06 06:36

Re: Mitybos sudarymas

Kavioras rašė:

Daryk cheat meal kaip tau sako. Jeigu tu darysi cheat day ir išimsi visus gerus valgymus įskaitant gerus baltymus ir gerus riebalus iš kurių hormonai gaminasi, tai kas tau iš to cheat day jei raumuo tą dieną negaus gero maisto ir vargs?

Aš pvz kiekvieną rytą tik pabudes pasisveriu, normalu, kad svoris kartais svyruoja per 1kg?

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#48 2021-01-06 07:36

Re: Mitybos sudarymas

Hydra rašė:

Kavioras rašė:

Daryk cheat meal kaip tau sako. Jeigu tu darysi cheat day ir išimsi visus gerus valgymus įskaitant gerus baltymus ir gerus riebalus iš kurių hormonai gaminasi, tai kas tau iš to cheat day jei raumuo tą dieną negaus gero maisto ir vargs?

Aš pvz kiekvieną rytą tik pabudes pasisveriu, normalu, kad svoris kartais svyruoja per 1kg?

Taip,normalu,geriau kiekviena sav,pvz.: sekmadieniais sverkis,tada bus viskas aisku,neapsimoka kasdien svertis.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#49 2021-01-06 08:40

Re: Mitybos sudarymas

invisibble rašė:

Hydra rašė:

Kavioras rašė:

Daryk cheat meal kaip tau sako. Jeigu tu darysi cheat day ir išimsi visus gerus valgymus įskaitant gerus baltymus ir gerus riebalus iš kurių hormonai gaminasi, tai kas tau iš to cheat day jei raumuo tą dieną negaus gero maisto ir vargs?

Aš pvz kiekvieną rytą tik pabudes pasisveriu, normalu, kad svoris kartais svyruoja per 1kg?

Taip,normalu,geriau kiekviena sav,pvz.: sekmadieniais sverkis,tada bus viskas aisku,neapsimoka kasdien svertis.

Apsimoka svertis bet reiktu nestreesuot kad jis svyruoja. Kas savaite svertis gal ir variantas bet tarkim pries sverima diena pries pavalgysi suriau kaiko, kita diena parodys daugiau del to svorio. Jei kasdien sveriesi tai is 7 dienu isbrauki parodyta didziausia svori ir maziausia. Issivedi vidurki svorio ir matai ar auga jei augini ar krenta jei meti.

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#50 2021-01-06 09:26

Re: Mitybos sudarymas

bender rašė:

invisibble rašė:

Hydra rašė:


Aš pvz kiekvieną rytą tik pabudes pasisveriu, normalu, kad svoris kartais svyruoja per 1kg?

Taip,normalu,geriau kiekviena sav,pvz.: sekmadieniais sverkis,tada bus viskas aisku,neapsimoka kasdien svertis.

Apsimoka svertis bet reiktu nestreesuot kad jis svyruoja. Kas savaite svertis gal ir variantas bet tarkim pries sverima diena pries pavalgysi suriau kaiko, kita diena parodys daugiau del to svorio. Jei kasdien sveriesi tai is 7 dienu isbrauki parodyta didziausia svori ir maziausia. Issivedi vidurki svorio ir matai ar auga jei augini ar krenta jei meti.

Dar tas svoris svyruoja ir del miego kokybes,pastebejau,kad ta diena,kai labai gerai issimiegodavau, budavau iprastai lengvesnis ir svarstykles rodydavo maziau kg smile o jeigu prastai issimiegodavau,ten nemiga budavo ar dar kas,tai praktiskai per nakti nenukrisdavo svoris smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net