Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#1 2006-02-16 00:03

Eisena

Gal ne visai taip sakyčiau padoriai kai kas nuskambės, bet priimkit pasakojimą tik kaip norą pasakyti ko nors linksmesnio smile Yra toks vienas mano vyresnis bendradarbis, kartais mėgėjas pajuokauti. Tai jis manęs būna klausia, sako: "Kodėl pas tave tokia kažkokia plati eisena?" Nejaugi turi tokius didelius kiaušinius kad taip eini?smile  ( lol lol lol )  Tai kad ne sakau, čia nebent šlaunys palaipsniui storėja. lol Vieną kartą tai dar geriau jis man užlenkė,sako: "Aš tau duosiu 100lt, bet tu man parodyk tą savo daiktą, nejaugi jis toks didelis kad taip plačiai eini?" lol Nors man pačiam tikrai atrodo kad einu lygiai taip pat kaip ir visi, ir nebandau ten su eisena  kam nors parodyti kad va aš čia atseit didelis sporto gerbėjas smile
O šiaip tai iš savų pastebėjimų, turint omeny šitą sportą, tai manau kad jis labai kartais net pakeičia žmonių eiseną. Pats dažniausiai pastebiu tai tokį pasikeitimą: eisena tokia labai stabili, nesvyruoja kaip sakant į šonus, ramesnė ir neskubanti smile Ir pagal tokią eiseną net tamsoje būna atspėju kad eina koks nors pažįstamas kuris sportuoja smile Ir taip pat sutikčiau su tuo straipsniu apie eiseną, kad pagal tai net galima maždaug apskritai įtarti kas sportuoja o kas ne smile Kokie ir kieno dar galėtų būti pastebėjimai, kurie turi ko nors bendro su šitą temą?smile

Neprisijungęs

 
Dr. Death
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-01-29
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#2 2006-02-16 14:45

Re: Eisena

Galimas daiktas jog pritūpimai tai nulemia, pripranta kojos prie platesnės padėties, pėdos nukreiptos į šonus, o jei gerai kojas patreniruoji tai savaitės eigoj kitaip ir negali vaikščiot (šioks toks skausmas) wink maybe that? smile

Neprisijungęs

 
fitness
Kalbus dalyvis
Vietovė: Birmingham
Registravosi: 2006-02-07
Žinutės: 62
Atsiliepimai: 0

#3 2006-02-16 15:46

Re: Eisena

man tai juokingiausiai eina tie "pradedantieji kulturistai" big_smile as juos arbuznikais vadinu, taip rankas iskleide eina-ispudis toks lyg butu po arbaza i pazastis isikise. o siaip, kai eina tikras kulturistas-visai neblogai atrodo:pasitempes, tvirtu zingsniu wink

Neprisijungęs

 
Dr. Death
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-01-29
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#4 2006-02-16 16:32

Re: Eisena

fitness rašė:

man tai juokingiausiai eina tie "pradedantieji kulturistai" big_smile as juos arbuznikais vadinu, taip rankas iskleide eina-ispudis toks lyg butu po arbaza i pazastis isikise. o siaip, kai eina tikras kulturistas-visai neblogai atrodo:pasitempes, tvirtu zingsniu wink

Taip taip, dar jie ir prisirengt kuo daugiau mėgsta, kad “močniau” atrodytų, ar ne, fitness wink

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#5 2006-02-16 17:16

Re: Eisena

Dr. Death rašė:

Galimas daiktas jog pritūpimai tai nulemia, pripranta kojos prie platesnės padėties, pėdos nukreiptos į šonus, o jei gerai kojas patreniruoji tai savaitės eigoj kitaip ir negali vaikščiot (šioks toks skausmas) wink maybe that? smile

Taip, manau pritūpimai turi labai irgi didelę įtaką tam

Neprisijungęs

 
fitness
Kalbus dalyvis
Vietovė: Birmingham
Registravosi: 2006-02-07
Žinutės: 62
Atsiliepimai: 0

#6 2006-02-16 17:18

Re: Eisena

Dr. Death rašė:

fitness rašė:

man tai juokingiausiai eina tie "pradedantieji kulturistai" big_smile as juos arbuznikais vadinu, taip rankas iskleide eina-ispudis toks lyg butu po arbaza i pazastis isikise. o siaip, kai eina tikras kulturistas-visai neblogai atrodo:pasitempes, tvirtu zingsniu wink

