Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

arnaslen
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-08-24
Žinutės: 145
Atsiliepimai: 0

#1 2008-12-17 19:16

Tunas ar varškė?

Tunas ar varškė? Kas Jums labiau patinka, kas skaniau? Kurio iš šių produktų baltymas geriau pasisavinamas? Padiskutuokime smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#2 2008-12-17 19:18

Re: Tunas ar varškė?

arnaslen rašė:

Tunas ar varškė? Kas Jums labiau patinka, kas skaniau? Kurio iš šių produktų baltymas geriau pasisavinamas? Padiskutuokime smile

syki teko susidurt su tunu... antro karto nebebuvo big_smile
tad varske da best! big_smile

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#3 2008-12-17 19:24

Re: Tunas ar varškė?

arnaslen rašė:

Tunas ar varškė? Kas Jums labiau patinka, kas skaniau? Kurio iš šių produktų baltymas geriau pasisavinamas? Padiskutuokime smile

Skirtingi dalykai... As uz varske tik pries miega.
Juk 100kart jau kalbeta, kad pieno produktu baltymas pasisavinamas daug leciau nei tuno, mesos ar kiausinio.

Neprisijungęs

 
Ziogas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-01-13
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#4 2008-12-17 19:56

Re: Tunas ar varškė?

Tunas, tunas, tunas! nykstys Nezinau, kaip jums... bet man zymiai skaniau uz varske! roll Siaip labai nepiknaudziauju tunu... i diena po pora skardiniu... Bet siaip labai geras dalykas tunas! nykstys Varske isvis valgau retai... roll

Paskutinį kartą taisė Ziogas (2008-12-17 19:57)

Neprisijungęs

 
Blindness
Dažnas senbūvis
Vietovė: Colchester, United Kingdom
Registravosi: 2007-04-26
Žinutės: 1067
Atsiliepimai: 0

#5 2008-12-17 20:06

Re: Tunas ar varškė?

Na varškės per dieną suvalgau 4-5 pakelius smile Tuno seniai bepirkau, nes sunkiai jis valgosi man dėl sausumo žuvies smile Bet jaučiu reiktų dažniau pavalgyt jo smile

Neprisijungęs

 
arnaslen
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-08-24
Žinutės: 145
Atsiliepimai: 0

#6 2008-12-17 20:12

Re: Tunas ar varškė?

emexas rašė:

arnaslen rašė:

Tunas ar varškė? Kas Jums labiau patinka, kas skaniau? Kurio iš šių produktų baltymas geriau pasisavinamas? Padiskutuokime smile

syki teko susidurt su tunu... antro karto nebebuvo big_smile
tad varske da best! big_smile

Tai jaučiu valgei tuną savo sultyse? Aliejuj man visai nieko, nėra per daug skanu, bet už tuną savose sultyse daug daug kartų skaniau... Kas liečia varškę, jis man skanesnė už tuną, su vyšnių, aviečių ar braškių uogiene, mmmm smile ir gan nebrangi, dabar Norfos varškei akcija, 1,55 Lt už 200g liesos varškės pakelį.

Paskutinį kartą taisė arnaslen (2008-12-17 20:16)

Neprisijungęs

 
arnaslen
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-08-24
Žinutės: 145
Atsiliepimai: 0

#7 2008-12-17 20:14

Re: Tunas ar varškė?

Butelis rašė:

arnaslen rašė:

Tunas ar varškė? Kas Jums labiau patinka, kas skaniau? Kurio iš šių produktų baltymas geriau pasisavinamas? Padiskutuokime smile

Skirtingi dalykai... As uz varske tik pries miega.
Juk 100kart jau kalbeta, kad pieno produktu baltymas pasisavinamas daug leciau nei tuno, mesos ar kiausinio.

Bet ar čia yra didelė problema, kad jis pasisavinamas lėčiau?

Neprisijungęs

 
Ziogas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-01-13
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#8 2008-12-17 20:25

Re: Tunas ar varškė?

arnaslen rašė:

Butelis rašė:

arnaslen rašė:

Tunas ar varškė? Kas Jums labiau patinka, kas skaniau? Kurio iš šių produktų baltymas geriau pasisavinamas? Padiskutuokime smile

Skirtingi dalykai... As uz varske tik pries miega.
Juk 100kart jau kalbeta, kad pieno produktu baltymas pasisavinamas daug leciau nei tuno, mesos ar kiausinio.

Bet ar čia yra didelė problema, kad jis pasisavinamas lėčiau?

