Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Mrdc
Atkaklus dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2007-10-17
Žinutės: 115
Atsiliepimai: 0

#51 2010-02-02 13:31

Re: Skrandzio refliuksas

lolardas rašė:

Klizmą padarė ir nukrito smile Yra gi fruktų kur 2x savaitę šiktelna ir nešiojas šūdelį savy patenkinti big_smile

voa cia teisybe big_smileD, pasaulio rekordas berods 42kg sudu isplauta per viena karta big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#52 2010-02-02 15:37

Re: Skrandzio refliuksas

Mrdc rašė:

lolardas rašė:

Klizmą padarė ir nukrito smile Yra gi fruktų kur 2x savaitę šiktelna ir nešiojas šūdelį savy patenkinti big_smile

voa cia teisybe big_smileD, pasaulio rekordas berods 42kg sudu isplauta per viena karta big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Tipo kieti ane? utiutiu man meluot, kad nukrito tiek? M?

Neprisijungęs

 
Briuslys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-28
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#53 2010-02-03 09:03

Re: Skrandzio refliuksas

noriu paklausti tu kurie rijo zarnele.. ka po to dare ? gyde vaistais ? antibiotikais ? padejo ? ar neatsinaujino liga ?

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#54 2010-02-03 09:35

Re: Skrandzio refliuksas

Briuslys rašė:

noriu paklausti tu kurie rijo zarnele.. ka po to dare ? gyde vaistais ? antibiotikais ? padejo ? ar neatsinaujino liga ?

Ką darys priklausyo nuo to ką ten pamatys per tą žarnelę. Pasakys diagnozę ir paskirs gydymą. O gydymas vaistais, jei kokių gamtos stebuklų ten pas tave neras smile Nebijok, ryk kaip saldainį tą šlangą big_smile Extreemas big_smile

Man išrašė vaistų, vieną pakuotę brangių, kuriuos sugėriau per mėnesį, o toliau omeprazolį 6mėn išrašė, bet praėjo jau virš 2 metų ir aš vis dar jį geriu, bo kitaip pyzdauskis, iškart rėmuo siautėja.

Paskutinį kartą taisė Butelis (2010-02-03 09:37)

Neprisijungęs

 
Ilgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-02-10
Žinutės: 314
Atsiliepimai: 0

#55 2010-02-03 09:38

Re: Skrandzio refliuksas

Briuslys rašė:

noriu paklausti tu kurie rijo zarnele.. ka po to dare ? gyde vaistais ? antibiotikais ? padejo ? ar neatsinaujino liga ?

Gyde vaistais ir antibiotikais. Paraeje viskas buvo, bet nesilaikant maisto ( tai yra ka valgai) viskas sugrzta bet gal silpniau(bent pasmane).
Sunku atsisakyti to kas yra skanu o reiketu.:-)

Neprisijungęs

 
Briuslys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-28
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#56 2010-02-04 10:23

Re: Skrandzio refliuksas

Butelis rašė:

Briuslys rašė:

noriu paklausti tu kurie rijo zarnele.. ka po to dare ? gyde vaistais ? antibiotikais ? padejo ? ar neatsinaujino liga ?

Ką darys priklausyo nuo to ką ten pamatys per tą žarnelę. Pasakys diagnozę ir paskirs gydymą. O gydymas vaistais, jei kokių gamtos stebuklų ten pas tave neras smile Nebijok, ryk kaip saldainį tą šlangą big_smile Extreemas big_smile

Man išrašė vaistų, vieną pakuotę brangių, kuriuos sugėriau per mėnesį, o toliau omeprazolį 6mėn išrašė, bet praėjo jau virš 2 metų ir aš vis dar jį geriu, bo kitaip pyzdauskis, iškart rėmuo siautėja.

o tu dieta prisiziuri ?

