Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

stacksonracksracksonstack
Išmestas
Registravosi: 2016-09-27
Žinutės: 219
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#776 2016-10-21 21:28

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Aisku, kad geriau demesys ir paprastesnis gyvenimas. Ismoksti bent dziaugtis kuom turi, vertint paprastesnius dalykus.

Neprisijungęs

 
slopintuvas
Išmestas
Registravosi: 2016-09-04
Žinutės: 1085
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 10

#777 2016-10-21 21:36

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Volframas rašė:

kentacmis rašė:

Šlepintuvas - Pazint taves neina big_smile pacany nupoimut big_smile big_smile bazarink normaliai big_smile
Palaikau jei rimtai. Vaikam augant santykiai nebutinai virsta i materialius, cia jau nuo tevu priklauso. Bet vien meiles ir buvimo kartu neuztenka. As taip negaleciau. Mano sunui - 4. Patinka RC modeliai. Turi kelis vaikiskus. Jam smagu su manim zaist, man irgi. Po 2-3 metu jei nores nupirksiu normalu elektrini. 700 - 1200 nuo komplektacijos priklauso. As tuo duomiuosi tik tiek, kiek jis. Bet jei pamatysiu, kad jam tai idomu - nupirksiu. Ir ne todel, kad galetu jaustis kieciausias kieme, o kad savo tevu didziuotusi. Kad kaip Šlepintuvas sake - neisivarytu kompleksu. O kol kas, aisku, uztenka ir pasivaiksciojimu po pieva su lupa ieskant vabalu ir slampinejimu su prozikais naktim big_smile

Na niekas ir nesako, kad didelės finansinės galimybės nepadeda auginant vaiką, anaiptoil tik tas Igno požiūris, kad ale babkėmis sugebės užpildyti savo kaip tėviškos figūros minusus, tai nu utiutiu...
Realiai klausimas kas geriau vaiko vystimuisi: Didelės babkės ir mažai dėmesio ar skurdas ir daug dėmesio. Tarpinis variantas turbūt geriausias.

Logiskai pagalvojus: tevas kuris turtingas - duos vaikui pinigu, arba galu gale rupinsis kartas nuo karto, ty: nuves nupirkti geru drabuziu, poto geri telefonai, kompiuteris. Tvarkingas jaunuolis jau nuo mazens automatiskai adaptuojasi prie tokio draugu rato, kuris yra panasus i ji. O dabar pamastykim, ar tas pats vaikinukas kuris yra tvarkingas, leisis bendrauti su kazkokiu neidomiu, meskeriotu driskium, kai yra daug geresnes galimybes? Taip formuojasi pazintys, vaikai pazindinasi nuo pradziu ir pasiskirsto. Tie "driskiai" taip ir lieka "driskiais", vaiksto su kancarais dantyse, jau buna isbande kazko rimciau 11-likos ir taip lasas po laso prisitaiko prie savo tevu. Ar jus matete kada nors pirmo jaunuolio varianta, kuris puikiai sutartu su antro varianto jaunuoliu? Nu jug tikrai ne.. Buna visko, bet tai retenybe. Visumoj: Pirmo varianto jaunuolis nors ir netures labai daug demesio is tevo, bet bus prisitaikes prie panasiu draugu kaip ir jis, todel jam atsiveria daug daugiau galimybiu, nes zmogus toliau pazindinasi, galbut is draugu tevu gauna kazkiek patarimu ir laikas po laiko uzauga savarankiskas, mano poziuriu normalus individas.

Paskutinį kartą taisė slopintuvas (2016-10-21 21:42)

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#778 2016-10-21 21:43

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Kur mano kalba ėjo, kad vaikui dėmesio nereikia? Reikia ir daug ir darbo dienom jo gal per mažai skiriu, bet dėl to tikrai nemesčiau darbo. Ir jei jūs simaxo požiūrį laikot normaliu ir pateisinamu tai bbž... Kažkoks utiutiu ne tema realiai. Jei gerai pamenu temos autorius kalbėjo apie 250e atliekamus, o ne mėnesines tokias pajamas.

