Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#1 2010-08-03 16:23

Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

Ar būtų poreikis įdiegti reputacijos / atsiliepimų sistemą? Būtų galimybė vartotojo profilyje palikti teigiamą / neigiamą atsiliepimą apie vartotoją.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#2 2010-08-03 16:46

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

gerai butu, vis idomiau big_smile

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#3 2010-08-03 17:21

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

Robšė rašė:

gerai butu, vis idomiau big_smile

+

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#4 2010-08-03 17:34

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

As duociau pliusa bardo big_smile

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#5 2010-08-03 18:00

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

Robšė rašė:

As duociau pliusa bardo big_smile

Galėsim apsikeist pliusais winkbig_smile

Neprisijungęs

 
Nokutis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-26
Žinutės: 220
Atsiliepimai: 0

#6 2010-08-03 18:09

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

Nenuilstantis minis tobulina foruma, saunu, vis kazkas naujo. O ir dar vartotoju nuomones klausia, super ;]

Neprisijungęs

 
Menace
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-04-25
Žinutės: 132
Atsiliepimai: 0

#7 2010-12-06 23:37

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

o kam paciam profilyje? manau liaudis nenores uzsiimt eit i profili ir ieskot kur ten rasyt, kaip ten rasyt ir ka prikurt. Ar ne geriau tiesiog pliusiukas/minusiukas prie vardo virs avataro ir bendras pliusu/minusu kiekis? Butu lengviau, paprasciau ir forumieciai labiau isitrauktu i vertinima. Pagal tai galetu ir statusas keistis. Pvz as Atkaklus dalyvis, bet nezinau uz ka man tokia garbe big_smile uzsuku retokai, labai daug neismanau ir saves tokiu negaleciau pavadint, o pagal pliusus/minusus matytusi kas yra kas.

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#8 2010-12-07 12:00

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

geriau butu padekos "thanks" po posto kaip vienam forume Lietuvoje apie kulturizma

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#9 2010-12-07 18:08

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

Gera ideja. Realiai butu galima pasvarstyti ir del pasaios sistemos kaip yra linkomanijoj. Uz teisinga posta galima uzdeti pliusiuka ir geriausi postai keliauja i virsu, o blogiausi zemiausiai. Aisku gautusi nesamone musu forume tiksliai taip ir padaryti, bet galima sugalvoti kazka tokio kaip daugiausiai teigiamu atsiliepimu sulauke postai nuo geriausio iki blogiausio eiles tvarka- paspaudi linka jei nori paziureti kurie postai yra stipriausi tarkim apie kreatina ir surusiuoja neatsiszvelgiant i posto parasymo data, o paspaudus linka grizta prie rusiavimo pagal data.

Neprisijungęs

 
Metaninis
Stuburatorius
Registravosi: 2010-10-12
Žinutės: 490
Atsiliepimai: 0

#10 2010-12-07 18:19

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

ir but labai malonu kad moderatoriai turetu,tiek praktiniu tiek ir teoriniu ziniu,o ne tik teoriniu is google

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#11 2010-12-07 18:38

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

Metaninis rašė:

ir but labai malonu kad moderatoriai turetu,tiek praktiniu tiek ir teoriniu ziniu,o ne tik teoriniu is google

Matai, niekas cia pinigu niekam nemoka nei mederatoriam, nei Miniui, nei tie kurie klausimus uzduoda. Asmeniskai man, tai net nervai sukyla, kai koks nachalas atsiprasant sukuria tema "parasykit man sistema", nei aciu, nei jokio mandagumo. Tai tegu nueina i betkoki sporto kluba pas betkoki treneri ir sako "parasyk man sistema" veltui. O tu dabar nori, kad vos ne KKIna butu baige moderatoriai ir dar varzybose dalyvave lol lol nejuokauk wink
Atsirink pats kas yra kas. Beto net ir geriausi treneriai internetu nemanau, kad ka treniruoja naturoj nemate, nes tai yra nesamone. Siame sporte su savo asmenine praktika turi surasti kas tau tinka, o tam reikia ne vienu ir ne dveju metu.

