Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Steroid3000
Naujas dalyvis
Vietovė: Silute
Registravosi: 2009-06-08
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#26 2009-07-23 17:20

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

As uz Horse power,nes ji naudoju ir rezultatai matosi.Padidejo jega ir apimtys.beabejo Horsa negeriu viena.Dienos doze-animal pak pakelis,animal pump pakelis,horse power,amino rugstys,bei proteinas.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#27 2009-07-23 17:38

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

?uess rašė:

As tai jau gan senokai bandziau horse power ir prisiminimai nekokie. Visu pirma man neimanoma buvo paimti plika ranka samtelio nes ziauriai pradedavo nesteti oda ir ten kur tik prisiliesdavau. Antra skonis ne tik kad slykstus bet isvis pykinantis tdl dzn treniruotes nueidavo niekais nes jausdavausi nekaip.Ir sie pamineti faktai tikrai neperdeti milteliais butu galima daryti prikolus draugams nes stobal kasytusi pora valandu big_smile Nzn gal man kokie brokuoti buvo? Kaip kitiem patirtis su tuo brudu?

netau vienam taip,mane po hp ir ziaurei pykindavo,tad isgeriau tik puse bankes,o noxplode bejokiu problemu lindo,ir poveikis man beveik toks pats buvo:)

Neprisijungęs

 
Steroid3000
Naujas dalyvis
Vietovė: Silute
Registravosi: 2009-06-08
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#28 2009-07-23 18:14

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

sporcmenas-2 rašė:

?uess rašė:

As tai jau gan senokai bandziau horse power ir prisiminimai nekokie. Visu pirma man neimanoma buvo paimti plika ranka samtelio nes ziauriai pradedavo nesteti oda ir ten kur tik prisiliesdavau. Antra skonis ne tik kad slykstus bet isvis pykinantis tdl dzn treniruotes nueidavo niekais nes jausdavausi nekaip.Ir sie pamineti faktai tikrai neperdeti milteliais butu galima daryti prikolus draugams nes stobal kasytusi pora valandu big_smile Nzn gal man kokie brokuoti buvo? Kaip kitiem patirtis su tuo brudu?

netau vienam taip,mane po hp ir ziaurei pykindavo,tad isgeriau tik puse bankes,o noxplode bejokiu problemu lindo,ir poveikis man beveik toks pats buvo:)

Nu Horse power visiem yra toks kaip adateliu jausmas,man jis patinka,bet tikrai skonis nera slykstus.

Neprisijungęs

 
pukelis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-31
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#29 2009-07-23 18:53

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

xploda su cellmas siulyciau. Pirmas menesis tikrai nerelus bus,nesupratau kas darosi su jega ir raumenu tonusu,bet po to arba dozes dvigubinti ar pertrauka daryti. Bet pabandzius treniruotes su xplodu lb jau sunku jo atsisakyti,ir prisiversti be jo sportuoti:)

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#30 2009-07-24 20:36

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

Steroid3000 rašė:

sporcmenas-2 rašė:

?uess rašė:

As tai jau gan senokai bandziau horse power ir prisiminimai nekokie. Visu pirma man neimanoma buvo paimti plika ranka samtelio nes ziauriai pradedavo nesteti oda ir ten kur tik prisiliesdavau. Antra skonis ne tik kad slykstus bet isvis pykinantis tdl dzn treniruotes nueidavo niekais nes jausdavausi nekaip.Ir sie pamineti faktai tikrai neperdeti milteliais butu galima daryti prikolus draugams nes stobal kasytusi pora valandu big_smile Nzn gal man kokie brokuoti buvo? Kaip kitiem patirtis su tuo brudu?

netau vienam taip,mane po hp ir ziaurei pykindavo,tad isgeriau tik puse bankes,o noxplode bejokiu problemu lindo,ir poveikis man beveik toks pats buvo:)

Nu Horse power visiem yra toks kaip adateliu jausmas,man jis patinka,bet tikrai skonis nera slykstus.

Ta adateliu dilgciojima duoda Beta Alaninas.
Tai visihkai normali reakcija
Xplode as rinciausi vien del skonio, nes Horse power tai ziaurus skonis...

