Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Rudiarius
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-07-06
Žinutės: 181
Atsiliepimai: 0

#1351 2016-10-10 21:01

Re: Telefonai

harakiri rašė:

ka paimt uz 200e +-?

nauja ar deveta?

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1352 2016-10-10 21:02

Re: Telefonai

Staffordshire rašė:

MrBurbulas rašė:

Ipoun 6s / oneplus 3/ chujwei p9/ chujwei p9 plus
Ka rinktis? 7 ipy.dar nesiulyti su gai.diskom jungtim.
Bet ir aplamai nuo  obuolio pirkimo stabdo ju jobnutos ios.
Ideju?

atrodo nedurnas bet kam isvis ziureti i ifono puse?

Tiesiog grazus. smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#1353 2016-10-10 21:12

Re: Telefonai

MrBurbulas rašė:

Pauliakas rašė:

MrBurbulas rašė:


Turiu ipod nano 5 ar 6th gen.. ziauriai patiko dydis, praktiskumas.. nu bet  utiutiu utiutiu belekoks uzsipisimas per iiTunes muzika isikelt.. nepatogiau  but negali smile
Todel dabar ziauriai baidaus ios'u nors ipono dizainas graziausias is isvardintu....noreciau oneplus3 bet erzjna kad net paciupinet ner kur. Perki kate maise.
Galvojau apie note 7.. ziauriai grazi isore man.. nu bet  big_smile
s7 levai atrodo.
Zodz. :[

Aišku paprasčiau daug paimti ir nutempt failą į puodą būtų. Bet kai įpranti naudotis iTunes'ais, tai tikrai nėra problema ir rūšiavimas visas tikrai patogus smile Bet taip, negalėjimas be iTunes įsikelt muzikos tikrai ne pliusas smile

Nezinau. Man ziauriai nepatogus. Tiesiog tragedija.
Aplamai. Prie kito pc prijungi, net jei ir itunes turi, viskas negali ikelt muzikos. Nu b.bd atsiprasant.

Gali kaip į atmintinę įkelt ir namie viską susireguliuot. Bet aš pilnai pritariu, nesamonė smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#1354 2016-10-10 21:35

Re: Telefonai

Pauliakas rašė:

Staffordshire rašė:

MrBurbulas rašė:

Ipoun 6s / oneplus 3/ chujwei p9/ chujwei p9 plus
Ka rinktis? 7 ipy.dar nesiulyti su gai.diskom jungtim.
Bet ir aplamai nuo  obuolio pirkimo stabdo ju jobnutos ios.
Ideju?

atrodo nedurnas bet kam isvis ziureti i ifono puse?

Man tai stilius gražiausias, ios man patogiausi. Koks durnius gali androidą pirkt? Stafai gal facebooke kokiam pyksties su audi ar bmw fanais kuris auto geresni? Juokingi man tokie pasakymai kad šu.das, o ir stumia tie kurie niekad gyvenime jo net neturėję labiausiai smile Turėjai abuolį kada? smile

Kam man 30% maziau galios uz 30% daugiau kainos. Ir kas turi obuolius tai ekranai skyla kaip kiausiniai ir braizosi lengvai. Krc pigus sudai. Be to nera multitasking. Per daug trukumu kad cia isvardinti.

Del audi vw bmw merc nesiginciju kuris geresnis vairuociau bet ka

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#1355 2016-10-10 21:44

Re: Telefonai

Staffordshire rašė:

Pauliakas rašė:

Staffordshire rašė:


atrodo nedurnas bet kam isvis ziureti i ifono puse?

Man tai stilius gražiausias, ios man patogiausi. Koks durnius gali androidą pirkt? Stafai gal facebooke kokiam pyksties su audi ar bmw fanais kuris auto geresni? Juokingi man tokie pasakymai kad šu.das, o ir stumia tie kurie niekad gyvenime jo net neturėję labiausiai smile Turėjai abuolį kada? smile

Kam man 30% maziau galios uz 30% daugiau kainos. Ir kas turi obuolius tai ekranai skyla kaip kiausiniai ir braizosi lengvai. Krc pigus sudai. Be to nera multitasking. Per daug trukumu kad cia isvardinti.