Paskutinį kartą taisė Savas4u (2010-12-07 18:39)

Neprisijungęs

 
Metaninis
Stuburatorius
Registravosi: 2010-10-12
Žinutės: 490
Atsiliepimai: 0

#12 2010-12-07 18:49

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

del treneriu tai tiesa sakai,bet siaip esu pas stebejes,kad jei kas nors ko nors paklausia,o moderatorius kokia nesamone atsako tai isvis ziauru,jei tu nezinai tai geriau nieko nesakyk,o cia dar moderatorius protinga vaidina ir nusisneka  lol

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#13 2010-12-07 18:55

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

Moderatorius turi tik pravalyt ir užrakint. Algų nieks nemoka.
Jei manai kad kažkas turi pakankamai praktinių žinių siūlyk jį į moderatorius.
Aš kažkuo užkliuvau rašyk miniui, pakeis mane gal kuo. Jokia čia privilegija šalmštą kasdien rakinėt.

Neprisijungęs

 
Metaninis
Stuburatorius
Registravosi: 2010-10-12
Žinutės: 490
Atsiliepimai: 0

#14 2010-12-07 19:09

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

Bardo rašė:

Moderatorius turi tik pravalyt ir užrakint. Algų nieks nemoka.
Jei manai kad kažkas turi pakankamai praktinių žinių siūlyk jį į moderatorius.
Aš kažkuo užkliuvau rašyk miniui, pakeis mane gal kuo. Jokia čia privilegija šalmštą kasdien rakinėt.

as neturiu ka pasiulyt,manau minis turi atrinkt kas gali but moderatoriais,teisus tu kad nemoka algu ir jus del nesamoniu nesukat sau galvos

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#15 2010-12-07 19:13

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

Metaninis rašė:

del treneriu tai tiesa sakai,bet siaip esu pas stebejes,kad jei kas nors ko nors paklausia,o moderatorius kokia nesamone atsako tai isvis ziauru,jei tu nezinai tai geriau nieko nesakyk,o cia dar moderatorius protinga vaidina ir nusisneka  lol

Kas nors kliūva - spaudi mygtuką pranešti administratoriui arba man, išspręsim problemas. Jeigu sugebi patarti geriau - patark.

Dėl moderatorių kompetencijos, kiekvienas kaip gali taip prisideda ir atsako pagal galimybes. Vienų žinios stipresnės vienoje srityje, kitų atitinkamai kitoje, taip pat yra toks dalykas kaip individuali / asmeninė nuomonė kuri priklauso nuo aplinkybių. Dėka šaunios komandos forumą turime tokį kokį turime ir norėčiau tik padėkoti jiems už pagalbą!

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#16 2010-12-07 21:18

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

Metaninis rašė:

ir but labai malonu kad moderatoriai turetu,tiek praktiniu tiek ir teoriniu ziniu,o ne tik teoriniu is google

Jau ne viena panasu posta pastebiu. Tai tokiems nepatenkintiems, siulau eiti bendrauti i R.Bimbos foruma, ten daug patyrusiu sportininku renkasi, ir karta i men paraso viena kita atsakyma i uzduota klausima. Galesit semtis patirties ir uzdavineti klausimus apie tai, kaip gerti proteina ir koki kursa daryti. Tikiuosi atsakymo metu begyje sulauksite.
Supraskite viena dalyka, tie kas jau pazenge ir si bei ta supranta siame reikale, nebeturi jokio intereso diskutuoti seniai  jiems aiskiais klausimais, nes dazniausia, kad nuosekliai atsakyti i konkretu klausima, reiktu dar gana daug teorijos isdestyti, kad atsakymas butu tikrai issamus ir argumentuotas, o knygoms rasyti niekas laiko manau neturi. Is cia ir tos aimanos, koks tas forumas suvaikejes ir isbezdejes. Nors tie patys asmenys, kiek pamenu, 2-3 metai atgal gana entuziastingai diskutavo tomis paciomis temomis, kuriomis dabar domisi sio forumo naujokai, kada ir koki geriau gerti proteina, kas per metodas "21", kas geriau ryskinantis, superserija ar dropsetas ir tt. ir pan..... Taip, kad reikia tik dziaugtis, kad bent kazkas dar bent kiek geranoriskai bando atsakyt ir patarti tam neapsiplunksnavusiam 14-16m fitnesistui. Nematau nieko blogo, kad ir toks su tokiu dalinasi savo "patirtim", tam ir skirtas forumas. jei nori bent kiek patikimesnes informacijos, pats ieskokis rimtos literaturos siomis temomis wink