Paskutinį kartą taisė lexusrx (2009-07-24 20:37)

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#31 2009-08-11 01:06

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

lexusrx rašė:

Steroid3000 rašė:

sporcmenas-2 rašė:


netau vienam taip,mane po hp ir ziaurei pykindavo,tad isgeriau tik puse bankes,o noxplode bejokiu problemu lindo,ir poveikis man beveik toks pats buvo:)

Nu Horse power visiem yra toks kaip adateliu jausmas,man jis patinka,bet tikrai skonis nera slykstus.

Ta adateliu dilgciojima duoda Beta Alaninas.
Tai visihkai normali reakcija
Xplode as rinciausi vien del skonio, nes Horse power tai ziaurus skonis...

nezinau kas ten jums per adateles,as kalu pries trefke xpluoda ir alanino imetu dar papildomai,uzsuka gerai,bet tu adatikiu dar nebuvau sutikes:D

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#32 2009-08-11 01:15

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

Shvedas rašė:

lexusrx rašė:

Steroid3000 rašė:


Nu Horse power visiem yra toks kaip adateliu jausmas,man jis patinka,bet tikrai skonis nera slykstus.

Ta adateliu dilgciojima duoda Beta Alaninas.
Tai visihkai normali reakcija
Xplode as rinciausi vien del skonio, nes Horse power tai ziaurus skonis...

nezinau kas ten jums per adateles,as kalu pries trefke xpluoda ir alanino imetu dar papildomai,uzsuka gerai,bet tu adatikiu dar nebuvau sutikes:D

Nuo explode adateliu nebus, o kiek Alanino meti ? Kai kuriems ju nesijaucia, bet didzijai dalei jos jauciasi.
Isimesk didesne doze, arba pabandyk tiesiog jo iburna isideti, turetu pradeti dilgcioti.
Nuo mano Beta Alanino tai dilgcioja konkreciai.

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#33 2009-08-11 20:12

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

lexusrx rašė:

Shvedas rašė:

lexusrx rašė:


Ta adateliu dilgciojima duoda Beta Alaninas.
Tai visihkai normali reakcija
Xplode as rinciausi vien del skonio, nes Horse power tai ziaurus skonis...

nezinau kas ten jums per adateles,as kalu pries trefke xpluoda ir alanino imetu dar papildomai,uzsuka gerai,bet tu adatikiu dar nebuvau sutikes:D

Nuo explode adateliu nebus, o kiek Alanino meti ? Kai kuriems ju nesijaucia, bet didzijai dalei jos jauciasi.
Isimesk didesne doze, arba pabandyk tiesiog jo iburna isideti, turetu pradeti dilgcioti.
Nuo mano Beta Alanino tai dilgcioja konkreciai.

xploud metu 1-1,5 scoop'o o alanino apie 3-4 g,ai as ir nemegejas tu visu pabadymu,man ir taip gerai,svarbu,kad uzsuka pries trefke:)

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#34 2009-08-11 20:20

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

Shvedas rašė:

lexusrx rašė:

Shvedas rašė:


nezinau kas ten jums per adateles,as kalu pries trefke xpluoda ir alanino imetu dar papildomai,uzsuka gerai,bet tu adatikiu dar nebuvau sutikes:D

Nuo explode adateliu nebus, o kiek Alanino meti ? Kai kuriems ju nesijaucia, bet didzijai dalei jos jauciasi.
Isimesk didesne doze, arba pabandyk tiesiog jo iburna isideti, turetu pradeti dilgcioti.
Nuo mano Beta Alanino tai dilgcioja konkreciai.

xploud metu 1-1,5 scoop'o o alanino apie 3-4 g,ai as ir nemegejas tu visu pabadymu,man ir taip gerai,svarbu,kad uzsuka pries trefke:)

Na viskas neblogai.Jei truksta sparnu salej tai Arginino AKG  dasimest nepamaishytu.
14d be jo sportavau, tai taip tingiai sliukindavau iki sales, kad jau neishkenciau siandien ir kaliau :
Arginino AKG + Arginino Ethyl Ester + Citruline Malatte tai ir motyvacija atsirado ir vaizdas veidrodi pradejo keistis su kiekvienu pratimu.
Toks jau tas NO, kaip narkotikas, bent jau motyvacijai ir psihologishkai tai tikrai.

