Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Koksas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2009-02-20
Žinutės: 178
Atsiliepimai: 0

#1 2010-02-05 00:37

Erla Log'as Blog'as

Sveiki sportininkai.

Esu gimes 1992.08.20 ugis 182.7cm si foruma skaitau jau virs metu,bet taip pats ir niekad nesiryzau pasireiksti,diskusijose taip pat labai aktyvus nesu.
Si blog'a kuriu,kad galeciau sekti savo progresus ar regresus ir gauti naudingu patarimu is jusu.Daug naudingos informacijos radau cia is jusu kuri man padejo pradzioi sporto. Cia va taip atrodziau maziau nei pusmeti pries sporta,pasiziuriu ir juokiuosi ir ciut ne verkiu... Kai buvau jaunesnis niekad nebuvau toks storas,nes aktyvus buvau zaisdavau krepsini,veliau 4 metai Judo.. Bet va isvaziavau i uzsieni tai per nepilnus 4 metelius ir tapau kaip tie storuliai per filmus big_smile
http://img52.imageshack.us/img52/7041/ds7g.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2009.01.13Sporto pradzia buvo 82kg ir nemazas BF buvo tada nezinau koks nes aisku nemokejau patikrinti. Pirmus pora menesiu kaip ir dauguma mokinausi pratimus ir visa kita.Sportavau be mitybos valgiau viska kas tik valgoma. smile
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2009.06.01 Sveriau 85kg kaskodel sumaniau tipo nusiryskinti del ko dabar gailiuosi. Per 2 menesius su gera mityba nukritau iki 77kg ir nuo tada seku savo apimptis.
http://img695.imageshack.us/img695/454/01082009.jpg
Svoris  : 77kg~                                                 
Krutine :104cm       
Bicepsai:33.3cm 33cm                                                     
Dilbis  :29.4cm 28.9cm                                                               
Talija  :82.7cm                                             
Dubuo   :93.8cm                                         
Kaklas  :38.6cm                                         
Slaunis :57.7cm  57.9cm                                                                   
Blauzda :36.8cm  37.5cm                                                                       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------
2009.08.01 Turejau tiksla iki 2010 auginti liesa raumenu mase,bet apsileidau truputi nepilnai prisiziurejau ka valgiau ir ataugo nemazai riebalu,bet raumens kaskiek taip pat ugtelejo.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2010.03.28 Na ka pradejau deginti riebala visgi vasara pleze nesedesiu su gelbejimo ratu smile Deginsiu riebalus iki vasaros,kad truputi pagerinti rezultatus prie mitybos prijungiau ir Animal cuts,Carnitecho viena buteliuka pradziai bei Amino rugsciu.

Svoris  : 86.5kg~                                                 
Krutine :106cm   
Peciai   :120cm     
Bicepsai:36.3cm 35cm                                                     
Dilbis   :30.5cm 30.5cm                                                               
Talija   :87cm   90.5cm                                           
Dubuo   :99cm                                         
Kaklas  :38.5cm                                         
Slaunis :59cm  59cm                                                                   
Blauzda :37.5cm  37cm
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2010.05.29 Tai va baigem mesti svori,vasarai ir presas pasimate(pirma karta gyvenime:P) malonu kai pamatai rezultatus to ko siekiai.Numesta 10.5kg ir 10 cm sumazinta talija,dabar prie esamos mitybos dadejau dar 500 kaloriju po 4 savaiciu dadesiu dar 300 ir taip po biski,kad vel neataugtu lasiakas,o augtu liesa raumenu mase smile Nusipirkau Schock Theraphy,Stormo,BCAA ir proteino 4.5kg. Po kolkas pirma savaite dabaigsiu kreatina kur like nuo seniau 100g,o nuo 7 birzelio pradesiu naudoti visus naujus papildus.
Na stai kaip isleidau visa ora is saves. Foto palyginimui.
http://img87.imageshack.us/img87/462/asd2pv.jpg

