Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#26 2021-03-01 22:08

Re: Organų apsauga / detoksikacija

intuziastas rašė:

O kas liecia jusu argumentavimus tai saunu ir smagu skaityti viska,del to nieko nesakau. Bet kai Enox pradeda istysai ta pati per ta pati apie savo papildus, nesvarbu kokia tema, visur tas pats kaip jis ir ka jis, pervacius postus visur tas pats bliiiin... bet zudo labiausiai kad tu enox tarsi nuvalkiojai ta Bolda, sudarai toki ispudi,kad nuodas kazkoks. Tragedija ta bolda jomajo.... ikalsi doze ir piziokas,infarktas istiks. Blin nuo visko gali kazkas ivykti,nuo bet kokio prepo. Bet remiantis is man matytos tavo visu tyrimu ir patiries, viskas pas tave gerai budavo. Bet dbr sikies i kelnes kaip panikioras. Nepyk, as neuzgaut noriu, siaip ikisau trigrasi ir tiek.

P.s puikiai zinai,kad trenas neina pas mane, debila isjunk 😉p.s.s geros dienos ar kaip tu ten megsti.

big_smile krc, savam stiliuje. Nėra Fitneso, ant manes persimetei big_smile aš, va, eisiu melysų arbatėlės prieš miegą išgerti

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#27 2021-04-29 12:49

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Salam, Ar sekat savo kraujospūdį kurso / po kurso ? Labai paprastas dalykas , į kurį daugelis nekreipia dėmesio ( normalu , nes mums po 20-40 metų and nobody gives a shit) bet aukštas kraujospūdis tiesus kelias į inkstu nepakankamumą ir mirtį.
Normos priklauso nuo amžiaus “lifestyle” ir tt , bet jei sistolinis 130< tai reikėų labai rimtai sunerimti .

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#28 2021-04-29 12:59

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Susta rašė:

Salam, Ar sekat savo kraujospūdį kurso / po kurso ? Labai paprastas dalykas , į kurį daugelis nekreipia dėmesio ( normalu , nes mums po 20-40 metų and nobody gives a utiutiu) bet aukštas kraujospūdis tiesus kelias į inkstu nepakankamumą ir mirtį.
Normos priklauso nuo amžiaus “lifestyle” ir tt , bet jei sistolinis 130< tai reikėų labai rimtai sunerimti .

Sekam,ar ant blasto ar ant tilto ar ant nieko 150rodo kas yra daug,cia namie matuojantis,buvau pas seimos tyrimam,viskas ok,echoskopu zejo sirdi viskas ok,pas ja matavaus kraujospudi idealus sako...120virsutinis,tai ir nesuprasi kaip cia yra,pora syk pas seimos tikrinaus abu kartus idealus,namie visad auksta rodo,nors kitiem seimos nariams su tuo paciu aparatu gerai rodo,nuejus kraujo aukoti  irgi auksta rodo,tai ar susinervinu pries matuojantis ar susijaudinu ir uzkyla,bet pas seimos Ok 😊 keist seimos gal...

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4110
Atsiliepimai: 37

#29 2021-04-29 13:11

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Susta rašė:

Salam, Ar sekat savo kraujospūdį kurso / po kurso ? Labai paprastas dalykas , į kurį daugelis nekreipia dėmesio ( normalu , nes mums po 20-40 metų and nobody gives a utiutiu) bet aukštas kraujospūdis tiesus kelias į inkstu nepakankamumą ir mirtį.
Normos priklauso nuo amžiaus “lifestyle” ir tt , bet jei sistolinis 130< tai reikėų labai rimtai sunerimti .

Sekam:) pries, per po ar on cruise/trt.
Auginant ir valgant daugiau maisto sukyla 120-130 laikosi, retkarciais perlipa 130. Aukoja t kraujo kaip savage sake ar susijaudini ar kas bet vis parodo 140 ar daugiau kaikada, namuose visada normalei rodo.
Cutinant ar siaip maintenance spaudimas krenta 110-120 tarpe.

