Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

mindaugelis
Detektyvas ŪSAS
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 834
Atsiliepimai: 4

#451 2009-11-07 10:08

Re: azuolyno bicas

Mantas86 rašė:

azuolyno bicas rašė:

kalbant apie kebula, manaji reikia biski patampyt irgi bbz kiek kainuos

Ar nepaprasciau masina butu pakeisti smile

nera ten pas ji jau taip baisu kad reiktu auto keisti, lietuvoj papigiam viska sutvarkytu, o uk gali ir sukainuoti

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#452 2009-11-09 09:11

Re: azuolyno bicas

Mantas86 rašė:

kurgitu rašė:

azuolyno bicas rašė:

kalbant apie kebula, manaji reikia biski patampyt irgi bbz kiek kainuos

o..tai kaip auto draudimas ?

Draudimas apmoka kitam zmogui, o ne tau tavo klaidas smile

Bet tai už Citroen'o tvarkymą turėtų padengt... Ne?

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#453 2009-11-09 13:51

Re: azuolyno bicas

Butelis rašė:

Mantas86 rašė:

kurgitu rašė:


o..tai kaip auto draudimas ?

Draudimas apmoka kitam zmogui, o ne tau tavo klaidas smile

Bet tai už Citroen'o tvarkymą turėtų padengt... Ne?

Na o kaip cia lietuvoj??? As nudauziau vaika cia rugpjucio menesi.... Tai kapotas visas banguotas buvo fara iskilo, bamperis paejo, o draudimas neapmokejo nieko... Sako reikalauk is vaiko tevu, bet kai pamaciau kaip zmones apsirenge.......... tai nafik galvoju nesunkinsiu jiems gyvenimo

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#454 2009-11-09 13:56

Re: azuolyno bicas

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:12)

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#455 2009-11-09 13:58

Re: azuolyno bicas

Mantas86 rašė:

Butelis rašė:

Mantas86 rašė:


Draudimas apmoka kitam zmogui, o ne tau tavo klaidas smile

Bet tai už Citroen'o tvarkymą turėtų padengt... Ne?

Na o kaip cia lietuvoj??? As nudauziau vaika cia rugpjucio menesi.... Tai kapotas visas banguotas buvo fara iskilo, bamperis paejo, o draudimas neapmokejo nieko... Sako reikalauk is vaiko tevu, bet kai pamaciau kaip zmones apsirenge.......... tai nafik galvoju nesunkinsiu jiems gyvenimo

yikes tai čia skirtingi dalykai.
Lietuvoj, jei viskas tvarkoj su draudimu, tai kaltininko draudimas apmoka nekalto automobilio remonto išlaidas. Tuo tarpu kaltininkas susimoka ~100Lt už avariją ir susitvarko savo automobilį.

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#456 2009-11-09 13:59

Re: azuolyno bicas

lolardas rašė:

O jūs kasko nuo privalomojo bent skiriat?

Skiriu

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#457 2009-11-09 14:08

Re: azuolyno bicas

Butelis rašė:

Mantas86 rašė:

Butelis rašė:


Bet tai už Citroen'o tvarkymą turėtų padengt... Ne?

Na o kaip cia lietuvoj??? As nudauziau vaika cia rugpjucio menesi.... Tai kapotas visas banguotas buvo fara iskilo, bamperis paejo, o draudimas neapmokejo nieko... Sako reikalauk is vaiko tevu, bet kai pamaciau kaip zmones apsirenge.......... tai nafik galvoju nesunkinsiu jiems gyvenimo

yikes tai čia skirtingi dalykai.
Lietuvoj, jei viskas tvarkoj su draudimu, tai kaltininko draudimas apmoka nekalto automobilio remonto išlaidas. Tuo tarpu kaltininkas susimoka ~100Lt už avariją ir susitvarko savo automobilį.

