Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#26 2016-10-31 21:51

Re: Pokyciai

Man tai vis tiek žiauru, kai augina masę ir atsisako kone visiškai kažkokio produkto, kurį labai mėgsta. Tuo labiau apie pieną kalbam, ne bulvių traškučius kokius ar nutellą.Tie raumenys neužauga nei per mėnesį nei per metus, tai nu utiutiu jeigu pastoviai kankintis negalint pieno išgert.. Aš suprantu paribot save griežčiau ryškinimosi periodu, bet čia.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#27 2016-10-31 21:58

Re: Pokyciai

siluetaz rašė:

Man tai vis tiek žiauru, kai augina masę ir atsisako kone visiškai kažkokio produkto, kurį labai mėgsta. Tuo labiau apie pieną kalbam, ne bulvių traškučius kokius ar nutellą.Tie raumenys neužauga nei per mėnesį nei per metus, tai nu utiutiu jeigu pastoviai kankintis negalint pieno išgert.. Aš suprantu paribot save griežčiau ryškinimosi periodu, bet čia.

Išvis masę auginant gali ir šlamštmaisčio kartą per dieną suvalgyt tikrai, koks burgeris ar pica tikrai nepaims ir nepakenks. Yra kas ant cutinimo pavalgo tokio maisto, tik sunkiau sutilpt į dienos normas ir tiek.

Paskutinį kartą taisė Pauliakas (2016-10-31 21:58)

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#28 2016-10-31 22:02

Re: Pokyciai

Pauliakas rašė:

siluetaz rašė:

Man tai vis tiek žiauru, kai augina masę ir atsisako kone visiškai kažkokio produkto, kurį labai mėgsta. Tuo labiau apie pieną kalbam, ne bulvių traškučius kokius ar nutellą.Tie raumenys neužauga nei per mėnesį nei per metus, tai nu utiutiu jeigu pastoviai kankintis negalint pieno išgert.. Aš suprantu paribot save griežčiau ryškinimosi periodu, bet čia.

Išvis masę auginant gali ir šlamštmaisčio kartą per dieną suvalgyt tikrai, koks burgeris ar pica tikrai nepaims ir nepakenks. Yra kas ant cutinimo pavalgo tokio maisto, tik sunkiau sutilpt į dienos normas ir tiek.

Būtent. O tokie kur augina ant liesos varškės, virtos vištos ir kruopų be prieskonių, tai paskui dažniausiai ir nepriauga dar nieko, nes elementariai neskanu. big_smile Neskaitant, kad ir nuprotėt galima, o tada meti sportą iš vis užsiknisęs. Kompromisai yra geras dalykas. smile

Neprisijungęs

 
pauliokas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-14
Žinutės: 473
Atsiliepimai: 0

#29 2016-10-31 22:36

Re: Pokyciai

siluetaz rašė:

Pauliakas rašė:

siluetaz rašė:

Man tai vis tiek žiauru, kai augina masę ir atsisako kone visiškai kažkokio produkto, kurį labai mėgsta. Tuo labiau apie pieną kalbam, ne bulvių traškučius kokius ar nutellą.Tie raumenys neužauga nei per mėnesį nei per metus, tai nu utiutiu jeigu pastoviai kankintis negalint pieno išgert.. Aš suprantu paribot save griežčiau ryškinimosi periodu, bet čia.

Išvis masę auginant gali ir šlamštmaisčio kartą per dieną suvalgyt tikrai, koks burgeris ar pica tikrai nepaims ir nepakenks. Yra kas ant cutinimo pavalgo tokio maisto, tik sunkiau sutilpt į dienos normas ir tiek.

Būtent. O tokie kur augina ant liesos varškės, virtos vištos ir kruopų be prieskonių, tai paskui dažniausiai ir nepriauga dar nieko, nes elementariai neskanu. big_smile Neskaitant, kad ir nuprotėt galima, o tada meti sportą iš vis užsiknisęs. Kompromisai yra geras dalykas. smile

reikes gal tada kazkiek atlaidziau mityba pasiziuret. kruopas tai as galiu valgyt be problemu nors ir 300g per valgi big_smile ir varske sumaniau kaip skaniau pasidaryt - banana isidedu, varske, siektiek avizu, vandens siektiek ipilu ir viska i mixeri big_smile ir tokia kaip siektiek tirstesne blynu mase gaunasi ir zymiai skaniau valgosi negu paprasta varske su bananais big_smile tai jau kazkiek megaujuos. jei is tikruju tai nenoreciau dabar nei kokios kakavos, nei cipsu (seniau valgydavau juos ir megdavau) bet dabar kai arbata be cukraus geriu, tai ipratau big_smile man atrodo ir per saldi ta jau kakava butu. o siaip tai ne kiekviena diena virta vistiena kapoju dar buna kad is vistienos farso kokius kotletus issikepu. manau irgi visai sazininga ir nepakenks.

Paskutinį kartą taisė pauliokas123 (2016-10-31 22:36)

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#30 2016-10-31 23:10

Re: Pokyciai

Valgyk tu kad ir kulšis... Bijo jis, kad kotletas nesąžininga bus... Tik old schoolas bijo riebalų, kuris su šių laikų mitybos žiniom prasilenkia visiškai pro šalį.

Neprisijungęs

 
166gainz
Išmestas
Registravosi: 2016-10-31
Žinutės: 15
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#31 2016-10-31 23:17

Re: Pokyciai

oldschoolas nebijo riebalu, bijo nesveiko maisto, kas yra gerai.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#32 2016-10-31 23:23

Re: Pokyciai

166gainz rašė:

oldschoolas nebijo riebalu, bijo nesveiko maisto, kas yra gerai.

Kalba eina apie sočiuosius riebalus.

Neprisijungęs

 
166gainz
Išmestas
Registravosi: 2016-10-31
Žinutės: 15
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#33 2016-10-31 23:24

Re: Pokyciai

nesveikas maistas pilnas aliejaus, kas yra sotieji riebalai, kas yra kakutis.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#34 2016-10-31 23:26

Re: Pokyciai

166gainz rašė:

nesveikas maistas pilnas aliejaus, kas yra sotieji riebalai, kas yra kakutis.

Tavo žinios kaip ir oldschoolo- kakutis. Sočiūjų riebalų reikia dar daugiau nei nesočiūjų.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#35 2016-10-31 23:42

Re: Pokyciai

Auginant utiutiu su junk food'u ekstra kalorijos, bet...
Dauguma junk food'o isdarko endokrinine sistema, tad gal ir ne toks geras pasirinkimas yra. Taigi, kaip visada viskas savose vietose ir savu laiku turi buti.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net