Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#1 2010-01-13 17:43

Skrandzio refliuksas

Sveiki gal kas yra susidures su sia problema?

Neprisijungęs

 
[)esperado
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 425
Atsiliepimai: 1

#2 2010-01-13 20:13

Re: Skrandzio refliuksas

Pas mane buvo šita bėda ilga laiką. Gydytoja patarė dažniau valgyti, bet po nedaug ir išrašė motiliumo (nereceptinis vaistas) motiliumas šiek tiek gelbėjo, bet tikras palengvėjimas atsirado tada kai atsisakiau-nustojau valgyti obuolius ir suderinau mitybą smile

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#3 2010-01-13 20:46

Re: Skrandzio refliuksas

[)esperado rašė:

Pas mane buvo šita bėda ilga laiką. Gydytoja patarė dažniau valgyti, bet po nedaug ir išrašė motiliumo (nereceptinis vaistas) motiliumas šiek tiek gelbėjo, bet tikras palengvėjimas atsirado tada kai atsisakiau-nustojau valgyti obuolius ir suderinau mitybą smile

Man blem kaip blem kai sove sitas skrandis, tai 25kg iskart nukito, per 2 sav..
Pradejau vel sportuot, ir vel est daug aisku, tai vel blem tas pats..
Kazin ar gali but nuo sio sporto taip? Kaip tau buvo?

Neprisijungęs

 
[)esperado
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 425
Atsiliepimai: 1

#4 2010-01-13 21:33

Re: Skrandzio refliuksas

kenis rašė:

[)esperado rašė:

Pas mane buvo šita bėda ilga laiką. Gydytoja patarė dažniau valgyti, bet po nedaug ir išrašė motiliumo (nereceptinis vaistas) motiliumas šiek tiek gelbėjo, bet tikras palengvėjimas atsirado tada kai atsisakiau-nustojau valgyti obuolius ir suderinau mitybą smile

Man blem kaip blem kai sove sitas skrandis, tai 25kg iskart nukito, per 2 sav..
Pradejau vel sportuot, ir vel est daug aisku, tai vel blem tas pats..
Kazin ar gali but nuo sio sporto taip? Kaip tau buvo?

Nuo sporto tai kažin, nebent po pertraukos labai krūviai per dideli.
Man gydytoja aiškino, kad refliuksas gali būti kai ilgai nevalgęs prisikemši pilną pilvą. Tu dar paeksperimentuok su mityba, gal koks maisto produktas tau sukelia refliuksą, arba gal per staigiai daug valgyt pradėjai ir skrandis nesusitvarko su tokiu kiekiu, gal bandyk palaipsniui didinti porcijas.

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#5 2010-01-13 22:03

Re: Skrandzio refliuksas

Aš susidūręs ir kol kas neradau kito kelio išvengt rėmens, kaip tik su omeprazoliu... Net ranitidinas nepadeda. Tiesiog susitaikiau, kad reiks skirti 25Lt per mėnesį. Kas rytą po tablečikę ir problema pamiršta smile

Neprisijungęs

 
Briuslys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-28
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#6 2010-01-13 23:05

Re: Skrandzio refliuksas

as kai pradejau sportuot man issivyste nuo netinkamos mitybos 4 menesius kentejau po to antibiotiku kursa pradejau... nepadejo ...dbr laukiu pakol endoskopija padarys .. geriu kazkokius vaistus tai apmalsina man ten viska.. seip tai valgau mazom porcijom po daug kartu i diena..valanda pries miega stengiuosi nevalgyt is vis.. utiutiu tik menesio gale tuos tyrimus darys tai dbr kaip ir viskas stovi vietoje ..kartais blogiau kartais geriau buna tik pastebejau po varskes man visa laika siek tiek sukyla rugstys jei ant tuscio skrandzio pavalgau..

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#7 2010-01-14 07:22

Re: Skrandzio refliuksas

Nu man su mityba viskas ok tikrai.. O omeprazoliu visa laik juk negersi. Chemija ten ziauri..
Tep noris sportuot, o vel gult i ligonine tai nlbj.. ;D

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#8 2010-01-14 07:25

Re: Skrandzio refliuksas

Tai sakot jums sitas sportas nesukelia paumejimo?neutral

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#9 2010-01-14 07:28

Re: Skrandzio refliuksas

kenis rašė:

Tai sakot jums sitas sportas nesukelia paumejimo?neutral

uzmetu rauga kartais smile

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#10 2010-01-14 07:43

Re: Skrandzio refliuksas

lawlis rašė:

kenis rašė:

Tai sakot jums sitas sportas nesukelia paumejimo?neutral

uzmetu rauga kartais smile

Tai cia pastovus reiskinys. Man asmeniskai kaip buvo truputi praeje, po sporto vel paumejo ir vel baisus skausmai prasidejo.. Bet gal del per didelio kiekio maisto cia taip.. Uzknisa.

