Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Karce
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas - Dainava
Registravosi: 2009-09-28
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#1 2009-10-04 09:57

Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

Ketinu vartot šiuos papildus, tik va dar nesu įsitikinęs dėl geinerio - ar verta jį aplamai pirkt? Nes kiek girdėjau proteinas būtų gal net geriau. Bet dabar man labiausiai rūpi sužinot kaip vartoti šiuos komponentus.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#2 2009-10-04 13:17

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

Karce rašė:

Ketinu vartot šiuos papildus, tik va dar nesu įsitikinęs dėl geinerio - ar verta jį aplamai pirkt? Nes kiek girdėjau proteinas būtų gal net geriau. Bet dabar man labiausiai rūpi sužinot kaip vartoti šiuos komponentus.

kodel pasirinkai animal paka?
kokias aminkes vartosi?
kalbant apie geineri, reiktu atsizvelgti i tavo mityba, bei medziagu apykaita..

Neprisijungęs

 
Karce
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas - Dainava
Registravosi: 2009-09-28
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#3 2009-10-05 08:05

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

Nuėjau pas konsultanta ( MaistasSportui ) ir pasakiau konkrečiai ko man reikia :

1. Energijos treniruotės metu
2. Amino rugščių ( žinau apie jas jau iš seniau )
3. Ir papildo svorio augimui.

Jis man pasiūlė Gain Fast  3100, Animal Pak ir Aminkes ( dabar net negaliu pasakyt kaip tiksliai jos vadinas, pažiūrėsiu jų internetiniam psl. ).

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#4 2009-10-05 12:02

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

Karce rašė:

Nuėjau pas konsultanta ( MaistasSportui ) ir pasakiau konkrečiai ko man reikia :

1. Energijos treniruotės metu
2. Amino rugščių ( žinau apie jas jau iš seniau )
3. Ir papildo svorio augimui.

Jis man pasiūlė Gain Fast  3100, Animal Pak ir Aminkes ( dabar net negaliu pasakyt kaip tiksliai jos vadinas, pažiūrėsiu jų internetiniam psl. ).

koks tavo amzius, svoris, sporto stazas...?
ir pasizek kokretu aminkiu pavadinima.

Neprisijungęs

 
Karce
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas - Dainava
Registravosi: 2009-09-28
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#5 2009-10-05 16:32

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

Man 17, o Amino rūgštis radau - http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=6594

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#6 2009-10-05 16:55

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

nu matos kokie kopetetingi konsultantai dirba maistas sportui big_smile pamate, kad zalias tai prikiso sh.. big_smile

zodziu daryk taip:
A paka vartok kasdien po 1 pakeli per pusrycius arba per pietus.
BCAA 4-5 tab 30-40min pries trenke ir 4-5 tab iskart po trenkes.
geineri iskart po trenkes ne daugiau kaip 100g..

Neprisijungęs

 
Karce
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas - Dainava
Registravosi: 2009-09-28
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#7 2009-10-06 18:10

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

Kažkaip ir tikėjausi sulaukti panašios informacijos, kalbant apie pačius papildus, nes aš nė karto nesu vartojęs jų, tai galiu drąsiai teigti, kad šitoj srity aš žalias.

Galbūt tu man galėtum kažką patarti, ką geriau vartoti? Tik va norėčiau, kad visa tai gauti nebūtų sunku Lietuvoje.

Neprisijungęs

 
aDze777
Naujas dalyvis
Vietovė: panevezys
Registravosi: 2009-09-29
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#8 2009-10-06 18:14

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

Karce rašė:

Kažkaip ir tikėjausi sulaukti panašios informacijos, kalbant apie pačius papildus, nes aš nė karto nesu vartojęs jų, tai galiu drąsiai teigti, kad šitoj srity aš žalias.

Galbūt tu man galėtum kažką patarti, ką geriau vartoti? Tik va norėčiau, kad visa tai gauti nebūtų sunku Lietuvoje.

Jis pats pardavineja papildus smile Gali is jo pirkti!

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#9 2009-10-06 18:17

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

Karce rašė:

Kažkaip ir tikėjausi sulaukti panašios informacijos, kalbant apie pačius papildus, nes aš nė karto nesu vartojęs jų, tai galiu drąsiai teigti, kad šitoj srity aš žalias.