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#35 2009-08-11 22:07

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

lexusrx rašė:

Shvedas rašė:

lexusrx rašė:


Nuo explode adateliu nebus, o kiek Alanino meti ? Kai kuriems ju nesijaucia, bet didzijai dalei jos jauciasi.
Isimesk didesne doze, arba pabandyk tiesiog jo iburna isideti, turetu pradeti dilgcioti.
Nuo mano Beta Alanino tai dilgcioja konkreciai.

xploud metu 1-1,5 scoop'o o alanino apie 3-4 g,ai as ir nemegejas tu visu pabadymu,man ir taip gerai,svarbu,kad uzsuka pries trefke:)

Na viskas neblogai.Jei truksta sparnu salej tai Arginino AKG  dasimest nepamaishytu.
14d be jo sportavau, tai taip tingiai sliukindavau iki sales, kad jau neishkenciau siandien ir kaliau :
Arginino AKG + Arginino Ethyl Ester + Citruline Malatte tai ir motyvacija atsirado ir vaizdas veidrodi pradejo keistis su kiekvienu pratimu.
Toks jau tas NO, kaip narkotikas, bent jau motyvacijai ir psihologishkai tai tikrai.

vat tame ir reikalas, kad prie jo priprantama greit, o po to psichologiskai buna sunkiau sportuot

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#36 2009-08-11 23:17

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

Captain Anabolic rašė:

lexusrx rašė:

Shvedas rašė:


xploud metu 1-1,5 scoop'o o alanino apie 3-4 g,ai as ir nemegejas tu visu pabadymu,man ir taip gerai,svarbu,kad uzsuka pries trefke:)

Na viskas neblogai.Jei truksta sparnu salej tai Arginino AKG  dasimest nepamaishytu.
14d be jo sportavau, tai taip tingiai sliukindavau iki sales, kad jau neishkenciau siandien ir kaliau :
Arginino AKG + Arginino Ethyl Ester + Citruline Malatte tai ir motyvacija atsirado ir vaizdas veidrodi pradejo keistis su kiekvienu pratimu.
Toks jau tas NO, kaip narkotikas, bent jau motyvacijai ir psihologishkai tai tikrai.

vat tame ir reikalas, kad prie jo priprantama greit, o po to psichologiskai buna sunkiau sportuot

Na tiesos tame yra,bet sutikit kad sportuoti be jokiu papildu tai neisheitis.
Tiesiog reikia moketi atsiderinti ka su kuo kombinuoti, kaip ishtraukti pertraukas ir t.t.
Kai nutraukiame Arginino AKG krenta Pumpas,Motyvacija.Realiai pacios jegos krenta ne tiek jau ir daug.

Raumens pilnumui atstatyti kazhkiek pades Taurinas.Motyvacija ir Kietumas cia jau kiek sudetingiau.
I tarpa tade reiketu Cretino didesne doze ar HMB.Zhodziu pereiti prie kito papildo, o po 2-4sav galima gryzhti.

Neprisijungęs

 
spacecham
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-06-13
Žinutės: 52
Atsiliepimai: 0

#37 2009-08-25 20:21

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

O ar kas megino HP + Superpump 250 derini? smile

Neprisijungęs

 
Safyras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-08-27
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#38 2009-08-28 00:08

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

Vartojas as ta xplode tikrai nemazai kartu ir beveik jokio poveikio nejauciau, gal tik kartais ir tai ne tas, o tikejausi visai ka kito is jo ,tik sirdele vos neislisdavo ir problema su sveikata buvo ,spaudimas aukstas vos greitaja nereikedavo kviest ,o apie HP tik pliusai , vartodavau  ,stengdavausi gert ji su sypsena ( nors pirmas kartas pasirode tragisko skonio) , veliau kazkaip priprantama , pumpino raumenis tai zveriskai ,nieko panasaus nebuvau ragaves ,o jegos tiek duodavo ,kad atrode galeciau sienas stumt,nezinojau kur ta jegos antpludi det ( kai budavo ne treneruociu diena ,o jai dar silumoj kur sedi tai is vis isnesa) ,vnz as tik uz HP ,aisku kiek vienam savo,NO-xplode nieko gero nepajauciau ,na nors kitiem jis veza ,jo energijos gal Xplode duoda daugiau ,bet su pumpu ir jega jis nusileidzia HP...hanteliai Skonio reikalas veliau atkrenta ir nekreipi i tai demesio kai taip tave tasko sis papildas smile

