Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

AnisticOwn
Kalbus dalyvis
Vietovė: Panevezys
Registravosi: 2009-01-22
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#1 2009-01-26 19:10

Problema su riesais

Sveiki.Jau gal menesi kankina riesu skausmas.. is pradziu pradejo skaudet kaires ir desines rankos riesus....Dabar kairiai rankai skausmas  bsk praejo , o desinej rankoj skausmas dar stipresnis net ir nesportuojant, negaliu su ja net pakelt kuprine... Nepadeda jokie tepalai , jokie bintai ir kiti raisciai(treniruociu metu) skausmas jau isimete nuo rieso iki pat alkunes ir net plastaka stipriau paspaudis i kieta pavirsiu jaucias skausmingas gelimas..Gal kas esat susidure su sia problema?ir ka daret kad skausmas nors bsk praeitu.. hmm

Neprisijungęs

 
Virusas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-10
Žinutės: 386
Atsiliepimai: 0

#2 2009-01-26 23:57

Re: Problema su riesais

gali buti kad uzdegima pasigavai, patarciau tepti sildaciu tepalu dedi celofanini maiseli ir alastini binta ir daryti tokios kompresiukus naktimis ir nueik pas gydytoja, nes jei issivystis letinis uzdegimas, kankinsies visa gyvenima.... Nueik per galva juk neduos roll

Neprisijungęs

 
sniege
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-31
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#3 2009-01-31 23:15

Re: Problema su riesais

rimti skamba. reiketu pas daktara nueit. cia tepaliukai fastumiukai jau kazkaip paveluotai gali buti... hmm

Neprisijungęs

 
Kirowas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-06-04
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#4 2009-01-31 23:17

Re: Problema su riesais

man rodos kad prastas apsilimas cia kaltas.

o vat man kai pvz lenkiu ranka ar dideli svori bicam naudoju skauda auksciau alkunes. toks gelimas kad paralyzuoja judesi:\

Neprisijungęs

 
JUSTAO
Atkaklus dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2009-02-03
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#5 2009-02-04 13:35

Re: Problema su riesais

Man tai kaires rankos alkune skaudu ;((((((

Neprisijungęs

 
fielm
buvęs fiellmann
Registravosi: 2009-02-04
Žinutės: 255
Atsiliepimai: 10

#6 2009-02-04 13:42

Re: Problema su riesais

JUSTAO rašė:

Man tai kaires rankos alkune skaudu ;((((((

Nueik pas daktarus ir prašyk šildymo.. bei mesk sportus kuriam laikui..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net