Paskutinį kartą taisė Robšė (2010-12-07 21:23)

Neprisijungęs

 
TurnykMaster
Dažnas dalyvis
Vietovė: Narnia
Registravosi: 2010-03-23
Žinutės: 677
Atsiliepimai: 2

#17 2010-12-07 21:18

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

minis rašė:

Metaninis rašė:

del treneriu tai tiesa sakai,bet siaip esu pas stebejes,kad jei kas nors ko nors paklausia,o moderatorius kokia nesamone atsako tai isvis ziauru,jei tu nezinai tai geriau nieko nesakyk,o cia dar moderatorius protinga vaidina ir nusisneka  lol

Kas nors kliūva - spaudi mygtuką pranešti administratoriui arba man, išspręsim problemas. Jeigu sugebi patarti geriau - patark.

Dėl moderatorių kompetencijos, kiekvienas kaip gali taip prisideda ir atsako pagal galimybes. Vienų žinios stipresnės vienoje srityje, kitų atitinkamai kitoje, taip pat yra toks dalykas kaip individuali / asmeninė nuomonė kuri priklauso nuo aplinkybių. Dėka šaunios komandos forumą turime tokį kokį turime ir norėčiau tik padėkoti jiems už pagalbą!

Sujaudino mane siti minio zodziai tikrai labai protingai pasakyta stolt

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#18 2010-12-07 22:05

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

Moderatoriaus paskirtin neieina zinios, jos tik Rekomenduojamos.
Galima paprasyti jog suteiktu kazhkoki Statusa - tarkim Farma Pazenges, Mityba Pazenges ar panasiai, nesakau jog tai butina jokiu budu, tai tik viena is minciu ir cia reiketu formuciu nuomones ar tai reikalinga ar tai bereikalingas Statusas.
Forumas yra vieshas, kiek zinau Minis yra labai entuziastishkas ir kiekviena ideja maloniai ishklausys,o labiau verta gal but ir igyvendins ar pasiulys balsavimui.
Tik MUSU FORUMIECIU deka matysime foruma toki, kokio noretumem.
Is asmenines patirties galiu pasakyti jog dar priesh pora metu konkuruojantis forumas bent jau mano nuomone lenke kulturizmas.net, veliau jie tapo apylygiai, na o siuo metu Kulturizmas.net mano manymu yra populiariausias Lietuvoje, taip galbut cia nera labai daug super sportininku, taciau mano manymu 90% vartotoju tikrai gali gauti atsakymus i jiems rupimiausius klausimus.
Kiekvienas is musu daugiau ar maziau formuoja sita foruma - visi mes esame jo dalis.

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#19 2010-12-07 22:07

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

Savas4u rašė:

Gera ideja. Realiai butu galima pasvarstyti ir del pasaios sistemos kaip yra linkomanijoj. Uz teisinga posta galima uzdeti pliusiuka ir geriausi postai keliauja i virsu, o blogiausi zemiausiai. Aisku gautusi nesamone musu forume tiksliai taip ir padaryti, bet galima sugalvoti kazka tokio kaip daugiausiai teigiamu atsiliepimu sulauke postai nuo geriausio iki blogiausio eiles tvarka- paspaudi linka jei nori paziureti kurie postai yra stipriausi tarkim apie kreatina ir surusiuoja neatsiszvelgiant i posto parasymo data, o paspaudus linka grizta prie rusiavimo pagal data.

kaip del mano pasiulyto varianto, yra kokiu minciu?