Del audi vw bmw merc nesiginciju kuris geresnis vairuociau bet ka

Nu nebent žaidi su tuo telefonu, programas laužai visokias ir jauti milisekundžių skirtumus, tada gal ir yra skirtumas juntamas galios. Paprastas mirtingasis nemanau, kad ką jaučia. Nors lyginant windows kompą ir mac'ą, su tais pačiais duomenim mac'as veikia daug geriau. Nežinau, kaip su telefonu. Multitaskingas netrukdytų.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#1356 2016-10-10 21:49

Re: Telefonai

nori muzikos susimokek, nori video susimokek nori pasikrauti susimokek nu kiek galima, nusiperki tel ir viskas! o ne dar kruva mokesciu. jau ir pats appilas kainuoja daugiau  o dar kruva litu uzsideda.

Neprisijungęs

 
harakiri
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 488
Atsiliepimai: 0

#1357 2016-10-10 22:04

Re: Telefonai

Rudiarius rašė:

harakiri rašė:

ka paimt uz 200e +-?

nauja ar deveta?

Geriau naujas, deveta ir svarstyciau.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#1358 2016-10-10 22:05

Re: Telefonai

Staffordshire rašė:

nori muzikos susimokek, nori video susimokek nori pasikrauti susimokek nu kiek galima, nusiperki tel ir viskas! o ne dar kruva mokesciu. jau ir pats appilas kainuoja daugiau  o dar kruva litu uzsideda.

Nori muzikos mokėk? Su pakrovimu irgi geras, gal obuolio pakrovėjas su skaitliuku kokiu ir kas mėnesį apple kompanijai turi už kiekvieną pakrovimą susimokėt? Kalbi apie kažkokius vėjus neaišku iš kur ištrauktus.

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#1359 2016-10-10 22:26

Re: Telefonai

kas liečia muziką - spotify, shazam, soundcloud dar krūva programų - pasidarai playlistus ir klausai. Kam užkimšinėt atmintį? Jei jau labai noris turėt tuos failus - vėl yra krūva programų, kur meta į obuolį per ftp bet kokius media failus - kur problema? Itunes nėra reikalingas, jo gali niekad nenaudot.
Multitaskingo nėra, bet programų traukimas iš backgroundo nelyginamas su bet kuriuo androidu. Kai kurios programos mokamos. Buvo laikas, vogti buvo norma. Visokie blackmarket, torentai ir pan. Nežinau, susimoku dabar eurą ar 3, užtat po update'o neužrakina, viskas veikia kaip turi veikt, gali persikelt į kitus iOS įrenginius, krc neliko jokio galvos skausmo. Burbulai, obuolys atrodo šūdas, nes nesinaudojai juo pakankamai, savaitės užtektų - nebenorėtum į androidus žiūrėt, patikėk. Ir visais parametrais nustotum rūpintis kai telefas suktusi kaip priklauso smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#1360 2016-10-10 22:35

Re: Telefonai

Pauliakas rašė:

Staffordshire rašė:

nori muzikos susimokek, nori video susimokek nori pasikrauti susimokek nu kiek galima, nusiperki tel ir viskas! o ne dar kruva mokesciu. jau ir pats appilas kainuoja daugiau  o dar kruva litu uzsideda.

Nori muzikos mokėk? Su pakrovimu irgi geras, gal obuolio pakrovėjas su skaitliuku kokiu ir kas mėnesį apple kompanijai turi už kiekvieną pakrovimą susimokėt? Kalbi apie kažkokius vėjus neaišku iš kur ištrauktus.

nu pvz pas mane yra pakrovimo vieta salione, virtuvej, vaiko miegamajam, mano miegamajam ir visi kraunam tiek tabletus tiek skirtingos serijos samsungus. krauni kur nori. su apple pamirsk, naujas modelis-nauja jungtis, sena pakroveja gali mesti i siuksline ar pirkti koki adaptoriu. tas pats su tabletais.

