Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Error
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-05-13
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#26 2009-06-02 14:33

Re: Arvydas

Pastebejau pas tave toks pat suolas , svoriai ir stangos grifas kaip ir pas mane ;D manau 4 pratimai krutinei, jeigu viena kart i savaite pradirbi tai yra normaliai, na bet aisku cia as ne profas tai neklausyk manes. Vienu zodziu sekmes sporte!

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#27 2009-06-02 16:24

Re: Arvydas

man atrodo krutines treniruote ten kazkokia nesamone metaisi nuo vieno pratimo prie kito. pradek ant lygaus,tada kampu,tada plesimas ir veliau puloveris arba dar kas nori. siaip padaryk pries treniruote 2 kartus apsilima su mazu svoriu tada imi iskart vidutini svori prastumdai 10-12kart ir visa tren varai maximaliais svoriais kad pakeltum iki 8-10kartu. ziurek kad padarytum apie 10-12 priejimu (neskaitant 2 lengvu apsilimo priejimu)

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#28 2009-06-02 18:53

Re: Arvydas

Eror--Sekmes ir tau wink
Staffordshire---Jo pries paskaitant tavo nuomene ir man kazkaip pasirode kazkokia ismetita ta treniruote ,patvarkysiu taip kaip tu sakai, aciu.O lygegretes nukelsiu i trico treniruote nes kazkaip darnt ji krutines nelabai jauciu  ,o trica tai gerai ima

Paskutinį kartą taisė BUBU (2009-06-02 18:55)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#29 2009-06-02 20:46

Re: Arvydas

lygegretes krutinei daromos kazkaip kitaip tipo rankas persukti i save reikia..nu krc. ir su jom as tricus susigadinau..gal per mazai apsildamas tai to pratimo isvis nebedarau ir niekam nerekomenduoju. aisku tricas gerai jauciasi bet turbut cia ant galo daryti arba kai gerai apsiles tricas.. o pats atrodai neblogai matosi kad kazka uzsiimi. varzybom nesiruosi tai nera ko noreti daugiau.

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#30 2009-06-03 19:24

Re: Arvydas

Staffordshire rašė:

lygegretes krutinei daromos kazkaip kitaip tipo rankas persukti i save reikia..nu krc. ir su jom as tricus susigadinau..gal per mazai apsildamas tai to pratimo isvis nebedarau ir niekam nerekomenduoju. aisku tricas gerai jauciasi bet turbut cia ant galo daryti arba kai gerai apsiles tricas.. o pats atrodai neblogai matosi kad kazka uzsiimi. varzybom nesiruosi tai nera ko noreti daugiau.

Aciu tau ,jo varzybom tai nesiruosiu tikrai.Maciau tavo duomenys tai geri ,ko fotkiu neidejai ?O kaip pasireiske kad sakai susigadinai ta trica ?

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#31 2009-06-03 19:45

Re: Arvydas

Error rašė:

Pastebejau pas tave toks pat suolas , svoriai ir stangos grifas kaip ir pas mane ;D manau 4 pratimai krutinei, jeigu viena kart i savaite pradirbi tai yra normaliai, na bet aisku cia as ne profas tai neklausyk manes. Vienu zodziu sekmes sporte!

Atnaujinau posta kur mano duomenys,taip pat posta kur mano treniruote  ,dabar gal normalesne .Tai kaip supratau tu ir namuose sportuoji ?Nes kazkaip man iki sporto klubo  i du galus 70 kilu plius abonentas ,dar ir zmona nori pasportuot tai jau du abonentai tai paskaiciavau kad kiek per metus isleisiu tai nemazai ka nusipirkt galima is irangos .Be to pora sunu turiu ,vyriausiam 8  tai ir jie  bando .Jai as nesportuosiu vaikai gal sportuos tai manau tikrai neprapuls viskas.Plota salei turiu rengtis ko daugiau reik ,tik sportuot.hanteliaistanga_v_rsmile

Paskutinį kartą taisė BUBU (2009-06-03 20:13)