Svoris  : 74kg~                                                 
Krutine :100cm   
Peciai   :117cm     
Bicepsai:34.2cm 34.1cm                                                     
Dilbis   :29.5cm 28.8cm                                                               
Talija   :77.5cm  80.5cm                                           
Dubuo   :93cm                                         
Kaklas  :36cm                                         
Slaunis :57cm  56.5cm                                                                   
Blauzda :36cm  36cm

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2010.08.01Tarpine foto. Taip atrodziau pora savaiciu iki 18 gimtadienio.
http://img171.imageshack.us/img171/1536/01082010.png

Svoris  : 78kg~                                                 
Krutine :101cm   
Peciai   : 
Bicepsai:34.5cm 34cm                                                     
Dilbis   :29.5cm 29m                                                               
Talija   :78cm  81cm                                           
Dubuo   :94cm                                         
Kaklas  :36cm                                         
Slaunis :56cm  55.5cm                                                                   
Blauzda :36.5cm  36cm
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2010.11.03 Na ka svoris auga po truputi +4kg~ priaugau per 5 menesius,stengiuosi auginti kuo liesesni raumeni,kad kuo maziau riebalo butu. Buvau stipriai apsirges ant antibijotiku sedejau naktim nemiegojau del karscio,tai per savaite 2kg buvau numetes. Tai galima sakyti visa svori kuri per pusantro menesio po svorio metimo uzsiauginau numeciau sirgdamas ir teko vel is naujo pradeti.Galbut rezultatas butu dabar dar geresnis jei ne liga.
Pries savaite pradejau vartoti papldus vel. Jack3d+Cellmass+BCAA+Animal Pak++Glutaminas+AAKG. Treniruotes nuo to laiko tik malonesnes ir savijauta geresne kai matai,kad kunas greiciau progresuoja. Na ka dabar tikriausiai bloga papildysiu tik po nauju metu sausio gale tiklas iki tada yra +5kg

Svoris  : 77.5kg~                     JEGOS RODIKLIAI  Pritupimai              135kgx5                             
Krutine :104cm                                                    Stangos Spaudimas 90kgx5
Peciai   :118cm                                                    M-Trauka               145kgx5   
Bicepsai:34.6cm 34cm                                                       
Dilbis   :29cm 29cm                                                               
Talija   :79cm   82cm                                           
Dubuo   :93.5cm                                         
Kaklas  :37.5cm                                         
Slaunis :55.5cm  56cm                                                                   
Blauzda :36cm  36cm
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2011.01.19 +3kg nuo paskutinio blog'o papildymo. Visa gruodzio menesi vartojau tik BCAA ir proteina po treniruotes,tada biski aisku per sventes pabaliavojau padariau lengva pertrauka. Gryzes po svenciu i sporta kg kaip ir nenumeciau,tik gal biski riebaliuko paauge,bet tai yra normalu.Man visisikai sausai labai sunku augti,kad ir kaip stengciausi. Savaite po nauju lengvai gryzau prie gelezies ir iskart nuo kitos savaites pradejau vartoti daugiau maisto papildu. Tai yra BCAA+Glutaminas+Jack3d+Kreatinas monohydratas+Proteinas+Opti-Men vitaminai+AAKG. jegu jauciasi daugiau po savaites,kunas truputi pabrinkes nuo kreatino,o mityba kaip visalaik stengiuosi palaikyti tvarkinga.Tikslas butu iki vasaros +3-4kg.
Cia mano dabartine mityba. Ji tokia buvo visalaik nuo kada normaliai valgau,tik pries tai mazesni kiekiiai buvo. Augti reikia viskam,bet labiausiai Rankom,krutines virsui,peciam bei blauzdom..
Mityba
Programa
http://img34.imageshack.us/img34/6846/88252466.jpg

Svoris  : 81kg~                                                 
Krutine :105cm   
Peciai   :121cm     
Bicepsai:35.5cm 34.7cm                                                     
Dilbis   :29cm 29cm                                                               
Talija   :81cm  84cm                                           
Dubuo   :96cm                                         
Kaklas  :38.5cm                                         
Slaunis :56.5cm  56.5cm                                                                   
Blauzda :36.5cm  36.5cm

