Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#51 2022-06-01 17:30

Re: Įvairūs klausimai

Giedrius, tai pasidalink perliukais.

Neprisijungęs

 
nagas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 669
Atsiliepimai: 0

#52 2022-06-01 17:48

Re: Įvairūs klausimai

GiedriusQ rašė:

nagas rašė:

https://youtu.be/KVqLRs5-wtE

su 50% informacijos nesutinku.
papunkciui surasysiu:
- kalba apie tilta (2-6sav), kad atsistatyti sveikata, taciau ne zodzio apie tai, kad jeigu ilgi esteriai ejo per kursa, tai per tas 6sav net perpus nebus pakrites anabolinis fonas
- sako, kad ant tilto reikia sportuoti kur kas silpniau ir maziau seriju daryti. Kad kazkiek seriju pamazinti tai OK, bet , kad silpniau tai visiskai nesutinku. Nebus stimulo pakankamo, galimai bus prarandami raumenys
- mini , kad reikia sumazinti baltyma, nes tipo maziau anaboliku, maziau ir MPS (muscle protein synthesis), tai jei nera statybos signalo - nereikia ir baltymo. Nu kazkas cia prasilenkia su realybe, nes baltymas is saves didina MPS, tai jeigu labai smarkiai sumazinsim baltyma - sumazes ir baltymu sinteze, nesvarbu ka vartojam.
- kalba apie tilta, 250mg testo ir dar kazkokio AAS jungima (galima tiek oral, tiek inj: 25mg winio arba 100-200mg npp). Toks sakyciau labai sportinis tiltas, o jis akcentuoja, kad tiltas sveikatai atstayti, tai kazkas nesueina arba tiesiog nesupranta ka siulo (o siulo wini vartoti, kad shbg pamazinti)...mhmh idomu kaip wini vartojant jam kepenys atsistatys
- sako, kad reikia pamazinti kalorijas, nes nera tokios stiprios trenkes ir neisdeginsim tiek. Sakyciau nelabai teisybe, nes jeigu daromas toks trumpas tiltas, tai geriau palaikyti kaloriju daugiau, kad nepabegtu raumenys, del pacio kaloriju deficito (cia tiems kurie vakarais meldziasi, kad prie 100kcal deficito cemai nuo bico nekristu. Jeigu kazkas nepagavo sarkazmo, tai paasikinu: AAS, net ir mazom dozem, pakelia MPS tiek, kad net ir esant 500kcal deficite - raumuo nekris. Pastaba: nekalbu apie laaaabai didelius dedes, kurie laaaabai toli nuo naturalaus limito)

zodziu, as savo 15min sugaisau, kad kitiems nereiketu gaisti.

Na jis ten sako kad vietoj vinio gali but ir varas tik doze ten jau ne kosmines sie dalikeliai shgb mazinimui kad butu daugiau laisvo testo ir jis greiciausiai viska pagal save delioja o jis ne toks jau ir mazas apie 110kg del sporto tai sako kad reikia dalinai sumazint ir nedaryt iki pergales cia daugiau del to manau kad cns pailsetu pas kekviena savi niuansai kiti per tilta prie testo insulina su augimu pajungineja visokiu tu bajeriu yra kitas isvis sakys kad tokios dozes cia jau mini kursas:)

Neprisijungęs

 
s4runelio
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2018-02-07
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#53 2022-06-01 23:39

Re: Įvairūs klausimai

Same, OD PHARM ir Sonus? Nemanau, sonus turetu geriau.

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#54 2022-06-01 23:53

Re: Įvairūs klausimai

s4runelio rašė:

Same, OD PHARM ir Sonus? Nemanau, sonus turetu geriau.

Ne ne “same”,manau fitness  turejo omenyje kad nera nei vienas nei kitas blogas. Sonus ml/mg didesnes kas daro ji patogesniu leidimuisi,galima daugiau kitu “compounds” pajungti ir nesileisti tiek daug aliejaus per karta , kaip iprastuose dozuotese. ( kalbu aplomai su uzkeltais mg brandais, netik Sonus - nereklama)
Na o del kokybes kol neisbandysi pats nesuzinosi 🙂 asmeniskai as uz abu 🤷‍♂️ Nors dbr pagrinde eina Sonus, esu patenkitas.