Neprisijungęs

 
slopintuvas
Išmestas
Registravosi: 2016-09-04
Žinutės: 1085
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 10

#779 2016-10-21 21:49

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

igndnp rašė:

Kur mano kalba ėjo, kad vaikui dėmesio nereikia? Reikia ir daug ir darbo dienom jo gal per mažai skiriu, bet dėl to tikrai nemesčiau darbo. Ir jei jūs simaxo požiūrį laikot normaliu ir pateisinamu tai bbž... Kažkoks utiutiu ne tema realiai. Jei gerai pamenu temos autorius kalbėjo apie 250e atliekamus, o ne mėnesines tokias pajamas.

kad ir atliekami tie 250e, bet man tai cia vistiek kazkoks kosmosas, katastrofa. Kitaip nepavadinsi. Vien tik man tevas duoda i mokykla pakankamai pinigu, + kad ir tas i sale abonimentas kainuoja 20eur/men + nuvaziavimai i kina, pavalgymai su draugais kavinese + vairavimo pamokos + siaip kokie nors naudingi dalykai, ant kuriu reiketu daug taupyti. Tai pagalvojus kiek cia per menesi vien nuo manes susidaro + esu ne vienturtis. O dabar simaxo vaiku situacijoj kiek galimybiu atkrenta, kurios siuolaikiniam jaunimui yra reikalingos.

Paskutinį kartą taisė slopintuvas (2016-10-21 21:53)

Neprisijungęs

 
bubelis
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-01-26
Žinutės: 54
Atsiliepimai: 0

#780 2016-10-21 22:04

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Su zvejyba tai nesamoningas palyginimas 😂 Tipo niekas nezvejojat - ubagu reikalai?😂

Neprisijungęs

 
Philly
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-12-13
Žinutės: 357
Atsiliepimai: 0

#781 2016-10-21 22:07

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Šlepintuvas rašė:

jazzmatazz rašė:

Is kokio "lobyno" tu atsirades, kad taip sneketi ir pats sau priestarauti sugebi. Labai primena pensininko pokalbius paties su savmi. Tavo ta "tiesu tiesa" tai tik tavo vieno ir niekieno nepamatuota, jokiais tyrimais ir eksperimentais neyrodyta bliatstva i kuria tu labai tiki. Ar tu tikrai manai kad alkoholiku vaikai automatiskai tampa alkoholikais ir tam tikram amziui atejus neatsirenka kas gerai o kas ne? Ir ar toks pavyzdys netinka vaikui kuris biednus tevus turejes gavo motyvacines paramas tiek is tevu tiek is pasaulio siekiant geresnio gyvenimo? Ir nuo kad kazkokia "pana ar merga" turi ytakoti kompleksu atsiradima.
As tau Slopintuve pasakysiu tiesu tiesa, ir ji skamba taip :" kazkieno nors nuomone apie tave, neprivalo virsti realybe".

parodyk kurioj vietoj aš sau priestarauju. pensininko interpretavimas tavo pobudzio mastymui tinka, kadangi gyveni iliuzijose ir riaumoji kaip aplinkui viskas negerai. As aiskiai pasakiau, jog yra tokiu, kurie susigaudo kas ir kaip, bet dauguma eina tevu link. Mergina kompleksu neitakoja, nes juos itakoja begalviai tevai. Tam tikram amziui atejus tie vaikai apie kuriuos as snekejau puikiai atsirenka (o dar tiksliau PASIRENKA*), tokius dalykus kaip tuliku valymas, plytos nesiojimas. Karksek tu apie savo realybes kiek nori, nes esme ta, jog tai tik tavo realybe. Mano giminej yra nemazai zydu, todel man nuo mazens kala naudingus dalykus i galva, pataria, kaip ir ka daryti, suktis ir panasiai. O pilkos mases, kuriuose vyrauja toks mastymas kaip tavo, tai ir yra TIK PILKA MASE, gyvenimu nusivyle, bei zvejyboje grozi atrade.
Tarp kitko: Jau nuo 7 metu buvau ismokintas kaip taupyti, daryti itaka aplinkiniams, bendrauti, suktis. Va ka vadinu as tikrais tevais, del to esu jiems labai dekingas.