ai dar turiu pakrovikli masinai kuris taip pat gali krauti visus musu tel smile

nesigincysiu su apple fanais, jei jum gerai tai man ir gerai, nei jus nei as nepakeisim vienas kito nuomones, cia uzburtas ratas gincytis.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#1361 2016-10-10 22:48

Re: Telefonai

Staffordshire rašė:

Pauliakas rašė:

Staffordshire rašė:

nori muzikos susimokek, nori video susimokek nori pasikrauti susimokek nu kiek galima, nusiperki tel ir viskas! o ne dar kruva mokesciu. jau ir pats appilas kainuoja daugiau  o dar kruva litu uzsideda.

Nori muzikos mokėk? Su pakrovimu irgi geras, gal obuolio pakrovėjas su skaitliuku kokiu ir kas mėnesį apple kompanijai turi už kiekvieną pakrovimą susimokėt? Kalbi apie kažkokius vėjus neaišku iš kur ištrauktus.

nu pvz pas mane yra pakrovimo vieta salione, virtuvej, vaiko miegamajam, mano miegamajam ir visi kraunam tiek tabletus tiek skirtingos serijos samsungus. krauni kur nori. su apple pamirsk, naujas modelis-nauja jungtis, sena pakroveja gali mesti i siuksline ar pirkti koki adaptoriu. tas pats su tabletais.

ai dar turiu pakrovikli masinai kuris taip pat gali krauti visus musu tel smile

nesigincysiu su apple fanais, jei jum gerai tai man ir gerai, nei jus nei as nepakeisim vienas kito nuomones, cia uzburtas ratas gincytis.

5, 5s, 6, 6s, 7 iphono tokie pat pakrovėjai, taip kad 5 metus niekas nesiketė. Ipadai irgi tokias pat lightning jungtis turi, taip kad nusišnekėjai... Tas pats kas dabar dėjuočiau samsungo tabletą nusipirkęs, kad su obuolio pakrovėju negaliu pakraut kurių pilni namai.

Paskutinį kartą taisė Pauliakas (2016-10-10 22:50)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#1362 2016-10-10 22:50

Re: Telefonai

kur nusisnekejau, gerai kad nustojo keisti jungtis bet keisdavo ir tik laiko klausimas kada vel pakeis.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#1363 2016-10-10 22:55

Re: Telefonai

Staffordshire rašė:

kur nusisnekejau, gerai kad nustojo keisti jungtis bet keisdavo ir tik laiko klausimas kada vel pakeis.

Tik laiko klausimas kada samsungas pradės naudot lighningt jungtį, kuri yra šiuo metu tobuliausia ir vis daugiau prietaisų ją naudoja smile Ir jie bus atsilikę tik kokiais 6 metais big_smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#1364 2016-10-11 00:06

Re: Telefonai

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#1365 2016-10-11 00:29

Re: Telefonai

Staffordshire rašė:

https://www.youtube.com/watch?v=U9QbnfvDVoA

na turbūt būsiu suklydęs dėl kabelio, type c vis daugiau naudoja, nes jei norėtų lightning'ą naudot, turėtų teises iš abuolio pirkt smile Tai ką daryt androidams su micro usb kai kitam kambary tik type c įkištas? yikes Stafo didumo problema iškart...
Bet tai esmės telefono kokybei nekeičia jokie pakrovėjai, o tie kas turi apple telefoną, tikriausiai ir plančetė bus apple, ir grotuvas bus apple, ir pakrovėjas tiks visiems tas pats. Pats androido nepirkčiau, nes man obuolys žymiai priimtinesnis, net jei ir brangesnis, bet tiek surinkimo kokybe, tiek išvaizda, tiek man ios patogumu lenkia androidus. Tik aš nevadinu androido šū.du, ar žmogaus durnu jį perkantį. Nes jei paklaustų kodėl šū.das, turbūt turėčiau pradėt kaip tu išsigalvot kažkokius vėjus smile

Neprisijungęs

 
S1nFuL
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-03-30
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#1366 2016-10-11 09:18

Re: Telefonai

MrBurbulas rašė:

Ipoun 6s / oneplus 3/ chujwei p9/ chujwei p9 plus
Ka rinktis? 7 ipy.dar nesiulyti su gai.diskom jungtim.
Bet ir aplamai nuo  obuolio pirkimo stabdo ju jobnutos ios.
Ideju?