Mmmmmm smile

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#458 2009-11-09 23:41

Re: azuolyno bicas

pas mane fully comp... bet neturejau no calimo bonus protection, jei ji buciau turejes, draudimas apmoka abieju auto islaidas... na bandau ta ir padaryt kad mano avarija dar tik nutiks teoriskai... jei viskas ok ... jei ne man pz

Neprisijungęs

 
Julek
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2009-03-16
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#459 2009-11-10 09:02

Re: azuolyno bicas

Butelis rašė:

yikes tai čia skirtingi dalykai.
Lietuvoj, jei viskas tvarkoj su draudimu, tai kaltininko draudimas apmoka nekalto automobilio remonto išlaidas. Tuo tarpu kaltininkas susimoka ~100Lt už avariją ir susitvarko savo automobilį.

Uz avarija susimoket nereik baudos,jei ivyko paprasta metaline dvieju auto avarija. Susipildai deklaracijas ir skirstais.

Neprisijungęs

 
Rolandux
©
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2008-03-11
Žinutės: 1090
Atsiliepimai: 3

#460 2009-11-10 09:11

Re: azuolyno bicas

Julek rašė:

Butelis rašė:

yikes tai čia skirtingi dalykai.
Lietuvoj, jei viskas tvarkoj su draudimu, tai kaltininko draudimas apmoka nekalto automobilio remonto išlaidas. Tuo tarpu kaltininkas susimoka ~100Lt už avariją ir susitvarko savo automobilį.

Uz avarija susimoket nereik baudos,jei ivyko paprasta metaline dvieju auto avarija. Susipildai deklaracijas ir skirstais.

Sitas atvejis tinka jei nekvieti mentu, jei kvieti kaltininkui teks moket bauda.

Neprisijungęs

 
Lafa
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-10-11
Žinutės: 174
Atsiliepimai: 0

#461 2009-12-09 16:06

Re: azuolyno bicas

Labai idomus zurnalas. Kada foto ar bent mityba ?smile Ir beja kodel ant jegos varai o ne ant pumpo?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#462 2009-12-09 17:53

Re: azuolyno bicas

Lafa rašė:

Labai idomus zurnalas. Kada foto ar bent mityba ?smile Ir beja kodel ant jegos varai o ne ant pumpo?

nori atgaivinti sena tema ? big_smile foto ten pilna primesta (bent jau buvo)

Neprisijungęs

 
Lafa
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-10-11
Žinutės: 174
Atsiliepimai: 0

#463 2009-12-10 22:16

Re: azuolyno bicas

Mmm.. :)

Neprisijungęs

 
Spiglyz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-03-27
Žinutės: 511
Atsiliepimai: 0

#464 2009-12-10 23:40

Re: azuolyno bicas

Staffordshire rašė:

Lafa rašė:

Labai idomus zurnalas. Kada foto ar bent mityba ?smile Ir beja kodel ant jegos varai o ne ant pumpo?

nori atgaivinti sena tema ? big_smile foto ten pilna primesta (bent jau buvo)

bet kazkaip nutyles azuolas smile

Neprisijungęs

 
mynthon19
Dažnas dalyvis
Vietovė: Zarasai
Registravosi: 2009-10-11
Žinutės: 246
Atsiliepimai: 0

#465 2009-12-13 17:47

Re: azuolyno bicas

azuolyno bicas rašė:

creatinas rašė:

azuolyno bicas rašė:

kazkur iki 84 gal, nesu as riebus, vanduo laikosi ir tiek smile  va soksiu nuo ryt ant dvirko dazniau o siaip labai veikia mane efedra ir cutsas...dar wini ryt pradedu...katik mylejausi su pamela anderson, tokia dregna moteris, kad soviau iki lubu fejerverka big_smile

tau tai knygas rasyt reiktu:)pasakorius geras,idomiai skaitosi:)saunuolis:)

