Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Gile
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-11-23
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#1 2023-06-19 15:30

Anavar moteriai

Zodziu, gal kurio is jusu antra puse yra vartojusi anavar? Geriu dabar 4 savaite po 15mg isskaidyta i 2x dienoj ir uzlipus ant svarstykliu auga svoris. Viso per nepilna men 3kg kokie. Jauciasi apimciu padidejimas. As anksciau SARMS esu gerus, tai tarkim nuo Ostarine ir ramuo augo ir riebalas tirpo, o cia atrodo raumuo auga, o riebalas netirpsta? Ar reikia dar kartu ir koki Cardarine pagert? Kazkaip tikejaus jog tirpins ta riebala jis. Ugis 164cm svoris dabar apie 62kg, 38metai.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#2 2023-06-19 17:58

Re: Anavar moteriai

Gile rašė:

Zodziu, gal kurio is jusu antra puse yra vartojusi anavar? Geriu dabar 4 savaite po 15mg isskaidyta i 2x dienoj ir uzlipus ant svarstykliu auga svoris. Viso per nepilna men 3kg kokie. Jauciasi apimciu padidejimas. As anksciau SARMS esu gerus, tai tarkim nuo Ostarine ir ramuo augo ir riebalas tirpo, o cia atrodo raumuo auga, o riebalas netirpsta? Ar reikia dar kartu ir koki Cardarine pagert? Kazkaip tikejaus jog tirpins ta riebala jis. Ugis 164cm svoris dabar apie 62kg, 38metai.

Naivu tiketis, kad riebalas mazes, nebunant kcal deficite.

Neprisijungęs

 
swimmer
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-11-20
Žinutės: 148
Atsiliepimai: 0

#3 2023-06-20 08:36

Re: Anavar moteriai

bender rašė:

Gile rašė:

Zodziu, gal kurio is jusu antra puse yra vartojusi anavar? Geriu dabar 4 savaite po 15mg isskaidyta i 2x dienoj ir uzlipus ant svarstykliu auga svoris. Viso per nepilna men 3kg kokie. Jauciasi apimciu padidejimas. As anksciau SARMS esu gerus, tai tarkim nuo Ostarine ir ramuo augo ir riebalas tirpo, o cia atrodo raumuo auga, o riebalas netirpsta? Ar reikia dar kartu ir koki Cardarine pagert? Kazkaip tikejaus jog tirpins ta riebala jis. Ugis 164cm svoris dabar apie 62kg, 38metai.

Naivu tiketis, kad riebalas mazes, nebunant kcal deficite.

😁😁😁
As praktiskai isitikines, kad cia kita istorija 😁
Gerai (salyginai), jei ten vietoj pareiksto oxandrolone bus
bent jau stanozolol, bet yra juk case’u, kur tabletes laborotorinis tyrimas nustato pagrindine veikliaja medziaga kaip methandrostenolone 🤣🤣 Suka, zvengiu 😁
Labai idomu butu paklausyt argumentu zmogaus, kuris jai kursus sudarineja 🙂
Net nekomentuosiu SARMS’u.
Nors cia dar nieko, man drauge is Maskvos pasakojo, kad kai nusprende ruostis bikini fitness, jai treneris is sporto klubo israse HGH 10 IU/day 😁 Ir aisku geriausios kokybes HGH buvo galima pirkti is Jo 😁

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#4 2023-06-20 08:42

Re: Anavar moteriai

Be minėtų dalykų, dar dozės per didelės kaip moteriai, tikrai nedaryčiau 15 mg/day. +Ką posto autorė žino aie pct ( taip, pct moteriai, po anavaro kurso, kuris jau per ilgas yra, jeigu norima viską saugiai daryti)?

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#5 2023-06-20 10:53

Re: Anavar moteriai

enox rašė:

Be minėtų dalykų, dar dozės per didelės kaip moteriai, tikrai nedaryčiau 15 mg/day. +Ką posto autorė žino aie pct ( taip, pct moteriai, po anavaro kurso, kuris jau per ilgas yra, jeigu norima viską saugiai daryti)?