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#57 2010-02-04 19:10

Re: Skrandzio refliuksas

Briuslys rašė:

Butelis rašė:

Briuslys rašė:

noriu paklausti tu kurie rijo zarnele.. ka po to dare ? gyde vaistais ? antibiotikais ? padejo ? ar neatsinaujino liga ?

Ką darys priklausyo nuo to ką ten pamatys per tą žarnelę. Pasakys diagnozę ir paskirs gydymą. O gydymas vaistais, jei kokių gamtos stebuklų ten pas tave neras smile Nebijok, ryk kaip saldainį tą šlangą big_smile Extreemas big_smile

Man išrašė vaistų, vieną pakuotę brangių, kuriuos sugėriau per mėnesį, o toliau omeprazolį 6mėn išrašė, bet praėjo jau virš 2 metų ir aš vis dar jį geriu, bo kitaip pyzdauskis, iškart rėmuo siautėja.

o tu dieta prisiziuri ?

Ką reiškia prisižiūri? smile

Kas liečia sportą - prisižiūriu. Kas liečia refliuksą - ten 3/4 produktų nerekomenduojama, tai galima sakyt jokio konkretumo. Valgau dažnai, neprisiryju, riebaus maisto irgi saikingai.

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#58 2010-02-05 08:20

Re: Skrandzio refliuksas

Briuslys rašė:

Butelis rašė:

Briuslys rašė:

noriu paklausti tu kurie rijo zarnele.. ka po to dare ? gyde vaistais ? antibiotikais ? padejo ? ar neatsinaujino liga ?

Ką darys priklausyo nuo to ką ten pamatys per tą žarnelę. Pasakys diagnozę ir paskirs gydymą. O gydymas vaistais, jei kokių gamtos stebuklų ten pas tave neras smile Nebijok, ryk kaip saldainį tą šlangą big_smile Extreemas big_smile

Man išrašė vaistų, vieną pakuotę brangių, kuriuos sugėriau per mėnesį, o toliau omeprazolį 6mėn išrašė, bet praėjo jau virš 2 metų ir aš vis dar jį geriu, bo kitaip pyzdauskis, iškart rėmuo siautėja.

o tu dieta prisiziuri ?

Ir neik pavalges sportuot, palauk kokia 2-3h dar.

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#59 2010-02-05 10:58

Re: Skrandzio refliuksas

kenis rašė:

Briuslys rašė:

Butelis rašė:


Ką darys priklausyo nuo to ką ten pamatys per tą žarnelę. Pasakys diagnozę ir paskirs gydymą. O gydymas vaistais, jei kokių gamtos stebuklų ten pas tave neras smile Nebijok, ryk kaip saldainį tą šlangą big_smile Extreemas big_smile

Man išrašė vaistų, vieną pakuotę brangių, kuriuos sugėriau per mėnesį, o toliau omeprazolį 6mėn išrašė, bet praėjo jau virš 2 metų ir aš vis dar jį geriu, bo kitaip pyzdauskis, iškart rėmuo siautėja.

o tu dieta prisiziuri ?

Ir neik pavalges sportuot, palauk kokia 2-3h dar.

Toks ir sportas alkanam...

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#60 2010-02-05 11:54

Re: Skrandzio refliuksas

ishp3ra rašė:

kenis rašė:

Briuslys rašė:


o tu dieta prisiziuri ?

Ir neik pavalges sportuot, palauk kokia 2-3h dar.

Toks ir sportas alkanam...

Nu tai eik sportuok ir gadink ta refliuksa. As tik patariu zmogui, o cia jau jo valia ka jis pasirinks.