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2011.04.23

Kreatinas vandens pakaupe,nepatinka man vaizdas. Bandysiu angliavandenius mazinti talija apkarpysiu truputi.
http://img847.imageshack.us/img847/8343/110411.png
Svoris  : 84.2kg~                                                 
Krutine :106cm   
Peciai   :124cm     
Bicepsai:36.5cm 35.5cm                                                     
Dilbis   :29.5cm 29cm                                                               
Talija   :84.5cm  86.5cm                                           
Dubuo   :97cm                                         
Kaklas  :39cm                                         
Slaunis :59cm  58.5cm                                                                   
Blauzda :36.5cm  36cm

Programa naudojau sita pirma karta taip,bet patiko visai kartosiu ateiti.
Mityba cia vat tokia mano buvo,vis keldavau po biski kcal.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2011.05.26
Biskuti vandens nuleidau,bet galejau ir geriau per ta menesi rezultatu nesu labai patenkintas,bet vaizdas geresnis veidrodi taip labiau patinka. na ka dabar 4 dienos off sport skrendu i Londona draugo gimtadieni svesti,tai ten kcal rinksiu is Jack Daniels,kolos,bulvyciu,burgeriu ir kito sudo.. gryzes dar zadu iki birzelio paskutines dienos biski mazinti talija,na o poto po truputi vel prie mases eisim wink
http://img573.imageshack.us/img573/8798/26052011.png

Svoris  : 82.2kg~                                                 
Krutine :105cm   
Peciai   :121cm     
Bicepsai:36cm 35.5cm                                                     
Dilbis   :29cm 29cm                                                               
Talija   :83.5cm  86cm                                           
Dubuo   :98cm                                         
Kaklas  :39cm                                         
Slaunis :58.5cm  58cm                                                                   
Blauzda :37cm  36.5cm

Paskutini menesi naudojau sita programa ideta vieno forumiecio,ja naudosiu iki kol riebala deginsiu. Patiko ji man! smile
Programa Viso kuno

Paskutinį kartą taisė Koksas (2011-06-09 12:29)

Neprisijungęs

 
Qrmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2006-08-21
Žinutės: 613
Atsiliepimai: 0

#2 2010-02-05 09:31

Re: Erla Log'as Blog'as

pasirasyk sau i sasvini tuos darbinius wink

Neprisijungęs

 
Rokazs
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-09-20
Žinutės: 122
Atsiliepimai: 0

#3 2010-02-05 13:26

Re: Erla Log'as Blog'as

Qrmis rašė:

pasirasyk sau i sasvini tuos darbinius wink

ojojoj kokie mes kieti.
Nori zmogus ir lei rasosi, jo tema, nors ir nuogas foto dedasi. Susikure atitinkamoi vietoi tema, ir ka nori ta deda.
O cia islindo kuriam bloga nuotaika ir gadina kitiems .

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#4 2010-02-05 13:27

Re: Erla Log'as Blog'as

nesupyk, bet man atrodo pagal toki svori bicepsai gana mazoki... bent jau man taip atrodo smile o seip sekmes sporte

Neprisijungęs

 
Rokazs
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-09-20
Žinutės: 122
Atsiliepimai: 0

#5 2010-02-05 13:31

Re: Erla Log'as Blog'as

fanis rašė:

nesupyk, bet man atrodo pagal toki svori bicepsai gana mazoki... bent jau man taip atrodo smile o seip sekmes sporte

mazomi mazoki, turbut ir pats tai zino, taciau progresas matosi, per 1 metus.

Neprisijungęs

 
Ella
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-02-06
Žinutės: 134
Atsiliepimai: 0

#6 2010-02-05 13:45

Re: Erla Log'as Blog'as

Qrmis rašė:

pasirasyk sau i sasvini tuos darbinius wink

Tai visi kas rasos darbinius - giriasi?

Neprisijungęs

 
Qrmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2006-08-21
Žinutės: 613
Atsiliepimai: 0

#7 2010-02-05 15:46

Re: Erla Log'as Blog'as

kame tikslas rasyti cia duomenis? darbinius? cm? ir kitokia sh?

nori sekt (o gal ir reiketu) progresa, nusiperki sasiuvini, sratinuka ir rasaisi kas tau aktualu.

kai turesi kuom pasigirt, ateini cia ir vepezoji, tiem kam bus idomu.