Neprisijungęs

 
Hematogens
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2021-06-14
Žinutės: 77
Atsiliepimai: 0

#55 2022-06-02 09:00

Re: Įvairūs klausimai

Kokia turėtu būti kraujospudžio norma ant kurso, ir kokių priemonių reiktu imtis jei gerokai per aukštas?

P.S Mano antroj kurso pusėj, ramybės busenoj 145/80 75, prieš kursą buvo 130/70 65  svoris 105 kg. 42 m.

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#56 2022-06-02 10:21

Re: Įvairūs klausimai

Hematogens rašė:

Kokia turėtu būti kraujospudžio norma ant kurso, ir kokių priemonių reiktu imtis jei gerokai per aukštas?

P.S Mano antroj kurso pusėj, ramybės busenoj 145/80 75, prieš kursą buvo 130/70 65  svoris 105 kg. 42 m.

Kada matavaisi spaudimą ir kada paskutinį kartą dareisi bendrą kraujo tyrimą?

Neprisijungęs

 
Hematogens
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2021-06-14
Žinutės: 77
Atsiliepimai: 0

#57 2022-06-02 11:34

Re: Įvairūs klausimai

enox rašė:

Hematogens rašė:

Kokia turėtu būti kraujospudžio norma ant kurso, ir kokių priemonių reiktu imtis jei gerokai per aukštas?

P.S Mano antroj kurso pusėj, ramybės busenoj 145/80 75, prieš kursą buvo 130/70 65  svoris 105 kg. 42 m.

Kada matavaisi spaudimą ir kada paskutinį kartą dareisi bendrą kraujo tyrimą?

Atsikėles po pusryčių, benrą tyrimą dariau rudienį.

Neprisijungęs

 
Hematogens
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2021-06-14
Žinutės: 77
Atsiliepimai: 0

#58 2022-06-02 12:02

Re: Įvairūs klausimai

Tyrimai rugsėjo mėn.
Limfocitai                      40.60    norm.  25.00-37.00
Vidut.Hemogl.kiekis     31.10   norm.  26.00-31.00
Trombocitų kritas          0.17     norm.  0.19-0.36
Tromb.pasiskirs.plotis   17.50  norm.  11.00-17.10

Čia viskas kas ne normoj

Neprisijungęs

 
nagas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 669
Atsiliepimai: 0

#59 2022-06-02 13:08

Re: Įvairūs klausimai

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#60 2022-06-02 13:36

Re: Įvairūs klausimai

Kaip suprantu kursuojantis esi ( ar on off nežinau ) , bet bendrinis tyrimas tikrai geras ( bodybuildingo prasme ) . Ar spaudimas pastoviai toks ? Seki x 3 į diena kelias sav ? Ar pakilo būtent kurse , jei taip koks kursas , ir ar daug kg uždėjai.  Pradėjai sekti , nes jautiesi blogai , ar netyčia užgaudei? Labai daug variaciju čia, bet galiu pasakyt viena , jei aukšto kraujospūdžio nekontroliuosi “iškepinsi” inkstus.

Neprisijungęs

 
Hematogens
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2021-06-14
Žinutės: 77
Atsiliepimai: 0

#61 2022-06-02 14:16

Re: Įvairūs klausimai

Kajus rašė:

Kaip suprantu kursuojantis esi ( ar on off nežinau ) , bet bendrinis tyrimas tikrai geras ( bodybuildingo prasme ) . Ar spaudimas pastoviai toks ? Seki x 3 į diena kelias sav ? Ar pakilo būtent kurse , jei taip koks kursas , ir ar daug kg uždėjai.  Pradėjai sekti , nes jautiesi blogai , ar netyčia užgaudei? Labai daug variaciju čia, bet galiu pasakyt viena , jei aukšto kraujospūdžio nekontroliuosi “iškepinsi” inkstus.

