Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#1 2010-03-23 16:39

Skydliaukes padidejimas

Sveiki, siandiena buvau nuejas pas daktarus, man pasake kad skydliauke pas mane padidejus, nuejus persviesti echoskopu pasirodo ji padidejus bet nelabai daug. Israse visokiu vaistu, joduota druska papildomai valgyti ir panasiai. O ka jus manot ar tai pavojinga? Ar turi itakos sporte? Man 16metu.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#2 2010-03-23 17:52

Re: Skydliaukes padidejimas

labai negerai, ypac tokiame amziuje... Neziurek i tai pro pirstus, skydliauke uz daugeli hormonu, ju pusiausvyra atsakinga, nejuokas tai... Ka daktarai sako? Dare dar kokius tyrimus ar tik pasake, kad padidejus?

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#3 2010-03-23 18:30

Re: Skydliaukes padidejimas

Robšė rašė:

labai negerai, ypac tokiame amziuje... Neziurek i tai pro pirstus, skydliauke uz daugeli hormonu, ju pusiausvyra atsakinga, nejuokas tai... Ka daktarai sako? Dare dar kokius tyrimus ar tik pasake, kad padidejus?

Man ta skydliauke jau kokie metai kaip padidejus, praitais metais va ir ziurejau i tai pro pirstus, o dabar nuejau israse vaistu dar, reiks pirkti. Man su echoskopu sviete ja ir su pirstais maige, daugiau nieko. Galimas variantas kad nuo skydliaukes sutrikimu krutine pabrinkus siektiek?

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#4 2010-03-23 18:37

Re: Skydliaukes padidejimas

nuo skydliaukes veiklos sutrikimu labai daug kas gali buti, - ten kur hormonai, ten nejuokai...

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#5 2010-03-23 18:38

Re: Skydliaukes padidejimas

Robšė rašė:

nuo skydliaukes veiklos sutrikimu labai daug kas gali buti, - ten kur hormonai, ten nejuokai...

Negazdink hmm

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#6 2010-03-23 18:46

Re: Skydliaukes padidejimas

Robšė rašė:

nuo skydliaukes veiklos sutrikimu labai daug kas gali buti, - ten kur hormonai, ten nejuokai...

O tas skydliaukes gydymas ilgai uztrunka ar ne? Man israse vaistu kuriu uzteks 20dienu. Jie ne is paciu pigiausiu, 60tab 80lt+ kainuoja. tiksliai negaliu pasakyti. O gerti reiks po 3tab per diena.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#7 2010-03-23 18:50

Re: Skydliaukes padidejimas

cia jau gydytoju reiktu klausineti...
Siaip tai ir kraujo tyrimus daro, man buvo itare sutrikimus del nervingumo, tai ne tik ciupinejo bet ir tyrimus dare...

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#8 2010-03-23 18:52

Re: Skydliaukes padidejimas

Robšė rašė:

cia jau gydytoju reiktu klausineti...
Siaip tai ir kraujo tyrimus daro, man buvo itare sutrikimus del nervingumo, tai ne tik ciupinejo bet ir tyrimus dare...

Tai kad siuolaikiniais daktarais as nepasitikiu, su skydliauke dar nesu susidures, todel nezinau ka daryti, o del kitu dalyku jau net nesinori kreiptis pas juos nes zinai kad prirasys vaistu, nors gali isigydyti paprasciausia persalima ir be ju.

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#9 2010-03-23 22:42

Re: Skydliaukes padidejimas

metanis rašė:

Robšė rašė:

cia jau gydytoju reiktu klausineti...
Siaip tai ir kraujo tyrimus daro, man buvo itare sutrikimus del nervingumo, tai ne tik ciupinejo bet ir tyrimus dare...

Tai kad siuolaikiniais daktarais as nepasitikiu, su skydliauke dar nesu susidures, todel nezinau ka daryti, o del kitu dalyku jau net nesinori kreiptis pas juos nes zinai kad prirasys vaistu, nors gali isigydyti paprasciausia persalima ir be ju.

tikriausiai metana vartojai...big_smile viskas cia tau nuo metano, turbut daktarams neminejaj, melavai kaip visada? o blogai padarei, nuo ko susirgai tuo dbr ir gydytis reiks...

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#10 2010-03-24 13:14

Re: Skydliaukes padidejimas

drugsmylife rašė:

metanis rašė:

Robšė rašė:

cia jau gydytoju reiktu klausineti...
Siaip tai ir kraujo tyrimus daro, man buvo itare sutrikimus del nervingumo, tai ne tik ciupinejo bet ir tyrimus dare...

Tai kad siuolaikiniais daktarais as nepasitikiu, su skydliauke dar nesu susidures, todel nezinau ka daryti, o del kitu dalyku jau net nesinori kreiptis pas juos nes zinai kad prirasys vaistu, nors gali isigydyti paprasciausia persalima ir be ju.

tikriausiai metana vartojai...big_smile viskas cia tau nuo metano, turbut daktarams neminejaj, melavai kaip visada? o blogai padarei, nuo ko susirgai tuo dbr ir gydytis reiks...

Nu dar vienas su tuo metanu, apie metana as rasiau kad vartoju vien del to kad jei rasysiu noriu vartoti nieks neduos patarimu. Chemijos nesu vartojas. Jei vartojes buciau buciau pasakes butu kad kazkokiu rimtesniu vaistu israse.

Neprisijungęs

 
flexas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-31
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#11 2010-04-19 19:56

Re: Skydliaukes padidejimas

drugsmylife rašė:

metanis rašė:

Robšė rašė:

cia jau gydytoju reiktu klausineti...
Siaip tai ir kraujo tyrimus daro, man buvo itare sutrikimus del nervingumo, tai ne tik ciupinejo bet ir tyrimus dare...

Tai kad siuolaikiniais daktarais as nepasitikiu, su skydliauke dar nesu susidures, todel nezinau ka daryti, o del kitu dalyku jau net nesinori kreiptis pas juos nes zinai kad prirasys vaistu, nors gali isigydyti paprasciausia persalima ir be ju.

tikriausiai metana vartojai...big_smile viskas cia tau nuo metano, turbut daktarams neminejaj, melavai kaip visada? o blogai padarei, nuo ko susirgai tuo dbr ir gydytis reiks...

Aš irgi metaną vartojau ir dar propiką, na ir kas...seniau turėjau prolemų su skydliauke, tai po kurso dariausi tyrimus skydliaukės, ir kaip tu manai kokie tyrimai buvo... ogi  geri. Daktaras pats buvo nustebęs kad skydliaukė buvo normalaus tankio, bei TTH normos ribose. Taip, kad...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net