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#32 2009-06-19 06:36

Re: Arvydas

Na dabar darau keliu dienų pertrauka ,nes kažko pradėjo skaudėt dešinės rankos alkūnę.Ir man atrodo nuo pratimo bicui ,rankų lenkimas su štanga.Gal tiesiog per daug dideli svori naudoju (57,5 kg)Na svoris gal dar per didelis nes ir į gala pačitint reikia .Ir alkūnės sanarys per silpnas.Reiks  iki 50 numest ,žiurėsiu kaip bus tada.Šeip dar ir svoris pakrito savaitė su virš iš 85+ liko 84-85.Sveriuosi rytais.Na apimtys liko kaip ir buvo ,nors tiek gerai smile.Tai galvoju iš ko nukrito jai iš riebalų (kurių pas mane sočiai )ar vandens tai netaip ir blogai ,nes talija lyg kokiu centimetru pasiaurejo.Kažko su svorio augimo sustojau ,aišku jai svoris neauga tai ir matmenys nedidės.Tai galvoju ar nedavalgau ,ar su  mamuku reik mažiau žaist :)Surašysiu savo mityba greitu laiku ir iš čia esančių protingų žmonių bandysiu sulaukti patarimo.
   Ir dar norėjau paklaust ar žmonai tiktu tokia pat programa kaip mano ,tik išmetus  visokias traukas ir prisitraukimus?Nes jos tikslas sustangrinti kūną ir numesti kokį vieną kitą kilogramą.Aišku ji daro ne 3x8-12 o 2x12-15,skirtingom raumenų grupėm po 1 ar 2 pratimus.(fulbody)

Neprisijungęs

 
fero
Poetas
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 369
Atsiliepimai: 0

#33 2009-06-20 13:50

Re: Arvydas

BUBU rašė:

Na dabar darau keliu dienų pertrauka ,nes kažko pradėjo skaudėt dešinės rankos alkūnę.Ir man atrodo nuo pratimo bicui ,rankų lenkimas su štanga.Gal tiesiog per daug dideli svori naudoju (57,5 kg)Na svoris gal dar per didelis nes ir į gala pačitint reikia .Ir alkūnės sanarys per silpnas.Reiks  iki 50 numest ,žiurėsiu kaip bus tada.Šeip dar ir svoris pakrito savaitė su virš iš 85+ liko 84-85.Sveriuosi rytais.Na apimtys liko kaip ir buvo ,nors tiek gerai smile.Tai galvoju iš ko nukrito jai iš riebalų (kurių pas mane sočiai )ar vandens tai netaip ir blogai ,nes talija lyg kokiu centimetru pasiaurejo.Kažko su svorio augimo sustojau ,aišku jai svoris neauga tai ir matmenys nedidės.Tai galvoju ar nedavalgau ,ar su  mamuku reik mažiau žaist :)Surašysiu savo mityba greitu laiku ir iš čia esančių protingų žmonių bandysiu sulaukti patarimo.
   Ir dar norėjau paklaust ar žmonai tiktu tokia pat programa kaip mano ,tik išmetus  visokias traukas ir prisitraukimus?Nes jos tikslas sustangrinti kūną ir numesti kokį vieną kitą kilogramą.Aišku ji daro ne 3x8-12 o 2x12-15,skirtingom raumenų grupėm po 1 ar 2 pratimus.(fulbody)

šiaip gali augti svoris bet apimtys nedidėti, nes didės raumens tankis. Jei ne pataisykit mane smile

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#34 2009-06-20 14:50

Re: Arvydas

fero rašė:

BUBU rašė:

Na dabar darau keliu dienų pertrauka ,nes kažko pradėjo skaudėt dešinės rankos alkūnę.Ir man atrodo nuo pratimo bicui ,rankų lenkimas su štanga.Gal tiesiog per daug dideli svori naudoju (57,5 kg)Na svoris gal dar per didelis nes ir į gala pačitint reikia .Ir alkūnės sanarys per silpnas.Reiks  iki 50 numest ,žiurėsiu kaip bus tada.Šeip dar ir svoris pakrito savaitė su virš iš 85+ liko 84-85.Sveriuosi rytais.Na apimtys liko kaip ir buvo ,nors tiek gerai smile.Tai galvoju iš ko nukrito jai iš riebalų (kurių pas mane sočiai )ar vandens tai netaip ir blogai ,nes talija lyg kokiu centimetru pasiaurejo.Kažko su svorio augimo sustojau ,aišku jai svoris neauga tai ir matmenys nedidės.Tai galvoju ar nedavalgau ,ar su  mamuku reik mažiau žaist :)Surašysiu savo mityba greitu laiku ir iš čia esančių protingų žmonių bandysiu sulaukti patarimo.
   Ir dar norėjau paklaust ar žmonai tiktu tokia pat programa kaip mano ,tik išmetus  visokias traukas ir prisitraukimus?Nes jos tikslas sustangrinti kūną ir numesti kokį vieną kitą kilogramą.Aišku ji daro ne 3x8-12 o 2x12-15,skirtingom raumenų grupėm po 1 ar 2 pratimus.(fulbody)

šiaip gali augti svoris bet apimtys nedidėti, nes didės raumens tankis. Jei ne pataisykit mane smile

Visiskai sutinku.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#35 2009-06-20 15:43

Re: Arvydas

BUBU rašė:

Staffordshire rašė:

lygegretes krutinei daromos kazkaip kitaip tipo rankas persukti i save reikia..nu krc. ir su jom as tricus susigadinau..gal per mazai apsildamas tai to pratimo isvis nebedarau ir niekam nerekomenduoju. aisku tricas gerai jauciasi bet turbut cia ant galo daryti arba kai gerai apsiles tricas.. o pats atrodai neblogai matosi kad kazka uzsiimi. varzybom nesiruosi tai nera ko noreti daugiau.

