Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Megejas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-12-03
Žinutės: 416
Atsiliepimai: 0

#1 2007-01-03 21:40

Kaip jums?

Neprisijungęs

 
Megejas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-12-03
Žinutės: 416
Atsiliepimai: 0

#2 2007-01-03 21:42

Re: Kaip jums?

cIA JIS FITNESININKAS SPEJU..

Neprisijungęs

 
SDFX
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-04
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#3 2007-01-03 21:52

Re: Kaip jums?

Ash ir manau jog fitnesistininkas nes gan kudas bet ishdirbes raumenis taj graziai big_smile

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#4 2007-01-03 22:14

Re: Kaip jums?

SDFX rašė:

Ash ir manau jog fitnesistininkas nes gan kudas bet ishdirbes raumenis taj graziai big_smile

jej tokia pas jus mase butu irgi panasiai atrodytumet gi pas kuri smulkesnis kunas ir raumenys ryskesni atrodo o pas kuri daugiau tai               
kitaip atrodo aj nu manau pagawot minti smile cia tik as taip galvoju

Neprisijungęs

 
Ya_man
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-09
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#5 2007-01-04 09:16

Re: Kaip jums?

funky rašė:

SDFX rašė:

Ash ir manau jog fitnesistininkas nes gan kudas bet ishdirbes raumenis taj graziai big_smile

jej tokia pas jus mase butu irgi panasiai atrodytumet gi pas kuri smulkesnis kunas ir raumenys ryskesni atrodo o pas kuri daugiau tai               
kitaip atrodo aj nu manau pagawot minti smile cia tik as taip galvoju

siaip as irgi taip galwoju ... kuo kudesnis zmogus tuo raumenys geriau isdyrbti atrodo ... newiena pavyzdi is gywenimo turiu

Neprisijungęs

 
LaZDiJoKaS
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-10-12
Žinutės: 281
Atsiliepimai: 0

#6 2007-01-04 19:56

Re: Kaip jums?

Man tai nelabai grazu  , reiketu +12 kg svorio ir tada liuks butu

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#7 2007-01-04 20:21

Re: Kaip jums?

Rekomenduočiau žmogui valgyti daug košės. Ryškumas dar ne viskas

Neprisijungęs

 
SDFX
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-04
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#8 2007-01-07 16:08

Re: Kaip jums?

Na ryshkumas ant kudo zhmogaus tikraj nera grazu smile o ant turincio mases zhmogaus taj visaj kitaip ziurisi ir daug kartu graziau atrodo wink

Neprisijungęs

 
FuxAz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#9 2007-01-07 16:55

Re: Kaip jums?

Kad raumenys ryskiai atrodo tai jo,bet tikriausiai nieko nepakelia ,nes neturi mases big_smile As tokius ..KAULAIS.. vadinu big_smileD

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#10 2007-01-07 19:17

Re: Kaip jums?

FuxAz rašė:

Kad raumenys ryskiai atrodo tai jo,bet tikriausiai nieko nepakelia ,nes neturi mases big_smile As tokius ..KAULAIS.. vadinu big_smileD

kulturizme/fitnese neesmė kokiu svoriu dirbi

Neprisijungęs

 
loliK
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-15
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#11 2007-01-15 12:13

Re: Kaip jums?

na jis turejo omeny kad jegos neturi .. tjp as irgi manau .. pvz man labiau daugiau rupi jega nei pats raumenu ryskumas..

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#12 2007-01-15 13:35

Re: Kaip jums?

zmones maiso jegos sporta nuo isvaizdos sporto..

Paskutinį kartą taisė `CR` (2007-01-15 13:35)

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#13 2007-01-15 13:37

Re: Kaip jums?

utiutiu mano kopija jis big_smilebig_smile tik pas mane sparnai ir visa nugara normaliai didesnė. ir presas pas mane maziau ryskus.

Paskutinį kartą taisė `CR` (2007-01-15 13:44)

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#14 2007-01-15 13:40

Re: Kaip jums?

funky rašė:

SDFX rašė:

Ash ir manau jog fitnesistininkas nes gan kudas bet ishdirbes raumenis taj graziai big_smile

jej tokia pas jus mase butu irgi panasiai atrodytumet gi pas kuri smulkesnis kunas ir raumenys ryskesni atrodo o pas kuri daugiau tai               
kitaip atrodo aj nu manau pagawot minti smile cia tik as taip galvoju

nykstys

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#15 2007-01-15 19:17

Re: Kaip jums?