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#11 2010-01-14 09:09

Re: Skrandzio refliuksas

kenis rašė:

Nu man su mityba viskas ok tikrai.. O omeprazoliu visa laik juk negersi. Chemija ten ziauri..
Tep noris sportuot, o vel gult i ligonine tai nlbj.. ;D

Kas tau papasakojo, kad omeprazolis chemija žiauri? big_smile
Nžn geria žmonės po 10 metų diena iš dienos... Aš kolkas kokius 2,5 geriu ir kitos išeities nematau. Geriau truputis chemijos, nei diena iš dienos kentėti gan žiaurius rėmens skausmus ir leisti rūgščiai graužti stemplę tol, kol išsivystys vėžys.

Neprisijungęs

 
siena1
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-02-13
Žinutės: 71
Atsiliepimai: 0

#12 2010-01-14 10:29

Re: Skrandzio refliuksas

Taip pat  turiu tokia problemą jau labai ilga savo gyvenimo laikotarpi, jau kokių 20 metų, t.y. padidėjas rūgšingumas ir tas vadinamas refliuksas, kai pavalgius skrandžio tūris įsipila atgal į stemlę kadangi yra skrandžio vožtuvo išvarža, minėta išvarža man asmeniškai išsivystė nuo perdidelio krūvio, t.y. pradėjau sporuot nuo penkiolikos metų,  ir kaip taisyklė atėjas į sporto salę stvėriau kuo didesnius svorius kad kuo greičiau priaugti raumenų: ), , stemplė labai jautri skrandžio rugtšims todėl jaučiamas toks deginimas, ignoruojant vėliau skrandije prasideda uždegiminiai procesai ir t.t., taigi iš asmeninės patirties kadangi sportuoju jau virš 20 metų pastebėta, kad nuo kai kurių maisto papildų skrandis tampa ypač jautrus ir žiauriai sukyla rugštis, taigi turėdamas tokią problemą ir saugant savo sveikatą aš asmeniškai daugiau niekad nebevartosiu tokių papildų kaip visokie pumpai, super pumpai, no exploldai, cellmassai, šokai ,stormai, size onai ir kiti tokio pobūdžio papildai, bei saikingai vartoti vitaminus, ypač atsargiai su vitaminu c, kadangi turint jautru skrandi vartojant minėtus papildus kuriuose labai daug cheminių elementų kurie dar labiau sudirgina skrandį, ignoruojant ilgainiui gali sukelti didelių problemų su sveikata, aš manau žmonės turintys tokias problemas galėtų apsiriboti tokiais maito papildais kaip amino rūgštys BCAA, gliutaminas, kreatinas įvairiose jo formose kaip kam tinka, proteinas, testo skatintojais, linų sėmenų ar žuvies riebalų aliejaus, būtinai suderinti maistą, kadangi ši sporto šaka norit turėt gaut norimo rezultato surišta su nemažu kiekiu suvartojamo maisto, taigi šiuo atvėju reikia valgyt dažniau bet mažesnėmis porcijomis, kas dėl konkrečių patarimų iš patirties, tai rugštingumą šiek tiek galimą sumažinti (čia jau žiūrėkit kas kam tinka) užvalgius ant tuščio skrandžio keletas džiovintų bananų, saują migdolų riešutų, jei to nėra tiesiog suvalgyti kelis paprastus džiovintus žirnius kurių ko gero kiekvienas turi namuose, du šaukštus užkaisti linų sėmenų sėklų užkaisti stikline vandens, palikti valandai, vartoti pusė valandos prieš valgymą, stiklinėje šilto vandens ištirpinti šaukšelį medaus vartoti valandą prieš valgymą, visus minėtus produktus patartina vartoti prieš kiekvieną valgymą, iš vaistinių preparatų man gerai padeda almagel A, kas del omeprozolio ar ranitidino sudėties vaistų jie tikrai yra efektyvūs ir nereikalauja daug laiko, bet darant kūrsą šių vaistų  reikia nepamiršt tokių dalykų kad vaistai yra vaistai kaip ir visko jų negalima vartoti pastoviai, arba ryte išgėrus minėtų vaistų po kiek laiko ant tusčio skrandžio išgerti kokių cellmasso ir dar šusni ivairių papildų galvojant kad va rugštingumą su vaistų pagalba sumažinau ir viskas bus gerai, taigi durnas mokosi iš savo klaidų, o protyngas iš kitų, spresti jums:)

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#13 2010-01-14 13:00

Re: Skrandzio refliuksas

Ačiū, kad pasidalinai.

Na man netgi ranitidinas nepadėjo, darant pertrauką nuo omeprazolio, todėl tikrai netikiu, kad ir šie liaudiški būdai padėtų. Jei kam pakanka žirnių ar medaus, tai labai šaunu.