Paskutinį kartą taisė Safyras (2009-08-28 00:15)

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#39 2009-08-28 02:34

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

Safyras rašė:

Vartojas as ta xplode tikrai nemazai kartu ir beveik jokio poveikio nejauciau, gal tik kartais ir tai ne tas, o tikejausi visai ka kito is jo ,tik sirdele vos neislisdavo ir problema su sveikata buvo ,spaudimas aukstas vos greitaja nereikedavo kviest ,o apie HP tik pliusai , vartodavau  ,stengdavausi gert ji su sypsena ( nors pirmas kartas pasirode tragisko skonio) , veliau kazkaip priprantama , pumpino raumenis tai zveriskai ,nieko panasaus nebuvau ragaves ,o jegos tiek duodavo ,kad atrode galeciau sienas stumt,nezinojau kur ta jegos antpludi det ( kai budavo ne treneruociu diena ,o jai dar silumoj kur sedi tai is vis isnesa) ,vnz as tik uz HP ,aisku kiek vienam savo,NO-xplode nieko gero nepajauciau ,na nors kitiem jis veza ,jo energijos gal Xplode duoda daugiau ,bet su pumpu ir jega jis nusileidzia HP...hanteliai Skonio reikalas veliau atkrenta ir nekreipi i tai demesio kai taip tave tasko sis papildas smile

HP ir NOX du skirtingi produktai... Prie NOX pajungtum Cellmass butu geriau uz HP... bet ir brangiau...

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#40 2009-08-28 11:02

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

OZ rašė:

Safyras rašė:

Vartojas as ta xplode tikrai nemazai kartu ir beveik jokio poveikio nejauciau, gal tik kartais ir tai ne tas, o tikejausi visai ka kito is jo ,tik sirdele vos neislisdavo ir problema su sveikata buvo ,spaudimas aukstas vos greitaja nereikedavo kviest ,o apie HP tik pliusai , vartodavau  ,stengdavausi gert ji su sypsena ( nors pirmas kartas pasirode tragisko skonio) , veliau kazkaip priprantama , pumpino raumenis tai zveriskai ,nieko panasaus nebuvau ragaves ,o jegos tiek duodavo ,kad atrode galeciau sienas stumt,nezinojau kur ta jegos antpludi det ( kai budavo ne treneruociu diena ,o jai dar silumoj kur sedi tai is vis isnesa) ,vnz as tik uz HP ,aisku kiek vienam savo,NO-xplode nieko gero nepajauciau ,na nors kitiem jis veza ,jo energijos gal Xplode duoda daugiau ,bet su pumpu ir jega jis nusileidzia HP...hanteliai Skonio reikalas veliau atkrenta ir nekreipi i tai demesio kai taip tave tasko sis papildas smile

HP ir NOX du skirtingi produktai... Prie NOX pajungtum Cellmass butu geriau uz HP... bet ir brangiau...

dvigubai brangiau.. smile

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#41 2009-08-28 12:13

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

emexas rašė:

OZ rašė:

Safyras rašė:

Vartojas as ta xplode tikrai nemazai kartu ir beveik jokio poveikio nejauciau, gal tik kartais ir tai ne tas, o tikejausi visai ka kito is jo ,tik sirdele vos neislisdavo ir problema su sveikata buvo ,spaudimas aukstas vos greitaja nereikedavo kviest ,o apie HP tik pliusai , vartodavau  ,stengdavausi gert ji su sypsena ( nors pirmas kartas pasirode tragisko skonio) , veliau kazkaip priprantama , pumpino raumenis tai zveriskai ,nieko panasaus nebuvau ragaves ,o jegos tiek duodavo ,kad atrode galeciau sienas stumt,nezinojau kur ta jegos antpludi det ( kai budavo ne treneruociu diena ,o jai dar silumoj kur sedi tai is vis isnesa) ,vnz as tik uz HP ,aisku kiek vienam savo,NO-xplode nieko gero nepajauciau ,na nors kitiem jis veza ,jo energijos gal Xplode duoda daugiau ,bet su pumpu ir jega jis nusileidzia HP...hanteliai Skonio reikalas veliau atkrenta ir nekreipi i tai demesio kai taip tave tasko sis papildas smile