Aciu tau ,jo varzybom tai nesiruosiu tikrai.Maciau tavo duomenys tai geri ,ko fotkiu neidejai ?O kaip pasireiske kad sakai susigadinai ta trica ?

nepamenu kad buciau rases apimtis ir t.t... smile foto nededu nes apauges dar esu lasiniais, varysiu dabar ant kokybes tai gal uz 5-6men pasirodysiu. o tricus sugadinau kai buvau gal 15 metu daug dariau lygegreciu tada jau sveriau apie 80kg ant 175ugio ir pradejo skaudeti alkunes,dabar kai paimu didesni svori tricui visada pradeda skaudeti, kartais net melynes buna ant alkuniu ten gale.

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#36 2009-06-20 15:48

Re: Arvydas

Staffordshire rašė:

BUBU rašė:

Staffordshire rašė:

lygegretes krutinei daromos kazkaip kitaip tipo rankas persukti i save reikia..nu krc. ir su jom as tricus susigadinau..gal per mazai apsildamas tai to pratimo isvis nebedarau ir niekam nerekomenduoju. aisku tricas gerai jauciasi bet turbut cia ant galo daryti arba kai gerai apsiles tricas.. o pats atrodai neblogai matosi kad kazka uzsiimi. varzybom nesiruosi tai nera ko noreti daugiau.

Aciu tau ,jo varzybom tai nesiruosiu tikrai.Maciau tavo duomenys tai geri ,ko fotkiu neidejai ?O kaip pasireiske kad sakai susigadinai ta trica ?

nepamenu kad buciau rases apimtis ir t.t... smile foto nededu nes apauges dar esu lasiniais, varysiu dabar ant kokybes tai gal uz 5-6men pasirodysiu. o tricus sugadinau kai buvau gal 15 metu daug dariau lygegreciu tada jau sveriau apie 80kg ant 175ugio ir pradejo skaudeti alkunes,dabar kai paimu didesni svori tricui visada pradeda skaudeti, kartais net melynes buna ant alkuniu ten gale.

Va va alkune ir man skauda ,tai gal cia  nuo ligegreciu ???




Tai va tavo duomenys 2009 02 20  Mano duomenys:
94kg 21 metai
ranka 43
slaunis 61
blauzda 42

Paskutinį kartą taisė BUBU (2009-06-20 15:51)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#37 2009-06-20 17:09

Re: Arvydas

BUBU rašė:

Staffordshire rašė:

BUBU rašė:


Aciu tau ,jo varzybom tai nesiruosiu tikrai.Maciau tavo duomenys tai geri ,ko fotkiu neidejai ?O kaip pasireiske kad sakai susigadinai ta trica ?

nepamenu kad buciau rases apimtis ir t.t... smile foto nededu nes apauges dar esu lasiniais, varysiu dabar ant kokybes tai gal uz 5-6men pasirodysiu. o tricus sugadinau kai buvau gal 15 metu daug dariau lygegreciu tada jau sveriau apie 80kg ant 175ugio ir pradejo skaudeti alkunes,dabar kai paimu didesni svori tricui visada pradeda skaudeti, kartais net melynes buna ant alkuniu ten gale.

Va va alkune ir man skauda ,tai gal cia  nuo ligegreciu ???




Tai va tavo duomenys 2009 02 20  Mano duomenys:
98kg 21 metai
ranka 45
slaunis 64
blauzda 42

pataisiau biski big_smile tau gal nuo lygegreciu irgi...jei skauda numazink svori leciau kelk nemetyk svoriu ir bus gerai. leciau pakilnosi dar labiau pajusi raumeni.

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#38 2009-06-22 15:56

Re: Arvydas

Idomu butu suzinot:tarkim darau nugaros treniruote ir kazkaip  darant tuos pratimus nejaucia nugara ,ta prasme neuzpompuoju to raumens nugaros o  labiau rankos pajunta .Bet ant ritojaus keliant rankas jaucias taip normaliai skauda nugaros raumenis (sparnus )Tai turbut zenklas kad visdelto treniruote  buvo gera ?Ir taip visada man .Na nuo prisitraukimu kazkiek pajauciu raumeni.

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#39 2009-06-22 16:09

Re: Arvydas

Aš asmeniškai nugaros ir pečių irgi galima sakyt nejaučiu... Turbūt taip turi būt.

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#40 2009-06-22 16:19

Re: Arvydas

Butelis rašė:

Aš asmeniškai nugaros ir pečių irgi galima sakyt nejaučiu... Turbūt taip turi būt.

