Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#3076 2016-11-22 14:54

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Tai va,kad kai pasako,kad jeigu "mergos neatrurinsi tai pabegs". Jeigu mergos tu nerurini, tai utiutiu isvis ji tau reikalinga jei taves netraukia? Tada pats greiciau pas kita pabegsi. Ir aplamai normaliom moterim reijalingas ne rurinimas, o meile. Jos mylisi is meiles. Eazy tau metu 30 bet deja gyvenimas dar su normalia moterim nesupazindino.uzuojauta..

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#3077 2016-11-22 14:57

Re: Ernestuko pasismaukymai....

fitnesas rašė:

Tai va,kad kai pasako,kad jeigu "mergos neatrurinsi tai pabegs". Jeigu mergos tu nerurini, tai utiutiu isvis ji tau reikalinga jei taves netraukia? Tada pats greiciau pas kita pabegsi. Ir aplamai normaliom moterim reijalingas ne rurinimas, o meile. Jos mylisi is meiles. Eazy tau metu 30 bet deja gyvenimas dar su normalia moterim nesupazindino.uzuojauta..

krc dėve dėve...
vapse ka jus cia psoliutinat...
mylisi is meiles, pisas del aistros, rurinas del kaifo, barskinas is kersto ir t.t. krc

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#3078 2016-11-22 14:57

Re: Ernestuko pasismaukymai....

MrBurbulas rašė:

Staffordshire rašė:

MrBurbulas rašė:


Tu cia man taikai rimingo myletojau?

apsiramink asile.

Isizeidei uz tiesa net  atsakyt i klausima negali?

ne tau buvo skirta o tiem kas galvoja  kad mergom reikia tik sexo ir litu. taip galvoja tie kas dar netureja mergos.  netureja visom prasmem.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3079 2016-11-22 14:58

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Trauka rašė:

MrBurbulas rašė:

Trauka rašė:


Visiskai nesutinku su tavim! Labai bloga tavo patirtis su moterimis. Tikiuosi esi dar jaunas ir sutiksi ne tik tokiu, kurios nori tik sexo ir babkiu, o jeigu virs 30 tai uzuojauta tau wink

O ko jos daugiau nori?
Tos babkes nebutinai isreikstos  nuliovais bemsais ir tusais klubuose. Bet jos turi prie vyro jaustis "silpnos ir saugios" pinigai ta leidzia pasiekti labai paprastai.
2 punktas seksas. Patikek manim. Jei jo ilgainiui nebus, ji ras is kur jo gaut smile))
Sekmes gyvenant roziniam pasauly

Tai aisku vyras turi buti su planu, o ne gyventi sia diena. as nesakau, kad reikia ziureti i romantiniu filmu scenariju, bet jus sakot tik babkes ir sex, visiskai nesutinku. Su savo pana jau daugiau nei 10metu ir ji pilnai save issilaiko ir dar taupymui i bendra imeta, todel jus savo karcios patirties neirodinekit kitiems.

O jeigu jau nesugebet sexo suteikti savo panai tai nera cia sneketi apie kazkoki vyriskuma.

Na tai apie ta ir sneki. Bet vis tiek tu turi turet daugiau $ kad apmokrt saskaita kavinej. Nusivest kur nors . Nupirkt kazka.. aprupint seima vaiko atveju ir t.t. Tiesiog eazy tiesmukiskai pasake. Nereik visiskai tiesiogiai priimt wink
Nieks nesako kad mes sekso nesuteikiam, bet kas nesuteikia sekso ar pakankamai "demesio" ( pvz verslas toks kad darbo iki isnaktu evri daii) jos net bunant "santykiuose" ar "seimoje" lengvai randa su kas ta "demesi" parodys

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#3080 2016-11-22 15:01

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Tai reikia skirti moteris nuo kaliu visu pirma. Ir tas kurios gali pasirodyti is pirmo zvilgsnio padoria moterim, o giliai sirdyje suka. Teke yra susidurt ir man bet greit uzveriau sita gyvenimo langa ar nuoskaudu nelaukau ant visu bobu pykdamas kaip eazy big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3081 2016-11-22 15:01

Re: Ernestuko pasismaukymai....

fitnesas rašė:

Tai reikia skirti moteris nuo kaliu visu pirma. Ir tas kurios gali pasirodyti is pirmo zvilgsnio padoria moterim, o giliai sirdyje suka. Teke yra susidurt ir man bet greit uzveriau sita gyvenimo langa ar nuoskaudu nelaukau ant visu bobu pykdamas kaip eazy big_smile

Zmona turinti vaiku.  Kaip is pirmo zvilgsnio tau tokia atrodo? Kale ? Ar padori?