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#30 2021-04-29 13:30

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Smagu girdėt , forumo dalyvių lygis on another level , kas liečia žinias ir supratimą apie sveikatą , ir “papildus” . Daugelis daktarų atrodo kaip dūchai su savo žiniomis , palyginus su daugelių forumiečių 👏🏼 Komplimentas mums visiems 🙃

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#31 2021-04-29 13:32

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Susta rašė:

Smagu girdėt , forumo dalyvių lygis on another level , kas liečia žinias ir supratimą apie sveikatą , ir “papildus” . Daugelis daktarų atrodo kaip dūchai su savo žiniomis , palyginus su daugelių forumiečių 👏🏼 Komplimentas mums visiems 🙃

Sadly but true,ypac lietuvoj

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#32 2021-04-29 16:43

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Seku spaudima ir daznai. Nes ant blasto "palipa" stipriai. Ypac,jei eina deka. Tas stipriai,tai buna 150-160 90-100 90-100
Radau zmogu,kuris nuleidzia krauja. Daug papildu kraujegyslems,kardio !!! Cia man geriausias priesnuodis.
Ekstra atveju naudoju betablokerius

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#33 2021-04-29 17:11

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Anapa rašė:

Seku spaudima ir daznai. Nes ant blasto "palipa" stipriai. Ypac,jei eina deka. Tas stipriai,tai buna 150-160 90-100 90-100
Radau zmogu,kuris nuleidzia krauja. Daug papildu kraujegyslems,kardio !!! Cia man geriausias priesnuodis.
Ekstra atveju naudoju betablokerius

Koki papildai?pajunges as omega3 nemazai,garlic extract berods skaitos,coq10 sirdziai siti dar kruva eina salia kitkam,gal koki cardarine bandes?

Paskutinį kartą taisė Savage (2021-04-29 17:11)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#34 2021-04-29 17:44

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Susta rašė:

Salam, Ar sekat savo kraujospūdį kurso / po kurso ? Labai paprastas dalykas , į kurį daugelis nekreipia dėmesio ( normalu , nes mums po 20-40 metų and nobody gives a utiutiu) bet aukštas kraujospūdis tiesus kelias į inkstu nepakankamumą ir mirtį.
Normos priklauso nuo amžiaus “lifestyle” ir tt , bet jei sistolinis 130< tai reikėų labai rimtai sunerimti .

Sekt neseku bet kartais pasitikrinu.Buvau tirtis sirdi pries 3 kokius metus pas labai gera kardiologa, atejau po pykcio su buvusia. Spaudimas 150 sistolinis, bet po nervu normalu. Siaip sake iki 140 nera ko stresuot. Labai daug ka reiskia maisto kiekis,papildu, streso lygis. Druska cukrusnir tt. Siaip 130+ Su didesne raumenu mase nera nieko neiprasto. Del spaudimo pvz pas mane asmeniskai tai priklauso labai ka valges ka geres ir tt, kiek bf ir cardio lygis. As ziauriai nemegsu matuot, tik pamatau aparata ir anxiety kala😀
O siaip kas del papildu aplamai i ta tema detoksikacijai ir visam kam tai kurkuminas butinai, ir kassia cinamonas dar eina pas mane kartais.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#35 2021-04-29 18:03

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Savage rašė:

Susta rašė:

Salam, Ar sekat savo kraujospūdį kurso / po kurso ? Labai paprastas dalykas , į kurį daugelis nekreipia dėmesio ( normalu , nes mums po 20-40 metų and nobody gives a utiutiu) bet aukštas kraujospūdis tiesus kelias į inkstu nepakankamumą ir mirtį.
Normos priklauso nuo amžiaus “lifestyle” ir tt , bet jei sistolinis 130< tai reikėų labai rimtai sunerimti .

Sekam,ar ant blasto ar ant tilto ar ant nieko 150rodo kas yra daug,cia namie matuojantis,buvau pas seimos tyrimam,viskas ok,echoskopu zejo sirdi viskas ok,pas ja matavaus kraujospudi idealus sako...120virsutinis,tai ir nesuprasi kaip cia yra,pora syk pas seimos tikrinaus abu kartus idealus,namie visad auksta rodo,nors kitiem seimos nariams su tuo paciu aparatu gerai rodo,nuejus kraujo aukoti  irgi auksta rodo,tai ar susinervinu pries matuojantis ar susijaudinu ir uzkyla,bet pas seimos Ok 😊 keist seimos gal...