HP ir NOX du skirtingi produktai... Prie NOX pajungtum Cellmass butu geriau uz HP... bet ir brangiau...

dvigubai brangiau.. smile

BSN su NOX suzhaide idomu zhaidima - primetite stimuliantu smegenim, padare gera soni.Visi ingridientai ten zaibishko veikimo ir tai didzioji dalis psihologiniu.
Ji vartojant atrodo kalnus versi. Taciau tik atrodo, to vertimo nera..
HP padare labai stipru produkta, kuris maziau stimuliuoja smegenis,taciau veikia geria, taciau su tokiu skoniu jie padare labai didele klaida kad paskubejo zhengti i rinka.
Bet kokiu atveju jau yra naujas produktas.Stipri sudetis nors ir komercine :
5 Creatino rushys ( cia grynai kliento akims paglostyti), tiesa nera ten jo mazai, tad veiks tas creatinas, tik 5 jo formu tai nera jokio tikslo deti.
Na ir kofeino 400mg servinge, tai daug tikrai daug.
O jis visishkai nieko nekainuoja.
Taigi toks ispudis susidaro jog bando smeigti su kofeinu kuris tikrai draskys visus ir labai pigiai atsieiti.
Na ziuresim, palikta visai AAKG ,AEE, CM ir t.t.
Sudetis atrodo stipri.
Tik tas kafeino 400mg  visus labai skirtingai veiks.
Ziuresim kas is to isheis, kad nemiegosim salej po jo cia tai faktas.

Paskutinį kartą taisė lexusrx (2009-08-28 12:14)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#42 2009-08-28 12:28

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

man nepatinka, kai tokiais kiekiais stimuliantus meto... ypac kofeina, kuris tokiose kiekiuose smagiais salutiniais poveikiais pasireiskia..

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#43 2009-08-28 12:51

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

emexas rašė:

man nepatinka, kai tokiais kiekiais stimuliantus meto... ypac kofeina, kuris tokiose kiekiuose smagiais salutiniais poveikiais pasireiskia..

as del to ir sakau, jog jie eina lengviausiu keliu.
As del to ir perejau prie grynu papildu, nes man tie stimuliantai irgi napatinka, taip kartais gerai, kai apsiniauke,lyja, tada spaudimas krites, bet ne kasdien.
O kofeino savikaina vos 8 USD/kg.... tai ir kisha ji, nes akys tai tikrai piestu stojasi, bet ir shirdele, geriau jau daugiau NO imestu nei to kofaino, bet cia jau kaina kiltu...
5 Creatino rushys... Manai jos pranasiau uz 3 ?.. Ne velnio. cia komercinis triukas.Na gerai kad bent jau ideta ten apie 4.5gr plius brangios rushys , tai veikti turetu.
Bet su kofeinu tai cia persistenge hebra.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#44 2009-08-28 13:48

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

lexusrx rašė:

emexas rašė:

man nepatinka, kai tokiais kiekiais stimuliantus meto... ypac kofeina, kuris tokiose kiekiuose smagiais salutiniais poveikiais pasireiskia..

as del to ir sakau, jog jie eina lengviausiu keliu.
As del to ir perejau prie grynu papildu, nes man tie stimuliantai irgi napatinka, taip kartais gerai, kai apsiniauke,lyja, tada spaudimas krites, bet ne kasdien.
O kofeino savikaina vos 8 USD/kg.... tai ir kisha ji, nes akys tai tikrai piestu stojasi, bet ir shirdele, geriau jau daugiau NO imestu nei to kofaino, bet cia jau kaina kiltu...
5 Creatino rushys... Manai jos pranasiau uz 3 ?.. Ne velnio. cia komercinis triukas.Na gerai kad bent jau ideta ten apie 4.5gr plius brangios rushys , tai veikti turetu.
Bet su kofeinu tai cia persistenge hebra.