Neprisijungęs

 
Briuslys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-28
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#61 2010-02-09 16:53

Re: Skrandzio refliuksas

rijau ta zarnele big_smile jo ten tikrai extreemas..ir dar kai nescia ten su tom bangom ziurejo big_smile  man pasake kad turiu kazkoia skrandzio isvarza ir del to jis yra i virsu pajudejos del to neuzsidaro mano voztuvas ir i stemple rugsty leidzia .. dar stemples uzdegima .. tai dbr israse omeprazolo ten dave toki lapuka kur surasyta ka rekomenduojama ir ko venkti is maisto produktu .... dar israse kazkokiu maisto papildu bet tik vienoj vaistinej yra ir dar neatveze tai dbr laukt reikia ten kazkoks grudu ekstraktas gerina maisto medziagu pasisavinima ir salinima lastelese.. sake kad truputi apraminciau sporta ir nebandyciau per prievarta auginti svorio hmm tai uz menesio eisiu vel pasirodyt... dbr omeprazolo turiu 28 dienom big_smile http://img28.imageshack.us/img28/3077/picturew.jpg

Paskutinį kartą taisė Briuslys (2010-02-09 16:57)

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#62 2010-02-09 17:48

Re: Skrandzio refliuksas

Briuslys rašė:

rijau ta zarnele big_smile jo ten tikrai extreemas..ir dar kai nescia ten su tom bangom ziurejo big_smile  man pasake kad turiu kazkoia skrandzio isvarza ir del to jis yra i virsu pajudejos del to neuzsidaro mano voztuvas ir i stemple rugsty leidzia .. dar stemples uzdegima .. tai dbr israse omeprazolo ten dave toki lapuka kur surasyta ka rekomenduojama ir ko venkti is maisto produktu .... dar israse kazkokiu maisto papildu bet tik vienoj vaistinej yra ir dar neatveze tai dbr laukt reikia ten kazkoks grudu ekstraktas gerina maisto medziagu pasisavinima ir salinima lastelese.. sake kad truputi apraminciau sporta ir nebandyciau per prievarta auginti svorio hmm tai uz menesio eisiu vel pasirodyt... dbr omeprazolo turiu 28 dienom big_smile http://img28.imageshack.us/img28/3077/picturew.jpg

Bizki nesamone, kad vienas rekomenduojamas. Yoac karves labai skatina rugstine sekrecija. Ozkos pienas labai gerai siaip ;] Viska pagydo..

Neprisijungęs

 
Mr.Love
Naujas dalyvis
Vietovė: Šiaulią ..
Registravosi: 2010-06-02
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#63 2010-06-18 21:18

Re: Skrandzio refliuksas

Pas mane taipogi yra aptiktos erozijos, tačiau ne tik skrandyje, stemplėje irgi, visumoj esu apsėstas Gastroezofaginio refliukso ligos .. FFFFUCK !! Dar buvo rasta Helicobacter Pylori bakterija, tačiau su šita BITCH jau turėtų būti baigta, nes visai neseniai baigiau šlamšti antibiotikus, kad ją sunaikinti .. Pastebėjau, jog daugumos jūsų negalavimai netgi labai nesutampa su manaisiais, nes nei vimdydavo mane, nei jausdavau tą diegulį skrandį, vienintelis dalykas kuris kamuoja, tai pilnumo jausmas kiekvieną kart pavalgius .. BLECH, rodos suvalgau tikrai nedaug, tačiau tas pilnumas, tas diskomfortas pilve, toksai įspūdis lyg visą ką nurijau vietoj stovi .. Būna, jog suabejoju ar aplamai verta kažką tai valgyti, kad išvengčiau to .. Kalbant apie mityba, tikrai prisižiūriu, liga privertė, atsisakiau to maisto, kurio anksčiau atsisakyti pritrūkdavau valios .. Žinoma, šioks toks progresas visgi jaučiasi, tačiau labai jau apverktinas ..