Pats prieš mėnesį nusipirkau iphone 6s. Rinkausi tarp samsungo s7 ir "biudžetinio" oneplus 3. Bet peržiūrėjęs visokius speed testus ir atsikandęs androido strigimų ir bugų (iki šiol naudojau tik android) nusprendžiau išbandyt kažką naujo.
Pirmas kelias dienas reikėjo pasipratinti prie naujo OS, bet perpratus naudotis tapo vienas džiaugsmas, tikrai patogiau nei androidas, plius - jokio lago, strigimų, bugų. Vienintelis minusas - iTunnes, iki šiol nei vieno filmo ar dainos neisikėliau, nes tikrai nepatogu ir užima laiko daugiau.

Anksčiau buvau kaip Staffas, stūmiau ant visų obuolių naudotojų, prekės ženklo aukom vadinau, bet pats pabandęs supratau, kad tikrai klydau smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1367 2016-10-11 10:01

Re: Telefonai

Dekui uz nuomone.
Na nuo iTunes man jau alergine reakcija kyla neutral
Tik nesuprantu. Kodel pas jus androidai stringa... nu sukasi viskas ledas...

Paskutinį kartą taisė MrBurbulas (2016-10-11 10:02)

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#1368 2016-10-11 10:05

Re: Telefonai

S1nFuL rašė:

Pirmas kelias dienas reikėjo pasipratinti prie naujo OS, bet perpratus naudotis tapo vienas džiaugsmas, tikrai patogiau nei androidas, plius - jokio lago, strigimų, bugų. Vienintelis minusas - iTunnes, iki šiol nei vieno filmo ar dainos neisikėliau, nes tikrai nepatogu ir užima laiko daugiau.

Pilna programų mokamų ir nemokamų tiem failų kėlimam, 100 metų tas iTunes nereikalingas smile man didžiausia laža nuo androido perėjus buvo back mygtuko nebuvimas. Dabar nebesuprantu kam jo reikia apskritai smile

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#1369 2016-10-11 12:07

Re: Telefonai

Man labai patinka iphone integracija ivairius prietaisus. Ypatingai kas susije su auto tematika. Ivairus valdymai senom geldom net nuo vairo, ko android taip lengvai pasiulyti tikrai negali.
Bet vis dar android'istas esu. Jauciu po poros metu gausiu pereiti iOs'a smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#1370 2016-10-11 12:53

Re: Telefonai

Pauliakas rašė:

Staffordshire rašė:

https://www.youtube.com/watch?v=U9QbnfvDVoA

na turbūt būsiu suklydęs dėl kabelio, type c vis daugiau naudoja, nes jei norėtų lightning'ą naudot, turėtų teises iš abuolio pirkt smile Tai ką daryt androidams su micro usb kai kitam kambary tik type c įkištas? yikes Stafo didumo problema iškart...
Bet tai esmės telefono kokybei nekeičia jokie pakrovėjai, o tie kas turi apple telefoną, tikriausiai ir plančetė bus apple, ir grotuvas bus apple, ir pakrovėjas tiks visiems tas pats. Pats androido nepirkčiau, nes man obuolys žymiai priimtinesnis, net jei ir brangesnis, bet tiek surinkimo kokybe, tiek išvaizda, tiek man ios patogumu lenkia androidus. Tik aš nevadinu androido šū.du, ar žmogaus durnu jį perkantį. Nes jei paklaustų kodėl šū.das, turbūt turėčiau pradėt kaip tu išsigalvot kažkokius vėjus smile

skaitinejau apie ta lightning gal 5straipsnius ir taip ir neradau kuom jis geresnis, visi pamena dydi kad lightning mazesnis bet usb c irgi gan mazas ir cia tikrai nera problema, be to usb c atlaiko iki 100w 5a apkrova kas yra gerokai daugiau uz lightning. apple pakrovejai buna 1ampero o samsungo 2a. nu ka as zinau nematau as 6 metu i prieki pranasumo (gal blogus straipsnius skaiciau). neatrodo blogas laidas (jei nekalbam apie kokybe) bet jis nera standartas ir silpnas ir brangus.

