Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#126 2016-09-19 13:53

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Bet tu, Simaxai supranti, kad ateity tavo vaikų poreikiai keisis, brangs, smarkiai. Vairuotojo pažymėjimas, studijos ir t.t.
Nors aš irgi jei būtų pasirinkimas tarp buvimo turtingu ar laimingu, rinkčiaus pastarąjį.

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#127 2016-09-19 13:54

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Volframas rašė:

Bet tu, Simaxai supranti, kad ateity tavo vaikų poreikiai keisis, brangs, smarkiai. Vairuotojo pažymėjimas, studijos ir t.t.
Nors aš irgi jei būtų pasirinkimas tarp buvimo turtingu ar laimingu, rinkčiaus pastarąjį.

ČE TAS PATS

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#128 2016-09-19 13:55

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Aizen rašė:

simaxas rašė:

yra zmones "vartotojai" ir yra zmones "gyventojai". as nesuprantu kam pasauly reikalingos milijonu firmu veiklos. bet kazkam jos reikalingos. avon, marry kay, zepter, top shop, thommas phillips, drogas, eurovaistine, alaus namai, aukso vartai, visad pina zmoniu kuriems reikia. man nieko is ten nereikia. tiesiog. kuriamas vartotojiskas pasaulis. ir didele dauguma tiesiog pasiduoda vartotojiskumui. reikia nereikia eina perka iesko domisi. tebunie. man visiskai vienodai kaip gyvena kiti, ir kiek milijonu isleidzia bereiksmems nesamonems. as tiesiog kitaip gyvenu. jei mano vaikai nores but vartotojai - gales jais ir buti. cia ju pasirinkimas.

O gyveni savo būste, ar žadi kažkam  mokėt visą gyvenimą? Aš tai paskaičiavau,kad būčiau laimingas man reikia kažkur 10k eur per mėn uždirbt.

savo. bendrabuty privatizuotam turiu du kambarius.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#129 2016-09-19 13:57

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Aizen rašė:

Volframas rašė:

Bet tu, Simaxai supranti, kad ateity tavo vaikų poreikiai keisis, brangs, smarkiai. Vairuotojo pažymėjimas, studijos ir t.t.
Nors aš irgi jei būtų pasirinkimas tarp buvimo turtingu ar laimingu, rinkčiaus pastarąjį.

ČE TAS PATS

PAŽIUREK I TAS AKIS PILNAS AGONIJOS

http://cdn.mtlblog.com/uploads/2016/06/dan-bilzerian-pictures-at-beachclub-1000x553.png

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#130 2016-09-19 13:59

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Katukas rašė:

simaxas rašė:

Katukas rašė:


Reikia moketi suderinti siuos dalykus...nereikia imtis krastutinumu, kad arba skurdzius arba burzujus. Suprask, kad vaikai apsirenge uz keleta euru, mokykloj susilauks patyciu, ypac veresni kai bus

abejoju.. mano vaikai eina i menu mokykla, kur vaikai vertinami ne pagal tevu kisene, o pagal sugebejimus. ir jie varzosi, kas geriau pagros per atsiskaityma, padainuos ar nupies, o ne pas ka rubai ar batai naujesni.. tikrai, zinok yra tokiu mokyklu. ir mano vaikai tikrai nevaiksto apiplyse ar murzini, kad kazkokios patycios turetu pagrindo. yra klaseje vaiku ir is dar sunkiau besivercianciu seimu, kuriu tevai turi problemu su alkoholiu ir t.t. ir nieko, visi kiek galim padedam tiem vaikam kabintis, niekas nesitycioja kad gaunam nemokama maitinima, ar mokame dalimis, o ne iskart uz anglu pratybas.

Supratau, kiekvieno pasirinkimas kaip gyventi paciam ir aukleti savo vaikus, ir t.t. Bet kai vaikai sulauks paauglystes, kitaip snekesi manau ir situacija jau bus pasikeitusi. Nebutinai kalbu apie mokykla...miestas, vakareliai, nauji draugai... Ar nesinori vaiku leisti i geriausias mokyklas, kur vaikai susirenka is pasiturinciu seimu, kur beveik nera alkoholizmo seimose ir kitu problemu...kur mokytojai auksciausios kompetencijos ir geriausiai gali paruosti vaikus egzaminams ir t.t.?

ne. kam vaikus augint siltnamy?

vaikai viska ko nores, pasieks patys.

as nuo 18metu isejau is tevu ir dirbau per du ir per tris darbus kad issilaikyt save ir kad mano tevai galetu laisviau pagyvent.

