Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Aukselis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-06-15
Žinutės: 240
Atsiliepimai: 0

#151 2016-09-19 15:51

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

"as gyvenu is 250e, tik vienas skirtumas-cia yra visa ta suma neatskaicius mokesciu ir viso kito.. gerai jus zmones gyvenat"

Uzmoki uz buta dar uz vaika elementus plius islaikai masina . Cia man vienam galai nesueina ? O maitinies oru ?

Paskutinį kartą taisė Aukselis (2016-09-19 15:55)

Neprisijungęs

 
Uzlenkes
Išmestas
Vietovė: CA
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 224
Atsiliepimai: 6

#152 2016-09-19 15:53

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

O siaip Simaxai is dalies gerbiu uz toki poziuri, as lygiai taip pat mastau kaip tu. Reik megautis, grozetis gyvenimu, toli grazu ne viskas remiasi i saibas. Pinigai ziauriai sugadina zmones, ypatingai jei greit ir daug gauni. Bet vistiek jei truks saibu, parasyk, pazadu padet pasidaryt kelis simtelius be pastangu dideliu:)

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#153 2016-09-19 15:56

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Aukselis rašė:

"as gyvenu is 250e, tik vienas skirtumas-cia yra visa ta suma neatskaicius mokesciu ir viso kito.. gerai jus zmones gyvenat"
Uzmoki uz buta dar uz vaika elementus plius islaikai masina . Cia man vienam galai nesueina ? O maitinies oru ?

Panašiai smile ne nu maisto netruksta, mėsos labai susimažinau max 2kart į savaitę. Bet visai nk. Daugiau vaisių, daržovių suvalgom. Sriubas verdu skaniai wink

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#154 2016-09-19 15:58

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Uzlenkes rašė:

O siaip Simaxai is dalies gerbiu uz toki poziuri, as lygiai taip pat mastau kaip tu. Reik megautis, grozetis gyvenimu, toli grazu ne viskas remiasi i saibas. Pinigai ziauriai sugadina zmones, ypatingai jei greit ir daug gauni. Bet vistiek jei truks saibu, parasyk, pazadu padet pasidaryt kelis simtelius be pastangu dideliu:)

Tai tu gal papiešk man i AŽ kaip čia tie šimteliai darosi. O tai primygtinai siūlai jau trečią kartą smile negaliu praleist tokio šanso. Gal bent batus galėsiu nusipirkt, o tai nykštys lenda lauk

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#155 2016-09-19 16:00

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

simaxas rašė:

Aukselis rašė:

"as gyvenu is 250e, tik vienas skirtumas-cia yra visa ta suma neatskaicius mokesciu ir viso kito.. gerai jus zmones gyvenat"
Uzmoki uz buta dar uz vaika elementus plius islaikai masina . Cia man vienam galai nesueina ? O maitinies oru ?

Panašiai smile ne nu maisto netruksta, mėsos labai susimažinau max 2kart į savaitę. Bet visai nk. Daugiau vaisių, daržovių suvalgom. Sriubas verdu skaniai wink

Mėsos gali leist kartą į savaitę suvalgyt ir gydo kaip jam gerai... Arba tu trolini arba taip šnekėdamas tik bandai save įtikint, kad viskas ok, arba aš nebežinau kas čia vyksta...

Paskutinį kartą taisė Pauliakas (2016-09-19 16:01)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#156 2016-09-19 16:02

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Aizen. Mazi poreikiai jei 10 k euru per menesi uztektu. Mano poreikiam reiktu mazdaug 50k neutral

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#157 2016-09-19 16:24

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Pauliakas rašė:

simaxas rašė:

Aukselis rašė:

"as gyvenu is 250e, tik vienas skirtumas-cia yra visa ta suma neatskaicius mokesciu ir viso kito.. gerai jus zmones gyvenat"
Uzmoki uz buta dar uz vaika elementus plius islaikai masina . Cia man vienam galai nesueina ? O maitinies oru ?

Panašiai smile ne nu maisto netruksta, mėsos labai susimažinau max 2kart į savaitę. Bet visai nk. Daugiau vaisių, daržovių suvalgom. Sriubas verdu skaniai wink

Mėsos gali leist kartą į savaitę suvalgyt ir gydo kaip jam gerai... Arba tu trolini arba taip šnekėdamas tik bandai save įtikint, kad viskas ok, arba aš nebežinau kas čia vyksta...

nieko nesupratau. turbut tu nebezinai kas cia vyksta. bet o ka cia zinot? diskutuojam kad IMANOMA pigiai pragyvent, ir as esu to gyvas pavyzdys. ka cia daugiau sneket?