o kaip del to finto, kad dedamas monohidratas ir nerasoma kiek ko ten yra konkreciai? gal 3-4gr monohidrato ir daugiau tik del etiketes? ar cia as nesamone sugalvojau? smile

Neprisijungęs

 
Safyras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-08-27
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#45 2009-08-28 15:47

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

Del to kofeino tai as lb pries ,nezinau kai vartojau NO su kofeinu as jauciau ,kad man steikuoja sirdis ir seip spaudimas pakila ,purto,krato visa ... hmm ir del to  irgi perejau ant paprastu praktisku papildu be tu boosteriu ivariu ... proteinas ,amino rugstys ,kre-alkalynas ,vitaminai biski testo natur. stimuliantu ir tiek ...per akys man viso sito ,jauciasi rezultatas, aisku ne toks staigus ir greitas ,bet as viskuom patenkintas,viskas ateina su laiku ir nuozmiu darbu  smile

Paskutinį kartą taisė Safyras (2009-08-28 21:57)

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#46 2009-08-28 16:54

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

OZ rašė:

lexusrx rašė:

emexas rašė:

man nepatinka, kai tokiais kiekiais stimuliantus meto... ypac kofeina, kuris tokiose kiekiuose smagiais salutiniais poveikiais pasireiskia..

as del to ir sakau, jog jie eina lengviausiu keliu.
As del to ir perejau prie grynu papildu, nes man tie stimuliantai irgi napatinka, taip kartais gerai, kai apsiniauke,lyja, tada spaudimas krites, bet ne kasdien.
O kofeino savikaina vos 8 USD/kg.... tai ir kisha ji, nes akys tai tikrai piestu stojasi, bet ir shirdele, geriau jau daugiau NO imestu nei to kofaino, bet cia jau kaina kiltu...
5 Creatino rushys... Manai jos pranasiau uz 3 ?.. Ne velnio. cia komercinis triukas.Na gerai kad bent jau ideta ten apie 4.5gr plius brangios rushys , tai veikti turetu.
Bet su kofeinu tai cia persistenge hebra.

o kaip del to finto, kad dedamas monohidratas ir nerasoma kiek ko ten yra konkreciai? gal 3-4gr monohidrato ir daugiau tik del etiketes? ar cia as nesamone sugalvojau? smile

samone samone.Tai ir yra tie MIX arba SUPER DUPER BLEND.
Imetama 5 komponentai ir duodama sakysim 3000mg o ko kiek neparashyti
tik monohydratas kapeikas kainuoja o kre-alkaluyno gal dulkes ir t.t. na cia su visais blendais taip.
O kad veikimas atrodytu jog yra imetama smegenims bossteriu pvz vinponicento ir pan.
ikali ir nuotaika gera, atrodo kalnus versi, o neina ju verst.
Na cia daug komercijos tame.
Bet betkokiu artveju yra daug medziagu ir veikianciu.
As tai megstu kiekvien medziagele atskirai pasidelioti ir savo formulytes palyginti. Cia juk skonio reikalas, arne?

Neprisijungęs

 
Safyras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-08-27
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#47 2009-08-28 18:49

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

nykstys

Neprisijungęs

 
Valdas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-21
Žinutės: 965
Atsiliepimai: 2

#48 2009-09-08 12:30

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

Paziuresim kas ka sakys kai tuoj neuzilgo pasirodys nauja HP versija, papildyta energetiniais priedais ir kaip gamintojas sako skoni pataise i normalia puse wink

Neprisijungęs

 
spacecham
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-06-13
Žinutės: 52
Atsiliepimai: 0

#49 2009-09-08 13:24

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

as tai i HP porcija dar porcija SP 250 iverciu, skonis kaip skonis, o i treniruote einu geros nuotaikos, tuo pat ir HP savo savybiu nepraranda

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#50 2009-09-08 14:23

Re: UN Horse Power Versus BSN NO-EXPLODE

Valdas rašė:

Paziuresim kas ka sakys kai tuoj neuzilgo pasirodys nauja HP versija, papildyta energetiniais priedais ir kaip gamintojas sako skoni pataise i normalia puse wink

tai, kad labiau ten jau naujas visiskai produktas, nei HP patobulinimas...

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net