Kokia cia problema!? Visas skirtumas kada vartot... Tunas tinka po trenyrkes, bet nelabai pries miega! O varske atvirksciai... smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#9 2008-12-17 20:27

Re: Tunas ar varškė?

arnaslen rašė:

emexas rašė:

arnaslen rašė:

Tunas ar varškė? Kas Jums labiau patinka, kas skaniau? Kurio iš šių produktų baltymas geriau pasisavinamas? Padiskutuokime smile

syki teko susidurt su tunu... antro karto nebebuvo big_smile
tad varske da best! big_smile

Tai jaučiu valgei tuną savo sultyse? Aliejuj man visai nieko, nėra per daug skanu, bet už tuną savose sultyse daug daug kartų skaniau... Kas liečia varškę, jis man skanesnė už tuną, su vyšnių, aviečių ar braškių uogiene, mmmm smile ir gan nebrangi, dabar Norfos varškei akcija, 1,55 Lt už 200g liesos varškės pakelį.

jo.. ten tunas savo sultyse buvo.. slykstyne! big_smile
nu reiks ta aliejuje prigriebt.. jei sakai kad geras smile

Neprisijungęs

 
arnaslen
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-08-24
Žinutės: 145
Atsiliepimai: 0

#10 2008-12-17 20:34

Re: Tunas ar varškė?

emexas rašė:

arnaslen rašė:

emexas rašė:


syki teko susidurt su tunu... antro karto nebebuvo big_smile
tad varske da best! big_smile

Tai jaučiu valgei tuną savo sultyse? Aliejuj man visai nieko, nėra per daug skanu, bet už tuną savose sultyse daug daug kartų skaniau... Kas liečia varškę, jis man skanesnė už tuną, su vyšnių, aviečių ar braškių uogiene, mmmm smile ir gan nebrangi, dabar Norfos varškei akcija, 1,55 Lt už 200g liesos varškės pakelį.

jo.. ten tunas savo sultyse buvo.. slykstyne! big_smile
nu reiks ta aliejuje prigriebt.. jei sakai kad geras smile

Būna žmonių nusunkia tą aliejų. Aš asmeniškai palieku, nebijau tu riebalų labai.. Su duona užsikandu smile O kai valgiau savose sultyse, tai per nevalią sukišau. Jau nuo tokio tuno ir apsivemti galima..

Neprisijungęs

 
Ziogas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-01-13
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#11 2008-12-17 20:34

Re: Tunas ar varškė?

emexas rašė:

arnaslen rašė:

emexas rašė:


syki teko susidurt su tunu... antro karto nebebuvo big_smile
tad varske da best! big_smile

Tai jaučiu valgei tuną savo sultyse? Aliejuj man visai nieko, nėra per daug skanu, bet už tuną savose sultyse daug daug kartų skaniau... Kas liečia varškę, jis man skanesnė už tuną, su vyšnių, aviečių ar braškių uogiene, mmmm smile ir gan nebrangi, dabar Norfos varškei akcija, 1,55 Lt už 200g liesos varškės pakelį.

jo.. ten tunas savo sultyse buvo.. slykstyne! big_smile
nu reiks ta aliejuje prigriebt.. jei sakai kad geras smile

O man tai visai vienodai, koks jis... savo sultyse, ar aliejuje... Tik duok! Aisku susilaikau nuo pagundos... ir nekemsu belenkiek, bet, kad skanu, tai tikrai! nykstys ... alah

Neprisijungęs

 
Lebronius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-12-15
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#12 2008-12-17 21:37

Re: Tunas ar varškė?

aliejuj net nebandziau,bet sultyse tai dievinu tuna big_smile ,o varske tai tenka puse saukstuko cukraus pasibarstyt nes kitaip labai sunkiai ji man:)

Neprisijungęs

 
arnaslen
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-08-24
Žinutės: 145
Atsiliepimai: 0

#13 2008-12-17 22:10

Re: Tunas ar varškė?

Lebronius rašė:

aliejuj net nebandziau,bet sultyse tai dievinu tuna big_smile ,o varske tai tenka puse saukstuko cukraus pasibarstyt nes kitaip labai sunkiai ji man:)

Įdomiai čia smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#14 2008-12-17 22:12

Re: Tunas ar varškė?

sakyciau kazkieno skonis labai nekoks big_smile matyt gurmanas bus big_smile

Neprisijungęs

 
Kirowas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-06-04
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#15 2008-12-17 22:14

Re: Tunas ar varškė?

zuvies nevalgau nes alergiskas nuo gimimo:[
o varske kapoju. tik sunkiai valgosi tongue

Neprisijungęs

 
arnaslen
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-08-24
Žinutės: 145
Atsiliepimai: 0

#16 2008-12-17 22:29

Re: Tunas ar varškė?

Kirowas rašė:

zuvies nevalgau nes alergiskas nuo gimimo:[
o varske kapoju. tik sunkiai valgosi tongue

Kodėl sunkiai? Neskanu?

Neprisijungęs

 
agidas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-11-14
Žinutės: 169
Atsiliepimai: 0

#17 2008-12-17 22:33

Re: Tunas ar varškė?