Tu cia pats apie save taip nusprendei ar mylintis tetis taip pasake?

Neprisijungęs

 
slopintuvas
Išmestas
Registravosi: 2016-09-04
Žinutės: 1085
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 10

#782 2016-10-21 22:07

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

bubelis rašė:

Su zvejyba tai nesamoningas palyginimas 😂 Tipo niekas nezvejojat - ubagu reikalai?😂

pats nemegstu, bet nesakau jog tai yra blogai. tiesiog interpretuoju turedamas omeni tuos visus simaxo issireiskimus apie nuostabu gamtos grozi, vaiku auklejima ir t.t. nepagalvokit nieko blogo pacanaj

Neprisijungęs

 
slopintuvas
Išmestas
Registravosi: 2016-09-04
Žinutės: 1085
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 10

#783 2016-10-21 22:10

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Philly rašė:

Šlepintuvas rašė:

jazzmatazz rašė:

Is kokio "lobyno" tu atsirades, kad taip sneketi ir pats sau priestarauti sugebi. Labai primena pensininko pokalbius paties su savmi. Tavo ta "tiesu tiesa" tai tik tavo vieno ir niekieno nepamatuota, jokiais tyrimais ir eksperimentais neyrodyta bliatstva i kuria tu labai tiki. Ar tu tikrai manai kad alkoholiku vaikai automatiskai tampa alkoholikais ir tam tikram amziui atejus neatsirenka kas gerai o kas ne? Ir ar toks pavyzdys netinka vaikui kuris biednus tevus turejes gavo motyvacines paramas tiek is tevu tiek is pasaulio siekiant geresnio gyvenimo? Ir nuo kad kazkokia "pana ar merga" turi ytakoti kompleksu atsiradima.
As tau Slopintuve pasakysiu tiesu tiesa, ir ji skamba taip :" kazkieno nors nuomone apie tave, neprivalo virsti realybe".

parodyk kurioj vietoj aš sau priestarauju. pensininko interpretavimas tavo pobudzio mastymui tinka, kadangi gyveni iliuzijose ir riaumoji kaip aplinkui viskas negerai. As aiskiai pasakiau, jog yra tokiu, kurie susigaudo kas ir kaip, bet dauguma eina tevu link. Mergina kompleksu neitakoja, nes juos itakoja begalviai tevai. Tam tikram amziui atejus tie vaikai apie kuriuos as snekejau puikiai atsirenka (o dar tiksliau PASIRENKA*), tokius dalykus kaip tuliku valymas, plytos nesiojimas. Karksek tu apie savo realybes kiek nori, nes esme ta, jog tai tik tavo realybe. Mano giminej yra nemazai zydu, todel man nuo mazens kala naudingus dalykus i galva, pataria, kaip ir ka daryti, suktis ir panasiai. O pilkos mases, kuriuose vyrauja toks mastymas kaip tavo, tai ir yra TIK PILKA MASE, gyvenimu nusivyle, bei zvejyboje grozi atrade.
Tarp kitko: Jau nuo 7 metu buvau ismokintas kaip taupyti, daryti itaka aplinkiniams, bendrauti, suktis. Va ka vadinu as tikrais tevais, del to esu jiems labai dekingas.