As namie matuojant irgi 140-150 buna pagaunu, bet jau taip buve tai vis susinervinu pamates aparata. Pas gydytoja kai buvau sedejau i zinute atrasinejau ir nemaciau kaip pamatavo su rankiniu, sako idealiai apie 120 ten kazkas 😄 manau cia stress

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#36 2021-04-29 18:06

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Anapa rašė:

Seku spaudima ir daznai. Nes ant blasto "palipa" stipriai. Ypac,jei eina deka. Tas stipriai,tai buna 150-160 90-100 90-100
Radau zmogu,kuris nuleidzia krauja. Daug papildu kraujegyslems,kardio !!! Cia man geriausias priesnuodis.
Ekstra atveju naudoju betablokerius

Beta blokeriai tai stresso metu tik gelbeja kai adrenalinas sukiles. Man buvo parases kardiologas kad isgerciau kai stressas. Bet poto stresas baiges kai su boba issiskyriau ir nebereikejo 😃
Tau reiketu biski nustot mase mest, sokt ant dietos, kurkuminas, kassia cinamonas, su spaudimu pades in the long run ir omega3 high dose. Vaistus gersi pastoviai tai pavargs motoriukas veliau

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#37 2021-04-29 18:13

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Savage rašė:

Anapa rašė:

Seku spaudima ir daznai. Nes ant blasto "palipa" stipriai. Ypac,jei eina deka. Tas stipriai,tai buna 150-160 90-100 90-100
Radau zmogu,kuris nuleidzia krauja. Daug papildu kraujegyslems,kardio !!! Cia man geriausias priesnuodis.
Ekstra atveju naudoju betablokerius

Koki papildai?pajunges as omega3 nemazai,garlic extract berods skaitos,coq10 sirdziai siti dar kruva eina salia kitkam,gal koki cardarine bandes?

Omega 3 5gr
Rutinas
Cesnakas,gudobele,amalas
Q10

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#38 2021-04-29 18:20

Re: Organų apsauga / detoksikacija

fitnesas rašė:

Anapa rašė:

Seku spaudima ir daznai. Nes ant blasto "palipa" stipriai. Ypac,jei eina deka. Tas stipriai,tai buna 150-160 90-100 90-100
Radau zmogu,kuris nuleidzia krauja. Daug papildu kraujegyslems,kardio !!! Cia man geriausias priesnuodis.
Ekstra atveju naudoju betablokerius

Beta blokeriai tai stresso metu tik gelbeja kai adrenalinas sukiles. Man buvo parases kardiologas kad isgerciau kai stressas. Bet poto stresas baiges kai su boba issiskyriau ir nebereikejo 😃
Tau reiketu biski nustot mase mest, sokt ant dietos, kurkuminas, kassia cinamonas, su spaudimu pades in the long run ir omega3 high dose. Vaistus gersi pastoviai tai pavargs motoriukas veliau

Fitni,tai blokerius ir naudoju tik kelias dienas. Paskui kazkaip sisitvarko 🤷‍♂️
Priminei curcumina seniuk 😉
Ir seip,man netinka tokie kursai,kai per blasta uzmeti po 10kg ir daugiau.
Geriausias mano kursas buvo:
Test
Prima
Bolda. +3kg per 10 sav
Tik nusedo batarkes. Ko gero pakiso 2 sav miego po 5 val ir maziau. Taip jau susideliojo viskas 🙈🤷‍♂️ griztu prie cruise kokiom 8 sav

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#39 2021-04-29 18:53

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Anapa rašė:

Savage rašė:

Anapa rašė:

Seku spaudima ir daznai. Nes ant blasto "palipa" stipriai. Ypac,jei eina deka. Tas stipriai,tai buna 150-160 90-100 90-100
Radau zmogu,kuris nuleidzia krauja. Daug papildu kraujegyslems,kardio !!! Cia man geriausias priesnuodis.
Ekstra atveju naudoju betablokerius

Koki papildai?pajunges as omega3 nemazai,garlic extract berods skaitos,coq10 sirdziai siti dar kruva eina salia kitkam,gal koki cardarine bandes?

Omega 3 5gr
Rutinas
Cesnakas,gudobele,amalas
Q10

Kiek cesnako?

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#40 2021-04-29 19:04

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Savage rašė:

Anapa rašė:

Savage rašė:


Koki papildai?pajunges as omega3 nemazai,garlic extract berods skaitos,coq10 sirdziai siti dar kruva eina salia kitkam,gal koki cardarine bandes?

Omega 3 5gr
Rutinas
Cesnakas,gudobele,amalas
Q10

Kiek cesnako?

