Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Grybauskas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-02
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2009-10-02 19:47

Kaip jums tokia programa?

Ugis ~180, svoris ~60. Tikslas - mase. Laukiu nuomoniu apie programa. Gal kazka reikia keisti? Ar treniruote butu veiksimga mases auginimui (aisku suderinus su mityba). Tai laukiu. Aciu.

1 diena: krutine, bicepsas, presas

1.Apsilimas
2.Stangos spaudimas ant  horizontalaus suolo (4x8)
3.Stangos spaudimas kampu (4x8)
4.Plesimas (4x8)
5.Stangos lankimas atsistojus (4x10)
6.Hantelio kelimas atsisedus ranka atremus i keli (4x10)
7.Lenkimas skoto suole (4x10)
8.Koju kelimas prie krutines (3xmax)
9.Susirietimai treniruoklyje (3x…)


2 diena:  nugara, tricepsas, dilbis, presas

1. Apsilimas
2. Troso traukimas horizontaliai prie pilvo (4x8)
3. Vertikalaus troso trauka uz galvos (4x8)
4. Atsitiesimai treniruoklyje (4x10)
5. Tricas treniruoklyje (tas pats, kaip ir prancuziskas spaudimas) (4x10)
6. Hantelio kelimas uz galvos atsisedus viena ranka (4x10)
7. Atsispaudimai ant suoliuko (3x…)
8. Padejus rankas ant keliu palankstyti stanga per riesus (3 arba 4x…)
10.Koju kelimas prie krutines (3xmax)
11.Susirietimai treniruoklyje (3x…)


3 diena: peciai, kojos

1. Stangos kelimas prie smakro (4x8)
2. Peciai treniruoklyje (tas pats, kaip ir mostai i salis su hanteliais pasilenkus) (4x8)
3. Hanteliu spaudimas (4x8)
4. Koju spaudimas staklese (4x8)
5. Koju tiesimas staklese (4x10)
6. Koju lenkimas staklese (4x10)
7. Pasistiebimai blauzdos treniruoklyje (4x10)
8.Koju kelimas prie krutines (3xmax)
9.Susirietimai treniruoklyje (3x…)

Neprisijungęs

 
BadSanta
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-05
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 0

#2 2009-10-02 20:07

Re: Kaip jums tokia programa?

kakutis

Neprisijungęs

 
Die2kas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-09-18
Žinutės: 96
Atsiliepimai: 0

#3 2009-10-02 21:29

Re: Kaip jums tokia programa?

na, aš manau, kad masės augimui svarbiausia gera mityba60% + poilsis15% + krūvis raumenims25%. Labai akcentuotis į programą nepatariu - tai ne esminis dalykas. Žinoma  sportuoti reikia, tačiau treniruotė tavo per sunki. Geriau viso kūno treniruotė, nepersistengiant. sumažink pratimų skaičių. Didesnėms raumenų grupėms kaip nugara ,kojos 3-4 pratimai, o va bicepsui , tricepsui gali ir po 2 daryt tik.


P.S. Nesu aš  didelis profas ir neturiu dar daug patirties, tiesiog išsakiau draugišką nuomonę. Mano situacija gana panaši, tačiau progresas svarstyklėse matosi

Paskutinį kartą taisė Die2kas (2009-10-02 21:31)

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#4 2009-10-03 01:00

Re: Kaip jums tokia programa?

Die2kas rašė:

na, aš manau, kad masės augimui svarbiausia gera mityba60% + poilsis15% + krūvis raumenims25%. Labai akcentuotis į programą nepatariu - tai ne esminis dalykas. Žinoma  sportuoti reikia, tačiau treniruotė tavo per sunki. Geriau viso kūno treniruotė, nepersistengiant. sumažink pratimų skaičių. Didesnėms raumenų grupėms kaip nugara ,kojos 3-4 pratimai, o va bicepsui , tricepsui gali ir po 2 daryt tik.


P.S. Nesu aš  didelis profas ir neturiu dar daug patirties, tiesiog išsakiau draugišką nuomonę. Mano situacija gana panaši, tačiau progresas svarstyklėse matosi

tai geriau nebesakyk big_smile nes netycia gali paklausyt... dar idomu butu suzinot pagal kokia formule ar ka cia tuos procentus isvedei?
sakai treniruotis nesunkiai reikia? big_smile

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#5 2009-10-03 05:39

Re: Kaip jums tokia programa?

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net