Tu cia pats apie save taip nusprendei ar mylintis tetis taip pasake?

bahuriskai uzprikolinai

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#784 2016-10-21 22:13

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Nu didziuosis tas tevas tavim kad nupirksi masinike uz stuka euru arba nusivesi i kina irduosi gerus kisenpinigius. Ir tik pyst jis isaugs nepasiekes pilnametystes i visiska debila. ne nu tu nekaltas, tu darei viska kaip priklauso, juk davei ir pinigu ir masinikes pirkai bet vaikas va utiutiu isaugo. Nu tu jo neikisai i univiera, nu neismoko jis ka reikejo, nu neturi jis gero darbo, nu ir ka dabar? Kur tavo kaip tevo pranasumas kai vaikas kazkokiu tai mistiniu budu po tavo sparneliu vistiek tapo utiutiu. Yra tokia galimybe? YRA. Tai kodel utiutiu nera galimybes kad ir Simaxo vaikai isaugs i visiska priesingybe nei tavo utiutiu vaikas. Kad jis bus sekmingas, pozityvus, reiklus sau ir kitiems, dvasingas lyderis ir galbut netgi tavo utiutiu sunus net to nezinodmas balsuos uz ji prezidento rinkimuose. Galimybe tokia yra? Yra.

Tevai save megsta girti, kokie jie super, kokie jie isradingi, kad vaikas juo didziuosis. Smagu. Bet tiepatys tevai is vaiku atima ju paciu vaikyste del savo noru ir kazkokiu nesveiku fantaziju igyvendinimo. palikit vaikus ramybeje, ir kartais kai jau matai kad kazko tais jis tyli, tada paklausk kas negerai. O cia pamokslauja apie kitus vaiku auklejima tik pagal save!

Neprisijungęs

 
slopintuvas
Išmestas
Registravosi: 2016-09-04
Žinutės: 1085
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 10

#785 2016-10-21 22:18

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

jazzmatazz rašė:

Nu didziuosis tas tevas tavim kad nupirksi masinike uz stuka euru arba nusivesi i kina irduosi gerus kisenpinigius. Ir tik pyst jis isaugs nepasiekes pilnametystes i visiska debila. ne nu tu nekaltas, tu darei viska kaip priklauso, juk davei ir pinigu ir masinikes pirkai bet vaikas va utiutiu isaugo. Nu tu jo neikisai i univiera, nu neismoko jis ka reikejo, nu neturi jis gero darbo, nu ir ka dabar? Kur tavo kaip tevo pranasumas kai vaikas kazkokiu tai mistiniu budu po tavo sparneliu vistiek tapo utiutiu. Yra tokia galimybe? YRA. Tai kodel utiutiu nera galimybes kad ir Simaxo vaikai isaugs i visiska priesingybe nei tavo utiutiu vaikas. Kad jis bus sekmingas, pozityvus, reiklus sau ir kitiems, dvasingas lyderis ir galbut netgi tavo utiutiu sunus net to nezinodmas balsuos uz ji prezidento rinkimuose. Galimybe tokia yra? Yra.

Tevai save megsta girti, kokie jie super, kokie jie isradingi, kad vaikas juo didziuosis. Smagu. Bet tiepatys tevai is vaiku atima ju paciu vaikyste del savo noru ir kazkokiu nesveiku fantaziju igyvendinimo. palikit vaikus ramybeje, ir kartais kai jau matai kad kazko tais jis tyli, tada paklausk kas negerai. O cia pamokslauja apie kitus vaiku auklejima tik pagal save!

pilstai is tuscio i kiaura. kaip komunikuoti, kai zmogus net skaityt nemoka?

Jei individas yra gudresnis, turi kazkiek proto ir susigaudo, kad neverta imti pavizdzio is tevu tai valio, viskas puiku

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#786 2016-10-21 22:31

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

slopintuvas rašė:

Volframas rašė:

kentacmis rašė:

slopintuvas - Pazint taves neina big_smile pacany nupoimut big_smile big_smile bazarink normaliai big_smile
Palaikau jei rimtai. Vaikam augant santykiai nebutinai virsta i materialius, cia jau nuo tevu priklauso. Bet vien meiles ir buvimo kartu neuztenka. As taip negaleciau. Mano sunui - 4. Patinka RC modeliai. Turi kelis vaikiskus. Jam smagu su manim zaist, man irgi. Po 2-3 metu jei nores nupirksiu normalu elektrini. 700 - 1200 nuo komplektacijos priklauso. As tuo duomiuosi tik tiek, kiek jis. Bet jei pamatysiu, kad jam tai idomu - nupirksiu. Ir ne todel, kad galetu jaustis kieciausias kieme, o kad savo tevu didziuotusi. Kad kaip slopintuvas sake - neisivarytu kompleksu. O kol kas, aisku, uztenka ir pasivaiksciojimu po pieva su lupa ieskant vabalu ir slampinejimu su prozikais naktim big_smile

Na niekas ir nesako, kad didelės finansinės galimybės nepadeda auginant vaiką, anaiptoil tik tas Igno požiūris, kad ale babkėmis sugebės užpildyti savo kaip tėviškos figūros minusus, tai nu blet...
Realiai klausimas kas geriau vaiko vystimuisi: Didelės babkės ir mažai dėmesio ar skurdas ir daug dėmesio. Tarpinis variantas turbūt geriausias.

Logiskai pagalvojus: tevas kuris turtingas - duos vaikui pinigu, arba galu gale rupinsis kartas nuo karto, ty: nuves nupirkti geru drabuziu, poto geri telefonai, kompiuteris. Tvarkingas jaunuolis jau nuo mazens automatiskai adaptuojasi prie tokio draugu rato, kuris yra panasus i ji. O dabar pamastykim, ar tas pats vaikinukas kuris yra tvarkingas, leisis bendrauti su kazkokiu neidomiu, meskeriotu driskium, kai yra daug geresnes galimybes? Taip formuojasi pazintys, vaikai pazindinasi nuo pradziu ir pasiskirsto. Tie "driskiai" taip ir lieka "driskiais", vaiksto su kancarais dantyse, jau buna isbande kazko rimciau 11-likos ir taip lasas po laso prisitaiko prie savo tevu. Ar jus matete kada nors pirmo jaunuolio varianta, kuris puikiai sutartu su antro varianto jaunuoliu? Nu jug tikrai ne.. Buna visko, bet tai retenybe. Visumoj: Pirmo varianto jaunuolis nors ir netures labai daug demesio is tevo, bet bus prisitaikes prie panasiu draugu kaip ir jis, todel jam atsiveria daug daugiau galimybiu, nes zmogus toliau pazindinasi, galbut is draugu tevu gauna kazkiek patarimu ir laikas po laiko uzauga savarankiskas, mano poziuriu normalus individas.

Nu čia pats kvailiausias dalykas kokį tik galima sugalvoti. Nebent tikslas yra auginti nesavarankišką narcizą. Svarbiausia ką pinigai gali vaikui duoti, tai išsilavinimas.

Neprisijungęs

 
Philly
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-12-13
Žinutės: 357
Atsiliepimai: 0

#787 2016-10-21 22:33

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Šlepintuvas rašė:

Philly rašė:

Šlepintuvas rašė:


parodyk kurioj vietoj aš sau priestarauju. pensininko interpretavimas tavo pobudzio mastymui tinka, kadangi gyveni iliuzijose ir riaumoji kaip aplinkui viskas negerai. As aiskiai pasakiau, jog yra tokiu, kurie susigaudo kas ir kaip, bet dauguma eina tevu link. Mergina kompleksu neitakoja, nes juos itakoja begalviai tevai. Tam tikram amziui atejus tie vaikai apie kuriuos as snekejau puikiai atsirenka (o dar tiksliau PASIRENKA*), tokius dalykus kaip tuliku valymas, plytos nesiojimas. Karksek tu apie savo realybes kiek nori, nes esme ta, jog tai tik tavo realybe. Mano giminej yra nemazai zydu, todel man nuo mazens kala naudingus dalykus i galva, pataria, kaip ir ka daryti, suktis ir panasiai. O pilkos mases, kuriuose vyrauja toks mastymas kaip tavo, tai ir yra TIK PILKA MASE, gyvenimu nusivyle, bei zvejyboje grozi atrade.
Tarp kitko: Jau nuo 7 metu buvau ismokintas kaip taupyti, daryti itaka aplinkiniams, bendrauti, suktis. Va ka vadinu as tikrais tevais, del to esu jiems labai dekingas.