Dar labai įdomu man kas atsitinka ilgai vartojant omeprazolį? Ne pirmą kartą girdžiu tokius pasisakymus, kaip "vaistas yra vaistas", bet nieko konkretaus. Tai kokios tos ilgo vartojimo pasekmės a? smile Pvz. sergantys diabetu vartoja insuliną n kartų dienoj iki gyvenimo galo, jei man be vaisto žalojama stemplė, tai aš taip pat vartoju vaistą, kuris saugo mano stemplę ir padaro gyvenimą normaliu (be nuolatinio skausmo)?

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#14 2010-01-14 14:03

Re: Skrandzio refliuksas

pas mane jis yra jau nezinau kiek metu, gal kokie 7, nu kiek pamenu tiek yra, tik ilgai nezinojau nei kas cia, nei kaip vadinasi, gal pries 2.5metu nuejas pas daktartus tik issiaiskinau smile ai siaip nieko nedarau, nesuku galvos ir viskas normaliai..siaip tai pagerejo zymiai, gal rukau maziau ar velnias zino nuo ko. pries kokius 4metus tai vos ne iki vemino sutasydavo, o dbr kaip ir nieko kuris laikas. gal isgijau jau visai big_smile buvau sugeres vaistu kazkokiu pakuote, po to kai nustate.. bet brangus tie vaistai (nu gal 30 ar60lt big_smile) tai daugiau gaila buvo big_smile susitaise savaime kazkaip roll

kas del papildu, nu tai taip, dirgina jie kai kurie, bet tu ten privardinai ilga sarasa, tai as beveik viska vartojau/vartoju tai is viso sarasao, gal net nepaminejai, bet man labiausiai ir buvo paumeje kai universal shock geriau, o gal atvirksciai, uztaikiau gerti universal shocka per paumejima. nu bet dirgindavo neblogai, visa trefke dazais prasispjaudydavau, sutasydavo daznai.. o tarkim toks tavo minimas cellmass, tai man visai nekaltai atrodo, esu geres ne karta, svelnus jis toks smile labiausiai kaip suprantu veikia tie visi energetikai, nes turint refliuksa reikia vengti ir kavos ir net sokolado berods juodo, tai kai ikali kokio shocko su n energetiku, tai ir sudirgina,.. tarkim dabar geriu tokio tipo dymatize xpand extreme pump, ir netgi geriant visiskai ant tuscio skrandzio (ty ryte prabudus) praktiskai jokio blogo jausmo nera.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#15 2010-01-14 14:11

Re: Skrandzio refliuksas

Rūkymas, gėrimas, duona ir pan. kakučiai labai gerai sukelia tas rūgštis nykstys

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#16 2010-01-14 14:19

Re: Skrandzio refliuksas

Butelis rašė:

Ačiū, kad pasidalinai.

Na man netgi ranitidinas nepadėjo, darant pertrauką nuo omeprazolio, todėl tikrai netikiu, kad ir šie liaudiški būdai padėtų. Jei kam pakanka žirnių ar medaus, tai labai šaunu.

Dar labai įdomu man kas atsitinka ilgai vartojant omeprazolį? Ne pirmą kartą girdžiu tokius pasisakymus, kaip "vaistas yra vaistas", bet nieko konkretaus. Tai kokios tos ilgo vartojimo pasekmės a? smile Pvz. sergantys diabetu vartoja insuliną n kartų dienoj iki gyvenimo galo, jei man be vaisto žalojama stemplė, tai aš taip pat vartoju vaistą, kuris saugo mano stemplę ir padaro gyvenimą normaliu (be nuolatinio skausmo)?

Daktaras man sake, kad per ilgas vartojimas , kaip jau manau ir aisku, skrandi pripratina prie to ir staigus nutraukimas taip pat gali sukelt pauemejima. Tai pat reikia daryti pertraukas po men mazdaug, nes kenkia kepenim.. Daugiau lyg nieko nesake.. ;D

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#17 2010-01-14 14:24

Re: Skrandzio refliuksas

Nu supratau, kad yra isportuojanciu su sia problema ir nemazai. Reiks bandyt pradet vel grizt ir man, tik kazkaip visvien jaudulys yra, kad vel bus taip xujova kap buvo..

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#18 2010-01-14 14:30

Re: Skrandzio refliuksas

kenis rašė:

Butelis rašė:

Ačiū, kad pasidalinai.

Na man netgi ranitidinas nepadėjo, darant pertrauką nuo omeprazolio, todėl tikrai netikiu, kad ir šie liaudiški būdai padėtų. Jei kam pakanka žirnių ar medaus, tai labai šaunu.

Dar labai įdomu man kas atsitinka ilgai vartojant omeprazolį? Ne pirmą kartą girdžiu tokius pasisakymus, kaip "vaistas yra vaistas", bet nieko konkretaus. Tai kokios tos ilgo vartojimo pasekmės a? smile Pvz. sergantys diabetu vartoja insuliną n kartų dienoj iki gyvenimo galo, jei man be vaisto žalojama stemplė, tai aš taip pat vartoju vaistą, kuris saugo mano stemplę ir padaro gyvenimą normaliu (be nuolatinio skausmo)?