Antras kursas dabar, test c500/ primo500/ npp300, ne čia parašiau aukščiausią, keletą kartu dienoj matuoju, buna ir žemesnis, uždėjau nedaug 3/4 kg. Jaučiuosi normaliai, tik kartais lovoj gulint jaučiasi širdies darbas padidėjęs, suprantu kad turi kažkiek pakilt tai ir domiuos kokia ta riba kur dar nekreipt dėmesio...

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#62 2022-06-02 15:25

Re: Įvairūs klausimai

Hematogen atsisakyk visu eneregetiniu, pre workout,kavu ir arbatu ir soft drinks ir biski normalizuosis. As pries kelis menesius nuo to irgi kentejau,rases cia buvau. Per daktarus laksciau. Visi is vien sake mest visus sterus 🙂 aisku mano kasdien buvo 140+ baigesi kursas baigesi bedos 🤷‍♂️ Bet teks pirktis tau karaujospudi mazinanciu tabsu panasu…kas normalu BB pasaulyje. Bet kad kurso metu padidejes kraujospudis labai normalu.

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#63 2022-06-02 15:25

Re: Įvairūs klausimai

Hematogens rašė:

Kajus rašė:

Kaip suprantu kursuojantis esi ( ar on off nežinau ) , bet bendrinis tyrimas tikrai geras ( bodybuildingo prasme ) . Ar spaudimas pastoviai toks ? Seki x 3 į diena kelias sav ? Ar pakilo būtent kurse , jei taip koks kursas , ir ar daug kg uždėjai.  Pradėjai sekti , nes jautiesi blogai , ar netyčia užgaudei? Labai daug variaciju čia, bet galiu pasakyt viena , jei aukšto kraujospūdžio nekontroliuosi “iškepinsi” inkstus.

Antras kursas dabar, test c500/ primo500/ npp300, ne čia parašiau aukščiausią, keletą kartu dienoj matuoju, buna ir žemesnis, uždėjau nedaug 3/4 kg. Jaučiuosi normaliai, tik kartais lovoj gulint jaučiasi širdies darbas padidėjęs, suprantu kad turi kažkiek pakilt tai ir domiuos kokia ta riba kur dar nekreipt dėmesio...

Viskas normaliai , o , kad spaudimas pakilęs šiek tiek normalu.

Neprisijungęs

 
Hematogens
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2021-06-14
Žinutės: 77
Atsiliepimai: 0

#64 2022-06-02 15:35

Re: Įvairūs klausimai

intuziastas rašė:

Hematogen atsisakyk visu eneregetiniu, pre workout,kavu ir arbatu ir soft drinks ir biski normalizuosis. As pries kelis menesius nuo to irgi kentejau,rases cia buvau. Per daktarus laksciau. Visi is vien sake mest visus sterus 🙂 aisku mano kasdien buvo 140+ baigesi kursas baigesi bedos 🤷‍♂️ Bet teks pirktis tau karaujospudi mazinanciu tabsu panasu…kas normalu BB pasaulyje. Bet kad kurso metu padidejes kraujospudis labai normalu.

Pabandysiu, nes šiuo metu ir kavos atsigeriu ir pwo "Hitman, kill the gym" matyt kad įtakoja.

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#65 2022-06-02 19:00

Re: Įvairūs klausimai

Hematogens rašė:

intuziastas rašė:

Hematogen atsisakyk visu eneregetiniu, pre workout,kavu ir arbatu ir soft drinks ir biski normalizuosis. As pries kelis menesius nuo to irgi kentejau,rases cia buvau. Per daktarus laksciau. Visi is vien sake mest visus sterus 🙂 aisku mano kasdien buvo 140+ baigesi kursas baigesi bedos 🤷‍♂️ Bet teks pirktis tau karaujospudi mazinanciu tabsu panasu…kas normalu BB pasaulyje. Bet kad kurso metu padidejes kraujospudis labai normalu.

Pabandysiu, nes šiuo metu ir kavos atsigeriu ir pwo "Hitman, kill the gym" matyt kad įtakoja.

