Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Jonaz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-04-23
Žinutės: 1
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#601 2012-04-23 11:02

Re: Nuo ko pradėti?

Sveiki,

Bandžiau skaitinėt čia viską po truputį, jau lyg ir buvo panašių klausimų, bet kiekvienas konlretus atvejis skirtingas, ir norisi sužinot, ką reikėtų daryt konkrečiai mano atveju.
Tai va, man 16 metų, ūgis 185, svoris 80. Visada buvau žiauriai aukštas, ištįsęs. Keistas mano kūno sudėjimas - nesu storas, pilvas plokščias, kai nesu susilenkęs, visai lieknas atrodo. Tačiau storesnis veidas ir kojų viršutinė dalis. Esu labai nesportiškas, noriu tai pakeisti. Rankų raumenys silpni, suglebę. Tad manau, kad galbūt reikia bandyti pakeisti iš kitos pusės, treniruotis, didinti jėgą ir auginti raumenis, tokiu būdu tapti sportiškesniu.
Bėda ta, kad visai nežinau, nuo ko pradėti. Pradžioje daryti paprastus pratimus, atsispaudimus ir pan.? Kiek jų ir kokia tvarka? O gal iš karto kilnoti svorius? Kokios dietos laikytis? O gal mano amžiuje dar nė neverta tikėtis kažkokių rezultatų? Būčiau labai dėkingas už patarimus. Mano pirminis tikslas - numesti riebalus, o pats pagrindinis tikslas būtų gražus kūnas, kad pats būčiau patenkintas savo išvaizda - išryškėję bicepsai, tricepsai ir presas. smile
Nesiruošiu tapti profesionaliu kultūristu, neturiu laiko ir pinigų gerti visokiausius steroidus, baltyminius kokteilius, tikslas - numesti svorio ir turėti ne gigantiškus, o šiaip ryškius rankų ir pilvo raumenis.
Taigi, ką manote? Kaip sportuoti, kokios dietos laikytis ir per kiek laiko galėčiau pasiekti rezultatų?

Dėkui!

Neprisijungęs

 
DinoCris
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-06-18
Žinutės: 278
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#602 2012-04-23 14:41

Re: Nuo ko pradėti?

Jonaz rašė:

Sveiki,

Bandžiau skaitinėt čia viską po truputį, jau lyg ir buvo panašių klausimų, bet kiekvienas konlretus atvejis skirtingas, ir norisi sužinot, ką reikėtų daryt konkrečiai mano atveju.
Tai va, man 16 metų, ūgis 185, svoris 80. Visada buvau žiauriai aukštas, ištįsęs. Keistas mano kūno sudėjimas - nesu storas, pilvas plokščias, kai nesu susilenkęs, visai lieknas atrodo. Tačiau storesnis veidas ir kojų viršutinė dalis. Esu labai nesportiškas, noriu tai pakeisti. Rankų raumenys silpni, suglebę. Tad manau, kad galbūt reikia bandyti pakeisti iš kitos pusės, treniruotis, didinti jėgą ir auginti raumenis, tokiu būdu tapti sportiškesniu.
Bėda ta, kad visai nežinau, nuo ko pradėti. Pradžioje daryti paprastus pratimus, atsispaudimus ir pan.? Kiek jų ir kokia tvarka? O gal iš karto kilnoti svorius? Kokios dietos laikytis? O gal mano amžiuje dar nė neverta tikėtis kažkokių rezultatų? Būčiau labai dėkingas už patarimus. Mano pirminis tikslas - numesti riebalus, o pats pagrindinis tikslas būtų gražus kūnas, kad pats būčiau patenkintas savo išvaizda - išryškėję bicepsai, tricepsai ir presas. smile
Nesiruošiu tapti profesionaliu kultūristu, neturiu laiko ir pinigų gerti visokiausius steroidus, baltyminius kokteilius, tikslas - numesti svorio ir turėti ne gigantiškus, o šiaip ryškius rankų ir pilvo raumenis.
Taigi, ką manote? Kaip sportuoti, kokios dietos laikytis ir per kiek laiko galėčiau pasiekti rezultatų?

Dėkui!

Valgyk normaliai,begiok ir pns..beje nieks tau mitybos planu ir treniruociu nedarys 4 free..blin dar vienas su presu ir rankom..nugara.krutine,kojos gi utiutiu..:Dswarbu tureti ranaks:D

Neprisijungęs

 
Zrage
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-06-12
Žinutės: 9
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#603 2012-06-12 17:02

Re: Nuo ko pradėti?

sveiki, man 19 metu, ugis 191, svoris 85. pradejau nesenai sportuoti, taciau sportuoju be jokios programos, tam skiriu po gera valanda ryte ir vakare. sportuoju namu salygomis. turiu stanga, hanteli, universalu treniruokli. noreciau priaugti mases. isryskinti raumenis. gal galetumete patarti kaip susidaryti programa? koks principas ja sudarant? ar reiktu pirkti maisto papildus? ar kitus preparatus?

Neprisijungęs

 
Dofk3r
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#604 2012-06-12 17:08

Re: Nuo ko pradėti?

Zrage rašė:

sveiki, man 19 metu, ugis 191, svoris 85. pradejau nesenai sportuoti, taciau sportuoju be jokios programos, tam skiriu po gera valanda ryte ir vakare. sportuoju namu salygomis. turiu stanga, hanteli, universalu treniruokli. noreciau priaugti mases. isryskinti raumenis. gal galetumete patarti kaip susidaryti programa? koks principas ja sudarant? ar reiktu pirkti maisto papildus? ar kitus preparatus?

gali cia pasiskaityt http://www.kulturizmas.net/tobulas-kuna … uose/2620/    papildai stebuklo nepadarys, mityba susireguliuok wink

Neprisijungęs

 
klubogerbejas
Išmestas
Registravosi: 2024-01-25
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#605 2024-01-26 08:46

Re: Nuo ko pradėti?

Namuose nesilaiko šiluma? Išnaudojate labai daug santaupų šildymo sezonu? Gal laikas pagalvoti apie sandarumo testą? https://namusandarumas.lt/paslaugos/sandarumo-testas/

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net