Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#9626 2016-09-03 23:59

Re: Blevyzgos™ IV dalis

4Fun rašė:

igndnp rašė:

wopper rašė:


daunas tu kokiu reta big_smile nafik ant kasininkiu issiliet,kai ne jos kaltos? eik seimunui kazka sakyt,o ne pacia paskutine visos sios nesamoningos grandines dali vargiink,lyg jos ir be sito neturi ka veikt ir nekencia musu eilinius issidirbinejimus,kai nei kainas nustato,nei barkodus blogai ant pakuociu sudeda.

Daunas tai gal tu.
1. Seimūnai ne prie ko dėl šito. Čia ne įstatymas
2. Aš neišsilieju. Jie gali manęs prašyt dokumento aš galiu atsisakyt. Čia ne įstatymas, kad jį privaloma vygdyt.
3. Pardavėjos iš manęs reikalauja dokumento, o ne kas kitas. Jos irgi gali išeit iš darbo ar protestuot. Sakyt neisim į darbą arba neprašysim žmonių kuriem seniai ne 18. Jie turi teises ir aš. Kas man nepatinka aš nedarau.
Nuvažiavau į lidlą ir nieks nieko neprašė. Vynotekoi ir pilstomam alui irgi. O jei visi yokie daunai kaip tu kiekvienam maximos urodui lankstysis ir vygdys jų užgaidas tai greit pimpalą prie kasos apsauginiui čiulpsi, kad dešros nusipirktum.

Ple protestuotojas atsirado, vargse moteriske kuri uz minimuma vargsta, dar visu debilu komentaru atsiklauso, privertei nunest prekes i vieta... Kita kart prie viso sito kiseneje vidurini pirsta parodyk, isvis ramiai miegosi...
Nematau jokios bedos paso parodyt, kas del duomenu nesusireiksminkit chebra, bb kam jus idomus... O ir kasika i vieta nustumiu, kad ir be 50 ct jis, isivaizduoji paiimu kito kasika jei salia metos, nes per tokius "kietus"  parkuotis nomaliai neimanoma...

+
Seimunai ar ne seimunai, bet kasininkes cia paskutinej vietoj kaltos. Del darbo vietu bijo, kad vaikus turetu is ko ismaitint, o cia dar protestuot prades del sudu smulkmenu..
O del vezimuku tai irgi +++, bo rimtai uzknisa, kai negali masinos norm pasistatyt, nes urodams invalidams per sunku i vieta nustumt ir numeta belenkur vidury aiksteles.. Irgi visada nustumiu, nors ir be monetu..

Neprisijungęs

 
beAast
aNgry buNny
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2009-08-27
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 0

#9627 2016-09-04 02:15

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Tai ir protestuoja tik visokie girtuokliai kaip ignas, normalus supranta, o tiem glusiem nelabai jau kas pades. Neveltui kazkas minejo cia, kad aludese prie bokalo ir planuoja tokius 'protestus'.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#9628 2016-09-04 06:50

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Durniem žiūriu neišaiškinsi. Suprantat, kad čia ik pasityčiojimas yra? Nesakau kai iš jaunai atrodančių prašo, o iš vyresnių kai tai atsiprašau. Ir kokia esmė viso šito? Ir nereik čia utiutiu proto dėl kasininkių, pats žmogus renkas kokį darbą rinkt. Ir jei jie gali išsipisinėt tai žmogaus teisė irgi išsipisinėt. Ir tokių kaip aš daug, o tokių kuriem viskas normaliai dėl šito normalioj visuomenėj mažuma.
Kas liečia vežimėlius tai irgi nustumiu ir padedu.

Neprisijungęs

 
Aukselis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-06-15
Žinutės: 240
Atsiliepimai: 0

#9629 2016-09-04 09:53

Re: Blevyzgos™ IV dalis

igndnp rašė:

Durniem žiūriu neišaiškinsi. Suprantat, kad čia ik pasityčiojimas yra? Nesakau kai iš jaunai atrodančių prašo, o iš vyresnių kai tai atsiprašau. Ir kokia esmė viso šito? Ir nereik čia utiutiu proto dėl kasininkių, pats žmogus renkas kokį darbą rinkt. Ir jei jie gali išsipisinėt tai žmogaus teisė irgi išsipisinėt. Ir tokių kaip aš daug, o tokių kuriem viskas normaliai dėl šito normalioj visuomenėj mažuma.
Kas liečia vežimėlius tai irgi nustumiu ir padedu.