Taip neturi but.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#41 2009-06-22 16:30

Re: Arvydas

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 22:17)

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#42 2009-06-22 16:31

Re: Arvydas

Plienas rašė:

Butelis rašė:

Aš asmeniškai nugaros ir pečių irgi galima sakyt nejaučiu... Turbūt taip turi būt.

Taip neturi but.

Nu ple auga ne kitaip nei kitos grupės. Bet tikrai nejaučiu taip kaip rankų, kojų, preso. Tu jauti? smile

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#43 2009-06-22 16:32

Re: Arvydas

lolardas rašė:

Padarykit nors kartą, pajausit smile

Nebūk brudas smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#44 2009-06-22 16:34

Re: Arvydas

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 22:17)

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#45 2009-06-22 16:42

Re: Arvydas

lolardas rašė:

Butelis rašė:

lolardas rašė:

Padarykit nors kartą, pajausit smile

Nebūk brudas smile

lollollol
http://www.tmuscle.com/free_online_arti … new_muscle
Pabandyk 6-tą pratimą pečiam smile

yikes Nedarysiu. Vien pažiūrėjus žaibai per stuburą nueina smile Nėra kas prižiūrėtų tokius pratimus atliekant.


offtopic P.s. o tavo patarimai nugarai nykstys tuos tempimo pratimus padarau, po krūvio nugarai, tfu tfu tfu, dar nebuvo pasikartojęs skausmas nykstys

Paskutinį kartą taisė Butelis (2009-06-22 16:44)

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#46 2009-06-22 16:44

Re: Arvydas

Butelis rašė:

Plienas rašė:

Butelis rašė:

Aš asmeniškai nugaros ir pečių irgi galima sakyt nejaučiu... Turbūt taip turi būt.

Taip neturi but.

Nu ple auga ne kitaip nei kitos grupės. Bet tikrai nejaučiu taip kaip rankų, kojų, preso. Tu jauti? smile

Nu lyg jauciu, bet nugara kartais neina pajaust.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#47 2009-06-22 19:29

Re: Arvydas

visada darant nugara jauciu uzsipumpavima, seniau kai pradejau daryti ir maza nugara buvo nejausdavau o dabar gerai jauciasi darant bet koki raumeni. pradedu nuo prisitraukimu ir jau po ju lauzia rankas i sonus.

Neprisijungęs

 
Stipras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2008-04-09
Žinutės: 391
Atsiliepimai: 0

#48 2009-06-22 19:33

Re: Arvydas

BUBU rašė:

Staffordshire rašė:

BUBU rašė:


Aciu tau ,jo varzybom tai nesiruosiu tikrai.Maciau tavo duomenys tai geri ,ko fotkiu neidejai ?O kaip pasireiske kad sakai susigadinai ta trica ?

nepamenu kad buciau rases apimtis ir t.t... smile foto nededu nes apauges dar esu lasiniais, varysiu dabar ant kokybes tai gal uz 5-6men pasirodysiu. o tricus sugadinau kai buvau gal 15 metu daug dariau lygegreciu tada jau sveriau apie 80kg ant 175ugio ir pradejo skaudeti alkunes,dabar kai paimu didesni svori tricui visada pradeda skaudeti, kartais net melynes buna ant alkuniu ten gale.

Va va alkune ir man skauda ,tai gal cia  nuo ligegreciu ???




Tai va tavo duomenys 2009 02 20  Mano duomenys:
94kg 21 metai
ranka 43
slaunis 61
blauzda 42

alkunes gali skaudet nuo puloverio,nevienas jau yra sakes

Neprisijungęs

 
edwiz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-12-22
Žinutės: 74
Atsiliepimai: 0

#49 2009-06-23 10:55

Re: Arvydas

man tai nuo puloverio nera skaudeja alkuniu. labiau man nuo prancuzisko spaudimo skauda

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#50 2009-07-08 19:22

Re: Arvydas

Kas menesi  daraus sioki toki testa sau ,tai yra pasimatuoju ir pasisveriu.duomenys pirmam poste .Jai per praita men 3 kilus priaugau ir apimtys siek tiek padidejo ,tai per  si vos kila priaugau ir labai nezymiai apimtys tik kai kur padidejo (koja,blauzda,kazkiek krutine)Ranka jau buvo 39.5 dziaugiaus ,bet pora dienu pajury pasikepinau tai  vistik 39 vel beliko .Matyt isgaravo vanduo ar riebalai.Idomu ar ir pas kitus buna kad menesi  scyrai varai ir maitinies lyg visai neblogai ir toks nedidelis suoliukas :)Na bet ranku nenuleidziu geriau mazais zingsneliais ,bet vistiek pirmyn  judu .tikiuos gal sekanti geresnis progresas bus.O kaip jums per menesi koks buna progresas ?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net