Daktaras man sake, kad per ilgas vartojimas , kaip jau manau ir aisku, skrandi pripratina prie to ir staigus nutraukimas taip pat gali sukelt pauemejima. Tai pat reikia daryti pertraukas po men mazdaug, nes kenkia kepenim.. Daugiau lyg nieko nesake.. ;D

Tai man irgi ir vaistininkė ir daktarė rekomendavo daryt pertrauką su Raniberl (brukte bruko), nors to Raniberl veiklioji medžiaga ranitidinas, kurio galima žymiai pigiau nusipirkt. Ji mane irgi perspėjo, kad kokias 3 dienas nutraukus omeprazolį rūgštingumas gali būti paūmėjęs, todėl ranitidinas turėtų pagelbėti. Mano atveju nė velnio jis negelbėjo, net viršijus dienos leidžiamą dozę. Tai prasikankinau aš 4 dienas su tuo Raniberl, o rūgštis stemplėje siautėjo vis stipriau. Pamatęs, kad iš mano eksperimento gavosi bybienė su rūgštu pienu, grįžau prie omeprazolio, tai ir su juo dar porą dienelių prasikankinau, kol viskas grįžo į savo vėžes ir pamiršau rėmenį.
Nežinau, matysiu, po kelių metų reiks vėl gydytojai pasirodyt, pasižiūrėt kas ten skrandy dedas, gal dar kepenis pračekint. O kol kas nematau kito varianto. Manau tas šalutinis poveikis, kuris galbūt kažkiek kenkia kepenims yra žymiai švelnesnis lyginant su tuo, kad reiktų kentėt kiekvieną mielą dieną be omeprazolio ir prie ko tai gali privest... O pertrauką gal kada ir pasiryšiu padaryt. bet kol kas prisiminimai apie praėjusią pertrauką per daug švieži smile

P.s. SS negydyk papildų. Taigi nuodas nu big_smile

Paskutinį kartą taisė Butelis (2010-01-14 14:31)

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#19 2010-01-14 14:47

Re: Skrandzio refliuksas

Butelis rašė:

kenis rašė:

Butelis rašė:

Ačiū, kad pasidalinai.

Na man netgi ranitidinas nepadėjo, darant pertrauką nuo omeprazolio, todėl tikrai netikiu, kad ir šie liaudiški būdai padėtų. Jei kam pakanka žirnių ar medaus, tai labai šaunu.

Dar labai įdomu man kas atsitinka ilgai vartojant omeprazolį? Ne pirmą kartą girdžiu tokius pasisakymus, kaip "vaistas yra vaistas", bet nieko konkretaus. Tai kokios tos ilgo vartojimo pasekmės a? smile Pvz. sergantys diabetu vartoja insuliną n kartų dienoj iki gyvenimo galo, jei man be vaisto žalojama stemplė, tai aš taip pat vartoju vaistą, kuris saugo mano stemplę ir padaro gyvenimą normaliu (be nuolatinio skausmo)?

Daktaras man sake, kad per ilgas vartojimas , kaip jau manau ir aisku, skrandi pripratina prie to ir staigus nutraukimas taip pat gali sukelt pauemejima. Tai pat reikia daryti pertraukas po men mazdaug, nes kenkia kepenim.. Daugiau lyg nieko nesake.. ;D

Tai man irgi ir vaistininkė ir daktarė rekomendavo daryt pertrauką su Raniberl (brukte bruko), nors to Raniberl veiklioji medžiaga ranitidinas, kurio galima žymiai pigiau nusipirkt. Ji mane irgi perspėjo, kad kokias 3 dienas nutraukus omeprazolį rūgštingumas gali būti paūmėjęs, todėl ranitidinas turėtų pagelbėti. Mano atveju nė velnio jis negelbėjo, net viršijus dienos leidžiamą dozę. Tai prasikankinau aš 4 dienas su tuo Raniberl, o rūgštis stemplėje siautėjo vis stipriau. Pamatęs, kad iš mano eksperimento gavosi bybienė su rūgštu pienu, grįžau prie omeprazolio, tai ir su juo dar porą dienelių prasikankinau, kol viskas grįžo į savo vėžes ir pamiršau rėmenį.
Nežinau, matysiu, po kelių metų reiks vėl gydytojai pasirodyt, pasižiūrėt kas ten skrandy dedas, gal dar kepenis pračekint. O kol kas nematau kito varianto. Manau tas šalutinis poveikis, kuris galbūt kažkiek kenkia kepenims yra žymiai švelnesnis lyginant su tuo, kad reiktų kentėt kiekvieną mielą dieną be omeprazolio ir prie ko tai gali privest... O pertrauką gal kada ir pasiryšiu padaryt. bet kol kas prisiminimai apie praėjusią pertrauką per daug švieži smile

P.s. SS negydyk papildų. Taigi nuodas nu big_smile

Nu as asmeniskai ir menesi ir pora prabunu be vaistu, bet paskui vel paumeja, tai turiu griebtis. O del papildu, koks proteinas nekenks manot?