Neprisijungęs

 
slopintuvas
Išmestas
Registravosi: 2016-09-04
Žinutės: 1085
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 10

#158 2016-09-19 16:40

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

utiutiu hunje but materialistu. be pinigu buciau tai sau xare apsisikciau tikriausiai

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#159 2016-09-19 16:47

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

MrBurbulas rašė:

Aizen. Mazi poreikiai jei 10 k euru per menesi uztektu. Mano poreikiam reiktu mazdaug 50k neutral

Nu tai žinai, nereikia būti sugadintu materialistu. Manau už 10k/ mėn jausčiausi pakankamai patenkintas. Tikrai nesakau,kad galėčiau leisti viską ko tik noriu. Na pragyvent, supranti gi. O su pidisoku jo, galima jau ir nuvažiuot kur nors, pailsėt viską.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#160 2016-09-19 18:00

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Aizen rašė:

MrBurbulas rašė:

Aizen. Mazi poreikiai jei 10 k euru per menesi uztektu. Mano poreikiam reiktu mazdaug 50k neutral

Nu tai žinai, nereikia būti sugadintu materialistu. Manau už 10k/ mėn jausčiausi pakankamai patenkintas. Tikrai nesakau,kad galėčiau leisti viską ko tik noriu. Na pragyvent, supranti gi. O su pidisoku jo, galima jau ir nuvažiuot kur nors, pailsėt viską.

Aciprasou.
Tikraij. Pragivianimuj uzteks. Nuo iki tsakant.
Su pidisoku jau svarstyciau ar vaika galima turet, bet velgi. Labai pasvarstyciau

Neprisijungęs

 
AkcjaAtrakcja
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-13
Žinutės: 502
Atsiliepimai: 12

#161 2016-09-19 18:24

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

simaxas rašė:

yra zmones "vartotojai" ir yra zmones "gyventojai". as nesuprantu kam pasauly reikalingos milijonu firmu veiklos. bet kazkam jos reikalingos. avon, marry kay, zepter, top shop, thommas phillips, drogas, eurovaistine, alaus namai, aukso vartai, visad pina zmoniu kuriems reikia. man nieko is ten nereikia. tiesiog. kuriamas vartotojiskas pasaulis. ir didele dauguma tiesiog pasiduoda vartotojiskumui. reikia nereikia eina perka iesko domisi. tebunie. man visiskai vienodai kaip gyvena kiti, ir kiek milijonu isleidzia bereiksmems nesamonems. as tiesiog kitaip gyvenu. jei mano vaikai nores but vartotojai - gales jais ir buti. cia ju pasirinkimas.

Simaxai turi pripazinti sau kad gyvename materialiniame pasaulyje ir evoliucjos desniu niekas neatsauke ISGYVENS STRPRIAUSI !

Isivaizduokime kas nors is seimos nariu stipriai suserga pas ka didesne tikimybe isgyventi pas ta kuris turi saibu ar tas kuri neturi ?

Vyro prigimtis medziotojas , seimos maityntojas anksciau medziodavo , siais laikais pinigu uzdirbinejimas kova su supanciu pasauliu ir resursu atiminejimas ir ju nesimas i savo seima , Simaxai Nepasiduok !

Firmos reikalingos Tai Socialiniai markeriai kurios apibrezia tavo Statusa ir vieta siame Pasaulyje . Teisybes nera yra pinigai

Turi suprasti kad mus supa materialinis pasaulis ir jejgu pats neismoksi ir neismokinsi savo vaiku prisitaikyti ir uzdirbineti pinigu ateity jems bus labai sunku isgyventi ko toliau tuo sunkiau bus

Tiek visko prigalvojes / apgalvojes kur kaip ka daryti kad sutaupyti liuks ! tai nera blogai o dabar tiek pat galvojimo ir pastangu idiek kad padidinti seimos pajemas.