tiesiog zinau kad kazkas vistik pasakaitys, papasakosiu naujausius nuotykius kurie ivyko sianakt... vaziavau i darba, i pub'a apsaugoj dirbt, labai daug zmoniu nes atostogos velykines,pastate mane i gardena, na kiekvienam pube buna gardenas, kur visi susede geria ir ruko... priena mergina , blondine,klausia manes: kodel as neuzkalbinu nieko, ir pradejo ji man suokt, matau is akiu kad ji nori daugiau, ji glaustosi... alkoholis daro savo as tikrai matau is akiu kad ji nori, ji stengiasi uzkalbet, ir mane tas zavi... as ismetes smaila va toky big_smile lengvai palaikau pokalby, nesivarzydamas uzduodu klausimus na tokius N-18 .. pribega kita mergina jos vards amy, ji dirba barmene tame pube, bet sivakar ji nedirbo siaip buvo su draugem tad ji isiterpe i musu pokalbi, as maciau jos pavyda akyse, ji priejo arciau apsikabino... pabuciavo, tyliai pakuzdejo i ausy: as noriu tave atitraukti nuo tos blondes...blonde isiuto pakelusi tona ir ranku gestus, kazka pasakojo, as jau net neklausiau, amy kuzdejo man i ausy: "as taves labiau noriu negu ji"....ir vel lengvai pakstelejo i lupas... gardene yra isejimas i gatve... as prie jo ir stovejau su jomis... ji vel pakuzdejo: "uz vartu daug zmoniu, ateik cia", ji issitempe mane uz vartu, apsikabino ir pradejo buciuoti, jos akys taip zibejo,mano savijauta tokia, zinau kad negaliu, nes dirbu, rizikuoju prarast licensija, zmoniu aplink slankioja, cctv kameros stebi... adrenalinas dare savo, bet as buvau saltakraujiskai ramus, buvo galima daryt viska ka panorejus... ji karsta...as ja atstumiau,zinodamas, kad per daug rizikos, ji nuejo link draugiu... mano galvoje ukosi mintis...hmm po darbo turiu vaziuot pas kita mergina, kaip as taip ...amy isleke namo... zinau kad ji rytoj apsimes kaip niekur nieko... bet faktas kad ji labai nori...damn she's hot kisser...as manau kad ji pasinaudos proga, nes pasakiau kad tai paskutinis mano savaitgalis, ssitame pube, mane perkele kitur smile hmmm am a bad boy, buvo dar keletas grazuoliu, nieko nera uostabiau uz akiu zaidima, o kai prasilenki, reikia butinai uzkliuti, mane tai labai zavi... po to sypsena tokia iskyla...

p.s. zinau kad kazkas skaitys tai ka parasiau, sudomino? jega...wink akys... sexualiausias organas... pasinaudok juo, sypsena galingas ginklas.... wink atsiras pasitikejimo savimi... gerai einu miegot... smile to be continued...

Jega! ;D

Neprisijungęs

 
mynthon19
Dažnas dalyvis
Vietovė: Zarasai
Registravosi: 2009-10-11
Žinutės: 246
Atsiliepimai: 0

#466 2009-12-13 17:48

Re: azuolyno bicas

Gal tau ten i UK partnerio reikia ? ;DDD

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#467 2009-12-13 21:04

Re: azuolyno bicas

azuolyno bicas rašė:

nu ka reikia papildyti savo memuarus smile taigi brangus dienorasti smile ....