del teisiu i laida tai yra parasyta kad jos free. taip kad your comment is irrelevant mister.

dabar is mano gyvenimo, pries kelis metus supirkau visiem seimoj androidus, zmona tik nesenai pasieme nauja s7 iki tol turejo s4, o pasieme nauja tel del to kad sena atidave tevui. as pats pasikeiciau is s4 i s5 gal pernai nes s4 atidaviau dukrai. mama savo s3 sudauze pries pora metu (nukrito ant plyteliu) tai nupirkom s5 ir iki siol jokiu problemu. per 4-5metus per 6androidus seimoj gal buvo uzstrige jie 2-3kartus, tai nezinau del to strigimo,ka jus ten per siuksles perkat kad jum stringa. galaxy s3 pas kelis pazystamus strigineja,va cia problema manau,bet mes nebeturim s3,  su s4 s5 s7 kolkas nera problemu. isvis isirasykit appsa genuine galaxy ir pasitikrinkit ar ne china kitchen fake nusipirkot.

sese turi apple. turejo s5 kuris atlaike beveik metus, turejo tableta vaikui kuris atlaike puse metu ir dabar nesenai gavo s7 ir jau buvo taisykloj 2 kartus.

taiva tokia mano patirtis, kolkas nelinkstu prie apple,bet gal ateity viskas pasikeis,niekada nesakyk niekada

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#1371 2016-10-11 13:22

Re: Telefonai

Staffordshire rašė:

Pauliakas rašė:

Staffordshire rašė:

https://www.youtube.com/watch?v=U9QbnfvDVoA

na turbūt būsiu suklydęs dėl kabelio, type c vis daugiau naudoja, nes jei norėtų lightning'ą naudot, turėtų teises iš abuolio pirkt smile Tai ką daryt androidams su micro usb kai kitam kambary tik type c įkištas? yikes Stafo didumo problema iškart...
Bet tai esmės telefono kokybei nekeičia jokie pakrovėjai, o tie kas turi apple telefoną, tikriausiai ir plančetė bus apple, ir grotuvas bus apple, ir pakrovėjas tiks visiems tas pats. Pats androido nepirkčiau, nes man obuolys žymiai priimtinesnis, net jei ir brangesnis, bet tiek surinkimo kokybe, tiek išvaizda, tiek man ios patogumu lenkia androidus. Tik aš nevadinu androido šū.du, ar žmogaus durnu jį perkantį. Nes jei paklaustų kodėl šū.das, turbūt turėčiau pradėt kaip tu išsigalvot kažkokius vėjus smile

skaitinejau apie ta lightning gal 5straipsnius ir taip ir neradau kuom jis geresnis, visi pamena dydi kad lightning mazesnis bet usb c irgi gan mazas ir cia tikrai nera problema, be to usb c atlaiko iki 100w 5a apkrova kas yra gerokai daugiau uz lightning. apple pakrovejai buna 1ampero o samsungo 2a. nu ka as zinau nematau as 6 metu i prieki pranasumo (gal blogus straipsnius skaiciau). neatrodo blogas laidas (jei nekalbam apie kokybe) bet jis nera standartas ir silpnas ir brangus.

del teisiu i laida tai yra parasyta kad jos free. taip kad your comment is irrelevant mister.

dabar is mano gyvenimo, pries kelis metus supirkau visiem seimoj androidus, zmona tik nesenai pasieme nauja s7 iki tol turejo s4, o pasieme nauja tel del to kad sena atidave tevui. as pats pasikeiciau is s4 i s5 gal pernai nes s4 atidaviau dukrai. mama savo s3 sudauze pries pora metu (nukrito ant plyteliu) tai nupirkom s5 ir iki siol jokiu problemu. per 4-5metus per 6androidus seimoj gal buvo uzstrige jie 2-3kartus, tai nezinau del to strigimo,ka jus ten per siuksles perkat kad jum stringa. galaxy s3 pas kelis pazystamus strigineja,va cia problema manau,bet mes nebeturim s3,  su s4 s5 s7 kolkas nera problemu. isvis isirasykit appsa genuine galaxy ir pasitikrinkit ar ne china kitchen fake nusipirkot.

