Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

robertass
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-10
Žinutės: 1327
Atsiliepimai: 1

#26 2010-12-10 17:37

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

paprasciausia ir efektyvu pliusiai minusai prie avataro

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#27 2010-12-10 17:40

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

irgi variantas wink
cia alternatyva butu sitiem visiem "naujas dalyvis" "senbuvis" "atletas" ir t.t. juk parases 500 postu dar netampi atletu, nes gali vien tik klausimus uzdavineti arba blevyzgose sedeti...

Neprisijungęs

 
Metaninis
Stuburatorius
Registravosi: 2010-10-12
Žinutės: 490
Atsiliepimai: 0

#28 2010-12-10 17:42

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

Savas4u rašė:

irgi variantas wink
cia alternatyva butu sitiem visiem "naujas dalyvis" "senbuvis" "atletas" ir t.t. juk parases 500 postu dar netampi atletu, nes gali vien tik klausimus uzdavineti arba blevyzgose sedeti...

butent.....

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#29 2010-12-10 17:44

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 18:46)

Neprisijungęs

 
AŠEN
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 715
Atsiliepimai: 0

#30 2010-12-10 17:47

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

lexusrx rašė:

Moderatoriaus paskirtin neieina zinios, jos tik Rekomenduojamos.
Galima paprasyti jog suteiktu kazhkoki Statusa - tarkim Farma Pazenges, Mityba Pazenges ar panasiai, nesakau jog tai butina jokiu budu, tai tik viena is minciu ir cia reiketu formuciu nuomones ar tai reikalinga ar tai bereikalingas Statusas.
Forumas yra vieshas, kiek zinau Minis yra labai entuziastishkas ir kiekviena ideja maloniai ishklausys,o labiau verta gal but ir igyvendins ar pasiulys balsavimui.
Tik MUSU FORUMIECIU deka matysime foruma toki, kokio noretumem.
Is asmenines patirties galiu pasakyti jog dar priesh pora metu konkuruojantis forumas bent jau mano nuomone lenke kulturizmas.net, veliau jie tapo apylygiai, na o siuo metu Kulturizmas.net mano manymu yra populiariausias Lietuvoje, taip galbut cia nera labai daug super sportininku, taciau mano manymu 90% vartotoju tikrai gali gauti atsakymus i jiems rupimiausius klausimus.
Kiekvienas is musu daugiau ar maziau formuoja sita foruma - visi mes esame jo dalis.

As uz! nykstys

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#31 2010-12-10 17:47

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 18:46)

Neprisijungęs

 
robertass
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-10
Žinutės: 1327
Atsiliepimai: 1

#32 2010-12-10 17:50

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

AŠEN rašė:

lexusrx rašė:

Moderatoriaus paskirtin neieina zinios, jos tik Rekomenduojamos.
Galima paprasyti jog suteiktu kazhkoki Statusa - tarkim Farma Pazenges, Mityba Pazenges ar panasiai, nesakau jog tai butina jokiu budu, tai tik viena is minciu ir cia reiketu formuciu nuomones ar tai reikalinga ar tai bereikalingas Statusas.
Forumas yra vieshas, kiek zinau Minis yra labai entuziastishkas ir kiekviena ideja maloniai ishklausys,o labiau verta gal but ir igyvendins ar pasiulys balsavimui.
Tik MUSU FORUMIECIU deka matysime foruma toki, kokio noretumem.
Is asmenines patirties galiu pasakyti jog dar priesh pora metu konkuruojantis forumas bent jau mano nuomone lenke kulturizmas.net, veliau jie tapo apylygiai, na o siuo metu Kulturizmas.net mano manymu yra populiariausias Lietuvoje, taip galbut cia nera labai daug super sportininku, taciau mano manymu 90% vartotoju tikrai gali gauti atsakymus i jiems rupimiausius klausimus.
Kiekvienas is musu daugiau ar maziau formuoja sita foruma - visi mes esame jo dalis.

As uz! nykstys

tikrai sis forumas gyvas ir pirmas ispudis geras nes zmones gauna atsakymus i uzduodamus klausimus netrukus

Neprisijungęs

 
AŠEN
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 715
Atsiliepimai: 0

#33 2010-12-10 17:57

Re: Apklausa: galimybė rašyti atsiliepimus

robertass rašė:

AŠEN rašė:

lexusrx rašė:

Moderatoriaus paskirtin neieina zinios, jos tik Rekomenduojamos.
Galima paprasyti jog suteiktu kazhkoki Statusa - tarkim Farma Pazenges, Mityba Pazenges ar panasiai, nesakau jog tai butina jokiu budu, tai tik viena is minciu ir cia reiketu formuciu nuomones ar tai reikalinga ar tai bereikalingas Statusas.
Forumas yra vieshas, kiek zinau Minis yra labai entuziastishkas ir kiekviena ideja maloniai ishklausys,o labiau verta gal but ir igyvendins ar pasiulys balsavimui.
Tik MUSU FORUMIECIU deka matysime foruma toki, kokio noretumem.
Is asmenines patirties galiu pasakyti jog dar priesh pora metu konkuruojantis forumas bent jau mano nuomone lenke kulturizmas.net, veliau jie tapo apylygiai, na o siuo metu Kulturizmas.net mano manymu yra populiariausias Lietuvoje, taip galbut cia nera labai daug super sportininku, taciau mano manymu 90% vartotoju tikrai gali gauti atsakymus i jiems rupimiausius klausimus.
Kiekvienas is musu daugiau ar maziau formuoja sita foruma - visi mes esame jo dalis.

As uz! nykstys

tikrai sis forumas gyvas ir pirmas ispudis geras nes zmones gauna atsakymus i uzduodamus klausimus netrukus

Tam ir skirtas forumas wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net