Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Martynas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-25
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#1 2006-08-25 01:14

Sprando skausmas

Ar jum buvo taip, kad sportuojant ar kanors sunkej fiziskai vejkent imtu ir isisuktu skausmas i sprando gala ir galvos galo pradze tox karstas tvinkciojantis skausmas, bet kaj nieko nebedaraj jis prajna ?hmm

Neprisijungęs

 
g3
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-22
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#2 2006-08-25 16:35

Re: Sprando skausmas

Mano tetei taip būna, bet tai užeina tai praeina.. ir nieko jis nesitikrino nesižiejo.. kažkaip pasitempia jis ta vieta

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#3 2006-08-25 17:05

Re: Sprando skausmas

jeigu dažnai kartojas tai tik pas daktarus važiuok...dar liga paliks chroniška, tai visą gyvenimą kentėsi...

Neprisijungęs

 
Hantelis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-05-20
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#4 2006-08-25 18:23

Re: Sprando skausmas

cia man rodos tau kraujo spaudimas yra aukstas -pasimatuot siulau, nes jeiir taip yra aukstas, o kilnojant svorius dar labiau pakyla tai gaunasi taip kad per stipriai spaudzia ten viska kaurjas tekedamas ir gaunasi spaudimas, nes siaip jei skauda ta vieta tai dazn. kaltas buna spaudimas kraujo. siulau pasitikritnit gal tau is viso negalima kilnot gelzgaliu

Neprisijungęs

 
shtyrius
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#5 2006-08-25 18:23

Re: Sprando skausmas

Nu man per visa sportini laikotarpi budavo retkarciais taip. Nuo pritupkiu ar legg preso, nu zodziu kur labai didele ir  ilga apkrova, bet tada kelias dienas i trenkes neidavau, kojas reciau padarydavau, nu ir man praeidavo, bet jausmas, tai ziauriai nemalonus...

Neprisijungęs

 
shtyrius
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#6 2006-08-25 18:25

Re: Sprando skausmas

Sutinku su Hanteliu - cia kraujo spaudimas kaltas...

Neprisijungęs

 
Martynas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-25
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#7 2006-08-25 23:49

Re: Sprando skausmas

Na man ce jau antra karta gyvenime taip ;], 1 karta buvo po ilgos pertraukos kaj atejau i kacelke ir keliau stanga, o dabar kaj dariau atsispaudimus uskeles kojas su ligegrecejs, o ce kad gelezu kilnot nebegalesiu taj nesamone ;]], ce gal del to kad organizmas nusilpes ar koki velne. As ir taip manau kad spaudimas, bet kaip ji must pabandyt ?, na pvz sendiena 40 sec ant ranku nu silejdau ir ka zinau utiutiu neskaudejo bet jautesi kad kaskas vos vos yra ..... O gal numanot kaip pabandyt spaudimu numust ? nebaisej bet taip pazet kas gaunasi ? Dekuj

Neprisijungęs

 
Fricas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-01-28
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#8 2006-11-04 18:42

Re: Sprando skausmas

Man lygiai tas pat dabar nutiko, stumdziau platforma ir kai uzbaigiau, kazkoks loxas uzkalbino, as kazkaip ne taip pakreipiau galva, o kaklas turbut tuo momentu ziauriai isitempes buvo taip kale skausmas, ir dabar tik ka nors darau pvz ant kokio 9-10 kartojimo toks skausmas atsiranda, cia man atrodo kad grynai pasitempiau kakla nes iki to ivykio man nieko nebuvo, gal kas turi patarimu kaip kaklo patempima gydyt, pas jo***** daktarus menesio eile tai gal cia kas zinosit?


_________________
Nedaryk daugiau taip, kad reikėtų taisyti tavo žinutes. Ačiū.  (Vitamin_C)

Paskutinį kartą taisė Vitamin_C (2006-11-04 19:24)

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#9 2006-11-04 18:53

Re: Sprando skausmas

Jei patempei tai reiks laiko kol sugis, man ir buvo patempimas tai naudojau kazkoki tepala dabar nepamenu pavadinimo, pokolkas reiktu nesitreniruot kol praeis skausmas nes gali pabloget.

Neprisijungęs

 
Andreaz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-10-02
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#10 2009-01-05 18:19

Re: Sprando skausmas

Nu va man lygiai tokia pati problema atsirado. Jausmas, tai tikrai nemalonus ir atrodo, kad spaudimas užkyla, bet nemanau, kad čia dėl spaudimo, nes taip niekad nebūdavo. Va dabar praeitą savaitę dariau LegPress'ą ir gan stipriai su galva buvau įsirėmęs į atlošą, o nulipus pradėjo skaudėt kaklą ir galvą, bet po kelių minučių praėjo ir galėjau užbaigt trefkę. Čia manau, kad patempimas, bet labai jau keistas, nes šiaip trefkę štangos spaudimą darant - viskas gerai, lygiagretės - viskas gerai, prisitraukimai - gerai, o kai darau atsispaudimus - padarau 20+ ir tirlipirli kaip plėšt pradeda, o dar prieš tą legpresso patempimą viskas būdavo gerai. Taip, kad kam tokia problema buvo, kaip išssigydėt? Savaime greit praėjo ar pas daktarus buvot? Ar kaip? Nes gruzas ima, kad atsispaudimų nebegaliu daryt...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net