`CR` rašė:

funky rašė:

SDFX rašė:

Ash ir manau jog fitnesistininkas nes gan kudas bet ishdirbes raumenis taj graziai big_smile

jej tokia pas jus mase butu irgi panasiai atrodytumet gi pas kuri smulkesnis kunas ir raumenys ryskesni atrodo o pas kuri daugiau tai               
kitaip atrodo aj nu manau pagawot minti smile cia tik as taip galvoju

nykstys

smile

Neprisijungęs

 
loliK
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-15
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#16 2007-01-15 23:07

Re: Kaip jums?

nieko as nemaisau .. tiesiog nemanau kad sitam forume yra tikru kulturistu ... tj zmones kuriems patinka sportuot ir turet gera kuna .. na o pasakysiu is saves  , einu i sporto sale kad  buciau tvirtas ,sveikas.. ir prie to pacio kad gerai atrodyciau ir nebutu geda pasirodyti pleze ar dar kurnors .. tj wa .

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#17 2007-01-16 14:07

Re: Kaip jums?

loliK rašė:

nieko as nemaisau .. tiesiog nemanau kad sitam forume yra tikru kulturistu ... tj zmones kuriems patinka sportuot ir turet gera kuna .. na o pasakysiu is saves  , einu i sporto sale kad  buciau tvirtas ,sveikas.. ir prie to pacio kad gerai atrodyciau ir nebutu geda pasirodyti pleze ar dar kurnors .. tj wa .

tikrais kulturistais vargu kas ar bus smile o treniruojames visi kad viska is saves ispaust ir but tvirtam smile

Neprisijungęs

 
loliK
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-15
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#18 2007-01-16 15:32

Re: Kaip jums?

CR : zmones maiso jegos sporta nuo isvaizdos sporto..

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#19 2007-01-16 15:36

Re: Kaip jums?

loliK rašė:

CR : zmones maiso jegos sporta nuo isvaizdos sporto..

sportuoju isvaizdai ir ka? kazkur galai nesueina?

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#20 2007-01-16 17:26

Re: Kaip jums?

funky rašė:

loliK rašė:

nieko as nemaisau .. tiesiog nemanau kad sitam forume yra tikru kulturistu ... tj zmones kuriems patinka sportuot ir turet gera kuna .. na o pasakysiu is saves  , einu i sporto sale kad  buciau tvirtas ,sveikas.. ir prie to pacio kad gerai atrodyciau ir nebutu geda pasirodyti pleze ar dar kurnors .. tj wa .

tikrais kulturistais vargu kas ar bus smile o treniruojames visi kad viska is saves ispaust ir but tvirtam smile

su toke mastysena tai ir nepataptum tikru kulturistu...Aš pvz optimistas smile sakau gal kada gausiu ant scenos užlipt nykstysbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
loliK
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-15
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#21 2007-01-16 18:47

Re: Kaip jums?

na as tj treniruojuosi negalvodamas ar teks uzlipti ar ne .. tiesiog darau tol kol nebegaliu ir isspaudziu viska is saves wink

Neprisijungęs

 
loliK
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-15
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#22 2007-01-21 18:51

Re: Kaip jums?

`CR` rašė:

loliK rašė:

CR : zmones maiso jegos sporta nuo isvaizdos sporto..

sportuoju isvaizdai ir ka? kazkur galai nesueina?

am kas maiso kas ne .. tu sportuoji KAD atrodytum o nebutum , manai jaj raumuo isryskintas  tuomet esi stiprus ? NIEKO pries tavo nuomone neturiu tu sportuoji del isvaizdos, o dauguma man rodos sportuoja kad BUTU TVIRTAS o ne ATRODYTU tik taip .. savo nuomone jau buvau pareiskes .. sportuoju tam kad tueciau tvirta kuna , zinoma grazu kai raumuo isryskintas , aisku ne ant kaulu .. nors kievieno skirtingas skonis ir nuomone ..  nenorejau izeisti tiesiog sakau nuomone .