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#131 2016-09-19 14:01

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Katukas rašė:

simaxas rašė:

Katukas rašė:


Reikia moketi suderinti siuos dalykus...nereikia imtis krastutinumu, kad arba skurdzius arba burzujus. Suprask, kad vaikai apsirenge uz keleta euru, mokykloj susilauks patyciu, ypac veresni kai bus

abejoju.. mano vaikai eina i menu mokykla, kur vaikai vertinami ne pagal tevu kisene, o pagal sugebejimus. ir jie varzosi, kas geriau pagros per atsiskaityma, padainuos ar nupies, o ne pas ka rubai ar batai naujesni.. tikrai, zinok yra tokiu mokyklu. ir mano vaikai tikrai nevaiksto apiplyse ar murzini, kad kazkokios patycios turetu pagrindo. yra klaseje vaiku ir is dar sunkiau besivercianciu seimu, kuriu tevai turi problemu su alkoholiu ir t.t. ir nieko, visi kiek galim padedam tiem vaikam kabintis, niekas nesitycioja kad gaunam nemokama maitinima, ar mokame dalimis, o ne iskart uz anglu pratybas.

Supratau, kiekvieno pasirinkimas kaip gyventi paciam ir aukleti savo vaikus, ir t.t. Bet kai vaikai sulauks paauglystes, kitaip snekesi manau ir situacija jau bus pasikeitusi. Nebutinai kalbu apie mokykla...miestas, vakareliai, nauji draugai... Ar nesinori vaiku leisti i geriausias mokyklas, kur vaikai susirenka is pasiturinciu seimu, kur beveik nera alkoholizmo seimose ir kitu problemu...kur mokytojai auksciausios kompetencijos ir geriausiai gali paruosti vaikus egzaminams ir t.t.?

patikek pas kaikuriu tu turciu yra tokiu problemu kad kosmare nesapnaves... cia kaip zurnaluose paziuri kaip graziai buozes gyvena, o kaimynas per tvora paziuri kaip tas buoze vakare audzia zmona ar koki koksa niuchina ir apsitorcines laksto kieme ir t.t.
jei jis savo vaikus veda i aplinka kur renkasi panasaus mastymo vaikai ir tevai tai gal jie ir toliau bursis i savo aplinkos burelius kuriem nereik prisigert naktiniam klube ar apsitorcint sniuru kad but laimingais tai gal ir nereiks naujausio faifouno ar dar ko...

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#132 2016-09-19 14:06

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Mano nuomone tokia pati, kad materializmas yra jau per ziaurus siais laikais. Ypac visos isvaizdos, prabangos, mados prekes, kurios neturi kazkokios vertes ar naudos gyvenime...sunku islikti blaivaus proto siam pasauly ir atsirinkti ko reikia, ko nereikia. Visi garsiu gamintoju zenklai ir t.t. Bet yra kaip yra, reikia rasti viduriuka ir tenkint savo poreikius svarbiausia. Man noretusi daugiau pinigu jau vien tik del kelioniu po pasauli, kad galetum keliauti ir pamatyti kazka daugiau, nei Lietuvos miskus, jura ir ezerus.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#133 2016-09-19 14:08

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Pelesis rašė:

Katukas rašė:

simaxas rašė:


abejoju.. mano vaikai eina i menu mokykla, kur vaikai vertinami ne pagal tevu kisene, o pagal sugebejimus. ir jie varzosi, kas geriau pagros per atsiskaityma, padainuos ar nupies, o ne pas ka rubai ar batai naujesni.. tikrai, zinok yra tokiu mokyklu. ir mano vaikai tikrai nevaiksto apiplyse ar murzini, kad kazkokios patycios turetu pagrindo. yra klaseje vaiku ir is dar sunkiau besivercianciu seimu, kuriu tevai turi problemu su alkoholiu ir t.t. ir nieko, visi kiek galim padedam tiem vaikam kabintis, niekas nesitycioja kad gaunam nemokama maitinima, ar mokame dalimis, o ne iskart uz anglu pratybas.