is serijos... pasakojima pratesiu sau aktualia tema, kuri niekam nera paslaptis...nesenai pasakojau savo draugui savo savijauta, ir jis dave paprasta patarima: gyveni juk viena karta, kodel nesimegauji gyvenimu? .... susimasciau, agha, kodel?! hmmm ....
nuotykis paprastas, bet kartu jis mane stebina, as netikiu savimi...
kaip visada eilinis savaitgalis, penktadienio vakaras... zinau kad pabaiges viena darba, uz keliu valandu leksiu i kita... i maza bariuka miesto centre, kuris visada buna perpildytas, jo patrauklumas tame, kad jis maziukas ir jaukus, prisirenka daug zmoniu, ir visi braunasi, vienas per kita, merginos praeidamos persibraukia su savo ikrutinem, o vaikinukai apglebia klubus, su nekaltu, "sorry" smile ir sypsena iki ausu, sitaip uzsimezga naujos pazintys, labai paprasta ir patogu... Taigi eilinis penktadienis, neeiliniame bariuke, kuriame as turiu buti apsauginiu... pasiruosimas i darba visada trunka apie pora valandu, juodos kostiumines kelnes, dirzas, baltinukai, kaklaraistis, licensija, kostiumas, plaukai, veidas... nepaslaptis, kad bunant "bounceriu" kartais lengviau susipazint su merginom, negu siaip pramogaujant smile ir siaip daugiau pasitikejimo... bet as ne apie tai smile taigi, atlekiu i bariuka, matau dvi naujos mergaites pradejo dirbt uz baro... negalejau nenuzvelgt ju nuo galvos iki koju...
elle - blondine, su auskaru liezuvyje, labai megsta rodyt liezuvy, isdykusi mergina, turi drauga, bet tipine essex mergina smile conney - ryza, simpatiska mergina... nuo cia ir pradesiu savo pasakojima...
hmm tai buvo ne penktadienis, o sestadienis, nes dirbom dviese, ir as stovejau viduje, o kolega lauke, netycia pagavau conney zvilgsniu kruva, hmmm pamaciau jos sypsena... netyciom pagavau save vis dazniau zvilgciojant i ja... nesuvokiu, ji paprasta mergina, raudonplauke visiskai ne mano skonio... neeeee... po darbo apsibuciavau su panelem, atisveikinau su visais, ir islekiau namo... hmm visai nieko sita mergyte... ouh well..
gavau algalapy kuris man nepatiko, na tixliau skaiciu kombinacijos jame.,. nulekiau i bariuka pasiimt darbo lapo kopiju... hmm kadangi tai buvo ketvirtadienis, dirbo tik manageris ir conney, kaip zavingai ji sypsos, ir plaukai dazyti, bet jei tinka.... vilkejo tokia grazia suknele... man reikejo knygos kuri buvo auskciau, sakau: ar galiu taves paprasyti paslaugos, jei as tave pakelsiu ar paiimsi man ta knyga, ji sutiko zinoma smile griebiau uz tu kojyciu,iskeliau kaip puka, pilnas zveriskos energijos, kuria mielai panaudociau su ja big_smile jauciausi kaip vampyras kuris siekia igelt i kakla, bet negali, lyg vilkolakis staugiantis per pilnaty... taciau sutvardes zvery, nuleidau ja, ir padekojau....
praejes sestadienis: yesss ji dirbo... mano rimtas, ir tvirtas zvilgsnis seke kiekviena jos judesy... hmm suvokiu kad as jos noriu labiau, ji turi kazka tokio kas traukia, mano vampyriska-vilkolakiska siela, atrodo tokia nealta, hmmmmmmmmm.... darbas baigesi,as maciau kad ji perdege, labai daug darbo ir netgi galbut asaru buvo... batas suplyso ar kazkas panasaus, apkabinau.. ir tokia siluma uzliejo.....toks jausmas kad jei kas ta nekalta zveriuka bent pirstu paliestu, nukasciau galva.... paklausiau as turi su kuo gryzt namo, ji abejodama pasake kad draugas/drauge kazkas tokio... tada pasilenkiau kaip visada, su mintim kad bucki reikia duot smile mhh toky karsta dave.... jauciausi kaip vaikas, 100 rubliu gaves, su sypsena iki ausu, ir kartu azartas, kad neisdrysau paprasyt numerio... taip isijunge nedrasa, baime buti atmestam, noras lekt i ta bara, gal ji dirba... gal numeriuka duos... fingers crossed smile

tai tokia pasakyte pries miega.... resiume: nusprendziau suletinti veiksma: atjeus savaitgaliui, busiu atviras, sakysiu, kad tu man patinki ir nenoriu sudaryti kazkokio spaudimo ar nepatogumo jausmo, bet noretusi pabendraut ir nedarbo metu, gal numeriuka.... big_smile kaip manot?