Neprisijungęs

 
siena1
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-02-13
Žinutės: 71
Atsiliepimai: 0

#20 2010-01-14 16:53

Re: Skrandzio refliuksas

Kas dėl  mano išvardinto sąrašo tai remiuosi tik savo išgyventa patirtimi, žinai kai šiais laikais yra tokia pasiūla ir finansai leidžia tai vis pasiimi tų mano išvardintų papildų (nors ir pusės neišvardinau iš vartotų ,ne saraše esmė ,tiesiog su mano tokiu skrandžiu aš manau kad  asmeniškai man jie visškai netinka ir galima pasirinkti alternatyvą smile) ir galvoji gal čia jie nieko dėti, gal čia maistas koks blogai suderintas, pradedi vartoti jų poveikis realiai aišku juntamas, bet įpusėjus vėl prasideda tas pats stipriai sukyla rūgštys, skrandis tiek sudyrginamas kad tas rėmuo jau juntamas ne tik vakare einant gulti, bet ir visą dieną, net pradeda skaudėt kepenis,  todėl reikia pagalvoti ar verta kentėti ir toliau varyti tuos papildus nekreipiant dėmesio, ar verta kiekvienam paeksperementuoti ir gal būt atrasit savo auksini viduriuką, šiap pvz. vartodavau kartu no exploda ir cellmasa novodexta,  proteiną , bcaa, gliutamina (aišku dienos bėgije savo laiku), kai pradeda streikuot skrandis bandai kai kurių papildų atsisakyt, taigi buvo periodas kai vartodavau vien ta cellmasa ir ta pati fignia, kali ant tuščio skrandžio tarkim ryte ir prasideda, taigi savo eksperimento metu palikau tik bcaa. gliutamina. kre alkalina, novodexta, proteina, suderinus mitybą ir nemalant š... salėje, beabėjo darant nuo papildų pertraukas, progresuoti tikrai galima, taigi aš asmeniškai nuo minėtų papildų tikrai mažiau jaučiu diskomfortą skrandije negu nuo ankščiau minėtų, tiesiog aš manau kad esant tokiai pasiūlai galima kiekvienam susirasti tas kas jam labiausiai tinka visomis prasmėmis, kas liečia mano išvardintus receptus tai fantastiško pasveikimo aišku tikėtis nereikia bet šiek tiek skrandis apsiramina, garantuotai, tiesiog pamegynk jei jauti rėmenį paimk saują minėtų riešutų ant tuščio skrandžio ar bananų, ne iškarto bet diena po dienos tikrai pajausi, kita vertus jei skrandis sudyrgintas kaip pas mane jau buvo tūkstanti kartų nuo tų minėtų papildų tai gali nors toną suvalgyti riešutų ar vaistų nieko nepadės, tas rūgšties mažinimas turi būti kompleksiškas, t.y. kiekvienam individualiai paeksperementuoti, šiap ko gero mūsų atvėju meškos paslaugą dar padaro vartojimas tų papildų ant tuščio skrandžio, ypač ryte, skrandis ir taip sudirges o mes vietoj to kad ryte išgerti kažko jį apraminti, tarkim sėmenų sėklų nuoviro ir po pusvalandžio pavalgyti, tai dar labiau jį sudirginam, dėl pasakymo vaistai yra vaistai tai iš asmeninės patirties galiu pasakyti jei ilgai vartoji juos tai paskui organizmas pripranta ir jokio poveikio nuo jų nejauti, plius pradeda skasudėti kepenis , aš esu išbandes daug variantų bet apsistojau ties mano išvardintais ir kol kas viskas neblogai.

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#21 2010-01-14 17:12

Re: Skrandzio refliuksas

siena1 rašė:

Kas dėl  mano išvardinto sąrašo tai remiuosi tik savo išgyventa patirtimi, žinai kai šiais laikais yra tokia pasiūla ir finansai leidžia tai vis pasiimi tų mano išvardintų papildų (nors ir pusės neišvardinau iš vartotų ,ne saraše esmė ,tiesiog su mano tokiu skrandžiu aš manau kad  asmeniškai man jie visškai netinka ir galima pasirinkti alternatyvą smile) ir galvoji gal čia jie nieko dėti, gal čia maistas koks blogai suderintas, pradedi vartoti jų poveikis realiai aišku juntamas, bet įpusėjus vėl prasideda tas pats stipriai sukyla rūgštys, skrandis tiek sudyrginamas kad tas rėmuo jau juntamas ne tik vakare einant gulti, bet ir visą dieną, net pradeda skaudėt kepenis,  todėl reikia pagalvoti ar verta kentėti ir toliau varyti tuos papildus nekreipiant dėmesio, ar verta kiekvienam paeksperementuoti ir gal būt atrasit savo auksini viduriuką, šiap pvz. vartodavau kartu no exploda ir cellmasa novodexta,  proteiną , bcaa, gliutamina (aišku dienos bėgije savo laiku), kai pradeda streikuot skrandis bandai kai kurių papildų atsisakyt, taigi buvo periodas kai vartodavau vien ta cellmasa ir ta pati fignia, kali ant tuščio skrandžio tarkim ryte ir prasideda, taigi savo eksperimento metu palikau tik bcaa. gliutamina. kre alkalina, novodexta, proteina, suderinus mitybą ir nemalant š... salėje, beabėjo darant nuo papildų pertraukas, progresuoti tikrai galima, taigi aš asmeniškai nuo minėtų papildų tikrai mažiau jaučiu diskomfortą skrandije negu nuo ankščiau minėtų, tiesiog aš manau kad esant tokiai pasiūlai galima kiekvienam susirasti tas kas jam labiausiai tinka visomis prasmėmis, kas liečia mano išvardintus receptus tai fantastiško pasveikimo aišku tikėtis nereikia bet šiek tiek skrandis apsiramina, garantuotai, tiesiog pamegynk jei jauti rėmenį paimk saują minėtų riešutų ant tuščio skrandžio ar bananų, ne iškarto bet diena po dienos tikrai pajausi, kita vertus jei skrandis sudyrgintas kaip pas mane jau buvo tūkstanti kartų nuo tų minėtų papildų tai gali nors toną suvalgyti riešutų ar vaistų nieko nepadės, tas rūgšties mažinimas turi būti kompleksiškas, t.y. kiekvienam individualiai paeksperementuoti, šiap ko gero mūsų atvėju meškos paslaugą dar padaro vartojimas tų papildų ant tuščio skrandžio, ypač ryte, skrandis ir taip sudirges o mes vietoj to kad ryte išgerti kažko jį apraminti, tarkim sėmenų sėklų nuoviro ir po pusvalandžio pavalgyti, tai dar labiau jį sudirginam, dėl pasakymo vaistai yra vaistai tai iš asmeninės patirties galiu pasakyti jei ilgai vartoji juos tai paskui organizmas pripranta ir jokio poveikio nuo jų nejauti, plius pradeda skasudėti kepenis , aš esu išbandes daug variantų bet apsistojau ties mano išvardintais ir kol kas viskas neblogai.

O nuo sporto nekyla tos rugstys tau? Viskas gerai, nebuna blogiau?

Neprisijungęs

 
siena1
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-02-13
Žinutės: 71
Atsiliepimai: 0

#22 2010-01-14 19:27

Re: Skrandzio refliuksas

kenis rašė:

siena1 rašė:

Kas dėl  mano išvardinto sąrašo tai remiuosi tik savo išgyventa patirtimi, žinai kai šiais laikais yra tokia pasiūla ir finansai leidžia tai vis pasiimi tų mano išvardintų papildų (nors ir pusės neišvardinau iš vartotų ,ne saraše esmė ,tiesiog su mano tokiu skrandžiu aš manau kad  asmeniškai man jie visškai netinka ir galima pasirinkti alternatyvą smile) ir galvoji gal čia jie nieko dėti, gal čia maistas koks blogai suderintas, pradedi vartoti jų poveikis realiai aišku juntamas, bet įpusėjus vėl prasideda tas pats stipriai sukyla rūgštys, skrandis tiek sudyrginamas kad tas rėmuo jau juntamas ne tik vakare einant gulti, bet ir visą dieną, net pradeda skaudėt kepenis,  todėl reikia pagalvoti ar verta kentėti ir toliau varyti tuos papildus nekreipiant dėmesio, ar verta kiekvienam paeksperementuoti ir gal būt atrasit savo auksini viduriuką, šiap pvz. vartodavau kartu no exploda ir cellmasa novodexta,  proteiną , bcaa, gliutamina (aišku dienos bėgije savo laiku), kai pradeda streikuot skrandis bandai kai kurių papildų atsisakyt, taigi buvo periodas kai vartodavau vien ta cellmasa ir ta pati fignia, kali ant tuščio skrandžio tarkim ryte ir prasideda, taigi savo eksperimento metu palikau tik bcaa. gliutamina. kre alkalina, novodexta, proteina, suderinus mitybą ir nemalant š... salėje, beabėjo darant nuo papildų pertraukas, progresuoti tikrai galima, taigi aš asmeniškai nuo minėtų papildų tikrai mažiau jaučiu diskomfortą skrandije negu nuo ankščiau minėtų, tiesiog aš manau kad esant tokiai pasiūlai galima kiekvienam susirasti tas kas jam labiausiai tinka visomis prasmėmis, kas liečia mano išvardintus receptus tai fantastiško pasveikimo aišku tikėtis nereikia bet šiek tiek skrandis apsiramina, garantuotai, tiesiog pamegynk jei jauti rėmenį paimk saują minėtų riešutų ant tuščio skrandžio ar bananų, ne iškarto bet diena po dienos tikrai pajausi, kita vertus jei skrandis sudyrgintas kaip pas mane jau buvo tūkstanti kartų nuo tų minėtų papildų tai gali nors toną suvalgyti riešutų ar vaistų nieko nepadės, tas rūgšties mažinimas turi būti kompleksiškas, t.y. kiekvienam individualiai paeksperementuoti, šiap ko gero mūsų atvėju meškos paslaugą dar padaro vartojimas tų papildų ant tuščio skrandžio, ypač ryte, skrandis ir taip sudirges o mes vietoj to kad ryte išgerti kažko jį apraminti, tarkim sėmenų sėklų nuoviro ir po pusvalandžio pavalgyti, tai dar labiau jį sudirginam, dėl pasakymo vaistai yra vaistai tai iš asmeninės patirties galiu pasakyti jei ilgai vartoji juos tai paskui organizmas pripranta ir jokio poveikio nuo jų nejauti, plius pradeda skasudėti kepenis , aš esu išbandes daug variantų bet apsistojau ties mano išvardintais ir kol kas viskas neblogai.