Siaip  Taupymas  yra  geras  dalykas ir manau man paciam is taves daug ko reiktu pasimokyti , bet  Simaxai  cia yra vienas niuansas  jejgu gyveni taip uz 100% savo pajemu tai yra blogai , jejgu tu taip gyveni uz 30% savo pajemu ir likusius 70% taupai , atsidedi , reinvestuoji turi uznuguri/ saugumo pagalve tada tu mldc wink

Neprisijungęs

 
slopintuvas
Išmestas
Registravosi: 2016-09-04
Žinutės: 1085
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 10

#162 2016-09-19 20:04

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

AkcjaAtrakcja rašė:

simaxas rašė:

yra zmones "vartotojai" ir yra zmones "gyventojai". as nesuprantu kam pasauly reikalingos milijonu firmu veiklos. bet kazkam jos reikalingos. avon, marry kay, zepter, top shop, thommas phillips, drogas, eurovaistine, alaus namai, aukso vartai, visad pina zmoniu kuriems reikia. man nieko is ten nereikia. tiesiog. kuriamas vartotojiskas pasaulis. ir didele dauguma tiesiog pasiduoda vartotojiskumui. reikia nereikia eina perka iesko domisi. tebunie. man visiskai vienodai kaip gyvena kiti, ir kiek milijonu isleidzia bereiksmems nesamonems. as tiesiog kitaip gyvenu. jei mano vaikai nores but vartotojai - gales jais ir buti. cia ju pasirinkimas.

jejgu tu taip gyveni uz 30% savo pajemu ir likusius 70% taupai , atsidedi , reinvestuoji turi uznuguri/ saugumo pagalve tada tu mldc wink

Jis gauna 250~. Taupai 70%, o is 30% meti ant saves. Is 250eur lieka menesiui 75eur x] x] x]. I didn't choose rich life, rich life chose me ;];];];]

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#163 2016-09-19 20:37

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Puikiai suprantu ta nora but su seima ir nesivaikyma pinigu... Bet 250eu tai cia ne pinigas. Komunaliniai, benzinas, visokie draudimai ir praktiskai lieka 50eu pragyvenimui tai as nesuprantu ka reik valgyt, kad seima prasimaitintu visa menesi uz tiek.

Tikrai yra nemazai darbu, kur moka 500eu ir nereik labai protingu but ar nugara lenkt 12h per diena, o uz tiek tai pilnai tikiu, kad pragyvent seima gali per daug nesisvaistant ir i kokia kroatija nuvaziuto paatostogaut (sorry, i Palanga uz tiek neiseina)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#164 2016-09-19 22:20

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Gerai pasakykit kiek jum reikia laiko buti su seima? Jei dirbi 40val per sav tai vistiek kekviena vakara po 2 3val gali skirti seimai ir dar 2-3 laisvos dienos. Nzn kiek reikia dirbti kad gautum 250e kad ir lietuvoj.cia gal 1-2dienos per savaite. Lazy much?

Neprisijungęs

 
aFo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-10-02
Žinutės: 136
Atsiliepimai: 0

#165 2016-09-19 22:23

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Staffordshire rašė:

Gerai pasakykit kiek jum reikia laiko buti su seima? Jei dirbi 40val per sav tai vistiek kekviena vakara po 2 3val gali skirti seimai ir dar 2-3 laisvos dienos. Nzn kiek reikia dirbti kad gautum 250e kad ir lietuvoj.cia gal 1-2dienos per savaite. Lazy much?

Puse etato dirbdamas kol studijuoju gaunu tiek , bet sakyt kad seima islaikau uz tokius pinigus tai liezuvis neapsiverstu.

Paskutinį kartą taisė aFo (2016-09-19 22:24)

Neprisijungęs

 
lengvas11
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-04-24
Žinutės: 282
Atsiliepimai: 0

#166 2016-09-19 22:32

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Man tai atrodo, kad zmogus tiesiog taip pateisina savo tingejima/nesugebejima uzdirbti. Ir reikia biski skirti "materializma" nuo pragyvenimo lygio, kuris kelis kartus zemiau nei skurdo riba.

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#167 2016-09-19 22:32

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Kai šeimą aprengi meile, pamaitini jausmais ir sušildai geranoriškis santykiais įmanoma viskas! Nesat valgę nuoširdumo karpačio? Atvirumo steiko? Na ir varguoliai jūs...

250 čia ekstrymas, minimali alga Lietuvoje apie 400 eur, tai jopapa, kame čia gėris. Čia studentui mažai yra, apie 4 asmenų šeimą net nekalbu. Net neabejoju,kad maitinimą vaikai gauna mokykloje,bet kai nurodai pajamas tokias socialinė rūpyba neužsuko nei karto pažiūrėt kaip jūs gyvenat?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#168 2016-09-19 22:38

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

bet jis sake kad gali uzdirbti daugiau bet jiem pilnai uztenka tu 150e

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#169 2016-09-19 22:38

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį



skiriu simaxui.