Tik dabar perskaiciau... Meniniko gyslele turi... Itrauke mane, net juokas paeme paciam is saves ant kiek sudomino istorija smile

Neprisijungęs

 
cloudmaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-29
Žinutės: 219
Atsiliepimai: 0

#468 2009-12-13 21:11

Re: azuolyno bicas

mynthon19 rašė:

Gal tau ten i UK partnerio reikia ? ;DDD

sex partnerio? lol

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#469 2009-12-14 12:43

Re: azuolyno bicas

mynthon19 rašė:

azuolyno bicas rašė:

creatinas rašė:


tau tai knygas rasyt reiktu:)pasakorius geras,idomiai skaitosi:)saunuolis:)

tiesiog zinau kad kazkas vistik pasakaitys, papasakosiu naujausius nuotykius kurie ivyko sianakt... vaziavau i darba, i pub'a apsaugoj dirbt, labai daug zmoniu nes atostogos velykines,pastate mane i gardena, na kiekvienam pube buna gardenas, kur visi susede geria ir ruko... priena mergina , blondine,klausia manes: kodel as neuzkalbinu nieko, ir pradejo ji man suokt, matau is akiu kad ji nori daugiau, ji glaustosi... alkoholis daro savo as tikrai matau is akiu kad ji nori, ji stengiasi uzkalbet, ir mane tas zavi... as ismetes smaila va toky big_smile lengvai palaikau pokalby, nesivarzydamas uzduodu klausimus na tokius N-18 .. pribega kita mergina jos vards amy, ji dirba barmene tame pube, bet sivakar ji nedirbo siaip buvo su draugem tad ji isiterpe i musu pokalbi, as maciau jos pavyda akyse, ji priejo arciau apsikabino... pabuciavo, tyliai pakuzdejo i ausy: as noriu tave atitraukti nuo tos blondes...blonde isiuto pakelusi tona ir ranku gestus, kazka pasakojo, as jau net neklausiau, amy kuzdejo man i ausy: "as taves labiau noriu negu ji"....ir vel lengvai pakstelejo i lupas... gardene yra isejimas i gatve... as prie jo ir stovejau su jomis... ji vel pakuzdejo: "uz vartu daug zmoniu, ateik cia", ji issitempe mane uz vartu, apsikabino ir pradejo buciuoti, jos akys taip zibejo,mano savijauta tokia, zinau kad negaliu, nes dirbu, rizikuoju prarast licensija, zmoniu aplink slankioja, cctv kameros stebi... adrenalinas dare savo, bet as buvau saltakraujiskai ramus, buvo galima daryt viska ka panorejus... ji karsta...as ja atstumiau,zinodamas, kad per daug rizikos, ji nuejo link draugiu... mano galvoje ukosi mintis...hmm po darbo turiu vaziuot pas kita mergina, kaip as taip ...amy isleke namo... zinau kad ji rytoj apsimes kaip niekur nieko... bet faktas kad ji labai nori...damn she's hot kisser...as manau kad ji pasinaudos proga, nes pasakiau kad tai paskutinis mano savaitgalis, ssitame pube, mane perkele kitur smile hmmm am a bad boy, buvo dar keletas grazuoliu, nieko nera uostabiau uz akiu zaidima, o kai prasilenki, reikia butinai uzkliuti, mane tai labai zavi... po to sypsena tokia iskyla...

p.s. zinau kad kazkas skaitys tai ka parasiau, sudomino? jega...wink akys... sexualiausias organas... pasinaudok juo, sypsena galingas ginklas.... wink atsiras pasitikejimo savimi... gerai einu miegot... smile to be continued...