Supratau, kiekvieno pasirinkimas kaip gyventi paciam ir aukleti savo vaikus, ir t.t. Bet kai vaikai sulauks paauglystes, kitaip snekesi manau ir situacija jau bus pasikeitusi. Nebutinai kalbu apie mokykla...miestas, vakareliai, nauji draugai... Ar nesinori vaiku leisti i geriausias mokyklas, kur vaikai susirenka is pasiturinciu seimu, kur beveik nera alkoholizmo seimose ir kitu problemu...kur mokytojai auksciausios kompetencijos ir geriausiai gali paruosti vaikus egzaminams ir t.t.?

patikek pas kaikuriu tu turciu yra tokiu problemu kad kosmare nesapnaves... cia kaip zurnaluose paziuri kaip graziai buozes gyvena, o kaimynas per tvora paziuri kaip tas buoze vakare audzia zmona ar koki koksa niuchina ir apsitorcines laksto kieme ir t.t.
jei jis savo vaikus veda i aplinka kur renkasi panasaus mastymo vaikai ir tevai tai gal jie ir toliau bursis i savo aplinkos burelius kuriem nereik prisigert naktiniam klube ar apsitorcint sniuru kad but laimingais tai gal ir nereiks naujausio faifouno ar dar ko...

visaip galima cia vartyt big_smile visur visko buna, tavo vaikas elgsis +- taip, kaip tu ji auklesi ir koki jam pavizdi rodysi

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#134 2016-09-19 14:10

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Katukas rašė:

Mano nuomone tokia pati, kad materializmas yra jau per ziaurus siais laikais. Ypac visos isvaizdos, prabangos, mados prekes, kurios neturi kazkokios vertes ar naudos gyvenime...sunku islikti blaivaus proto siam pasauly ir atsirinkti ko reikia, ko nereikia. Visi garsiu gamintoju zenklai ir t.t. Bet yra kaip yra, reikia rasti viduriuka ir tenkint savo poreikius svarbiausia. Man noretusi daugiau pinigu jau vien tik del kelioniu po pasauli, kad galetum keliauti ir pamatyti kazka daugiau, nei Lietuvos miskus, jura ir ezerus.

tai gali tranzuoti ar su dviraciu katalint big_smile miegot palapinej ar prasytis pas zmones:D butu daugiau ekstrymo ir isimintunumo nei nuskristi samaliotu verslo klaseje big_smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#135 2016-09-19 14:12

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Katukas rašė:

Pelesis rašė:

Katukas rašė:


Supratau, kiekvieno pasirinkimas kaip gyventi paciam ir aukleti savo vaikus, ir t.t. Bet kai vaikai sulauks paauglystes, kitaip snekesi manau ir situacija jau bus pasikeitusi. Nebutinai kalbu apie mokykla...miestas, vakareliai, nauji draugai... Ar nesinori vaiku leisti i geriausias mokyklas, kur vaikai susirenka is pasiturinciu seimu, kur beveik nera alkoholizmo seimose ir kitu problemu...kur mokytojai auksciausios kompetencijos ir geriausiai gali paruosti vaikus egzaminams ir t.t.?

patikek pas kaikuriu tu turciu yra tokiu problemu kad kosmare nesapnaves... cia kaip zurnaluose paziuri kaip graziai buozes gyvena, o kaimynas per tvora paziuri kaip tas buoze vakare audzia zmona ar koki koksa niuchina ir apsitorcines laksto kieme ir t.t.
jei jis savo vaikus veda i aplinka kur renkasi panasaus mastymo vaikai ir tevai tai gal jie ir toliau bursis i savo aplinkos burelius kuriem nereik prisigert naktiniam klube ar apsitorcint sniuru kad but laimingais tai gal ir nereiks naujausio faifouno ar dar ko...

visaip galima cia vartyt big_smile visur visko buna, tavo vaikas elgsis +- taip, kaip tu ji auklesi ir koki jam pavizdi rodysi

dazniausiai bedzius su tavim pasielgs geriau, nuosirdziau nei buoznikas...

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#136 2016-09-19 14:13

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Ten del milijardo euru kur klausiau vistiek nepagavai esmes klausimo. Todel ir sakau, Simaxai, kad jei turetum daugiau pinigu, tai kitaip ir galvotum ir kitaip elgtumeisi. Dabar gyveni savo situacijoje ir tau atrodo, kad gyveni teisingai ir gini savo isitikinimus keturiom. As manau, kad tai per daug senos paziuros ir siam pasauly reikia buti bent jau per viduri. Vaikai ima pavyzdi is tevu daznai, o jei daro kazka kitaip, tai reiskia, nebuvo labai laimingi augdami, nes nori kazka keisti, daryti kitaip, nei tevai dare. O augant skaiciuojant centus, tai ir vaikai augs taip pat ir mastyma toki igis. Turetum daugiau saibu, galvotum kitaip. Tik sakau savo nuomone.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#137 2016-09-19 14:15

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Pelesis rašė:

Katukas rašė:

Mano nuomone tokia pati, kad materializmas yra jau per ziaurus siais laikais. Ypac visos isvaizdos, prabangos, mados prekes, kurios neturi kazkokios vertes ar naudos gyvenime...sunku islikti blaivaus proto siam pasauly ir atsirinkti ko reikia, ko nereikia. Visi garsiu gamintoju zenklai ir t.t. Bet yra kaip yra, reikia rasti viduriuka ir tenkint savo poreikius svarbiausia. Man noretusi daugiau pinigu jau vien tik del kelioniu po pasauli, kad galetum keliauti ir pamatyti kazka daugiau, nei Lietuvos miskus, jura ir ezerus.

tai gali tranzuoti ar su dviraciu katalint big_smile miegot palapinej ar prasytis pas zmones:D butu daugiau ekstrymo ir isimintunumo nei nuskristi samaliotu verslo klaseje big_smile

viska galima, tik reikia noreti big_smile

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#138 2016-09-19 14:23

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Simaxai, kaip vertini situaciją, kad Aizen perka šluoteles automobiliui valyt po 16 eur?

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#139 2016-09-19 14:30

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Neprivalges rašė:

Simaxai, kaip vertini situaciją, kad Aizen perka šluoteles automobiliui valyt po 16 eur?

nu jei pas ji bembelis naujausias tai kas ne utiutiu viskas normaliai, o jei zigulys senas tai jis tada achujel vapse big_smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#140 2016-09-19 14:36

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Neprivalges rašė:

Simaxai, kaip vertini situaciją, kad Aizen perka šluoteles automobiliui valyt po 16 eur?

aizenas mcdonalde
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/8a/aa/83/8aaa839a47ebe62ce2201868ddbe1d03.jpg

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#141 2016-09-19 14:50

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Neprivalges rašė:

Simaxai, kaip vertini situaciją, kad Aizen perka šluoteles automobiliui valyt po 16 eur?

Niekaip. Milijonai tokių. Aš svetimų pinigų neskaičiuoju ir nieko nemokinu kaip gyvent..

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#142 2016-09-19 14:55

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

simaxas rašė:

Neprivalges rašė:

Simaxai, kaip vertini situaciją, kad Aizen perka šluoteles automobiliui valyt po 16 eur?

Niekaip. Milijonai tokių. Aš svetimų pinigų neskaičiuoju ir nieko nemokinu kaip gyvent..

Teisingai! Ok chebra, varau pavalgyt į "Skandalą". Steikai tik po 21 eur !

O jei rimtai, tai jau kelintą kartą jie mane trolina,kad tipo esu bagačius, nors aš nesu big_smile

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#143 2016-09-19 14:59

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Katukas rašė:

Ten del milijardo euru kur klausiau vistiek nepagavai esmes klausimo. Todel ir sakau, Simaxai, kad jei turetum daugiau pinigu, tai kitaip ir galvotum ir kitaip elgtumeisi. Dabar gyveni savo situacijoje ir tau atrodo, kad gyveni teisingai ir gini savo isitikinimus keturiom. As manau, kad tai per daug senos paziuros ir siam pasauly reikia buti bent jau per viduri. Vaikai ima pavyzdi is tevu daznai, o jei daro kazka kitaip, tai reiskia, nebuvo labai laimingi augdami, nes nori kazka keisti, daryti kitaip, nei tevai dare. O augant skaiciuojant centus, tai ir vaikai augs taip pat ir mastyma toki igis. Turetum daugiau saibu, galvotum kitaip. Tik sakau savo nuomone.

Buvau 20metis daug dirbau labai. Turėjau tų "šaibų". Ir vaikų nebuvo. Leidau sau daugiau, bet atvirai pasakius nebuvau laimingesnis. Atvirkščiai. Turėjau mažai laisvo laiko. Draugai ir tūsai niekad neteikė džiaugsmo. Dabar esu laimingesnis. Bet nesitaškiau niekad. Visad buvau taupus. Ir tai vėliau padėjo išgyvent ne vienus finansiškai sunkius metus. Buvau šalia kai gimė vaikai. Padėjau žmonai visad viską. Tu negalvok kad aš sakau jog pinigai man nereikalingi. Tiesiog mano nuomonė tokia, kad neverta labai daug savo gyvenimo skirti darbui. Aš ir gyvenu pagal savo susikurtą "viduriuką". Reikia gyventi. Dabar. Kol sveikata gera, kol ligos netemdo gyvenimo džiaugsmo.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#144 2016-09-19 14:59

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Aizen rašė:

simaxas rašė:

Neprivalges rašė:

Simaxai, kaip vertini situaciją, kad Aizen perka šluoteles automobiliui valyt po 16 eur?