Enox winnio anavaro 10-20mg ir standard stack moteriai bikini. Taip pat kas rimtai ruosiasi scenai eina ir hgh, kaip ir jungiami primo,npp arba masteris, clenas ar t3 adekvacios dozes aisku,nesigilinsiu. Visa tai ramiai eina tiek Lt tiek visur kitur, tiesiog niekas garsiai apie tai nepasakoja kas ant ko sedi 🙂

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#6 2023-06-20 11:14

Re: Anavar moteriai

bender rašė:

Gile rašė:

Zodziu, gal kurio is jusu antra puse yra vartojusi anavar? Geriu dabar 4 savaite po 15mg isskaidyta i 2x dienoj ir uzlipus ant svarstykliu auga svoris. Viso per nepilna men 3kg kokie. Jauciasi apimciu padidejimas. As anksciau SARMS esu gerus, tai tarkim nuo Ostarine ir ramuo augo ir riebalas tirpo, o cia atrodo raumuo auga, o riebalas netirpsta? Ar reikia dar kartu ir koki Cardarine pagert? Kazkaip tikejaus jog tirpins ta riebala jis. Ugis 164cm svoris dabar apie 62kg, 38metai.

Naivu tiketis, kad riebalas mazes, nebunant kcal deficite.

Cia 100% sutinku, dijieta,cardio, tiek intensyvios treniruotes turi buti vietoje. Naivu istikruju pasikliauti tik pharma ir tyketis kad bus rezultatai. Simtus kartu jau kalbeta tema forume…

Neprisijungęs

 
Gile
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-11-23
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#7 2023-06-20 16:23

Re: Anavar moteriai

PTC nereikalingas, nes moteriai testas nera pagrindinis hormonas, ir kazko ten labai neitakoja. O po10-15mg viskas atsistatys per pora savaiciu. Geriu silimarina, jauciuos puikiai, gal tik gym'e greiciau sukaistu ir po 40min intensyvios treniruotes bunu greziamai slapia. As darau 4-5 40min treniruotes per savaite, 4-5 pratimai per treniruote, 1min pailsejimo intervalas, na arba kol svorius susirandu. Valgau svariai ir esu siaip jau gyvenime nuolatiniam kaloriju deficite, del pre-clinical hypothyroidism, kitaip sverciau dar kokiu +10daugiau. Cardio darau kai neinu i gyma, begimas arba ejimas i 12% kalna namie.
Bet mano klausimas buvo ne apie tai, o kaip reagavo pazistamu kunai, nes pvz nuo ostos labai greit pasidariau tokia nzn net kieta ir tada buvo grazus augimo procesas, o anavar visur reklamuojamas kaip fat burneris man labiau primena rad140, toks kur raumuo auga, bet veliau teks dar virsu nusitirpdyt. Nors dar tik 21diena, tai gal per anksti?

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#8 2023-06-20 16:47

Re: Anavar moteriai

Gile rašė:

PTC nereikalingas, nes moteriai testas nera pagrindinis hormonas, ir kazko ten labai neitakoja. O po10-15mg viskas atsistatys per pora savaiciu. Geriu silimarina, jauciuos puikiai, gal tik gym'e greiciau sukaistu ir po 40min intensyvios treniruotes bunu greziamai slapia. As darau 4-5 40min treniruotes per savaite, 4-5 pratimai per treniruote, 1min pailsejimo intervalas, na arba kol svorius susirandu. Valgau svariai ir esu siaip jau gyvenime nuolatiniam kaloriju deficite, del pre-clinical hypothyroidism, kitaip sverciau dar kokiu +10daugiau. Cardio darau kai neinu i gyma, begimas arba ejimas i 12% kalna namie.
Bet mano klausimas buvo ne apie tai, o kaip reagavo pazistamu kunai, nes pvz nuo ostos labai greit pasidariau tokia nzn net kieta ir tada buvo grazus augimo procesas, o anavar visur reklamuojamas kaip fat burneris man labiau primena rad140, toks kur raumuo auga, bet veliau teks dar virsu nusitirpdyt. Nors dar tik 21diena, tai gal per anksti?

Anavaras tikrai je fat burneris, o muscle builderis, ypac moteriai. Neaisku kur perskaitei tokia nesamone kaip fat burneris.
Antra ar esi garantuota kad ten tikrai anavaras, o jei taip ar doze dozei atitinka. 15mg gero varo moteriai labai jauciasi.
Esu daves saviskei, tai jai 10mg dienai daugiau nei uztektinai buvo, kietumas raumens, jegos didejimas, prieaugis raumens.

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#9 2023-06-20 17:05

Re: Anavar moteriai

Jooo, įdomiai čia big_smile žinios tikrai geros. Linkiu sėkmės

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net