Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Suicider
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-11-20
Žinutės: 106
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#1 2010-11-20 12:17

Peciu ir trapecijos problemos

Sveiki. Esu 18 metu vaikinas, saves rimtu sportininku nepavadinciau. Sportuoju neilgai, su ne mazom pertraukom, bet ne cia esme. Kada bedaryciau pratimus peciams, darant zveriskai skauda. Skausmas ne toks, kad pavargtu raumuo, bet tiesiog SKAUDA. Skausmas netrunka ilgai. Padarius pratima jis praeina po 1-2min. Su trapecija panasi padetis, darant pratimus tiesiog jauciu kaip susikeitineja kaulai ar sanariai, nezinau, nelabai is manau, esme, kad kazkas tikrai negerai. Ne beda, nueiciau pas gydytojus, bet planuoju stoti i policija todel baiminuosi, kad irasas mano medicinos istorijoje gali man sudaryti problemu. Turite kokiu patarimu? Is anksto dekoju uz protingus atsakymus smile

Paskutinį kartą taisė Suicider (2010-11-20 12:18)

Neprisijungęs

 
exite111
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-03-14
Žinutės: 447
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2 2010-11-20 12:46

Re: Peciu ir trapecijos problemos

Bandei apsilima pries treniruote daryt ? big_smile

Neprisijungęs

 
Suicider
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-11-20
Žinutės: 106
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#3 2010-11-20 19:22

Re: Peciu ir trapecijos problemos

Visad apsilima darau, bet sportuojant kitu raumenu grupiu neskauda, tik pecius nors ir padarau gera apsilima.

Neprisijungęs

 
tapke
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-07-22
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#4 2010-11-23 17:59

Re: Peciu ir trapecijos problemos

Suicider man ir skaudedavo kai apsilima 10min darydavau padariau 30 40min apsilima visai kitaip yra nieko nebeskaudejo ypac peciu

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#5 2010-11-23 19:43

Re: Peciu ir trapecijos problemos

Irasas is medicinos knygutes, labai graziai gali dingti, visi gerai zinom kaip tai daroma smile $

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net