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#20 2010-12-07 22:31

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

Savas4u rašė:

Savas4u rašė:

Gera ideja. Realiai butu galima pasvarstyti ir del pasaios sistemos kaip yra linkomanijoj. Uz teisinga posta galima uzdeti pliusiuka ir geriausi postai keliauja i virsu, o blogiausi zemiausiai. Aisku gautusi nesamone musu forume tiksliai taip ir padaryti, bet galima sugalvoti kazka tokio kaip daugiausiai teigiamu atsiliepimu sulauke postai nuo geriausio iki blogiausio eiles tvarka- paspaudi linka jei nori paziureti kurie postai yra stipriausi tarkim apie kreatina ir surusiuoja neatsiszvelgiant i posto parasymo data, o paspaudus linka grizta prie rusiavimo pagal data.

kaip del mano pasiulyto varianto, yra kokiu minciu?

Ideja verta demesio mano manymu.

Neprisijungęs

 
Metaninis
Stuburatorius
Registravosi: 2010-10-12
Žinutės: 490
Atsiliepimai: 0

#21 2010-12-07 22:31

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

lexusrx rašė:

Moderatoriaus paskirtin neieina zinios, jos tik Rekomenduojamos.
Galima paprasyti jog suteiktu kazhkoki Statusa - tarkim Farma Pazenges, Mityba Pazenges ar panasiai, nesakau jog tai butina jokiu budu, tai tik viena is minciu ir cia reiketu formuciu nuomones ar tai reikalinga ar tai bereikalingas Statusas.
Forumas yra vieshas, kiek zinau Minis yra labai entuziastishkas ir kiekviena ideja maloniai ishklausys,o labiau verta gal but ir igyvendins ar pasiulys balsavimui.
Tik MUSU FORUMIECIU deka matysime foruma toki, kokio noretumem.
Is asmenines patirties galiu pasakyti jog dar priesh pora metu konkuruojantis forumas bent jau mano nuomone lenke kulturizmas.net, veliau jie tapo apylygiai, na o siuo metu Kulturizmas.net mano manymu yra populiariausias Lietuvoje, taip galbut cia nera labai daug super sportininku, taciau mano manymu 90% vartotoju tikrai gali gauti atsakymus i jiems rupimiausius klausimus.
Kiekvienas is musu daugiau ar maziau formuoja sita foruma - visi mes esame jo dalis.

sitas dalykas butu labai gerai

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#22 2010-12-08 03:28

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

O gal visi patarėjai dedam foto su savo aprašymais ir viskas bus aišku?

Neprisijungęs

 
Blossom
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-05-28
Žinutės: 748
Atsiliepimai: 0

#23 2010-12-08 08:25

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

gazuotas rašė:

O gal visi patarėjai dedam foto su savo aprašymais ir viskas bus aišku?

koks geras pastebejimas big_smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#24 2010-12-10 10:12

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

Savas4u rašė:

Savas4u rašė:

Gera ideja. Realiai butu galima pasvarstyti ir del pasaios sistemos kaip yra linkomanijoj. Uz teisinga posta galima uzdeti pliusiuka ir geriausi postai keliauja i virsu, o blogiausi zemiausiai. Aisku gautusi nesamone musu forume tiksliai taip ir padaryti, bet galima sugalvoti kazka tokio kaip daugiausiai teigiamu atsiliepimu sulauke postai nuo geriausio iki blogiausio eiles tvarka- paspaudi linka jei nori paziureti kurie postai yra stipriausi tarkim apie kreatina ir surusiuoja neatsiszvelgiant i posto parasymo data, o paspaudus linka grizta prie rusiavimo pagal data.

kaip del mano pasiulyto varianto, yra kokiu minciu?

O as manau, kad nereikia zmogaus minciu riboti. Jeigu jis mano taip, o ne kitaip yra jo asmeninis reiklalas ir manau cia visi mes susidarom nuomone apie viena ar kita kolega is jo postu. Kam reikia reitingais riboti zmogaus laisva mastysena?

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#25 2010-12-10 17:04

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

na mes tai susidarom, kai viska ant pulso laikom, o naujokas atejes gali ir klaidingu postu prisiskaityti...
na bet cia tik pasiulymas, o nuspres Minis kas gerai forumui- kas ne.
gal tokia sistema nebutu gerai, nes mazesnis judesys pasidarytu kadangi visi pasiskaitytu komentara su 500+ , kitus kelis zemesnius ir nebekiltu klausimu smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net