Galbūt kažkas tai jūsų yra labiau pažengęs su šituo negalavimu, kažkas įveikes jį .. Būtų netgi labai puikų sulaukti patarimų kaip kovoti su juo ..

smile

Paskutinį kartą taisė Mr.Love (2010-06-18 21:22)

Neprisijungęs

 
Briuslys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-28
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#64 2010-06-21 22:15

Re: Skrandzio refliuksas

Mr.Love rašė:

Pas mane taipogi yra aptiktos erozijos, tačiau ne tik skrandyje, stemplėje irgi, visumoj esu apsėstas Gastroezofaginio refliukso ligos .. FFFFUCK !! Dar buvo rasta Helicobacter Pylori bakterija, tačiau su šita BITCH jau turėtų būti baigta, nes visai neseniai baigiau šlamšti antibiotikus, kad ją sunaikinti .. Pastebėjau, jog daugumos jūsų negalavimai netgi labai nesutampa su manaisiais, nes nei vimdydavo mane, nei jausdavau tą diegulį skrandį, vienintelis dalykas kuris kamuoja, tai pilnumo jausmas kiekvieną kart pavalgius .. BLECH, rodos suvalgau tikrai nedaug, tačiau tas pilnumas, tas diskomfortas pilve, toksai įspūdis lyg visą ką nurijau vietoj stovi .. Būna, jog suabejoju ar aplamai verta kažką tai valgyti, kad išvengčiau to .. Kalbant apie mityba, tikrai prisižiūriu, liga privertė, atsisakiau to maisto, kurio anksčiau atsisakyti pritrūkdavau valios .. Žinoma, šioks toks progresas visgi jaučiasi, tačiau labai jau apverktinas ..

Galbūt kažkas tai jūsų yra labiau pažengęs su šituo negalavimu, kažkas įveikes jį .. Būtų netgi labai puikų sulaukti patarimų kaip kovoti su juo ..

smile

rudens pradzioj susigadinau skrandi...~5 menesius geriau omeprazola.. buvau patekes i tokia situacija kad pusryciu nenoredavau bet po to atsirasdavo dienos begyje nesveikas alkis .. tai grusdavau avizas per prievarta ryte ... neprotinga ideja big_smile pradejo skaudet pilva nesveikai po to pora menesiu kankinausi pakol susivokiau kas kur ir t.t. seip pats organizmas mato kas jam daugmas gerai ir kas blogai .. tarkin anksciau megau pomidoru padaza o dbr slykstus kai kazi kas.. mano manymu valgymo iprociai daugiausia nulemia gijima.. pats paprasiau gydytojos kad nustotu man rasyt omeprazola nes jau atsibodo gerti vaistus tai israse tokiu homeopatiniu zirniuku tipo nuo streso ir t.t. tai dbr labai gerai jauciuosi.. nors vis dar yra tas pilnumo jausmas ir valgau kokia 40 minuciu bet skausmai praejo.. stengiuos valgyt virta maista ir seip as kai nenoriu sportuodamas lasiniu uzsiaugint tai dekinga skrandzio atzvilgiu mano dieta nu isskyrus piena bet esme tame kad vaistai pades tik iki tam tikro laipsnio o jeigu nori issigydit tai reikia grieztai dieta prisiziuret nes as zenkliausia pagerejima pajutau gerai maitindamasis.. o seip tai jau pusmetis kaip gydausi "intensyviai" labai letai viskas gija nes zarnynas jautriausia vieta hmm dar dazniausiai valgau per prievarta nes nuo dvieju kasniu atrodo jau sotus bet jeigu pradedu jausti kad pykina ryte tai ta diena biski ramiau po to vel letai gryztu i kasdienini ritma..

Neprisijungęs

 
Mr.Love
Naujas dalyvis
Vietovė: Šiaulią ..
Registravosi: 2010-06-02
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#65 2010-06-26 15:37

Re: Skrandzio refliuksas

Jo, OMEPRAZOL ' i ir pats vartoju, visi jį vartoja, nes tik jį ir išrašo, tačiau kai pasiskaitai atsiliepimus apie jojo teikiamą ale naudą, tai suvoki, jog tai ne vaistai, tai mėšlina chemija ..