O dabar, mars nuo kompo, eini sportuoji, valfai ir ilsies wink

Neprisijungęs

 
TeneX
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-02-04
Žinutės: 910
Atsiliepimai: 0

#8 2010-02-05 16:03

Re: Erla Log'as Blog'as

O tai kam naudoti skiltį "Asmeniniai treniruočių žurnalai"? Su tokia logika tu gal ir savo žinutes į kokį sąsiuvinį rašykis ..

Neprisijungęs

 
Qrmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2006-08-21
Žinutės: 613
Atsiliepimai: 0

#9 2010-02-05 16:22

Re: Erla Log'as Blog'as

TeneX rašė:

O tai kam naudoti skiltį "Asmeniniai treniruočių žurnalai"? Su tokia logika tu gal ir savo žinutes į kokį sąsiuvinį rašykis ..

kaip matau, kiekvienas suprantam skirtingai...

Neprisijungęs

 
TeneX
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-02-04
Žinutės: 910
Atsiliepimai: 0

#10 2010-02-05 16:58

Re: Erla Log'as Blog'as

Qrmis rašė:

TeneX rašė:

O tai kam naudoti skiltį "Asmeniniai treniruočių žurnalai"? Su tokia logika tu gal ir savo žinutes į kokį sąsiuvinį rašykis ..

kaip matau, kiekvienas suprantam skirtingai...

Na, aš kaip šios skitlies naudojimo pagal paskirtį pradininkas ( big_smile ) džiaugiuosi, kad vis daugiau žmonių pradeda log`us pildyt.. o jei neįdomu/nepatinka, gi visada galima nebeiti į tą temą.. smile

Neprisijungęs

 
Koksas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2009-02-20
Žinutės: 178
Atsiliepimai: 0

#11 2010-02-05 18:02

Re: Erla Log'as Blog'as

Rokazs rašė:

fanis rašė:

nesupyk, bet man atrodo pagal toki svori bicepsai gana mazoki... bent jau man taip atrodo smile o seip sekmes sporte

mazomi mazoki, turbut ir pats tai zino, taciau progresas matosi, per 1 metus.

Jo zinau sita labai rankos neproporcingos pas mane. Genetika visa gale smile
Quirmis
Tavo mastymas labai skirtingas nei daugumos.

Neprisijungęs

 
Qrmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2006-08-21
Žinutės: 613
Atsiliepimai: 0

#12 2010-02-05 19:59

Re: Erla Log'as Blog'as

Koksas rašė:

Rokazs rašė:

fanis rašė:

nesupyk, bet man atrodo pagal toki svori bicepsai gana mazoki... bent jau man taip atrodo smile o seip sekmes sporte

mazomi mazoki, turbut ir pats tai zino, taciau progresas matosi, per 1 metus.

Jo zinau sita labai rankos neproporcingos pas mane. Genetika visa gale smile
Quirmis
Tavo mastymas labai skirtingas nei daugumos.

Su laiku, atsirinksi kieno nuomone teisinga wink

Del ranku.. neshik i rutas.. as pats verkiau su jom.. su laiku praeina ir pasidaro utiutiu wink
kad kazkiek jos sujudetu, keisk programa.. atydziai jos neziurejau, bet maciau, kad smaukaisi su 8 ar kiek ten pratimu per trenke...

Neprisijungęs

 
LARIS100
Kalbus dalyvis
Vietovė: Šilutė
Registravosi: 2009-12-28
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#13 2010-02-05 20:45

Re: Erla Log'as Blog'as

Nemazai papildu suvartojas virukas. smile

Neprisijungęs

 
Koksas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2009-02-20
Žinutės: 178
Atsiliepimai: 0

#14 2010-06-01 11:35

Re: Erla Log'as Blog'as

Na atejo laikas ir man vesti bloga sekti treniruotes,nes ji susikuriau,bet kaip ir nenaudojau smile pirmoi zinutei yra parasyta mano situacija,koks svoris dbr mano ir koks buvo ir kaip buvo ir t.t...

