Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#26 2009-04-30 18:39

Re: depiliacija

planuoju salinti visus plaukus nuo pilvo ir krutines ir galvoju ar skust ar veet, nes depiliacija tikrai atmetu..
Gal kas turit patirties ir galit pasidalinti? Pvz kas kiek laiko atauga skutant ar su kokiu veet ir pan? Dekui broliai wink

Neprisijungęs

 
Sefas666
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-11-22
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#27 2009-04-30 19:43

Re: depiliacija

Savas4u rašė:

planuoju salinti visus plaukus nuo pilvo ir krutines ir galvoju ar skust ar veet, nes depiliacija tikrai atmetu..
Gal kas turit patirties ir galit pasidalinti? Pvz kas kiek laiko atauga skutant ar su kokiu veet ir pan? Dekui broliai wink

As tai jei kada ateiti krutine ir pilva noreciau nuplaukint, tai pirma jauciu su kokiu kremu nuimciau ir tada vos uzaugusius skutineciau..Bent jau vasaros laikotarpiu big_smile

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#28 2009-04-30 21:42

Re: depiliacija

Savas4u rašė:

planuoju salinti visus plaukus nuo pilvo ir krutines ir galvoju ar skust ar veet, nes depiliacija tikrai atmetu..
Gal kas turit patirties ir galit pasidalinti? Pvz kas kiek laiko atauga skutant ar su kokiu veet ir pan? Dekui broliai wink

Imk vasko juosteles,skutant atauga tikrai greiciau, plius nelygiai nusiskuta.

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#29 2009-05-03 20:13

Re: depiliacija

galvoju ka pirkti dabar reiktu. Ar vasko juosteles (reiks manau daug pinigu isleist jom norint viska nudepiliuot) ar depiliacini krema arba veet skustuka uz 8.50 £. Siaip labiau linkstu prie skustuko, negu prie kremo, nes jo man uzteks ilgam, o kremas baigsis.

Neprisijungęs

 
Sefas666
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-11-22
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#30 2009-05-03 20:20

Re: depiliacija

elijus rašė:

galvoju ka pirkti dabar reiktu. Ar vasko juosteles (reiks manau daug pinigu isleist jom norint viska nudepiliuot) ar depiliacini krema arba veet skustuka uz 8.50 £. Siaip labiau linkstu prie skustuko, negu prie kremo, nes jo man uzteks ilgam, o kremas baigsis.

Tai imk skustuka pradzioj, bet pasekmes zinai, dirgins oda(nors ne visiems), veliau priprasi, jei jau lb nepatiks, galesi veliau kremuka...Juostelems daugiau isleisi, bet ilgiau rezultatas matysis wink

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#31 2009-05-06 13:24

Re: depiliacija

nusipirkau venus breeze, bet ten tik galvutes. Man reikia to koto. Ar tinka bet koks ar reikia ieskot joms specialaus?

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#32 2009-05-06 13:36

Re: depiliacija

elijus rašė:

nusipirkau venus breeze, bet ten tik galvutes. Man reikia to koto. Ar tinka bet koks ar reikia ieskot joms specialaus?

tom venus bobiskom galvutem tinka paprastas MACK 3 kotelis kur buna arba metalinis paprastas arba su vibro funkcija ir ant jo standartines 3 peiliuku galvutes dedas.. 100% zinau, nes as kai skusdavaus barzda su peiliukais, tai mack3 man dirgino oda, o kai uzsidedavau venus, tai viskas buvo daug geriau, o dabar vapsie skutu su braun ir vargo nematau- niekad nera net paraudus oda nykstys
bet jei turi koteli ta naujesni gillete kur dedas galvute su 5 peiliukais, tai ant to venus netiks!
sekmes!
as del savo torso plauku salinimo nusipirkau 8 vienkartinius peiliukus ir nebesuku sau galvos, nes po dusu maudantis nebus ten problemu paskutinet wink

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#33 2009-05-06 17:56

Re: depiliacija

dekui uz info, bet nusipirkau ta venus kota, nes daug tu mac buvo tai paskui dar gal netycia butu netike buciau susimoves smile

Nu va prasedejau vonioi 2 val ir isejo nuskust pilnai rankas, abieju koju keturgalvius(dvigalviu ne) ir kaires kojos puse blauzdos. Ta venus galvute su muilais kazkokiais. Tie muilai man vonioi bebunant ir skutant jau baiges liko kaip paprastas skustukas su 3 asmenim. Ar man skust toliau su peiliuku 3 asmenim ar pasiimt nauja galvute kur vel yra pritvirtinti tie muilai?     