Jega! ;D

Liuks nykstys  Tau reiktu dar knygas rasyt  nes tikrai  ta sugebejima turi .Kai pradejau skaityt tai maniau kad koki gero rasytojo romana skaitau ,patiko . Dabar lauksim tesinio  smile

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#470 2009-12-28 15:19

Re: azuolyno bicas

hmm simtas metu apleides savo zurnala smile na daug ivyko pokyciu... as nestoviu vietoje, judu i prieky...dbr tokia rusaite mano akiratyje...susipazinau visai nesenai per neta, londone gyvena, dar gan neilgai keleta menesiu, kazkaip net nesistengiau as ten jos kadrint labai, pati paprase numerio, iskart pasuko, na galvoju tokiu atveju reikes nuvykt i susitikima, turiu tokia taktika, kad niekad labai nepuolu kaip akis isdeges, leidziu merginai zengt pirma zingsni, pirmajam susimatyme,  vyko zvalgyba, ir sioks toks apsipazinimas... na pagalvojau kad mergina verta "grieko" leksim ir i antra pasimatyma, kaip koks senas vilkas, siekiantis prigaut nekalta avele, parasiau sms, "ar paimt vyno", atsakymas: paimk... nuojauta sukuzdejo kazka smagaus ... mintyse galvojau, ikales vyno nevairuosiu tikrai, bus proga pasilikt sveciuose, taip ir buvo.. lengvai gurknsojom vyna, ir kai kompanija issiskirste, svetaineje likom dviese, sokau kaip tigras ant gazeles, iskart uz kaklo, zaisdamas su savo "auka"... VICTORY... finale visad surekiu kaip ikastas zveris - animal... great...
    Mergina turiu pasakyt nera super modelis, patirties trukumas jauciasi, taciau labai moka erzint, o mane erzinimas veda is proto smile noreciau ja ismokyt truputy daugiau kamasutros smile

  Sventems gryzau i ltu.. turiu prisipazint, mano planuose buvau suskaiciaves apie 9 numeriukus.. taciau taip gavosi kad netycia susiderinau tik su viena kolkas, kuri praskaidrino mano 2009 kaledas, turbut ju nepamirsiu...visada alpdavau del dideliu biustu, kazkaip dbr jie visiskai neaktualu, sita mergina turejo super size turbut DD, o gal ir daugiau..kur beeisi su ja visu zvilgsniai i super size smile alkoholis, garsi rusiska muzika.. taip gavosi kad as negalejau nieko daryt, buvau prievartaujamas visomis pozomis, fejerverkai issove gal per 2-3 minutes, kas man yra visiskai neiprasta... tokiu sugebejimu senai buvau bemates... kalbant apie sexa musu poziuriai 100% sutapimas.. bet tik del to smile ji turi vaikina, ir viska, as kadrinu rusaite, visi laimingi patenkinti... parveziau ja namo, vaziuojant, pasiuliau i miskely, sakau, ar zinai ta anekdota, "jei vaikinas uogaudamas gali pririnkt 5 litrus uogu, o mergina 3, nereiskia kad jie abu kartu gali pririnkt 8 big_smile ji suprato minty, tai pasukom i miskely "uogaut" smile tokio moterisko or....mo dar gyvenime nebuvau mates, ji visa taip virpejo kad velgi sventiniai fejerverkai issove nesulauke 12 val smile ah kaledos, kaip dainuoja M.Mikutavicius....
su sventem visus sportininkus, atletus smile Sportinis kunas - pranasumas wink

Neprisijungęs

 
Reniz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-03-06
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 0

#471 2009-12-28 20:29

Re: azuolyno bicas

.