Tie visi preworkoutai organizma labiau žudo nei tren , gal per stiprus pavizdys , bet tikrai sveikatos prasme tai 5 km spinduliu rekomenduočiau juos visus apeiti .

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#66 2022-06-02 19:50

Re: Įvairūs klausimai

Kajus rašė:

Hematogens rašė:

intuziastas rašė:

Hematogen atsisakyk visu eneregetiniu, pre workout,kavu ir arbatu ir soft drinks ir biski normalizuosis. As pries kelis menesius nuo to irgi kentejau,rases cia buvau. Per daktarus laksciau. Visi is vien sake mest visus sterus 🙂 aisku mano kasdien buvo 140+ baigesi kursas baigesi bedos 🤷‍♂️ Bet teks pirktis tau karaujospudi mazinanciu tabsu panasu…kas normalu BB pasaulyje. Bet kad kurso metu padidejes kraujospudis labai normalu.

Pabandysiu, nes šiuo metu ir kavos atsigeriu ir pwo "Hitman, kill the gym" matyt kad įtakoja.

Tie visi preworkoutai organizma labiau žudo nei tren , gal per stiprus pavizdys , bet tikrai sveikatos prasme tai 5 km spinduliu rekomenduočiau juos visus apeiti .

Žiauriai išdaužo CNS ir kraujagysles nekaip veikia tie visi pwo su kosminėmis dozėmis kofeino, efedrino ar visokių ratų prekursorių sad

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#67 2022-06-03 08:02

Re: Įvairūs klausimai

Nezinau kaip jums biciuliai,bet man pwo rimtas pagalbininkas. As keliuosi 2 val ryto,salej bunu 5-6 val vakaro. Tokiu laiku jau bunu truputi pavarges. Stengiuosi miegoti 6-8 val. Kcal maza deficita palaikau. Ir nors esu ant ped's vistiek reikia stimulo. Tad vartoju pwo su dmaa,nootropais.

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#68 2022-06-03 10:02

Re: Įvairūs klausimai

Anapa rašė:

Nezinau kaip jums biciuliai,bet man pwo rimtas pagalbininkas. As keliuosi 2 val ryto,salej bunu 5-6 val vakaro. Tokiu laiku jau bunu truputi pavarges. Stengiuosi miegoti 6-8 val. Kcal maza deficita palaikau. Ir nors esu ant ped's vistiek reikia stimulo. Tad vartoju pwo su dmaa,nootropais.

Tai aš tiek jų vartojąs , kad net 8 kavos puodeliai per diena niekaip nebeveikia. Bet vistiek niekam nerekomenduoju, nes tai garbage , spaudžiam save virš maximumo , su fake energy , kurį tiesiog stimuliuoja cns , ko pasekoje visà kūną, kad patemptume krūvį , ar kompensuotume miego stygių ir po to būna lights out .

Neprisijungęs

 
nagas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 669
Atsiliepimai: 0

#69 2022-06-03 15:46

Re: Įvairūs klausimai

Anapa rašė:

Nezinau kaip jums biciuliai,bet man pwo rimtas pagalbininkas. As keliuosi 2 val ryto,salej bunu 5-6 val vakaro. Tokiu laiku jau bunu truputi pavarges. Stengiuosi miegoti 6-8 val. Kcal maza deficita palaikau. Ir nors esu ant ped's vistiek reikia stimulo. Tad vartoju pwo su dmaa,nootropais.

Tu keliese 2 valanda nakties o ne ryto:) i savaite karta koki isgert yra visai nieko trenke smagiau pralekia bet pastoviai tai nelabai manau nes po to nebekabina taip

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#70 2022-06-03 15:57

Re: Įvairūs klausimai

nagas rašė:

Anapa rašė:

Nezinau kaip jums biciuliai,bet man pwo rimtas pagalbininkas. As keliuosi 2 val ryto,salej bunu 5-6 val vakaro. Tokiu laiku jau bunu truputi pavarges. Stengiuosi miegoti 6-8 val. Kcal maza deficita palaikau. Ir nors esu ant ped's vistiek reikia stimulo. Tad vartoju pwo su dmaa,nootropais.