Pats apie 1 - ieną mėn.vartoju .. Anksčiau rytais ir vakarais kaldavau, tačiau kai prabilau apie tai 1 - ienai Moteriškiai, čiuju prikalt prie kryžiaus norėjo big_smile Tai nuo tos dienos tik rytais dedu, o BB tas pats .. Kur čia susipaistysi kai ant pakuotės papaišyta PO 1, 2 TABLETES, visiškai jokio konkretumo, MOTHERFUCKER ' iai tie vaistų išrašinėtojai .. Tos pačios Moters pastūmėtas išbandysiu gerą žiupsnį liaudies medicinos .. Gal nenusinuodysiu big_smile Pasiūlė vartoti degtinytę, kurioje išmirkytos stumbražolės, Altajaus šaltalankių aliejų ir Linų sėmenis .. Jai padėjo ..

http://www.ipix.lt/thumbs/17656343.jpg

smile

Beje, manau, jog tinklapiukas tikrai vertas dėmesiaus ..

ENJOY !!

www.sveikasvaikas.lt

Paskutinį kartą taisė Mr.Love (2010-06-26 15:43)

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#66 2010-06-28 09:12

Re: Skrandzio refliuksas

Mėšlina chemija labai abstraktu. Gal konkrečiau galima? smile

P.s. parašyk kaip rezultatai.

Neprisijungęs

 
Žydrūnas
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2009-07-25
Žinutės: 49
Atsiliepimai: 0

#67 2010-06-28 11:09

Re: Skrandzio refliuksas

Šaltalankiu aliejų pats kažkada truputi gėriau, bet man atrodo,kad nuo jo dar labiau rūgštis kyla, nežinau net. Dar yra topoliai atrodo degtinėje (ar kažkur) užmerkti, bet dar nebandžiau, bet taip pat kažkaip skeptiškai žiūriu. O omeprazolį bent jau man pirmąsias 10 dienų po 2 tabletes į dieną išrašę buvo, o vėliau po 1. Šiaip padeda jis, bet tik pradedi nebegert ir šakes, anksčiau taip nebuvo, matyt priprato organizmas sad Žodžiu tikrai reikia kažką galvoti su liaudies medicina ar panašiai, nes visą gyvenimą tuos vaistus ryti tai kažkaip negerai, toks visiškai ligotas jauties kai rytas nuo tabletes prasideda.

Paskutinį kartą taisė Žydrūnas (2010-06-28 11:10)

Neprisijungęs

 
Mr.Love
Naujas dalyvis
Vietovė: Šiaulią ..
Registravosi: 2010-06-02
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#68 2010-06-28 19:38

Re: Skrandzio refliuksas

Butelis rašė:

Mėšlina chemija labai abstraktu. Gal konkrečiau galima? smile

Na, tai daugiau mano paties nuomonė smile

Butelis rašė:

P.s. parašyk kaip rezultatai.

Drąsiai !!

Žydrūnas rašė:

toks visiškai ligotas jauties kai rytas nuo tabletes prasideda.

+1 ..

P.s BLECH kaip gera prisiminti tas nerūpestingas dieneles kai galėdavau iki soties prisišlamšti ko tik širdis užsigeisdavo, ech ..

P.s.s Lygiai prieš savaitę surizikavau alučiaus atsigerti, kvailai pasielgiau big_smile Čiut ne 2 dieneles raičiausi .. Tai bent papuoliau !!

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#69 2010-06-28 22:23

Re: Skrandzio refliuksas

Na gal čia kol žaizdas apsigydysi. Man vartojant omeprazolį jokių tabu, galiu ir vyną ir šampaną maukt. Nors ansčiau vien tik pagalvojus rūgštys sukildavo smile

Neprisijungęs

 
Mr.Love
Naujas dalyvis
Vietovė: Šiaulią ..
Registravosi: 2010-06-02
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#70 2010-06-29 14:58

Re: Skrandzio refliuksas

Butelis rašė:

Man vartojant omeprazolį jokių tabu, galiu ir vyną ir šampaną maukt.