Galbūt tu man galėtum kažką patarti, ką geriau vartoti? Tik va norėčiau, kad visa tai gauti nebūtų sunku Lietuvoje.

o tai tu dar nenusipirkes tu papildu kur minejai..?

Neprisijungęs

 
Karce
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas - Dainava
Registravosi: 2009-09-28
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#10 2009-10-06 21:23

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

Ne. Aš prieš pirkdamas noriu gerai pasidomėti ką perku ir ar aplamai ta prekę verta savo kainos. Matau, kad ir tu pardavinėji čia kažkokius papildus, bet žinai - kiekvienam pardavėjui yra svarbiausia įbrukti savo prekę klientams. Noriu kategoriškos nuomonės, ką man galbūt patartum pirkti ( jei aišku nesunku ). Kad ir tie patys tavo produktai smile

Neprisijungęs

 
Karce
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas - Dainava
Registravosi: 2009-09-28
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#11 2009-10-06 21:25

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

Katik pažiūrėjau tavo siūlomas prekes ir patraukė dėmesį šis produktas - http://www.kulturizmas.net/forumas/view … hp?id=4825

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#12 2009-10-06 21:31

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

Karce rašė:

Ne. Aš prieš pirkdamas noriu gerai pasidomėti ką perku ir ar aplamai ta prekę verta savo kainos. Matau, kad ir tu pardavinėji čia kažkokius papildus, bet žinai - kiekvienam pardavėjui yra svarbiausia įbrukti savo prekę klientams. Noriu kategoriškos nuomonės, ką man galbūt patartum pirkti ( jei aišku nesunku ). Kad ir tie patys tavo produktai smile

jei nieko nesupranti apie papildus, tai vadinas nera tolko ju ir vartot... kai suprasi ir zinosi ko konkreciai nori, tada ir nusipirksi... nieko tau tie papildai neduos...

Neprisijungęs

 
Karce
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas - Dainava
Registravosi: 2009-09-28
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#13 2009-10-07 08:22

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

Visų pirma aš žinau ko noriu. Ir ne tau spręst, ar jie man duos kažką ar ne. Pasakiau konsultantui ko noriu ir jis man pasiūlė savo prekes, tik skirtumas tarp vienų ir kitų tos pačios rūšies prekių yra tas, kad kai kurios tikrai veiksmingos, o kitos ne.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#14 2009-10-07 11:40

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

Karce rašė:

Katik pažiūrėjau tavo siūlomas prekes ir patraukė dėmesį šis produktas - http://www.kulturizmas.net/forumas/view … hp?id=4825

labai geros BCAA ir kaina normali.. o atsiliepimus temoje paskaityk.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#15 2009-10-07 15:38

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

Karce rašė:

Visų pirma aš žinau ko noriu. Ir ne tau spręst, ar jie man duos kažką ar ne. Pasakiau konsultantui ko noriu ir jis man pasiūlė savo prekes, tik skirtumas tarp vienų ir kitų tos pačios rūšies prekių yra tas, kad kai kurios tikrai veiksmingos, o kitos ne.

tai pvz kiausiniai is maximos veiksmingi, o is norfos tie jau neveikia? big_smile

Neprisijungęs

 
Karce
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas - Dainava
Registravosi: 2009-09-28
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#16 2009-10-07 17:41

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

OZ rašė:

Karce rašė:

Visų pirma aš žinau ko noriu. Ir ne tau spręst, ar jie man duos kažką ar ne. Pasakiau konsultantui ko noriu ir jis man pasiūlė savo prekes, tik skirtumas tarp vienų ir kitų tos pačios rūšies prekių yra tas, kad kai kurios tikrai veiksmingos, o kitos ne.

tai pvz kiausiniai is maximos veiksmingi, o is norfos tie jau neveikia? big_smile

Eina kalba apie papildus, todėl nenusišnekėk ir nerašyk to, ko nereikia. Postus tik renki.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#17 2009-10-07 18:20

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

Karce rašė:

OZ rašė:

Karce rašė:

Visų pirma aš žinau ko noriu. Ir ne tau spręst, ar jie man duos kažką ar ne. Pasakiau konsultantui ko noriu ir jis man pasiūlė savo prekes, tik skirtumas tarp vienų ir kitų tos pačios rūšies prekių yra tas, kad kai kurios tikrai veiksmingos, o kitos ne.

tai pvz kiausiniai is maximos veiksmingi, o is norfos tie jau neveikia? big_smile

Eina kalba apie papildus, todėl nenusišnekėk ir nerašyk to, ko nereikia. Postus tik renki.

o kuom papildai skiriasi nuo maisto?