Kazkaip sumaliau, bet tikiuosi suprasit smile

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#34 2009-05-06 19:58

Re: depiliacija

elijus rašė:

dekui uz info, bet nusipirkau ta venus kota, nes daug tu mac buvo tai paskui dar gal netycia butu netike buciau susimoves smile

Nu va prasedejau vonioi 2 val ir isejo nuskust pilnai rankas, abieju koju keturgalvius(dvigalviu ne) ir kaires kojos puse blauzdos. Ta venus galvute su muilais kazkokiais. Tie muilai man vonioi bebunant ir skutant jau baiges liko kaip paprastas skustukas su 3 asmenim. Ar man skust toliau su peiliuku 3 asmenim ar pasiimt nauja galvute kur vel yra pritvirtinti tie muilai?     

Kazkaip sumaliau, bet tikiuosi suprasit smile

2h pisaisi? yikes Geriau bandyk vasko juosteles.

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#35 2009-05-06 20:50

Re: depiliacija

as apzeles kaip bezdzione

Neprisijungęs

 
NewHero
Vel Storas
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 0

#36 2009-05-06 21:29

Re: depiliacija

as kazkada krutine kelis kartus buvau nuemes su kazkokiu kremu aisku su zmonos pagalba nes tuose dalykuose nelabai gaudausi, bet dabar viskas po senovei...

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#37 2009-05-06 22:42

Re: depiliacija

tai kazkada big_smile depiliacinis kremas tas pats kaip skutimas, po keliu dienu vel kalasi plaukai smile

Buciau dekingas jeigu kas atsakytu klausima auksciau.

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#38 2009-05-07 00:49

Re: depiliacija

elijus rašė:

dekui uz info, bet nusipirkau ta venus kota, nes daug tu mac buvo tai paskui dar gal netycia butu netike buciau susimoves smile

Nu va prasedejau vonioi 2 val ir isejo nuskust pilnai rankas, abieju koju keturgalvius(dvigalviu ne) ir kaires kojos puse blauzdos. Ta venus galvute su muilais kazkokiais. Tie muilai man vonioi bebunant ir skutant jau baiges liko kaip paprastas skustukas su 3 asmenim. Ar man skust toliau su peiliuku 3 asmenim ar pasiimt nauja galvute kur vel yra pritvirtinti tie muilai?     

Kazkaip sumaliau, bet tikiuosi suprasit smile

ka, ka, ka?? yikes
skutai rankas ir kojas? yikes
tu gal striptizioras ar gejukas- nesupratau?
kam tau skust rankas ir kojas? big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#39 2009-05-07 00:50

Re: depiliacija

dzin tie muilai- skusk kol skustukas astrus ir kol nebraizo tau odos ir nedirgina..

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#40 2009-05-07 01:07

Re: depiliacija

Savas4u rašė:

elijus rašė:

dekui uz info, bet nusipirkau ta venus kota, nes daug tu mac buvo tai paskui dar gal netycia butu netike buciau susimoves smile

Nu va prasedejau vonioi 2 val ir isejo nuskust pilnai rankas, abieju koju keturgalvius(dvigalviu ne) ir kaires kojos puse blauzdos. Ta venus galvute su muilais kazkokiais. Tie muilai man vonioi bebunant ir skutant jau baiges liko kaip paprastas skustukas su 3 asmenim. Ar man skust toliau su peiliuku 3 asmenim ar pasiimt nauja galvute kur vel yra pritvirtinti tie muilai?     

Kazkaip sumaliau, bet tikiuosi suprasit smile

ka, ka, ka?? yikes
skutai rankas ir kojas? yikes
tu gal striptizioras ar gejukas- nesupratau?
kam tau skust rankas ir kojas? big_smile big_smile big_smile

taip ir galvojau kad palaikys kas geju kokiu big_smile nejaukiai taip pasijutau. Galvojau jus cia kalbat apie depiliacija tai apie visa kuna snekat. Nu utiutiu kai ataugs vistiek nebebus toks kailis.