Neprisijungęs

 
Eazy
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-30
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#3082 2016-11-22 15:10

Re: Ernestuko pasismaukymai....

fitnesas rašė:

Tai reikia skirti moteris nuo kaliu visu pirma. Ir tas kurios gali pasirodyti is pirmo zvilgsnio padoria moterim, o giliai sirdyje suka. Teke yra susidurt ir man bet greit uzveriau sita gyvenimo langa ar nuoskaudu nelaukau ant visu bobu pykdamas kaip eazy big_smile

Tu dar naivus fitnesai. Palauk kai isiskirsi su esama ir pameginsi padraugaut su daugiau pamatysi realybe smile Neturesi pinigu tai neturesi mergos, o jei nemokesi gerai atrurint tai paliks arba isdavines uz akiu.  Man 29 metai, turejau rimtesnes 6-7, bet arba man atsibosta arba jom.

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#3083 2016-11-22 15:15

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Eazy rašė:

fitnesas rašė:

Tai reikia skirti moteris nuo kaliu visu pirma. Ir tas kurios gali pasirodyti is pirmo zvilgsnio padoria moterim, o giliai sirdyje suka. Teke yra susidurt ir man bet greit uzveriau sita gyvenimo langa ar nuoskaudu nelaukau ant visu bobu pykdamas kaip eazy big_smile

Tu dar naivus fitnesai. Palauk kai isiskirsi su esama ir pameginsi padraugaut su daugiau pamatysi realybe smile Neturesi pinigu tai neturesi mergos, o jei nemokesi gerai atrurint tai paliks arba isdavines uz akiu.  Man 29 metai, turejau rimtesnes 6-7, bet arba man atsibosta arba jom.

pala gi tu is 400 eur gyveni, tai reiskias neturi pinigu = neturejas mergu

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#3084 2016-11-22 15:16

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Eazy rašė:

fitnesas rašė:

Tai reikia skirti moteris nuo kaliu visu pirma. Ir tas kurios gali pasirodyti is pirmo zvilgsnio padoria moterim, o giliai sirdyje suka. Teke yra susidurt ir man bet greit uzveriau sita gyvenimo langa ar nuoskaudu nelaukau ant visu bobu pykdamas kaip eazy big_smile

Tu dar naivus fitnesai. Palauk kai isiskirsi su esama ir pameginsi padraugaut su daugiau pamatysi realybe smile Neturesi pinigu tai neturesi mergos, o jei nemokesi gerai atrurint tai paliks arba isdavines uz akiu.  Man 29 metai, turejau rimtesnes 6-7, bet arba man atsibosta arba jom.

Tiesa sakai jei 30metu  vienisas vyras sedi be cento tai normalu kad sveikai mastanti pana tokio nenores smile tokia nebent pasiimtu toki vyra del sexo o jei jis ir to nenori tai aplamai kam toks reikalingas.

Neprisijungęs

 
Eazy
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-30
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#3085 2016-11-22 15:20

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Staffordshire rašė:

Eazy rašė:

fitnesas rašė:

Tai reikia skirti moteris nuo kaliu visu pirma. Ir tas kurios gali pasirodyti is pirmo zvilgsnio padoria moterim, o giliai sirdyje suka. Teke yra susidurt ir man bet greit uzveriau sita gyvenimo langa ar nuoskaudu nelaukau ant visu bobu pykdamas kaip eazy big_smile

Tu dar naivus fitnesai. Palauk kai isiskirsi su esama ir pameginsi padraugaut su daugiau pamatysi realybe smile Neturesi pinigu tai neturesi mergos, o jei nemokesi gerai atrurint tai paliks arba isdavines uz akiu.  Man 29 metai, turejau rimtesnes 6-7, bet arba man atsibosta arba jom.

Tiesa sakai jei 30metu  vienisas vyras sedi be cento tai normalu kad sveikai mastanti pana tokio nenores smile tokia nebent pasiimtu toki vyra del sexo o jei jis ir to nenori tai aplamai kam toks reikalingas.