Tu cia pats apie save taip nusprendei ar mylintis tetis taip pasake?

bahuriskai uzprikolinai

Klausimas buvo rimtas ir be ironijos.

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#788 2016-10-21 23:54

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

jazzmatazz priciom cia tie vaikai is viso? Nuo ju niekas apskritai nepriklauso - tu kaip tevas lipdai vaika kaip asmenybe. Kaip ir aplinka. Kalbama apie suaugusiu poziuri. Tema yra 250/men - ar imanoma pragyvent. Visi svarsto - nuomones skirias. As asmeniskai saves neisivaizduoju. Yra kas pragyvena, bet tuo nesigiria. Tada simaxas islenda ir sako - o man utiutiu, viskas cia normaliai. Ne tik kad imanoma, bet ir seima islaikau ir visi laimingi. Ne del vaiku cia diskutuojama - esme, kad man kaip tevui liezuvis neapsiverstu sakyt, kad viskas cia utiutiu. Kas cia gali but utiutiu su tokiom pajamom? Ka pamatai gyvenime? Mitybos grandinej sudalyvauji ir mirsti? Cia utiutiu? Vaiku auklejimas ir meile jiems pinigais nematuojami, bet mano galva reikia formuot vaiko pasauleziura, kad jis butu konkurencingas. Kad siektu tikslu. Sedet prie upes nera tikslas.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#789 2016-10-22 01:09

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

kentacmis rašė:

jazzmatazz priciom cia tie vaikai is viso? Nuo ju niekas apskritai nepriklauso - tu kaip tevas lipdai vaika kaip asmenybe. Kaip ir aplinka. Kalbama apie suaugusiu poziuri. Tema yra 250/men - ar imanoma pragyvent. Visi svarsto - nuomones skirias. As asmeniskai saves neisivaizduoju. Yra kas pragyvena, bet tuo nesigiria. Tada simaxas islenda ir sako - o man utiutiu, viskas cia normaliai. Ne tik kad imanoma, bet ir seima islaikau ir visi laimingi. Ne del vaiku cia diskutuojama - esme, kad man kaip tevui liezuvis neapsiverstu sakyt, kad viskas cia utiutiu. Kas cia gali but utiutiu su tokiom pajamom? Ka pamatai gyvenime? Mitybos grandinej sudalyvauji ir mirsti? Cia utiutiu? Vaiku auklejimas ir meile jiems pinigais nematuojami, bet mano galva reikia formuot vaiko pasauleziura, kad jis butu konkurencingas. Kad siektu tikslu. Sedet prie upes nera tikslas.

Va žmogus normaliai išsakė viską ką aš tjrėjau omeny , tik be šūdo pylimo. +

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#790 2016-10-22 01:29

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Simaxo vaikai isvaziuos i uzsieny fabrike dirbt ir gyvens geriau nei 70% klasioku lietuvoj, 70% sakydamas biski pagailejau lietuvos

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#791 2016-10-22 10:50

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

kentacmis rašė:

jazzmatazz priciom cia tie vaikai is viso? Nuo ju niekas apskritai nepriklauso - tu kaip tevas lipdai vaika kaip asmenybe. Kaip ir aplinka. Kalbama apie suaugusiu poziuri. Tema yra 250/men - ar imanoma pragyvent. Visi svarsto - nuomones skirias. As asmeniskai saves neisivaizduoju. Yra kas pragyvena, bet tuo nesigiria. Tada simaxas islenda ir sako - o man utiutiu, viskas cia normaliai. Ne tik kad imanoma, bet ir seima islaikau ir visi laimingi. Ne del vaiku cia diskutuojama - esme, kad man kaip tevui liezuvis neapsiverstu sakyt, kad viskas cia utiutiu. Kas cia gali but utiutiu su tokiom pajamom? Ka pamatai gyvenime? Mitybos grandinej sudalyvauji ir mirsti? Cia utiutiu? Vaiku auklejimas ir meile jiems pinigais nematuojami, bet mano galva reikia formuot vaiko pasauleziura, kad jis butu konkurencingas. Kad siektu tikslu. Sedet prie upes nera tikslas.

as nezinau kur as issireskiau kad nuolat gyvenam is 250e/men. cia buvo kalba ar isvis imanoma pragyvent. kadangi buvo toks tarpas gyvenime, kada buvo tikrai nekas ir pora juodu menesiu teko ziauriai susispaudus is tiek pragyvent, todel ir apsireiskiau su pasakymu kad taip, labai stengiantis imanoma. as palaikau ir igna ir kentacmi ir kitus, kurie pasisako kad dirbti reikia, stengtis ir siekti butina. bet kaikuriu jusu vaikiski pasisakymai, kaip viskas yra s*das, kaip vaikai neuzauga be picu ir kito vartotojisko slamsto. mano vaikai pratinami gauti viso slamsto kuo maziau, ne todel kad mano seimai truksta pinigu (beje, niekad konkreciai nesakiau kad mums ju truksta). tiesiog, mano moto, uzauginti vaikus zmonemis. tai pagrindinis mano tikslas. o ne konkurencingus, mokancius dominuoti kovotojus. man tai nera prioritetas. savoka zmogus as suprantu, kaip visomis situacijomis teisinga nuosirdu ir atjautu padara. gaila, bet per ta vartotojiskuma labai mazai tu ZMONIU like.. gal ignas sirdyje nera toks, kaip jis cia mintis desto, bet svarbu sneket populiariai, isdidziai, niekada nenusileisti. visa tai yra bullshit. tai nera vertybe. bent jau man. visgi zmogus yra mastanti jautri butybe, ir turi siela ir prota, gali kurti mena, muzika, daile, rasyti.. bet kazkodel dabar is jusu pasakymu isvada gaunas, kad gimstam tam kad konkuruot, kad betkokia kaina uzdirbt daugiau uz kita, nes kitaip esi nepilnavertis durniukas vargsiukas:) nu xebra, cia nuo gyvuliuku nelabai skiriames tada. nemoku risliai minciu destyt, nesu baiges zurnalistikos, bet mano puse vistiek manau suprantat. man cia juokingi tie jusu kuriami personazai, kad tik sustriau kazka forume parasyt, kad tik baxuriskuma palaikyt, kad tik nieks nepagalvotu kad tu irgi moki verkti, atjausti, gaileti, suprasti. ne ne, baxurai juk tokie nebuna.. ten NATURALO1972 tema paskaicius isvis graudus vaizdas, visi pas mus kalejimo specai, visi zargonus ivalde, ir kiekviena zinute vis mandresne uz kita big_smile as deja turbut visgi kitai kastai zmonijos priklausau. nes man nedaro itakos sedeje, ar pavoge milijonus. Bebaimiai kovotojai, ar virtuoziski plunksnos meistrai, ar mokantys kitus apsukt, apgaut, ibrukt slamsta, itikint. Man tai nera vertybes, nei visuomenes pagarba, nei pinigai nera vertybe. Man vertybe yra santykiai, jausmai, turtingas vidinis pasaulis, meile, seima, pasitikejimas, teisingumas ir t.t. Visa ta pigi blizganti plastmase, kuria jus vadinat gyvenimu, yra tik laikinas slamstas. pries simta metu niekam to nereikejo, po simto metu galbut irgi niekam to nereikes.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#792 2016-10-22 11:25

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Paskaites sita tema supratau, kad geriausias gyvenimo sprendimas buvo netureti vaiku. Tuos pinigus kur galetumet ant saves isleisti, isleidziat kitam zmogui. Ir taip visa gyvenima nugyvensit del kazko kito, o galejot visa laika ir pinigus investuot i save.