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#41 2009-05-07 01:11

Re: depiliacija

elijus rašė:

Savas4u rašė:

elijus rašė:

dekui uz info, bet nusipirkau ta venus kota, nes daug tu mac buvo tai paskui dar gal netycia butu netike buciau susimoves smile

Nu va prasedejau vonioi 2 val ir isejo nuskust pilnai rankas, abieju koju keturgalvius(dvigalviu ne) ir kaires kojos puse blauzdos. Ta venus galvute su muilais kazkokiais. Tie muilai man vonioi bebunant ir skutant jau baiges liko kaip paprastas skustukas su 3 asmenim. Ar man skust toliau su peiliuku 3 asmenim ar pasiimt nauja galvute kur vel yra pritvirtinti tie muilai?     

Kazkaip sumaliau, bet tikiuosi suprasit smile

ka, ka, ka?? yikes
skutai rankas ir kojas? yikes
tu gal striptizioras ar gejukas- nesupratau?
kam tau skust rankas ir kojas? big_smile big_smile big_smile

taip ir galvojau kad palaikys kas geju kokiu big_smile nejaukiai taip pasijutau. Galvojau jus cia kalbat apie depiliacija tai apie visa kuna snekat. Nu utiutiu kai ataugs vistiek nebebus toks kailis.

tai bet kam bahurui skustis rankas ir kojas tu man gali paaiskint? kad ir kokia gaurai ten butu, tai vistiek nematau tolko...
noreciau foto pamatyt big_smile big_smile
as suprantu, kad apacioj susitvarkyt del mergaiciu, del savo malonumo jei mergaite atsipalaidavus, kad pazastis nusiskust del estetiskumo arba, kad nuskust krutine ir pilva irgi del savo malonumo, kad nereiktu vien tik mergaiciu kuno buciuot, o ir paciam ramiai pasimegaut, bet rankas ir kojas, tai cia jau interesna lol ...

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#42 2009-05-07 01:29

Re: depiliacija

nu savai paziurejus tavo foto mano akimis tavo kojos ir rankos beveik plikos smile Pas mane ant ranku matosi plaukai taip ryskiai kaip pas tave ant krutines. Mano kojos atrodo mazdaug taip http://media.photobucket.com/image/hair … 4/legs.jpg gal net ant keturgalvio dar daugiau plauku. Blauzdos tai viens prie vieno http://transitiology.files.wordpress.co … y-legs.jpg As irgi neturedamas ziauriai apzelusiu koju, tuos kurie skutasi laikyciau gejais, bet kai puse gyvenimo esi apzeles tai tikrai noris paziuret kas ten slepias po tais plaukais.  smile

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#43 2009-05-07 01:48

Re: depiliacija

utiutiu tai klaida iseina padariau. Isleidau tiem skustukam susiktiem 16 svaru ir zadejau nusiskust visas, o nuskusta tik puse. Tai pyzdiec. Galvojau jus cia dauguma depiliuojates ant vasaros. O as kai utiutiu koks utiutiu busiu dabar.

Paskutinį kartą taisė elijus (2009-05-07 01:50)

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#44 2009-05-07 08:44

Re: depiliacija

elijus rašė:

utiutiu tai klaida iseina padariau. Isleidau tiem skustukam susiktiem 16 svaru ir zadejau nusiskust visas, o nuskusta tik puse. Tai pyzdiec. Galvojau jus cia dauguma depiliuojates ant vasaros. O as kai utiutiu koks utiutiu busiu dabar.

lol blem kai ant juoko pramušė
Ko tu pergyveni, jei raumens turi, tai manau normaliai atrodysi, toks varžybinis būsi big_smile O tai kaip su kita puse? Taip ir vaikštai dabar pusiau skustas? lol

Neprisijungęs

 
Sefas666
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-11-22
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#45 2009-05-07 09:24

Re: depiliacija

elijus rašė:

nu savai paziurejus tavo foto mano akimis tavo kojos ir rankos beveik plikos smile Pas mane ant ranku matosi plaukai taip ryskiai kaip pas tave ant krutines. Mano kojos atrodo mazdaug taip http://media.photobucket.com/image/hair … 4/legs.jpg gal net ant keturgalvio dar daugiau plauku. Blauzdos tai viens prie vieno http://transitiology.files.wordpress.co … y-legs.jpg As irgi neturedamas ziauriai apzelusiu koju, tuos kurie skutasi laikyciau gejais, bet kai puse gyvenimo esi apzeles tai tikrai noris paziuret kas ten slepias po tais plaukais.  smile