Dabar yra 1 savaite po svorio metimo,tai siek tiek sunku yra nes kunas 2 meneisus atprates dirbti su dideliais svoriais,tai jegos kritimas jauciasi,bet manau laikui begant atsistatysiu smile

Na va mano programa cia

Pirmadienis : Krūtinė ir Bicepsas

• Spaudimas apsilimui: 3x6-10
• Spaudimas: 3x6-10
• Hantelių spaudimas kampu: 3x6-10
• Hantelių plėšimas kampu: 3x6-10
• Hantelių spaudimas nuleistu kampu 3x6-10

• Rankų lenkimas su štanga: 3x6-10
• Rankų lenkimas su haneliais: 3x6-10


Antradienis: Kojos


• Dviratis, 10 minučių apšilimas
• Pritūpimai: 3x6-10
• Kojų lenkimas sėdint: 3x6-10
• Mirties trauka tiesiom kojom: 3x6-10
• Kojų spaudimas: 3x6-10
• Kojų tiesimas: 3x6-10
• Blauzdos  stovint         3x12

Trečiadienis: Poilsis


Ketvirtadienis: Nugara,Blauzdos

• Prisitraukimai: 3 apšilimo priėjmai
• Mirties trauka: 3x6-10
• Štangos trauka: 3x6-10
• Lyno trauka sėdint: 3x6-10
• Hantelio trauka: 3x6-10
• Atsilenkimai nugaros apaciai: 3x6-10 
•Blauzdos sedint 3x12

Penktadienis: Poilsis

Šeštadienis:Pečiai ir Tricepsas

• Hantelių spaudimas: 3 apšilimo priėjimai
• Hantelių spaudimas: 3x6-10
• Štangos spaudimas iš galo: 3x6-10
• Rankų tiesimas į priekį su hanteliais: 3x6-10
•Mostai i salis su hanteliais 3x6-10

• Spaudimas siaurai: 3x6-10
• Rankos tiesimas su lynu ("V" rankena): 3x6-10
• Rankos tiesimas su danteliu už galvos: 3x6-10

Sekmadienis: Poilsis

Tikslas dabar butu auginti liesa raumenu mase,neapsileidziant kaip praeita karta buvo smile gal ir rankos prades augti su blauzdom... Vienu zodizu is dviracio i motoroleri pavirsti bandysim,o ateiti ir i motocikla big_smile Iki 2011 metu kovo galo noreciau uzsimesti 9-10kg svorio,kaskur i menesi priaugant po 1kg ar 1.5kg svorio.

Neprisijungęs

 
Koksas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2009-02-20
Žinutės: 178
Atsiliepimai: 0

#15 2010-06-01 11:41

Re: Erla Log'as Blog'as

31.05.10
Pirmadienis : Krūtinė ir Bicepsas


• Spaudimas apsilimui: 3x6-10
• Spaudimas: 3x6-10                                 70kgx7 75kg x6 80kgx6
• Hantelių spaudimas kampu: 3x6-10          20kg
• Hantelių plėšimas kampu: 3x6-10             15kg
• Hantelių spaudimas nuleistu kampu 3x6-10 Net nedariau nes kaskaip silpna pasidare treniruotei tikriausiai del to,kad atprates nuo tokio tipo programu...

• Rankų lenkimas su štanga: 3x6-10           30kgx10 30kgx8 25kgx10
• Rankų lenkimas su haneliais: 3x6-10        17.5kgx10 17.5kgx8 25kgx10

Presas

Treniruote buvo sunki kaip niekados,labai keista yra dirbti kai darbiniai svoriai nukrite po 10kg ar 15kg:)

Paskutinį kartą taisė Koksas (2010-06-01 11:42)

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#16 2010-06-01 12:32

Re: Erla Log'as Blog'as

tau reiskiasi "praryto kamuolio, arbuzo" efectas?

Neprisijungęs

 
Koksas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2009-02-20
Žinutės: 178
Atsiliepimai: 0

#17 2010-06-01 12:53

Re: Erla Log'as Blog'as

jutas rašė:

tau reiskiasi "praryto kamuolio, arbuzo" efectas?

nepyk,bet nelabai supratau yikes

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net