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#23 2007-01-21 19:26

Re: Kaip jums?

loliK rašė:

`CR` rašė:

loliK rašė:

CR : zmones maiso jegos sporta nuo isvaizdos sporto..

sportuoju isvaizdai ir ka? kazkur galai nesueina?

am kas maiso kas ne .. tu sportuoji KAD atrodytum o nebutum , manai jaj raumuo isryskintas  tuomet esi stiprus ? NIEKO pries tavo nuomone neturiu tu sportuoji del isvaizdos, o dauguma man rodos sportuoja kad BUTU TVIRTAS o ne ATRODYTU tik taip .. savo nuomone jau buvau pareiskes .. sportuoju tam kad tueciau tvirta kuna , zinoma grazu kai raumuo isryskintas , aisku ne ant kaulu .. nors kievieno skirtingas skonis ir nuomone ..  nenorejau izeisti tiesiog sakau nuomone .

suprantu, man ir tie kaulai ir skura negrazu kaip dbr esu. chemijos neimu. stengiuos valgydamas kas 2h kazka pakeist.. laikas parodys smile nemanau kad raumuo isryskintas tai esi stiprus. bet savaime taip gaunas kai sportuoji su pakartojimais 6-10 su 4-3 serijom tai ta jega savaime auga.. vat jei grynai jega augint tai bent jau man piramides principas buvo lb geras. (mazinant pakartojimu skaiciu ir didinant svori) bet tuo metu man jokia mase net nemane aug. taip kad tikrai jegai nesportuosiu o mesa krausiu geriau. o kad ryskus tai jau cia nzn, nevarau tiek daug del to kad but ryskus, nes programa "masei"

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#24 2007-01-21 20:44

Re: Kaip jums?

siaip isryskintas raumuo ne manau, kad yra ne tvirtas! nes visi puikiai zinom kokius kryziu keliu reikia praeiti, kad isryskintum ka nors, o va tas bicelis, kur ant kaulu issiryskines, tai tikrai nieko gero man jis neatrodo, o cia ar bus, ar nebus kulturistais, tai cia kvailai skamba, svoriu kilnojimas auginant liesa raumenu mase, jau yra kulturizmas, taigi ta  zmogu galima priskirt prie kulturistu, ar jis sieks rezultatu, ar ne cia bus jo reikalas, o jegos sportas, tai yra vienas unikalus ir tikras pavyzdys Z. Savickas, pas jo nera nei ryskiu raumenu, o didziule iki zemes mase ir pilvas....neverta gincytis, kas ant ko sportuoja, jau geriau kudesniam, negu nuteslejusiam but smile hanteliai
Train hard or go home tongue

Neprisijungęs

 
loliK
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-15
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#25 2007-01-21 20:52

Re: Kaip jums?

`CR` rašė:

loliK rašė:

`CR` rašė:


sportuoju isvaizdai ir ka? kazkur galai nesueina?

am kas maiso kas ne .. tu sportuoji KAD atrodytum o nebutum , manai jaj raumuo isryskintas  tuomet esi stiprus ? NIEKO pries tavo nuomone neturiu tu sportuoji del isvaizdos, o dauguma man rodos sportuoja kad BUTU TVIRTAS o ne ATRODYTU tik taip .. savo nuomone jau buvau pareiskes .. sportuoju tam kad tueciau tvirta kuna , zinoma grazu kai raumuo isryskintas , aisku ne ant kaulu .. nors kievieno skirtingas skonis ir nuomone ..  nenorejau izeisti tiesiog sakau nuomone .

suprantu, man ir tie kaulai ir skura negrazu kaip dbr esu. chemijos neimu. stengiuos valgydamas kas 2h kazka pakeist.. laikas parodys smile nemanau kad raumuo isryskintas tai esi stiprus. bet savaime taip gaunas kai sportuoji su pakartojimais 6-10 su 4-3 serijom tai ta jega savaime auga.. vat jei grynai jega augint tai bent jau man piramides principas buvo lb geras. (mazinant pakartojimu skaiciu ir didinant svori) bet tuo metu man jokia mase net nemane aug. taip kad tikrai jegai nesportuosiu o mesa krausiu geriau. o kad ryskus tai jau cia nzn, nevarau tiek daug del to kad but ryskus, nes programa "masei"

zinau kas yra piramide big_smile pats pagal ja sportuoju , chemijos irgi nenoriu imti .. viska laikas parodys , na a del mases tj cia juk sportas kuris daug laiko uzima ir neatsiranda viskas iskarto pats zinai tj gerai , nesakau kad blogai atrodai tu maciau foto , tiesiog dasimestum 10 kg .. ir butu pasaka , sekmes sporte wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net