Paskutinį kartą taisė Reniz (2011-06-12 19:02)

Neprisijungęs

 
bigudukas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Utena
Registravosi: 2008-11-11
Žinutės: 343
Atsiliepimai: 0

#472 2009-12-28 20:54

Re: azuolyno bicas

alahnykstys

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#473 2015-01-06 10:43

Re: azuolyno bicas

azuolyno bicas rašė:

hmm simtas metu apleides savo zurnala smile na daug ivyko pokyciu... as nestoviu vietoje, judu i prieky...dbr tokia rusaite mano akiratyje...susipazinau visai nesenai per neta, londone gyvena, dar gan neilgai keleta menesiu, kazkaip net nesistengiau as ten jos kadrint labai, pati paprase numerio, iskart pasuko, na galvoju tokiu atveju reikes nuvykt i susitikima, turiu tokia taktika, kad niekad labai nepuolu kaip akis isdeges, leidziu merginai zengt pirma zingsni, pirmajam susimatyme,  vyko zvalgyba, ir sioks toks apsipazinimas... na pagalvojau kad mergina verta "grieko" leksim ir i antra pasimatyma, kaip koks senas vilkas, siekiantis prigaut nekalta avele, parasiau sms, "ar paimt vyno", atsakymas: paimk... nuojauta sukuzdejo kazka smagaus ... mintyse galvojau, ikales vyno nevairuosiu tikrai, bus proga pasilikt sveciuose, taip ir buvo.. lengvai gurknsojom vyna, ir kai kompanija issiskirste, svetaineje likom dviese, sokau kaip tigras ant gazeles, iskart uz kaklo, zaisdamas su savo "auka"... VICTORY... finale visad surekiu kaip ikastas zveris - animal... great...
    Mergina turiu pasakyt nera super modelis, patirties trukumas jauciasi, taciau labai moka erzint, o mane erzinimas veda is proto smile noreciau ja ismokyt truputy daugiau kamasutros smile

  Sventems gryzau i ltu.. turiu prisipazint, mano planuose buvau suskaiciaves apie 9 numeriukus.. taciau taip gavosi kad netycia susiderinau tik su viena kolkas, kuri praskaidrino mano 2009 kaledas, turbut ju nepamirsiu...visada alpdavau del dideliu biustu, kazkaip dbr jie visiskai neaktualu, sita mergina turejo super size turbut DD, o gal ir daugiau..kur beeisi su ja visu zvilgsniai i super size smile alkoholis, garsi rusiska muzika.. taip gavosi kad as negalejau nieko daryt, buvau prievartaujamas visomis pozomis, fejerverkai issove gal per 2-3 minutes, kas man yra visiskai neiprasta... tokiu sugebejimu senai buvau bemates... kalbant apie sexa musu poziuriai 100% sutapimas.. bet tik del to smile ji turi vaikina, ir viska, as kadrinu rusaite, visi laimingi patenkinti... parveziau ja namo, vaziuojant, pasiuliau i miskely, sakau, ar zinai ta anekdota, "jei vaikinas uogaudamas gali pririnkt 5 litrus uogu, o mergina 3, nereiskia kad jie abu kartu gali pririnkt 8 big_smile ji suprato minty, tai pasukom i miskely "uogaut" smile tokio moterisko or....mo dar gyvenime nebuvau mates, ji visa taip virpejo kad velgi sventiniai fejerverkai issove nesulauke 12 val smile ah kaledos, kaip dainuoja M.Mikutavicius....
su sventem visus sportininkus, atletus smile Sportinis kunas - pranasumas wink

big_smile nu utiutiu kad prajuokino

Neprisijungęs

 
Nesamone
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-10-21
Žinutės: 261
Atsiliepimai: 1

#474 2015-01-06 11:44

Re: azuolyno bicas

Nebloga rasytojo gyslele smile Daugiau tokiu istoriju smile

Neprisijungęs

 
Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#475 2015-01-06 12:01

Re: azuolyno bicas

Praejo 5 metai nemanau kad jis dar tuo užsiima big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net