sese turi apple. turejo s5 kuris atlaike beveik metus, turejo tableta vaikui kuris atlaike puse metu ir dabar nesenai gavo s7 ir jau buvo taisykloj 2 kartus.

taiva tokia mano patirtis, kolkas nelinkstu prie apple,bet gal ateity viskas pasikeis,niekada nesakyk niekada

visur pasitaiko shudo... esu turejes samsungu 2 3 4 tai striguliai... nuolat uzlagina kasnors bet siaip daugiau nesiskundziau, dabar turiu nuograuza 5ta medini... kas utiutiu kad greit nudvesia baterija, ne tik kad greit issikrauna bet greit ir atitarnauja ir prasideda navarotai ypac ziema, labai greit galima patikrint, jei prie -temp su ~15% buni ir chujakt nusprogsta, siltoj patalpoj pabuni ir vel isijunga tai batarkei ragas - su tokiu bugu keisdavo ir garantiskai... draugelis turi 6S grauzena per jau turbut trecia nauja gauna is garantinio ir bugo nesutvarko, lagina kamera ijungiant, tai padrozia kelis men, nunesa, pakeicia, aisku utiutiu 2 sav su pakaitine siuksle but big_smile man asmeniskai nepatinka obuolio softas, jis apriboja galimybes, negali susidet ikoneliu kaip nori kur nori, back knoke budavo aukstai bbd... dabar po atnaujinimo atrakinima supiso bbd kai priprates kad atsirakins pabraukus i sona...
del pakrovejo kistuko irgi utiutiu, kurnors nuvarai kas obuolio neturi ir rukai... bet maciau bbejui yra kistuku adapteriai kad ant samsunginiu maut tai reik kaledom uzdovanot visiem samsungistam big_smile

Paskutinį kartą taisė Pelesis (2016-10-11 13:25)

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#1372 2016-10-11 13:25

Re: Telefonai

Tai aš ir sakau, kad suklydau dėl to laido. Bet, kad ir kaip bebūtų ne dėl laido prietasai perkami yra smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#1373 2016-10-11 13:29

Re: Telefonai

ne del laido, vieni perka kas optimalu o kiti kas madinga smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#1374 2016-10-11 13:35

Re: Telefonai

Pelesis rašė:

Staffordshire rašė:

Pauliakas rašė:


na turbūt būsiu suklydęs dėl kabelio, type c vis daugiau naudoja, nes jei norėtų lightning'ą naudot, turėtų teises iš abuolio pirkt smile Tai ką daryt androidams su micro usb kai kitam kambary tik type c įkištas? yikes Stafo didumo problema iškart...
Bet tai esmės telefono kokybei nekeičia jokie pakrovėjai, o tie kas turi apple telefoną, tikriausiai ir plančetė bus apple, ir grotuvas bus apple, ir pakrovėjas tiks visiems tas pats. Pats androido nepirkčiau, nes man obuolys žymiai priimtinesnis, net jei ir brangesnis, bet tiek surinkimo kokybe, tiek išvaizda, tiek man ios patogumu lenkia androidus. Tik aš nevadinu androido šū.du, ar žmogaus durnu jį perkantį. Nes jei paklaustų kodėl šū.das, turbūt turėčiau pradėt kaip tu išsigalvot kažkokius vėjus smile

skaitinejau apie ta lightning gal 5straipsnius ir taip ir neradau kuom jis geresnis, visi pamena dydi kad lightning mazesnis bet usb c irgi gan mazas ir cia tikrai nera problema, be to usb c atlaiko iki 100w 5a apkrova kas yra gerokai daugiau uz lightning. apple pakrovejai buna 1ampero o samsungo 2a. nu ka as zinau nematau as 6 metu i prieki pranasumo (gal blogus straipsnius skaiciau). neatrodo blogas laidas (jei nekalbam apie kokybe) bet jis nera standartas ir silpnas ir brangus.