Neprisijungęs

 
slopintuvas
Išmestas
Registravosi: 2016-09-04
Žinutės: 1085
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 10

#170 2016-09-19 22:44

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Uzlenkes rašė:

Nezinau kodel, bet visus Simaxo postus skaitau sito bico balsu.

tik dabar pamaciau. piz-dauskas big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
aFo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-10-02
Žinutės: 136
Atsiliepimai: 0

#171 2016-09-19 22:44

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Staffordshire rašė:

bet jis sake kad gali uzdirbti daugiau bet jiem pilnai uztenka tu 150e

Tai tie 250 cia neatskaicius mokesciu isvis?

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#172 2016-09-19 22:45

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Staffordshire rašė:

bet jis sake kad gali uzdirbti daugiau bet jiem pilnai uztenka tu 150e

Cool, bet čia jo planas gal. Vaikai muzikuoja sakė. Pats lankiau muzikos mokyklą, sunkus darbas, iš mokyklos grįžti vakare. Bet netapau didžiu muziku, manau viso šito trūko man...  Tai sakau,čia gal jo planas augint nepritekliuje kaip visi didieji kūrėjai gyveno. Tik įsivaizduokit: grįžti namo, o tėvas prieblandoje, žiūrėdamas panoramą diria kailį dar šiltam, neseniai iš spastų ištrauktam meškėnui ar tai lapei kokiai,atseit vakarienė bus. Akiniai aptaškyti krauju, bepročio žvilgsnis,sako,kad viskas gerai,kodėl neparsivedi namo draugų? Tokį šūdą pamatęs nori nenori kažką parašysi. Ir kuo greičiau,kad išsinešdint kuo toliau.

Neprisijungęs

 
Uzlenkes
Išmestas
Vietovė: CA
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 224
Atsiliepimai: 6

#173 2016-09-19 22:51

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Neprivalges rašė:

https://www.youtube.com/watch?v=aoCLRprHIVg

skiriu simaxui.

my nigga. video fainas klipo big_smile

Neprisijungęs

 
Philly
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-12-13
Žinutės: 357
Atsiliepimai: 0

#174 2016-09-19 22:52

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

jutas rašė:

Puikiai suprantu ta nora but su seima ir nesivaikyma pinigu... Bet 250eu tai cia ne pinigas. Komunaliniai, benzinas, visokie draudimai ir praktiskai lieka 50eu pragyvenimui tai as nesuprantu ka reik valgyt, kad seima prasimaitintu visa menesi uz tiek.

Tikrai yra nemazai darbu, kur moka 500eu ir nereik labai protingu but ar nugara lenkt 12h per diena, o uz tiek tai pilnai tikiu, kad pragyvent seima gali per daug nesisvaistant ir i kokia kroatija nuvaziuto paatostogaut (sorry, i Palanga uz tiek neiseina)

Už 500 pragyvent per daug nesišvaistant ir dar į Kroatiją šeimą išvežt??? Gal dar kasmet??? Kažkas iš mūsų kažko nesupranta...

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#175 2016-09-19 22:53

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Aizen rašė:

Staffordshire rašė:

bet jis sake kad gali uzdirbti daugiau bet jiem pilnai uztenka tu 150e

Cool, bet čia jo planas gal. Vaikai muzikuoja sakė. Pats lankiau muzikos mokyklą, sunkus darbas, iš mokyklos grįžti vakare. Bet netapau didžiu muziku, manau viso šito trūko man...  Tai sakau,čia gal jo planas augint nepritekliuje kaip visi didieji kūrėjai gyveno. Tik įsivaizduokit: grįžti namo, o tėvas prieblandoje, žiūrėdamas panoramą diria kailį dar šiltam, neseniai iš spastų ištrauktam meškėnui ar tai lapei kokiai,atseit vakarienė bus. Akiniai aptaškyti krauju, bepročio žvilgsnis,sako,kad viskas gerai,kodėl neparsivedi namo draugų? Tokį šūdą pamatęs nori nenori kažką parašysi. Ir kuo greičiau,kad išsinešdint kuo toliau.

1. Be White
2.Be poor
3. ????
4. Profit

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net