Kirowas rašė:

zuvies nevalgau nes alergiskas nuo gimimo:[
o varske kapoju. tik sunkiai valgosi tongue

jo, sprangi ta varske. smile

Neprisijungęs

 
Lebronius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-12-15
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#18 2008-12-17 23:16

Re: Tunas ar varškė?

emexas rašė:

sakyciau kazkieno skonis labai nekoks big_smile matyt gurmanas bus big_smile

prasau tik nereikia cia lazdawot:D ,tiesiog daug kas megsta wienaip paruosta maista,daug kas kitaip smile,jeigu as laikausi dietos,kur mazai angliawandeniu,ar del to smegenu darbas nenukentes? big_smile,nes skaiciau kad smegenys pagrinde dirba cukraus ir angliawandeniu pagalba smile

Paskutinį kartą taisė Lebronius (2008-12-17 23:17)

Neprisijungęs

 
Blindness
Dažnas senbūvis
Vietovė: Colchester, United Kingdom
Registravosi: 2007-04-26
Žinutės: 1067
Atsiliepimai: 0

#19 2008-12-17 23:21

Re: Tunas ar varškė?

Lebronius rašė:

emexas rašė:

sakyciau kazkieno skonis labai nekoks big_smile matyt gurmanas bus big_smile

prasau tik nereikia cia lazdawot:D ,tiesiog daug kas megsta wienaip paruosta maista,daug kas kitaip smile,jeigu as laikausi dietos,kur mazai angliawandeniu,ar del to smegenu darbas nenukentes? big_smile,nes skaiciau kad smegenys pagrinde dirba cukraus ir angliawandeniu pagalba smile

Cukrus ir yra angliavandeniai.. Ir taip smegenys energiją gauna iš angliavandenių.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#20 2008-12-17 23:27

Re: Tunas ar varškė?

varske su skanu su jogurtu (isimeti pakeli varskes i lekste, ir uzsipili jogurto, kai jogurto nera tada ogiene) kartais sulenda ir viena smile
tunas - tai kiek suprantu skardinese zuvis kazkokia nesu valges turbut... nes nezinau tiksliai kas ten bet reiks paziuret parduotuvese. ten taip ant skardiniu ir uzrasyta tunas?

Neprisijungęs

 
Lebronius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-12-15
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#21 2008-12-18 00:24

Re: Tunas ar varškė?

Blindness rašė:

Lebronius rašė:

emexas rašė:

sakyciau kazkieno skonis labai nekoks big_smile matyt gurmanas bus big_smile

prasau tik nereikia cia lazdawot:D ,tiesiog daug kas megsta wienaip paruosta maista,daug kas kitaip smile,jeigu as laikausi dietos,kur mazai angliawandeniu,ar del to smegenu darbas nenukentes? big_smile,nes skaiciau kad smegenys pagrinde dirba cukraus ir angliawandeniu pagalba smile

Cukrus ir yra angliavandeniai.. Ir taip smegenys energiją gauna iš angliavandenių.

tai jeigu as cukraus beweik newartosiu ir is kitur gausiu mazai angliawandeniu tai man gali pasidaryt sunku susikaupt ir logiskai mastyt,pawyzdziui spresti matematika? smile

Paskutinį kartą taisė Lebronius (2008-12-18 00:30)

Neprisijungęs

 
arnaslen
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-08-24
Žinutės: 145
Atsiliepimai: 0

#22 2008-12-18 08:47

Re: Tunas ar varškė?

zaliasss rašė:

varske su skanu su jogurtu (isimeti pakeli varskes i lekste, ir uzsipili jogurto, kai jogurto nera tada ogiene) kartais sulenda ir viena smile
tunas - tai kiek suprantu skardinese zuvis kazkokia nesu valges turbut... nes nezinau tiksliai kas ten bet reiks paziuret parduotuvese. ten taip ant skardiniu ir uzrasyta tunas?

Taip

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#23 2008-12-18 08:58

Re: Tunas ar varškė?

As imu tuna savo sultyse, nupilu "sultis" smile uzpilu siek tiek linu semenu aliejau - nesveikai sveikas ir naudingas patiekalas gaunasi nykstys

Neprisijungęs

 
gadycaa
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-10-03
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#24 2008-12-18 14:21

Re: Tunas ar varškė?

Man ir taip tunas savose sultyse neskanu, o jei dar linu semenu aliejaus (skonis kaip zuvu tauku) uzpylt, tai is viso yikes

Paskutinį kartą taisė gadycaa (2008-12-18 14:22)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#25 2008-12-18 14:22

Re: Tunas ar varškė?

gadycaa rašė:

Man ir taip tunas savose sultyse neskanu, o jei dar linu semenu aliejaus (skonis kaip zuvu tauku) uzpylt, tai is viso ;(

semenu aliejus savo skoniu nei kiek nepanasus i zuvu taukus...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net