Tai ju darbas yra skanuot prekes , o ne isklausinet ivairiu girtu idijotu kodel isgert neparduoda. Nulis pagarbos tik savo siknas mato. Bliam nesuprantu tokiu savo vaikystes nuoskaudas ateina pas kita i darba isliet

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#9630 2016-09-04 10:00

Re: Blevyzgos™ IV dalis

igndnp rašė:

Durniem žiūriu neišaiškinsi. Suprantat, kad čia ik pasityčiojimas yra? Nesakau kai iš jaunai atrodančių prašo, o iš vyresnių kai tai atsiprašau. Ir kokia esmė viso šito? Ir nereik čia utiutiu proto dėl kasininkių, pats žmogus renkas kokį darbą rinkt. Ir jei jie gali išsipisinėt tai žmogaus teisė irgi išsipisinėt. Ir tokių kaip aš daug, o tokių kuriem viskas normaliai dėl šito normalioj visuomenėj mažuma.
Kas liečia vežimėlius tai irgi nustumiu ir padedu.

Prasytu perkant kokius papildus pasa parodyt,tada suprantu. Dabar cia stradalini del kazkokio snapso. Tau ka sunku kortele istraukt? Eik i alchasu foruma ten ir bednelinkis, cia visj normalus supranta,kad kasininkes nepriciom ir nereik ant ju varyt

Neprisijungęs

 
Caninas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-01-23
Žinutės: 49
Atsiliepimai: 0

#9631 2016-09-04 11:12

Re: Blevyzgos™ IV dalis

igndnp rašė:

Durniem žiūriu neišaiškinsi. Suprantat, kad čia ik pasityčiojimas yra? Nesakau kai iš jaunai atrodančių prašo, o iš vyresnių kai tai atsiprašau. Ir kokia esmė viso šito? Ir nereik čia utiutiu proto dėl kasininkių, pats žmogus renkas kokį darbą rinkt. Ir jei jie gali išsipisinėt tai žmogaus teisė irgi išsipisinėt. Ir tokių kaip aš daug, o tokių kuriem viskas normaliai dėl šito normalioj visuomenėj mažuma.
Kas liečia vežimėlius tai irgi nustumiu ir padedu.

Turbūt šitą rašei ašarodamas ane??

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#9632 2016-09-04 12:22

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Va būtent, darbas skanuot prekes, o ne asmens kodus čekint ir vardą/pavardę. utiutiu turiu rodyt dar kartą klausiu, jei tokio įstatymo nėr. Tai jūs susirašykit savo a/k ir vaikščiokit ant snukio prisiklijavę, jei jum čia utiutiu.
Dabar gal ir rodysiu ID jei ir jie man savo visus pažymėjimus/sertifikatus parodys.

Aš kaip tik tokių kaip jūsų nesupranta. Jum šika ant galvos, prisigalvoja nesąmonių maxima, žiūri kaip jūs reguojat. Kaip avinų banda būsit toliau lieps su tapkėm į pardę eit, paskui už tas tapkes kaip pagalvės mokestį paims. Ir jum bus utiutiu, nes ką sunku 5cnt už tapkes sumokėt ?..
Idiotai.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#9633 2016-09-04 12:32

Re: Blevyzgos™ IV dalis

igndnp rašė:

Va būtent, darbas skanuot prekes, o ne asmens kodus čekint ir vardą/pavardę. Nx turiu rodyt dar kartą klausiu, jei tokio įstatymo nėr. Tai jūs susirašykit savo a/k ir vaikščiokit ant snukio prisiklijavę, jei jum čia px.
Dabar gal ir rodysiu ID jei ir jie man savo visus pažymėjimus/sertifikatus parodys.

Aš kaip tik tokių kaip jūsų nesupranta. Jum šika ant galvos, prisigalvoja nesąmonių maxima, žiūri kaip jūs reguojat. Kaip avinų banda būsit toliau lieps su tapkėm į pardę eit, paskui už tas tapkes kaip pagalvės mokestį paims. Ir jum bus px, nes ką sunku 5cnt už tapkes sumokėt ?..
Idiotai.

Bet įstatymas jau įpareigoja maximas tau vodžeros parduot? Sugalvos Maximos vadovybė, kad turi birką ant kaktos nusipaišyt jei nori pas juos apsiprekint, tai ir turėsi taip padaryt, nes blet žinai kodėl? Ten privatus verslas, jis tau nieko neprivalo. Nenori - neperki.
Eik pirkt pas konkurentus kurie neturi tokios politikos. Maximai pohui kasininkės, jai apyvarta aktuali. Protestuok kaip normalus civilizuotas žmogus, o ne kaip jobnutas suvaikėjęs chronius.

Neprisijungęs

 
Balionelis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 144
Atsiliepimai: 1

#9634 2016-09-04 12:37

Re: Blevyzgos™ IV dalis

.