Niekaip. Milijonai tokių. Aš svetimų pinigų neskaičiuoju ir nieko nemokinu kaip gyvent..

Teisingai! Ok chebra, varau pavalgyt į "Skandalą". Steikai tik po 21 eur !

O jei rimtai, tai jau kelintą kartą jie mane trolina,kad tipo esu bagačius, nors aš nesu big_smile

nesi nes neuzdirbi 10k? manes 5k men irgi netenkintu.. smile

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#145 2016-09-19 15:07

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Staffordshire rašė:

Aizen rašė:

simaxas rašė:

Niekaip. Milijonai tokių. Aš svetimų pinigų neskaičiuoju ir nieko nemokinu kaip gyvent..

Teisingai! Ok chebra, varau pavalgyt į "Skandalą". Steikai tik po 21 eur !

O jei rimtai, tai jau kelintą kartą jie mane trolina,kad tipo esu bagačius, nors aš nesu big_smile

nesi nes neuzdirbi 10k? manes 5k men irgi netenkintu.. smile

Garantuoju,kad tu vairuoji geresnę mašiną nei aš big_smile Čia visi vairuoja geresnę mašiną nei aš big_smile Nu gal ne visi, Simaxą galiu įsivaizduot tik Flinstounų mašinoj.

Paskutinį kartą taisė Aizen (2016-09-19 15:08)

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#146 2016-09-19 15:13

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Aizen rašė:

Staffordshire rašė:

Aizen rašė:


Teisingai! Ok chebra, varau pavalgyt į "Skandalą". Steikai tik po 21 eur !

O jei rimtai, tai jau kelintą kartą jie mane trolina,kad tipo esu bagačius, nors aš nesu big_smile

nesi nes neuzdirbi 10k? manes 5k men irgi netenkintu.. smile

Garantuoju,kad tu vairuoji geresnę mašiną nei aš big_smile Čia visi vairuoja geresnę mašiną nei aš big_smile Nu gal ne visi, Simaxą galiu įsivaizduot tik Flinstounų mašinoj.

92m audi 80 1.9td. Šeši metai kaip eksploatuoju. Negaliu atsidžiaugt. Beveik negenda niekas, ir dyzelio tik 6l\100km. Draudimas metams 60e  texnikinė kas du metai, jau tris kart praėjau be didesnių išlaidų. Ko dar norėt? Labai gera flinstounų mašina!

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#147 2016-09-19 15:17

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

simaxas rašė:

Aizen rašė:

Staffordshire rašė:


nesi nes neuzdirbi 10k? manes 5k men irgi netenkintu.. smile

Garantuoju,kad tu vairuoji geresnę mašiną nei aš big_smile Čia visi vairuoja geresnę mašiną nei aš big_smile Nu gal ne visi, Simaxą galiu įsivaizduot tik Flinstounų mašinoj.

92m audi 80 1.9td. Šeši metai kaip eksploatuoju. Negaliu atsidžiaugt. Beveik negenda niekas, ir dyzelio tik 6l\100km. Draudimas metams 60e  texnikinė kas du metai, jau tris kart praėjau be didesnių išlaidų. Ko dar norėt? Labai gera flinstounų mašina!

Na, man automobilis irgi nėra prioritetas. Bele važiuoja ir nekelia problemų. Net nesusimąstau,kad reikia nuliovos audi ar merso. Savi namai yra žymiai svarbiau.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#148 2016-09-19 15:22

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Aizen rašė:

Staffordshire rašė:

Aizen rašė:


Teisingai! Ok chebra, varau pavalgyt į "Skandalą". Steikai tik po 21 eur !

O jei rimtai, tai jau kelintą kartą jie mane trolina,kad tipo esu bagačius, nors aš nesu big_smile

nesi nes neuzdirbi 10k? manes 5k men irgi netenkintu.. smile

Garantuoju,kad tu vairuoji geresnę mašiną nei aš big_smile Čia visi vairuoja geresnę mašiną nei aš big_smile Nu gal ne visi, Simaxą galiu įsivaizduot tik Flinstounų mašinoj.

As jahtos neturiu...

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#149 2016-09-19 15:25

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Audi 80 geras daiktas turejau kai ejau i 12klase pigiai vaziuoja pigus islaikymas. Tik mano buvo 87metu 1.6tdi big_smile

Neprisijungęs

 
Uzlenkes
Išmestas
Vietovė: CA
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 224
Atsiliepimai: 6

#150 2016-09-19 15:48

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Nezinau kodel, bet visus Simaxo postus skaitau sito bico balsu.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net