Tu keliese 2 valanda nakties o ne ryto:) i savaite karta koki isgert yra visai nieko trenke smagiau pralekia bet pastoviai tai nelabai manau nes po to nebekabina taip

Aciu,lituanistines logikos mokytojau

Neprisijungęs

 
Magnis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2021-08-28
Žinutės: 314
Atsiliepimai: 0

#71 2022-06-03 20:30

Re: Įvairūs klausimai

Po 4 sav Off nuo Tren ar verta tyrimus darytis ar dar bus estro iškraipytas? 18w ėjo tren E ..pradžiai 200mg/w vėliau nuo 12w buvo pakeltas iki 400 mg/w. Ačiū kas pasisakis😁

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#72 2022-06-03 20:36

Re: Įvairūs klausimai

Magnis rašė:

Po 4 sav Off nuo Tren ar verta tyrimus darytis ar dar bus estro iškraipytas? 18w ėjo tren E ..pradžiai 200mg/w vėliau nuo 12w buvo pakeltas iki 400 mg/w. Ačiū kas pasisakis😁

Blin pavydžiu, 400 mg. treno, man po mėnesio jau nuo 100 mg. lenda saidai smile oi b.l reikai ramintis, o tai negeros mintys lenda į galvą su pavadinimu Ace ir T big_smile

Neprisijungęs

 
Magnis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2021-08-28
Žinutės: 314
Atsiliepimai: 0

#73 2022-06-03 21:46

Re: Įvairūs klausimai

enox rašė:

Magnis rašė:

Po 4 sav Off nuo Tren ar verta tyrimus darytis ar dar bus estro iškraipytas? 18w ėjo tren E ..pradžiai 200mg/w vėliau nuo 12w buvo pakeltas iki 400 mg/w. Ačiū kas pasisakis😁

Blin pavydžiu, 400 mg. treno, man po mėnesio jau nuo 100 mg. lenda saidai smile oi b.l reikai ramintis, o tai negeros mintys lenda į galvą su pavadinimu Ace ir T big_smile

Na sunkus vitaminas ištikro..ir miegas prastas..irzlumas..kandumas..užsidegi del bet ko jei ne pagal tave
aš dar ramaus būdo tai pajautes kad lenda iškart mintys kad tai nuo jo tai aprimdavau 😁bet ir tai išlįsdavo..bet nžn db jei bandysiu tai tik sausinimui bet ne bulking ir jėgai ir max 8 w😄

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#74 2022-06-03 21:55

Re: Įvairūs klausimai

Magnis rašė:

Po 4 sav Off nuo Tren ar verta tyrimus darytis ar dar bus estro iškraipytas? 18w ėjo tren E ..pradžiai 200mg/w vėliau nuo 12w buvo pakeltas iki 400 mg/w. Ačiū kas pasisakis😁

Dar truputi rodys pievas, ne bus labai tikslu. As palaukciau pora savaiciu. Jei esi dbr ant tilto tai baisaus nieko nenutiks, gali ir luktelkt.

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2022-06-03 21:55)

Neprisijungęs

 
Magnis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2021-08-28
Žinutės: 314
Atsiliepimai: 0

#75 2022-06-03 22:12

Re: Įvairūs klausimai

intuziastas rašė:

Magnis rašė:

Po 4 sav Off nuo Tren ar verta tyrimus darytis ar dar bus estro iškraipytas? 18w ėjo tren E ..pradžiai 200mg/w vėliau nuo 12w buvo pakeltas iki 400 mg/w. Ačiū kas pasisakis😁

Dar truputi rodys pievas, ne bus labai tikslu. As palaukciau pora savaiciu. Jei esi dbr ant tilto tai baisaus nieko nenutiks, gali ir luktelkt.

Dėkuj🤛..jo tiltuoju..test mažinu po biškuti ..tai kaip ir nedega..nes aukšto estro side nera tai ir AI labai sumažinau

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net