del teisiu i laida tai yra parasyta kad jos free. taip kad your comment is irrelevant mister.

dabar is mano gyvenimo, pries kelis metus supirkau visiem seimoj androidus, zmona tik nesenai pasieme nauja s7 iki tol turejo s4, o pasieme nauja tel del to kad sena atidave tevui. as pats pasikeiciau is s4 i s5 gal pernai nes s4 atidaviau dukrai. mama savo s3 sudauze pries pora metu (nukrito ant plyteliu) tai nupirkom s5 ir iki siol jokiu problemu. per 4-5metus per 6androidus seimoj gal buvo uzstrige jie 2-3kartus, tai nezinau del to strigimo,ka jus ten per siuksles perkat kad jum stringa. galaxy s3 pas kelis pazystamus strigineja,va cia problema manau,bet mes nebeturim s3,  su s4 s5 s7 kolkas nera problemu. isvis isirasykit appsa genuine galaxy ir pasitikrinkit ar ne china kitchen fake nusipirkot.

sese turi apple. turejo s5 kuris atlaike beveik metus, turejo tableta vaikui kuris atlaike puse metu ir dabar nesenai gavo s7 ir jau buvo taisykloj 2 kartus.

taiva tokia mano patirtis, kolkas nelinkstu prie apple,bet gal ateity viskas pasikeis,niekada nesakyk niekada

visur pasitaiko shudo... esu turejes samsungu 2 3 4 tai striguliai... nuolat uzlagina kasnors bet siaip daugiau nesiskundziau, dabar turiu nuograuza 5ta medini... kas utiutiu kad greit nudvesia baterija, ne tik kad greit issikrauna bet greit ir atitarnauja ir prasideda navarotai ypac ziema, labai greit galima patikrint, jei prie -temp su ~15% buni ir chujakt nusprogsta, siltoj patalpoj pabuni ir vel isijunga tai batarkei ragas - su tokiu bugu keisdavo ir garantiskai... draugelis turi 6S grauzena per jau turbut trecia nauja gauna is garantinio ir bugo nesutvarko, lagina kamera ijungiant, tai padrozia kelis men, nunesa, pakeicia, aisku utiutiu 2 sav su pakaitine siuksle but big_smile man asmeniskai nepatinka obuolio softas, jis apriboja galimybes, negali susidet ikoneliu kaip nori kur nori, back knoke budavo aukstai bbd... dabar po atnaujinimo atrakinima supiso bbd kai priprates kad atsirakins pabraukus i sona...
del pakrovejo kistuko irgi utiutiu, kurnors nuvarai kas obuolio neturi ir rukai... bet maciau bbejui yra kistuku adapteriai kad ant samsunginiu maut tai reik kaledom uzdovanot visiem samsungistam big_smile

Palaikyk pirštą ant bekokios ikonos, kai pradės drebėt mėtik jas kur nori, taip ir ištrint gali kurią nori smile Nzn apie kokią back knobkę kalbi, bet jei naršant nete, tai pirštu perbrauki iš kairės į dešinę ir eini atgal, iš dešinės į kairę į priekį smile Atrakinimas po atnaujinimo toks greitas su piršto antspaudu, kaip kad kentacmis sakė. Realiai net nespėtum perbraukt paspaudęs ant home button, nes iškart atrakina. Nžn kaip ant 5, bet mano pliusas tai belekaip pagreitėjo šituo klausimu.

