Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

minde77
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-13
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#26 2006-08-13 23:19

Re: Straipsniai

aaaaaa viskas aisku.......

Neprisijungęs

 
minde77
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-13
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#27 2006-08-13 23:23

Re: Straipsniai

beje straipsnis ne pono rasytas ! tiesa isverstas ne iki galo manau patingeta buvo ! beje bent jau autoriu reikejo parasyti teisinga wink
neturiu nieko pikto omeny ! siaip daug kas vercia kitu straipsnius ir nieko cia bloga nera bet bent jau is pagarbos tikra autoriu parasyti reikejo !

Paskutinį kartą taisė minde77 (2006-08-13 23:24)

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#28 2006-08-13 23:33

Re: Straipsniai

minde77 rašė:

beje straipsnis ne pono rasytas ! tiesa isverstas ne iki galo manau patingeta buvo ! beje bent jau autoriu reikejo parasyti teisinga wink
neturiu nieko pikto omeny ! siaip daug kas vercia kitu straipsnius ir nieko cia bloga nera bet bent jau is pagarbos tikra autoriu parasyti reikejo !

katras būtent?

Neprisijungęs

 
minde77
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-13
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#29 2006-08-13 23:36

Re: Straipsniai

http://www.kulturizmas.net/sveikata/p2_articleid/54     bet man is ties tai jokio skirtumo tik siaip norejau parasyti ir tiek !

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#30 2006-08-13 23:45

Re: Straipsniai

minde77 rašė:

http://www.kulturizmas.net/sveikata/p2_articleid/54     bet man is ties tai jokio skirtumo tik siaip norejau parasyti ir tiek !

na iš tikrųjų, tai jo nevisas išverstas tekstas čia...šiaip jo, patingėjau, nes ten daug redaguoti reikėjo..matai aš verčiu ne viską, word by word, kaip sakoma..o dažnai kaikurios mintys būna iš kitų straipsnių, kaikurios mintys mano paties... . beto kaip matai yra parašyta : "paruošė" o ne "parašė", taigi.... na bet anyway... wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net