Taip taip, dar jie ir prisirengt kuo daugiau mėgsta, kad “močniau” atrodytų, ar ne, fitness wink

tai jau tikrai big_smile naujausi treningiukai, cypockos tokios matomos is tolo (panasaus plocio mano suns grandine ant kaklo) ir zinoma kedai. visa apranga+sportine pachodke ir tada jau gerai

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#7 2006-02-16 18:06

Re: Eisena

fitness rašė:

Dr. Death rašė:

fitness rašė:

man tai juokingiausiai eina tie "pradedantieji kulturistai" big_smile as juos arbuznikais vadinu, taip rankas iskleide eina-ispudis toks lyg butu po arbaza i pazastis isikise. o siaip, kai eina tikras kulturistas-visai neblogai atrodo:pasitempes, tvirtu zingsniu wink

Taip taip, dar jie ir prisirengt kuo daugiau mėgsta, kad “močniau” atrodytų, ar ne, fitness wink

tai jau tikrai big_smile naujausi treningiukai, cypockos tokios matomos is tolo (panasaus plocio mano suns grandine ant kaklo) ir zinoma kedai. visa apranga+sportine pachodke ir tada jau gerai

O dar tas visas "vierchas" sveria koki 60kg ir prisirenges kaip už tris. Paskui eina tokių trys ar keturi ir žiūri kuris juokingesnis: kojos vaiksta į šonus tarsi būtų su negra pimpiu gimes, rankas irgi atsiskyrusias nuo kūna, bet kartais net sunku pavadint rankom ir prie visa to, snukį tokį nutaisa, kad net sunku papasakot būtų big_smile Tokie tik gėdą daro kultūriztams ir kitiems štangistams...

Neprisijungęs

 
Dr. Death
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-01-29
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#8 2006-02-16 18:34

Re: Eisena

Prisiminiau anekdotą:
Pauzia sliekas toks visas sulysęs , kūdas, kūdas, priešais du sliekai tokie močni ambalai išsipūtę.
Galvoja, jog vistiek paust toliau reikia. Kiek tik įmanoma išsipūčia, išsiriečia ir grimasą nustato. Ir tiesiai pro tuos du prašliaužia, galvodamas: “užmuš tai užmaš”
Tam prašliaušus tie du išsikvėpia: “na tu matei koks zdarovyakas praslinko, gerai kad nepris*****!!” smile

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#9 2006-02-16 19:37

Re: Eisena

Dr. Death rašė:

Prisiminiau anekdotą:
Pauzia sliekas toks visas sulysęs , kūdas, kūdas, priešais du sliekai tokie močni ambalai išsipūtę.
Galvoja, jog vistiek paust toliau reikia. Kiek tik įmanoma išsipūčia, išsiriečia ir grimasą nustato. Ir tiesiai pro tuos du prašliaužia, galvodamas: “užmuš tai užmaš”
Tam prašliaušus tie du išsikvėpia: “na tu matei koks zdarovyakas praslinko, gerai kad nepris*****!!” smile

Tvarkingai viskas big_smile

Neprisijungęs

 
SKULL
Dažnas dalyvis
Vietovė: Alisos "Stebuklų šalis"
Registravosi: 2006-01-27
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 1

#10 2006-02-27 16:54

Re: Eisena

Haha anekdotas tai n1 smile

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#11 2006-04-20 20:21

Re: Eisena

kad as sportuoju pastebi is mano subines big_smilestanga

Neprisijungęs

 
SKULL
Dažnas dalyvis
Vietovė: Alisos "Stebuklų šalis"
Registravosi: 2006-01-27
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 1

#12 2006-04-20 20:27

Re: Eisena

vegitas rašė:

kad as sportuoju pastebi is mano subines big_smilestanga

Ta prasme sikanas padidejo ar pagrazejo lol dumbom

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#13 2006-04-25 10:20

Re: Eisena

SKULL rašė:

vegitas rašė:

kad as sportuoju pastebi is mano subines big_smilestanga

Ta prasme sikanas padidejo ar pagrazejo lol dumbom

padidejo pagrazejo labaiu atsikiso dumbomlol

Neprisijungęs

 
kalabokas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-06-30
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#14 2006-06-30 16:13

Re: Eisena

Vegitas rašė:

SKULL rašė:

vegitas rašė:

kad as sportuoju pastebi is mano subines big_smilestanga

Ta prasme sikanas padidejo ar pagrazejo lol dumbom

padidejo pagrazejo labaiu atsikiso dumbomlol

persiprasau, o kitos kūno vietos niekuo nepasikeite? tik šita? keista...wink

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#15 2006-06-30 16:30

Re: Eisena

Vegitas rašė:

kad as sportuoju pastebi is mano subines big_smilestanga

lol Tik keista kad iš kokios srities ten gali būti žmones kad būtent į ją kreipia dėmesį lollol

Neprisijungęs

 
kalabokas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-06-30
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#16 2006-06-30 17:51

Re: Eisena

Vegitas rašė:

kad as sportuoju pastebi is mano subines big_smilestanga

jo... regis, taip ir gimsta anekdotai apie kultūristus...sad

Neprisijungęs

 
saturday-killer
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-06-29
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#17 2006-06-30 19:29

Re: Eisena

e zmones zinot pas man ir subine nerealiai augt pradejo big_smile ka daryt:D gal daryti 100 kartu  mirties trauka ar ka nors dar big_smile

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#18 2006-06-30 20:06

Re: Eisena

saturday-killer rašė:

e zmones zinot pas man ir subine nerealiai augt pradejo big_smile ka daryt:D gal daryti 100 kartu  mirties trauka ar ka nors dar big_smile

Mažiau valgyk wink

Neprisijungęs

 
shiauryz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-06-02
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#19 2006-07-01 07:29

Re: Eisena

nebuvau matęs šitos temos. super big_smile

Neprisijungęs

 
g3
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-22
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#20 2006-08-24 08:57

Re: Eisena

Jo geras smile))))))))) prisiminiau, viena pažystama irgi... nuėjo i sale viena karta tai, išėjo išsimetes visas tipo " užvare " :DDDDDDD

Neprisijungęs

 
Hantelis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-05-20
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#21 2006-08-24 12:36

Re: Eisena

VItamin C paskaiciau piram posta nu ir big_smile big_smile big_smile big_smile geras.... lol lol

o kas del eisenos tai manau cia gali buti [prisidejes ir zmogus judesiu sustabarejimas , tai ir eina truputi kitaip zmones

Neprisijungęs

 
shtyrius
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#22 2006-08-24 15:24

Re: Eisena

Jo yra tokiu geruoliu, kurie nieko sunkesnio uz alaus bokala nekilnoja, bet vaiksto su puchavykais visi remingi tokie, bet vasara ateina ir kaip sakant uzdanga nusileidzia, kai striukes reik i sali atidet smile O del eisenos, tai nuo pacio stambejimo ir gaunas eisena tokia... Bet kaip sakant geriau vaiksciot placiai, negu sulinkusiam kaip kad mano vienas pazystamas kadaise smile O del anekdoto, tai geras - reiks kam butinai papasakoti smile

Neprisijungęs

 
BMW.SauberF1Team
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-04-10
Žinutės: 178
Atsiliepimai: 0

#23 2006-08-25 23:55

Re: Eisena

Taip Vitamin C, eisena keiciasi. Darosi labiau solidi. Be to kai atsisedi - negali koju suspaudes laikyti lol tai vienas ar kitas lepteli - utiutiu@, kiausus cia 'issimete' wink

   Kai zmogus sportuoja - tai ir is veido matosi smile bent jau man taip sake lol

Neprisijungęs

 
sisikech
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-29
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#24 2006-09-02 21:18

Re: Eisena

200% uz, kad koju raumenu tonusas lemia grazia eisena - pries pora metu gryba pjaudavau po visa saligatvi- kur ranka, kur koja, jokios koordinacijos. Dabar  seniau matyti pazistami klausia, ka padariau, kad manes is eisenos nebegalima pazint... o vaikui pilnapadyste koregavosi, kai salej padirbo apie pusmeti daugiau kojom... budavo, puskilometri paeina ir verkslena, kad skauda... dabar sesis- septynis kilometrus suvaikstom abu ir kaip niekur nieko:)

Neprisijungęs

 
Affe
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-06
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#25 2006-09-07 12:35

Re: Eisena

"Spintutė plaukia" - čia aš taip vadinu rimtai sportuojančių vyrų eiseną - buvo vienam salės kampe - nepastebimai per įtartinai trumpą laiką tyliai atsidūrė šalia smile Kai dar "atplaukęs" treneris šalia sušneka - iš nustebimo mano akys, turbūt, per visą veidą būna wink
Bet taip lengvai ir greitai juda tik rimtai sportuojantys.

Paskutinį kartą taisė Affe (2006-09-07 12:36)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net