Seniuk,nezinau nes vokiskai parasyta. Ten kompleksiukas gudobele,amalas,cesnakas. Po 2 kapsules geriu 3 kart dienoje. Csrdarine nebandziau. Bet yra noro pabsndyti rad140 kaip apsauga prostatai. Teko rasti info jog zmones kurse su aas naudoja ji prostatos apsaugai

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#41 2021-04-29 19:43

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Anapa rašė:

Savage rašė:

Anapa rašė:


Omega 3 5gr
Rutinas
Cesnakas,gudobele,amalas
Q10

Kiek cesnako?

Seniuk,nezinau nes vokiskai parasyta. Ten kompleksiukas gudobele,amalas,cesnakas. Po 2 kapsules geriu 3 kart dienoje. Csrdarine nebandziau. Bet yra noro pabsndyti rad140 kaip apsauga prostatai. Teko rasti info jog zmones kurse su aas naudoja ji prostatos apsaugai

As 2g cesnako,bet gal mazokai,sas palmetto pasiemes sokiai tokiai apsaugai prostatos ir didesne doze cinko 60mg

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#42 2021-04-30 00:01

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Dėl “Beta blokeriu” ( pats nesu vartojąs, negaliu kalbėti iš savo patirties) bet kiek domėjausi ir keletas pažįstam vartojo, minėjo, jog “paršėją” ( svoris auga, blogają prasme) kiek tiesos nežinau, pats nevartojau.
Dėl COQ10 esu laikęs ( ir laikau tik ne šiuo metu ) apie 400mg ( usa size) tai toks jausmas , kad širdies nebeturiu ( gerąją prasme, nesinaučia plakimo, pvz sterisinėje situacijoje patiri stresa bet širdis nemuša) visiems kuriems esu įtraukęs CO10 sako tą patį .
Dėl česnako , Ukrainietiškas ( realiai bbž kieno) receptas . Česnakas , citrina, medus ( nežinau tikslaus santykio maišimo) po šaukštelį vakare .

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#43 2021-05-01 12:23

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Susta rašė:

Dėl “Beta blokeriu” ( pats nesu vartojąs, negaliu kalbėti iš savo patirties) bet kiek domėjausi ir keletas pažįstam vartojo, minėjo, jog “paršėją” ( svoris auga, blogają prasme) kiek tiesos nežinau, pats nevartojau.
Dėl COQ10 esu laikęs ( ir laikau tik ne šiuo metu ) apie 400mg ( usa size) tai toks jausmas , kad širdies nebeturiu ( gerąją prasme, nesinaučia plakimo, pvz sterisinėje situacijoje patiri stresa bet širdis nemuša) visiems kuriems esu įtraukęs CO10 sako tą patį .
Dėl česnako , Ukrainietiškas ( realiai bbž kieno) receptas . Česnakas , citrina, medus ( nežinau tikslaus santykio maišimo) po šaukštelį vakare .

kokį COQ10 renkiesi? ta prasme produktą.

Paskutinį kartą taisė Wiliukazz (2021-05-01 12:23)

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#44 2021-05-01 13:33

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Kirkland COQ10 iš  “Costco”

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#45 2021-05-02 07:51

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Visiem mum turi buti aktuali problema,tai skrandis ir virskinimas. Ka darote,kad pagerinti jo veikla?
As geriu lepicol,obuoliu acta,i kose deduosi skaidulu ir probiotikai.

Neprisijungęs

 
Sinreen
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-05-17
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 1

#46 2021-05-02 08:35

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Anapa rašė:

Visiem mum turi buti aktuali problema,tai skrandis ir virskinimas. Ka darote,kad pagerinti jo veikla?
As geriu lepicol,obuoliu acta,i kose deduosi skaidulu ir probiotikai.

https://www.adiada.lt/lt/papildai-sport … lex-90-tab sita dar geriu

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#47 2021-05-02 09:09

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Sinreen rašė:

Anapa rašė:

Visiem mum turi buti aktuali problema,tai skrandis ir virskinimas. Ka darote,kad pagerinti jo veikla?
As geriu lepicol,obuoliu acta,i kose deduosi skaidulu ir probiotikai.

https://www.adiada.lt/lt/papildai-sport … lex-90-tab sita dar geriu

Na ir kaip,pastebejai pagerejima vyrskinimui?