Paskutinį kartą taisė Balionelis (2016-09-04 14:39)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#9635 2016-09-04 12:41

Re: Blevyzgos™ IV dalis

igndnp rašė:

Va būtent, darbas skanuot prekes, o ne asmens kodus čekint ir vardą/pavardę. utiutiu turiu rodyt dar kartą klausiu, jei tokio įstatymo nėr. Tai jūs susirašykit savo a/k ir vaikščiokit ant snukio prisiklijavę, jei jum čia utiutiu.
Dabar gal ir rodysiu ID jei ir jie man savo visus pažymėjimus/sertifikatus parodys.

Aš kaip tik tokių kaip jūsų nesupranta. Jum šika ant galvos, prisigalvoja nesąmonių maxima, žiūri kaip jūs reguojat. Kaip avinų banda būsit toliau lieps su tapkėm į pardę eit, paskui už tas tapkes kaip pagalvės mokestį paims. Ir jum bus utiutiu, nes ką sunku 5cnt už tapkes sumokėt ?..
Idiotai.

Idiotas cia vienas esi tu. utiutiu i chroniu foruma ten ir skleisk savo bendraminciam savo verksnio mintis. Atsirado czv agwntas kuris negali ID parosyt. Galesit parada surengt su bambaliais. Cia niekam neidomu, eik na.h.u.i. sportuot pradek o ne gert, ne ten pataikei. Im out

Neprisijungęs

 
Caninas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-01-23
Žinutės: 49
Atsiliepimai: 0

#9636 2016-09-04 12:43

Re: Blevyzgos™ IV dalis

igndnp rašė:

Va būtent, darbas skanuot prekes, o ne asmens kodus čekint ir vardą/pavardę. utiutiu turiu rodyt dar kartą klausiu, jei tokio įstatymo nėr. Tai jūs susirašykit savo a/k ir vaikščiokit ant snukio prisiklijavę, jei jum čia utiutiu.
Dabar gal ir rodysiu ID jei ir jie man savo visus pažymėjimus/sertifikatus parodys.

Aš kaip tik tokių kaip jūsų nesupranta. Jum šika ant galvos, prisigalvoja nesąmonių maxima, žiūri kaip jūs reguojat. Kaip avinų banda būsit toliau lieps su tapkėm į pardę eit, paskui už tas tapkes kaip pagalvės mokestį paims. Ir jum bus utiutiu, nes ką sunku 5cnt už tapkes sumokėt ?..
Idiotai.

O tu nepagalvojai kad čia visiem utiutiu ta nesąmonė? Čia sportininkų forumas o ne alkoholikų.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#9637 2016-09-04 12:48

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Igne, aš nesuprantu, kaip tu nesupranti, kad paso rodymas yra skirtas ne amžiaus nustatymui, o alkoholizmo provencijai. Kuo daugiau padarai kliūčių parduoti - tuo mažiau ir parduos. Prisimenu, kai išėjo įstatymas nepardupti alko nuo 22:00. Visi juokėsi, kad "ai, norėsiu tai prieš tai prisipirksiu, cha cha cha", o realiai ne kartą taip buvo, kad sėdim kur parkelyje su chebra, prisimenam, kad alaus dar reikia, o jau po 10'tos. Nu ir ką? Nu nieko, išsiskirstom namo.
Viskas čia gerai. Dar laukiu, kol priims įstatyma pardavinėti tik nuo 10:00 ryto. Alkašai rytais bent biški prablaivėti turės.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#9638 2016-09-04 12:52

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Naktines ir po 10 vakaro parduoda

Neprisijungęs

 
Rojus
Netamsinti langai
Registravosi: 2011-02-12
Žinutės: 1003
Atsiliepimai: 4

#9639 2016-09-04 12:54

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Zuikis13 rašė:

Igne, aš nesuprantu, kaip tu nesupranti, kad paso rodymas yra skirtas ne amžiaus nustatymui, o alkoholizmo provencijai. Kuo daugiau padarai kliūčių parduoti - tuo mažiau ir parduos. Prisimenu, kai išėjo įstatymas nepardupti alko nuo 22:00. Visi juokėsi, kad "ai, norėsiu tai prieš tai prisipirksiu, cha cha cha", o realiai ne kartą taip buvo, kad sėdim kur parkelyje su chebra, prisimenam, kad alaus dar reikia, o jau po 10'tos. Nu ir ką? Nu nieko, išsiskirstom namo.
Viskas čia gerai. Dar laukiu, kol priims įstatyma pardavinėti tik nuo 10:00 ryto. Alkašai rytais bent biški prablaivėti turės.