Savas gerai uzsipuolei zmogu yikes Jei jis taip nusprende, tegul! Del koju, ranku tai neskusciau pats, bet pas mane tie plaukai sviesus, tai ju ir nesimato taip. Tai tau dabar reikai bent pabaigti pradeta darba, nes turbut nekaip atrodo smile Nusiskusk iki galo, po kazkiek laiko su juostelem gali bandyt apsiraustyt ar i koki salona kad apraustytu smile Nes isivaizduoju, kad tie plaukai tau greitai ataugs neutral

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#46 2009-05-07 11:23

Re: depiliacija

Sefas666 rašė:

elijus rašė:

nu savai paziurejus tavo foto mano akimis tavo kojos ir rankos beveik plikos smile Pas mane ant ranku matosi plaukai taip ryskiai kaip pas tave ant krutines. Mano kojos atrodo mazdaug taip http://media.photobucket.com/image/hair … 4/legs.jpg gal net ant keturgalvio dar daugiau plauku. Blauzdos tai viens prie vieno http://transitiology.files.wordpress.co … y-legs.jpg As irgi neturedamas ziauriai apzelusiu koju, tuos kurie skutasi laikyciau gejais, bet kai puse gyvenimo esi apzeles tai tikrai noris paziuret kas ten slepias po tais plaukais.  smile

Savas gerai uzsipuolei zmogu yikes Jei jis taip nusprende, tegul! Del koju, ranku tai neskusciau pats, bet pas mane tie plaukai sviesus, tai ju ir nesimato taip. Tai tau dabar reikai bent pabaigti pradeta darba, nes turbut nekaip atrodo smile Nusiskusk iki galo, po kazkiek laiko su juostelem gali bandyt apsiraustyt ar i koki salona kad apraustytu smile Nes isivaizduoju, kad tie plaukai tau greitai ataugs neutral

na as tikrai nesijauciau uzsipuoles zmogaus, as tiesiog nustebau kodel taip reikia daryti, bet va kai argumentavo net su foto medziaga, tai viskas aiskiau, bet nemanau, kad as buciau skutes rankas ir kojas, man gal net ir grazu, vyriska kai taip vesliai ant ranku ir koju plaukai, na bet jei jam atsibodo, tai tegu nykstys
kas tie 16 svaru ten pas jus lol va pas mus 1 pakelis venus kainuoja berods 30lt, o tu du uz 16 svaru nusipirkai, kai pas jus ten svaras= litas lt wink

o siaip tai kam tu tuos venus pirkai, reikejo vienkartiniu nusipirkt, va as vienkartiniu nusipirkau 4 peiliukai uz 1.60ct, tai du pakelius ir ramus kaip bite wink
manau tikrai man uzteks, o jei ne tai dar pasiimsiu 5 pakelius x4 big_smile

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#47 2009-05-08 18:35

Re: depiliacija

nusiskutau beveik visas, o paskui kai ataugines tai paliksiu ant koju ir ranku, o krutine ir pecius ir trica paskutinesiu.

Neprisijungęs

 
0maro
Dažnas dalyvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2007-09-12
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 0

#48 2009-05-08 20:49

Re: depiliacija

Pažiūrėjau tas elijaus numestas fotkes, nieko baisaus nepastebėjau. Pas manęs dar ne taip kojos yra apžėlusios.. Ir nematau čia jokios bėdos. Rankos taipogi negaili kailio.. big_smile

Vat, man įdomu, kaip tau, elijau, bus po kokių poros dienų.. Jei skutai tai atgimsi ežiuku.. Visur niežtės.. big_smile Brrr big_smile Tas pats ir iš išvaizdos. big_smile Labai bjaurus periodas..

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#49 2009-05-08 21:13

Re: depiliacija

jo sudiskai dabar jauciuos. Dar pabere kojas biski. Siaip skaiciau kad gerai yra per metus nusidepiliuot 1 karta visiskai vyrui.

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#50 2009-05-08 21:54

Re: depiliacija

Pripras oda ir nieko nebenezes.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net