O nuo sporto nekyla tos rugstys tau? Viskas gerai, nebuna blogiau?

Man asmeniškai tikrai nuo sporto  nesukyldavo rugštingumas, šiap aš tavo vietoje susižinočiau  sporininkų gydytoją kuris tikrai būtų kompetetingas šiais klausimais, tarrp kitko kolegos gal galite keniui parekomenduoti tokį, nes eilinių gydytojų praktika su sportu nesurišta ir objektyviai įvertinti tavo problemos jie nesugebės dėl tos pačios praktikos stokos, aš asmeniškai kai savo laiku sportavau Vilniuje tai treneris iš tokio ankščiau vadinosi (dinamo) formos klubo pasitikrinimui mus siūsdavo į tokią vadinamą sportininkų polikliniką Rožių alėjos pradžioje,  tai ten tikrai daktarai dirbo su sportininkais ir profesionaliai nustatydavo diagnozes bei patardavo kaip toliau elgtis tam tikrose situacijose, (čia buvo prieš kokių 10-15 metų), tavo atvėju aš manau reikėtų tikrai labiau susidomėti savo sveikata, nes keni iš to ka tu esi parašes susidaro vaizdas kad problema tikrai rimta svoris šiaip sveikam žmogui tokiais tempais mano manymu kristi negali, ir labai negerai toks staigus kritimas sveikatai, taigi spresti pačiam

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#23 2010-01-14 23:08

Re: Skrandzio refliuksas

siena1 rašė:

kenis rašė:

siena1 rašė:

Kas dėl  mano išvardinto sąrašo tai remiuosi tik savo išgyventa patirtimi, žinai kai šiais laikais yra tokia pasiūla ir finansai leidžia tai vis pasiimi tų mano išvardintų papildų (nors ir pusės neišvardinau iš vartotų ,ne saraše esmė ,tiesiog su mano tokiu skrandžiu aš manau kad  asmeniškai man jie visškai netinka ir galima pasirinkti alternatyvą smile) ir galvoji gal čia jie nieko dėti, gal čia maistas koks blogai suderintas, pradedi vartoti jų poveikis realiai aišku juntamas, bet įpusėjus vėl prasideda tas pats stipriai sukyla rūgštys, skrandis tiek sudyrginamas kad tas rėmuo jau juntamas ne tik vakare einant gulti, bet ir visą dieną, net pradeda skaudėt kepenis,  todėl reikia pagalvoti ar verta kentėti ir toliau varyti tuos papildus nekreipiant dėmesio, ar verta kiekvienam paeksperementuoti ir gal būt atrasit savo auksini viduriuką, šiap pvz. vartodavau kartu no exploda ir cellmasa novodexta,  proteiną , bcaa, gliutamina (aišku dienos bėgije savo laiku), kai pradeda streikuot skrandis bandai kai kurių papildų atsisakyt, taigi buvo periodas kai vartodavau vien ta cellmasa ir ta pati fignia, kali ant tuščio skrandžio tarkim ryte ir prasideda, taigi savo eksperimento metu palikau tik bcaa. gliutamina. kre alkalina, novodexta, proteina, suderinus mitybą ir nemalant š... salėje, beabėjo darant nuo papildų pertraukas, progresuoti tikrai galima, taigi aš asmeniškai nuo minėtų papildų tikrai mažiau jaučiu diskomfortą skrandije negu nuo ankščiau minėtų, tiesiog aš manau kad esant tokiai pasiūlai galima kiekvienam susirasti tas kas jam labiausiai tinka visomis prasmėmis, kas liečia mano išvardintus receptus tai fantastiško pasveikimo aišku tikėtis nereikia bet šiek tiek skrandis apsiramina, garantuotai, tiesiog pamegynk jei jauti rėmenį paimk saują minėtų riešutų ant tuščio skrandžio ar bananų, ne iškarto bet diena po dienos tikrai pajausi, kita vertus jei skrandis sudyrgintas kaip pas mane jau buvo tūkstanti kartų nuo tų minėtų papildų tai gali nors toną suvalgyti riešutų ar vaistų nieko nepadės, tas rūgšties mažinimas turi būti kompleksiškas, t.y. kiekvienam individualiai paeksperementuoti, šiap ko gero mūsų atvėju meškos paslaugą dar padaro vartojimas tų papildų ant tuščio skrandžio, ypač ryte, skrandis ir taip sudirges o mes vietoj to kad ryte išgerti kažko jį apraminti, tarkim sėmenų sėklų nuoviro ir po pusvalandžio pavalgyti, tai dar labiau jį sudirginam, dėl pasakymo vaistai yra vaistai tai iš asmeninės patirties galiu pasakyti jei ilgai vartoji juos tai paskui organizmas pripranta ir jokio poveikio nuo jų nejauti, plius pradeda skasudėti kepenis , aš esu išbandes daug variantų bet apsistojau ties mano išvardintais ir kol kas viskas neblogai.