Neprisijungęs

 
stacksonracksracksonstack
Išmestas
Registravosi: 2016-09-27
Žinutės: 219
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#793 2016-10-22 11:25

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Sulaukes 40-ies, kaip kieme stoves nuliovas mersas ir daugiau nieko neturesi, manau pasigailesi

Neprisijungęs

 
stacksonracksracksonstack
Išmestas
Registravosi: 2016-09-27
Žinutės: 219
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#794 2016-10-22 11:29

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Kam palikima paliksi? Ka veikt po to kaip jau sakykim pasistatei nama, nusipirkai gera masina. Narkasintis ir tusint likusi laika? Tustokas gyvenimas butu, nemanai?

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#795 2016-10-22 11:29

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

simaxai - nepriimk nieko asmeniškai, niekas čia tavęs teist ir gyvenimo mokyt neturi teisės. Aš tavęs nepažįstu asmeniškai, man paprasčiausiai nesuprantamas žmogaus nenoras siekti daugiau ir savęs neriboti. O tu save riboji labai stipriai.

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#796 2016-10-22 13:32

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

kr.w koks tau skirtumas kam palikima paliksi jei busi mires, gi p.x vapse.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#797 2016-10-22 16:02

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

BritainFirst rašė:

Paskaites sita tema supratau, kad geriausias gyvenimo sprendimas buvo netureti vaiku. Tuos pinigus kur galetumet ant saves isleisti, isleidziat kitam zmogui. Ir taip visa gyvenima nugyvensit del kazko kito, o galejot visa laika ir pinigus investuot i save.

Tu tai man kuo toliau tuo keistesnis daraisi su tais vaikais. Jauciu nevaisingas esi,del to tokios kalbos pas tave iseina lol
Ir aplamai,kokia normali moteris nenores vaiku? Ar tau gerai left right left right vakarais pakeitaliot? lol

Neprisijungęs

 
Darijus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2016-01-17
Žinutės: 111
Atsiliepimai: 0

#798 2016-10-22 16:09

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

kentacmis rašė:

simaxai - nepriimk nieko asmeniškai, niekas čia tavęs teist ir gyvenimo mokyt neturi teisės. Aš tavęs nepažįstu asmeniškai, man paprasčiausiai nesuprantamas žmogaus nenoras siekti daugiau ir savęs neriboti. O tu save riboji labai stipriai.

O gyvenime vienintelis būdas tobulėti yra daugiau uždirbti?

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#799 2016-10-22 16:47

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Darijus rašė:

kentacmis rašė:

simaxai - nepriimk nieko asmeniškai, niekas čia tavęs teist ir gyvenimo mokyt neturi teisės. Aš tavęs nepažįstu asmeniškai, man paprasčiausiai nesuprantamas žmogaus nenoras siekti daugiau ir savęs neriboti. O tu save riboji labai stipriai.

O gyvenime vienintelis būdas tobulėti yra daugiau uždirbti?

grynai, pinigu vergai kazkokie hmm

Paskutinį kartą taisė giedriuvz (2016-10-22 16:49)

Neprisijungęs

 
slopintuvas
Išmestas
Registravosi: 2016-09-04
Žinutės: 1085
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 10

#800 2016-10-22 18:04

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

stacksonracksracksonstack rašė:

Sulaukes 40-ies, kaip kieme stoves nuliovas mersas ir daugiau nieko neturesi, manau pasigailesi

nesutikciau. niuliovas mersas ir padori hata be pazinciu neatsiranda. jei kali nevaikiskas saibas - eini per pazintis, turi savo zmones. su nieko neturejimu prasovei mano manymu

Paskutinį kartą taisė slopintuvas (2016-10-22 18:04)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net