Laimingas Šunsnukis smile

Tačiau tau svetimas tasai pilnumo jausmas ar ne ? Buvo turiu galvoj .. Tik rūgštys kildavo ?

Man matai priešingai, manau .. Rūgštys visiškai nesikelia, o gaila .. Nes kažkaip tai manau, jog tasai negalavimas kiek tai lengvesnis .. Ir trunka trumpiau ..

Tas blogai, jog svoris labai jau krenta .. Kažkur per 3 mėn.apie 10 KG krito .. Ajajai !! Nors gydytis pradėjau prieš nepilną mėn .. Prieš tai apie 2 mėn.vis tikėdavaus, kad tas BULLSHIT baigsis, pasirodo netgi labai skaudžiai klydau .. Viltis pasivadin smile

Paskutinį kartą taisė Mr.Love (2010-06-29 15:03)

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#71 2010-06-29 16:00

Re: Skrandzio refliuksas

Man nėra jokio pilnumo jausmo, tik rėmuo jei negeriu vaistų. Gal ne visai ta pačią cuinią turim įsitaisę smile

Neprisijungęs

 
nagas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 669
Atsiliepimai: 0

#72 2010-06-30 22:37

Re: Skrandzio refliuksas

Man kazkas panasaus su tuo sunkumo jausmu net silpna atrodo pavalgai net atsikelt nebesinori artodo jog metalo stypas koks gerklej ir stemplej stovi ir po to tvinkcioja zarnyne ten viskas atrodo jauti kaip maistas slenka rugstis retai kada buna bet toks kazkoks skonis slikstus i burnoj pastoviai o vat vien vaisius valgant nieko visai bet svoris krito labai staigiai 5-6kg

Neprisijungęs

 
pauven
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-10-23
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#73 2011-10-23 17:53

Re: Skrandzio refliuksas

Labai geras forumas, maniau, kad tik man vienam taip, kad atsiradus refliuksui krinta svoris. Dabar zinosiu, kad sie dalykai tikrai susije. O del to omeprasolio, tai as irgi ji vartodavau, bet nezinau, ar daugiau vartosiu, nes neseniai pamaciau video, kuriame mokslininku nustatyta, jog ilgalaikis jo vartojimas gali sukelt net MIRTI. Zodziu, cia visiskas brudas, reik ieskot alternatyvu. Cia beje visai neseniai nustatyta, gal tik pries puse metu. Gaila, kad to video neberandu, o tai ideciau.

Neprisijungęs

 
mažvydas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-01-21
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#74 2012-03-07 15:14

Re: Skrandzio refliuksas

Man irgi buvo refliukas ir dar siek tiek yra. Buvau apsilankes pas gyditoja tai patare mest sporta, nes pasilenkus kilnojant svorius skrandis kyla i virsu todel labiau jauciamas burnos knietejimas, nesustabdomas kosulys, meciau sportus keliem menesiam, tai pat ir mityba, kosulys beveik dingo, vaistu jokiu nebevartoju nuo jo. Po truputeli gryztu prie sporto ir mitybos, kolkas viskas gerai, ziuresiu kaip toliau bus. Kam tokia problema patarciau pavartoti "geruju bakteriju", nuo jo kosulys sumazejo.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#75 2012-03-07 15:16

Re: Skrandzio refliuksas

mažvydas rašė:

Man irgi buvo refliukas ir dar siek tiek yra. Buvau apsilankes pas gyditoja tai patare mest sporta, nes pasilenkus kilnojant svorius skrandis kyla i virsu todel labiau jauciamas burnos knietejimas, nesustabdomas kosulys, meciau sportus keliem menesiam, tai pat ir mityba, kosulys beveik dingo, vaistu jokiu nebevartoju nuo jo. Po truputeli gryztu prie sporto ir mitybos, kolkas viskas gerai, ziuresiu kaip toliau bus. Kam tokia problema patarciau pavartoti "geruju bakteriju", nuo jo kosulys sumazejo.

..... smile

Kaip nenumirei be maisto? big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net