O nuo sporto nekyla tos rugstys tau? Viskas gerai, nebuna blogiau?

Man asmeniškai tikrai nuo sporto  nesukyldavo rugštingumas, šiap aš tavo vietoje susižinočiau  sporininkų gydytoją kuris tikrai būtų kompetetingas šiais klausimais, tarrp kitko kolegos gal galite keniui parekomenduoti tokį, nes eilinių gydytojų praktika su sportu nesurišta ir objektyviai įvertinti tavo problemos jie nesugebės dėl tos pačios praktikos stokos, aš asmeniškai kai savo laiku sportavau Vilniuje tai treneris iš tokio ankščiau vadinosi (dinamo) formos klubo pasitikrinimui mus siūsdavo į tokią vadinamą sportininkų polikliniką Rožių alėjos pradžioje,  tai ten tikrai daktarai dirbo su sportininkais ir profesionaliai nustatydavo diagnozes bei patardavo kaip toliau elgtis tam tikrose situacijose, (čia buvo prieš kokių 10-15 metų), tavo atvėju aš manau reikėtų tikrai labiau susidomėti savo sveikata, nes keni iš to ka tu esi parašes susidaro vaizdas kad problema tikrai rimta svoris šiaip sveikam žmogui tokiais tempais mano manymu kristi negali, ir labai negerai toks staigus kritimas sveikatai, taigi spresti pačiam

Nu as viska pasitikrines. Zarna rijes 3kart, kraujo irgi belekiek tyrimu esu daves. Visas pas mane istirta tikrai.. Kai atsiduriau ligonineje, tai pries ja sveriau 77kg, kita diena po jos 65kg.. Gal tai nuo streso buvo taip net nzn, nes visa diena vemiau. Blekeiek kartu.. Paskui atrode viska neblogai ir vel pradejau uzsiminet, atrode pirmas menuo buvo neblogas +3kg, bet kito pradzioje vel prasidejo skausmai skrandzio baisus, atsirado eroziju  ir per keleta savaiciu to kankinimosi svoris nukrito iki 55kg..
Dabar lyg pastovus. Del to ir bijau, kad jei persitampysiu sportuodamas, kad vel tos rugstys uzgraus ir vel xujova bus, o del daktaru, tai praejes tikrai begale.. Daktarai, tie gasto.. tai skae taip, kad sportuok, bet viska reikia daryt proto ribose..

Neprisijungęs

 
Virusas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-10
Žinutės: 386
Atsiliepimai: 0

#24 2010-01-15 13:40

Re: Skrandzio refliuksas

Mhm siulau svarstykles pasitikrinti, nes blin vemk tu nevemes, bet 12 kilu per para tai cia nebent plastines chirurgijos deka galima pamesti. As tika virusiuka nemalonu persirgau irgi pravemiau dvi dienas ir ant dziuveseliu sedejau, but aciu dievui nepilnas kilogramas tik nukrito ir tai didele dalis vandens. Bet 12 kilu ir dar prie tokio nedidelio svorio tai O_o Ka daktarai sake del tokio svorio kritimo ?

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#25 2010-01-15 15:00

Re: Skrandzio refliuksas

Virusas rašė:

Mhm siulau svarstykles pasitikrinti, nes blin vemk tu nevemes, bet 12 kilu per para tai cia nebent plastines chirurgijos deka galima pamesti. As tika virusiuka nemalonu persirgau irgi pravemiau dvi dienas ir ant dziuveseliu sedejau, but aciu dievui nepilnas kilogramas tik nukrito ir tai didele dalis vandens. Bet 12 kilu ir dar prie tokio nedidelio svorio tai O_o Ka daktarai sake del tokio svorio kritimo ?

Nieko jie nesake.. Kazka ten nusisneka ir tiek. Beje del svorio-jis nebuvo mazas kaip ant tokio ugio 170cm..
Bet ne apie ta. Mane ir sis kritimas nervina, ir nzn ka daryt. Db lyg stovi vietoj viskas, bet jei tik labiau pablogeja ir vel zemyn..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net