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#1375 2016-10-11 13:39

Re: Telefonai

Pauliakas rašė:

Pelesis rašė:

Staffordshire rašė:


skaitinejau apie ta lightning gal 5straipsnius ir taip ir neradau kuom jis geresnis, visi pamena dydi kad lightning mazesnis bet usb c irgi gan mazas ir cia tikrai nera problema, be to usb c atlaiko iki 100w 5a apkrova kas yra gerokai daugiau uz lightning. apple pakrovejai buna 1ampero o samsungo 2a. nu ka as zinau nematau as 6 metu i prieki pranasumo (gal blogus straipsnius skaiciau). neatrodo blogas laidas (jei nekalbam apie kokybe) bet jis nera standartas ir silpnas ir brangus.

del teisiu i laida tai yra parasyta kad jos free. taip kad your comment is irrelevant mister.

dabar is mano gyvenimo, pries kelis metus supirkau visiem seimoj androidus, zmona tik nesenai pasieme nauja s7 iki tol turejo s4, o pasieme nauja tel del to kad sena atidave tevui. as pats pasikeiciau is s4 i s5 gal pernai nes s4 atidaviau dukrai. mama savo s3 sudauze pries pora metu (nukrito ant plyteliu) tai nupirkom s5 ir iki siol jokiu problemu. per 4-5metus per 6androidus seimoj gal buvo uzstrige jie 2-3kartus, tai nezinau del to strigimo,ka jus ten per siuksles perkat kad jum stringa. galaxy s3 pas kelis pazystamus strigineja,va cia problema manau,bet mes nebeturim s3,  su s4 s5 s7 kolkas nera problemu. isvis isirasykit appsa genuine galaxy ir pasitikrinkit ar ne china kitchen fake nusipirkot.

sese turi apple. turejo s5 kuris atlaike beveik metus, turejo tableta vaikui kuris atlaike puse metu ir dabar nesenai gavo s7 ir jau buvo taisykloj 2 kartus.

taiva tokia mano patirtis, kolkas nelinkstu prie apple,bet gal ateity viskas pasikeis,niekada nesakyk niekada

visur pasitaiko shudo... esu turejes samsungu 2 3 4 tai striguliai... nuolat uzlagina kasnors bet siaip daugiau nesiskundziau, dabar turiu nuograuza 5ta medini... kas utiutiu kad greit nudvesia baterija, ne tik kad greit issikrauna bet greit ir atitarnauja ir prasideda navarotai ypac ziema, labai greit galima patikrint, jei prie -temp su ~15% buni ir chujakt nusprogsta, siltoj patalpoj pabuni ir vel isijunga tai batarkei ragas - su tokiu bugu keisdavo ir garantiskai... draugelis turi 6S grauzena per jau turbut trecia nauja gauna is garantinio ir bugo nesutvarko, lagina kamera ijungiant, tai padrozia kelis men, nunesa, pakeicia, aisku utiutiu 2 sav su pakaitine siuksle but big_smile man asmeniskai nepatinka obuolio softas, jis apriboja galimybes, negali susidet ikoneliu kaip nori kur nori, back knoke budavo aukstai bbd... dabar po atnaujinimo atrakinima supiso bbd kai priprates kad atsirakins pabraukus i sona...
del pakrovejo kistuko irgi utiutiu, kurnors nuvarai kas obuolio neturi ir rukai... bet maciau bbejui yra kistuku adapteriai kad ant samsunginiu maut tai reik kaledom uzdovanot visiem samsungistam big_smile

Palaikyk pirštą ant bekokios ikonos, kai pradės drebėt mėtik jas kur nori, taip ir ištrint gali kurią nori smile Nzn apie kokią back knobkę kalbi, bet jei naršant nete, tai pirštu perbrauki iš kairės į dešinę ir eini atgal, iš dešinės į kairę į priekį smile Atrakinimas po atnaujinimo toks greitas su piršto antspaudu, kaip kad kentacmis sakė. Realiai net nespėtum perbraukt paspaudęs ant home button, nes iškart atrakina. Nžn kaip ant 5, bet mano pliusas tai belekaip pagreitėjo šituo klausimu.

as pirsto anspaudo nenaudoju nes darbe tepaluotos rankos pasitaiko tai gali ten uzsipist su tuo antspaudu... ikonu pozicija nu ir padaryk tu kad lange butu terkim trys ikonos virsui ir tada viena pacioj apacioj? big_smile galima tik ikonu seka... ant chatu "back" knopke virsui kampe...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net