Neprisijungęs

 
Karce
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas - Dainava
Registravosi: 2009-09-28
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#18 2009-10-07 18:39

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

Ar tu asilas ( atsiprašant ) ar tu tik apsimeti? Neturi ką pasakyti, nu tai ir nerašyk nesamonių.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#19 2009-10-07 18:53

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

Karce rašė:

Ar tu asilas ( atsiprašant ) ar tu tik apsimeti? Neturi ką pasakyti, nu tai ir nerašyk nesamonių.

nu as toks pat asilas kaip ir tu... padek man as padesiu tau big_smile

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#20 2009-10-07 20:57

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

OZ rašė:

Karce rašė:

Ar tu asilas ( atsiprašant ) ar tu tik apsimeti? Neturi ką pasakyti, nu tai ir nerašyk nesamonių.

nu as toks pat asilas kaip ir tu... padek man as padesiu tau big_smile

oz, rimtai, baik pjaut gryba... kvailai atrodo is sono tie tavo tokie 'papizdavojimai'...

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#21 2009-10-07 20:59

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

lawlis rašė:

OZ rašė:

Karce rašė:

Ar tu asilas ( atsiprašant ) ar tu tik apsimeti? Neturi ką pasakyti, nu tai ir nerašyk nesamonių.

nu as toks pat asilas kaip ir tu... padek man as padesiu tau big_smile

oz, rimtai, baik pjaut gryba... kvailai atrodo is sono tie tavo tokie 'papizdavojimai'...

as klausima uzdaviau, o mane pizdavoja big_smile

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#22 2009-10-07 21:03

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

OZ rašė:

lawlis rašė:

OZ rašė:


nu as toks pat asilas kaip ir tu... padek man as padesiu tau big_smile

oz, rimtai, baik pjaut gryba... kvailai atrodo is sono tie tavo tokie 'papizdavojimai'...

as klausima uzdaviau, o mane pizdavoja big_smile

susivok, kad visiskai veltui kartais naujokus uzsipuoli...

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#23 2009-10-07 21:20

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

lawlis rašė:

OZ rašė:

lawlis rašė:


oz, rimtai, baik pjaut gryba... kvailai atrodo is sono tie tavo tokie 'papizdavojimai'...

as klausima uzdaviau, o mane pizdavoja big_smile

susivok, kad visiskai veltui kartais naujokus uzsipuoli...

tokia jau ju dalia... jei visa laika glostys visi tai nieko gero ir nebus bendram rezultate...

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#24 2009-10-07 22:52

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

sveiki.as tai vienu papildu kaip sakant tokia kombinacija suabejojau :
vartoju dabar shoka + stormas ir tribulus terestris ir tokia mintis sove y galva ,kazkur skaisciau kad tribulus salina skyscius kad atrodytum sausesnis ,bet kreatinas kaip tik sulaiko raumenyse vandeny tai ir pgalvojau ar tie dalykai nesipjauna tarpusavy ,gal saku kam nors teko vartoti ir galetu patarti smile
dekuj is anksto.

Neprisijungęs

 
EBB edwis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-10
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#25 2009-10-11 17:42

Re: Animal Pak, Amino rugstys, Geineris

Karce rašė:

Ketinu vartot šiuos papildus, tik va dar nesu įsitikinęs dėl geinerio - ar verta jį aplamai pirkt? Nes kiek girdėjau proteinas būtų gal net geriau. Bet dabar man labiausiai rūpi sužinot kaip vartoti šiuos komponentus.

apsimoka paimk nepasigailesi ,. oka tu manai kad norint sportuoti su papildais neteks isleisti pinigu aNIMAL YRA TIKRAI GERA PREKE , AMINA PATS KAZKIEK JAU SUPRANTI KAS TAI  .vat tik isirink gaineri gera ..hmmofftopic

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net