Neprisijungęs

 
Sinreen
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-05-17
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 1

#48 2021-05-02 09:14

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Anapa rašė:

Sinreen rašė:

Anapa rašė:

Visiem mum turi buti aktuali problema,tai skrandis ir virskinimas. Ka darote,kad pagerinti jo veikla?
As geriu lepicol,obuoliu acta,i kose deduosi skaidulu ir probiotikai.

https://www.adiada.lt/lt/papildai-sport … lex-90-tab sita dar geriu

Na ir kaip,pastebejai pagerejima vyrskinimui?

Siaip lyg ir visad su virskinimu pas mane gerai budavo, daznai i tulika einu 😂 tik va pilva labai daznai pusdavo ir rugstis kildavo, dabar nieko nebera, bet daug svorio esu numetes, tai idomu, kaip bus, kai kcal pakelsiu.

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#49 2021-06-17 20:26

Re: Organų apsauga / detoksikacija

Tyrimai rodo, kad resveratrolis tiesiogiai daro įtaką daugeliui gynybinių ląstelių ir biologiškai aktyvių medžiagų, sukeliančių uždegiminį atsaką. Resveratrolis veikia tiek įgimtą, tiek ir įgytą imunitetą . Įgimtas imunitetas apsaugo mus nuo aplinkoje esančių mikrobų. Jo funkcijos suaktyvėja po kontakto su kita (svetima) medžiaga. Resveratrolis aktyvina imuninę sistemą ir lemia daugelio gynybinių ląstelių, kurios dalyvauja imuniniame atsake, veiklą, o tai leidžia greičiau atpažinti ir sunaikinti užkrėstas ląsteles, reguliuoti organizmo atsako į uždegimą stiprumą, skatinti apsauginę funkciją. Resveratrolis taip pat aktyvina specifinį baltymą, vadinamajį sirtuiną-1, kuris reguliuoja ląstelių sveikatą ir atitolina senėjimą.

Resveratrolis yra vienas galingiausių antioksidantų, apsaugančių ląsteles nuo oksidacinės pažaidos ir su tuo susijusių ligų bei senėjimo. Skaičiuojama, kad iki šiol atlikti 244 klinikiniai resveratrolio tyrimai įrodo jo efektyvumą ir saugumą. Europos maisto saugos tarnyba (EFSA) yra patvirtinusi, kad resveratrolis apsaugo organizmą nuo laisvųjų radikalų, kurie skatina senėjimo procesą, poveikio.


Svarbu žinoti

Šiuolaikinė farmacija labai stengiasi išaiškinant resveratrolio medžiagos panaudojimą žmonių sveikatai. O renkantis preparatus vaistinių lentynose svarbu atkreipti dėmesį į štai ką:

- kokia yra resveratrolio forma. Tyrimai parodė, kad biologiškai aktyvesnė ir perspektyvesnė resveratrolio cheminė konfigūracija yra trans-resveratrolis;

- ar medžiaga yra mikronizuota (susmulkinta iki itin mažų dalelių), kad būtų užtikrinamas greitesnį ir geresnis įsisavinimas organizme;

- iš kokio augalo ji yra išgauta (daugiausia resveratrolio kaupia japoninė plačialapė rūgtis (japoninis pelėvirkštis);

- koks medžiagos kiekis (ar tinkamas pagal norimą sulaukti poveikį). Nustatyta, kad, esant mažai koncentracijai, resveratrolis padidina ląstelių proliferaciją (ląstelių populiacijos augimą dalijimosi būdu). Esant didesnei koncentracijai, jis sukelia pakitusių ir pažeistų ląstelių apoptozę (vienas iš priešvirusinės gynybos būdų). Tai rodo, kad, atsižvelgiant į dozę, resveratrolis teikia įvairiapusę naudą sveikatai.

Paskutinį kartą taisė Wiliukazz (2021-06-17 20:26)

Neprisijungęs

 
swimmer
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-11-20
Žinutės: 148
Atsiliepimai: 0

#50 2023-05-10 13:15

Re: Organų apsauga / detoksikacija

DG supplements pa’support’ino kaip buvusi jauniu rinktines nari 😃siuo savo gamybos stack’u: Milk Thistle Extract, NAC, TUDCA.
ALT 99, AST 74 buvo pries pradedant gert, duosiu zinot ka parodys uz kokio 1,5 menesio 🙂

Paskutinį kartą taisė swimmer (2023-05-10 13:16)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net