Kur tiksli statistika kiek sumažėjo alkoholio suvartojimo nuspręndus alkoholio nepardavinėti po 22 valandos? Įskaitant ir nelegalų alkoholį.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#9640 2016-09-04 12:55

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Bet iš kur pas tave tokie palyginimai? Prašo paso=byb.io čiulpimui apsauginiui. Prie ko čia tapkės kažkokios su mokesčiu? Kas čia per kliedesiai? Nepatinta, kad reikia rodyt, tai paverk ir praeis. Bet kam rašinėt kažkokias su sveiku protu nesusirišančias fantazijas? Man gaila tavo šeimos, iš mažiausios problemos kaip neišplauta lėkštė kokia, turbūt seka fantazijų antplūdis kuris sveiku protu nesuvokiamas. Tik bare apsimyžę pusbomžos turbūt tave supranta...
Reikia mažint alkoholizmą, o jei tai prisidės, tai valio, nematau jokios problemos...

Paskutinį kartą taisė Pauliakas (2016-09-04 12:57)

Neprisijungęs

 
Uzlenkes
Išmestas
Vietovė: CA
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 224
Atsiliepimai: 6

#9641 2016-09-04 12:59

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Man patinka, jog tetos Vilniuj parduoda alko/cigariuku beibyfeiso savininkui tokiam kaip as. Be paso. Visad.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#9642 2016-09-04 13:00

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Susitikit ir issiaskinkit kumsciais...nes cia beprasmiskas gincas

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#9643 2016-09-04 13:01

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Pirmas dalykas tai krc nustok storas gert ir nebus yokia problema pasa rodyt. Dabar isivaizduoju kas savaitgali xujarini normaliai. Ne i tuos vartus musi btevai. Viniok i sale, kaip tik savaitgali kai gali pailset,issimiegot. Bus daug daugiau naudos

Edit. Www.alkoholizmas.net/forumas <----

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2016-09-04 13:04)

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#9644 2016-09-04 13:07

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Katukas rašė:

Susitikit ir issiaskinkit kumsciais...nes cia beprasmiskas gincas

Kai p*st nori, problemą irgi visada sprendi kumščiais?

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#9645 2016-09-04 13:10

Re: Blevyzgos™ IV dalis

:d

Neprisijungęs

 
4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#9646 2016-09-04 13:13

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Zuikis13 rašė:

Igne, aš nesuprantu, kaip tu nesupranti, kad paso rodymas yra skirtas ne amžiaus nustatymui, o alkoholizmo provencijai. Kuo daugiau padarai kliūčių parduoti - tuo mažiau ir parduos. Prisimenu, kai išėjo įstatymas nepardupti alko nuo 22:00. Visi juokėsi, kad "ai, norėsiu tai prieš tai prisipirksiu, cha cha cha", o realiai ne kartą taip buvo, kad sėdim kur parkelyje su chebra, prisimenam, kad alaus dar reikia, o jau po 10'tos. Nu ir ką? Nu nieko, išsiskirstom namo.
Viskas čia gerai. Dar laukiu, kol priims įstatyma pardavinėti tik nuo 10:00 ryto. Alkašai rytais bent biški prablaivėti turės.

Sutinku, isvis Norvegijoje dirbant normalu darba, alchoholio nusipirkt turi mazai sansu( nekalbu apie alu) Nes alchoholis pardavinejimas tik specializuotoje parduotuveje  "vinmonopolet" kuri dirba bent pas mus nuo 11-16 val,  sekmadieni, pirmadieni isvis nedirba. Nieks neverkia, ir galo nesidaro... O ir girtu viduri dienos nemates... Vienintele vieta kur tokiu galima sutikt, tai savaitgali vakare prie pub'o, kurie beje visi uzsidaro 3val nakties smile
P.S.
Pirma kas krinta i akis grizus paciam ir sveciams, tai visi tie chroniai su pigiu bambaliu prie parduotuviu ir gatvese dalindamiesi gyvenimo tiesomis...

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#9647 2016-09-04 13:20

Re: Blevyzgos™ IV dalis

4fun biškiuka pamažinai valandas smile Vinmonopolis 10.00-18.00, 6dieniais iki 15.00

Neprisijungęs

 
4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#9648 2016-09-04 13:21

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Pauliakas rašė:

4fun biškiuka pamažinai valandas smile Vinmonopolis 10.00-18.00, 6dieniais iki 15.00

Rasiau, bent pas mus...
http://apningstider.com/spots/vinmonopo … 6f5fa03ac2

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#9649 2016-09-04 13:24

Re: Blevyzgos™ IV dalis

4Fun rašė:

Pauliakas rašė:

4fun biškiuka pamažinai valandas smile Vinmonopolis 10.00-18.00, 6dieniais iki 15.00

Rasiau, bent pas mus...
http://apningstider.com/spots/vinmonopo … 6f5fa03ac2

Išvis trumpai smile

Neprisijungęs

 
4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#9650 2016-09-04 13:29

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Isivaizduoju, kad savizudybiu skaicius LT butu padidejas jei nuo rugsejo butu tokios salygos isigaliojusios isigyti alchoholio big_smile

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net