Tai pats irodei ka as ir norejau pasakyt nuo pirmos zinutes.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#3086 2016-11-22 15:32

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Na sakyt, kad mergos tik dėl bapkių draugauja, apsurdas. Bet bapkių nebuvimas tikrai santykiam kenkia. Niekas nenori būti ubagu, gyventi įtampoi vis galvojant kaip reiks pratempt dar mėnesį. Tarkim pana ar žmona ne dėl bapkių bet nuolatinė įtampa, neramumo jausmas, įtempti nervai anksčiau ar vėliau priveda prie tarusavio trinties. Prasideda konfliktai, barniai. Pradžioj dėl smulkmenų, po to vis dažniau, vis rimtesni. Pradeda lyst mintys kam man viso to, nuolatinė baimė dėl ateities ir barniai. Žmogus pavargsta, jausmai šala, meilė utiutiuėsta. Kur tai priveda, sakyti nereikia..
Sexas? Nereikia būti kale, kad patiktų sexas. Joms to reikia tiek pat kiek ir vyrams. Tai atpalaiduoja ir suartina žmones. Duoda papildomos aistros santykiams. Ne be reikalo kai prisidirbi, geriausias atsiprašymas ir susitaikymas yra geras sexas. Netikit? Išbandykit. O jei manot, kad jūsų katytėm tai nėra svarbu, tai padarykit experimentą- palaikykit savo draugę ar žmoną be sexo pusę metų ar metus. Tada galėsim pakalbėti, kaip klostosi jūsų santykiai. wink

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#3087 2016-11-22 15:34

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Eazy rašė:

Staffordshire rašė:

Eazy rašė:


Tu dar naivus fitnesai. Palauk kai isiskirsi su esama ir pameginsi padraugaut su daugiau pamatysi realybe smile Neturesi pinigu tai neturesi mergos, o jei nemokesi gerai atrurint tai paliks arba isdavines uz akiu.  Man 29 metai, turejau rimtesnes 6-7, bet arba man atsibosta arba jom.

Tiesa sakai jei 30metu  vienisas vyras sedi be cento tai normalu kad sveikai mastanti pana tokio nenores smile tokia nebent pasiimtu toki vyra del sexo o jei jis ir to nenori tai aplamai kam toks reikalingas.

Tai pats irodei ka as ir norejau pasakyt nuo pirmos zinutes.

as maniau kad ne tave apibudinau smile manau iki 30metu bent jau masina sau turetu vyras sugebeti nusipirkti kad ir 15metu senumo. negyventi su tevais ir leisti sau nusivesti pana i kavine romantiskai pasisedeti smile cia nera sudetinga gyvenime ir dauguma tvarkingu vyru ta turetu sugebeti ir tai manau daugumai panu uztenka.

o jei bandai paimti kokia suka kuriai reikia naujausio bmw ir rankos 50cm ir kad uzkaltum litu kaip aizenas arba ignas,tai jau pats kaltas kad soki per bamba.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#3088 2016-11-22 15:34

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Eazy rašė:

fitnesas rašė:

Tai reikia skirti moteris nuo kaliu visu pirma. Ir tas kurios gali pasirodyti is pirmo zvilgsnio padoria moterim, o giliai sirdyje suka. Teke yra susidurt ir man bet greit uzveriau sita gyvenimo langa ar nuoskaudu nelaukau ant visu bobu pykdamas kaip eazy big_smile

Tu dar naivus fitnesai. Palauk kai isiskirsi su esama ir pameginsi padraugaut su daugiau pamatysi realybe smile Neturesi pinigu tai neturesi mergos, o jei nemokesi gerai atrurint tai paliks arba isdavines uz akiu.  Man 29 metai, turejau rimtesnes 6-7, bet arba man atsibosta arba jom.

Eazy payikek manim pas mane mergu buvo tikrai... buvo visokiu, buvo draugavau su viena kelis metus, bet utiutiu ir ka ir nieko. Buvo nimfa, kuri pati turejo saibu, reikejo tik atrurint, po metu irgi issiskyrem, dabar 3 metus kartu su saviske ir apie vaikus galvot pradedam jau, apie santuoka. Saibu as dar nepripises, bet ji mane myli ir palaiko mane.svarbu nestoviu vietoj,o bandau kazka daryt. Mylinti moteris bus salia visa kelione, o ne tik atsiras prie saibu. turiu viena draugeli panasiai kalbanti kaip tu nes niekad su bobom nesiseke. Suprsntu ka nori pasakyt, bet tikrai ne visos bobos tokios. Beje man paciam 26 tai kaip nir nedidelis skirtumas,kad cia mane teviskai mokytum big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3089 2016-11-22 15:37

Re: Ernestuko pasismaukymai....

rubizzz rašė:

Na sakyt, kad mergos tik dėl bapkių draugauja, apsurdas. Bet bapkių nebuvimas tikrai santykiam kenkia. Niekas nenori būti ubagu, gyventi įtampoi vis galvojant kaip reiks pratempt dar mėnesį. Tarkim pana ar žmona ne dėl bapkių bet nuolatinė įtampa, neramumo jausmas, įtempti nervai anksčiau ar vėliau priveda prie tarusavio trinties. Prasideda konfliktai, barniai. Pradžioj dėl smulkmenų, po to vis dažniau, vis rimtesni. Pradeda lyst mintys kam man viso to, nuolatinė baimė dėl ateities ir barniai. Žmogus pavargsta, jausmai šala, meilė utiutiuėsta. Kur tai priveda, sakyti nereikia..
Sexas? Nereikia būti kale, kad patiktų sexas. Joms to reikia tiek pat kiek ir vyrams. Tai atpalaiduoja ir suartina žmones. Duoda papildomos aistros santykiams. Ne be reikalo kai prisidirbi, geriausias atsiprašymas ir susitaikymas yra geras sexas. Netikit? Išbandykit. O jei manot, kad jūsų katytėm tai nėra svarbu, tai padarykit experimentą- palaikykit savo draugę ar žmoną be sexo pusę metų ar metus. Tada galėsim pakalbėti, kaip klostosi jūsų santykiai. wink

pagaliau bent dar kazkas supranta wink

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#3090 2016-11-22 15:47

Re: Ernestuko pasismaukymai....

MrBurbulas rašė:

rubizzz rašė:

Na sakyt, kad mergos tik dėl bapkių draugauja, apsurdas. Bet bapkių nebuvimas tikrai santykiam kenkia. Niekas nenori būti ubagu, gyventi įtampoi vis galvojant kaip reiks pratempt dar mėnesį. Tarkim pana ar žmona ne dėl bapkių bet nuolatinė įtampa, neramumo jausmas, įtempti nervai anksčiau ar vėliau priveda prie tarusavio trinties. Prasideda konfliktai, barniai. Pradžioj dėl smulkmenų, po to vis dažniau, vis rimtesni. Pradeda lyst mintys kam man viso to, nuolatinė baimė dėl ateities ir barniai. Žmogus pavargsta, jausmai šala, meilė utiutiuėsta. Kur tai priveda, sakyti nereikia..
Sexas? Nereikia būti kale, kad patiktų sexas. Joms to reikia tiek pat kiek ir vyrams. Tai atpalaiduoja ir suartina žmones. Duoda papildomos aistros santykiams. Ne be reikalo kai prisidirbi, geriausias atsiprašymas ir susitaikymas yra geras sexas. Netikit? Išbandykit. O jei manot, kad jūsų katytėm tai nėra svarbu, tai padarykit experimentą- palaikykit savo draugę ar žmoną be sexo pusę metų ar metus. Tada galėsim pakalbėti, kaip klostosi jūsų santykiai. wink

pagaliau bent dar kazkas supranta wink

Tai b.l visi supranta ta... reikejo eaziui tiesiai ir sakyt. Jeigu vapse litu nera tai apie kokias tada bobas gali galvot lol nusivezt kazkur kartais, padovanot kazka, to uztenka daugeliui moteru. Jei kisenej vejai svilpia tai bbz ar ir su homiku kokiu ilgai isdraugautum,ne tik kad su moterim big_smile  kaio sake stafas, jei susirandi leses kuriom bemso naujo reikia ir chatos ant kalno tai pats kaltas, biski nusileisk ant zemes ir ieskok paprastutes... smile

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#3091 2016-11-22 15:54

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Įkyrusis mažylis rašė:

Eazy rašė:

fitnesas rašė:

Tai reikia skirti moteris nuo kaliu visu pirma. Ir tas kurios gali pasirodyti is pirmo zvilgsnio padoria moterim, o giliai sirdyje suka. Teke yra susidurt ir man bet greit uzveriau sita gyvenimo langa ar nuoskaudu nelaukau ant visu bobu pykdamas kaip eazy big_smile

Tu dar naivus fitnesai. Palauk kai isiskirsi su esama ir pameginsi padraugaut su daugiau pamatysi realybe smile Neturesi pinigu tai neturesi mergos, o jei nemokesi gerai atrurint tai paliks arba isdavines uz akiu.  Man 29 metai, turejau rimtesnes 6-7, bet arba man atsibosta arba jom.

pala gi tu is 400 eur gyveni, tai reiskias neturi pinigu = neturejas mergu

Sveikas, Edvinai

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#3092 2016-11-22 16:00

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Aš tai laukiau, kad kas nors primins, jog simaxas ir be bapkių turi žmoną ir vaikus. Ir gyvena laimingai jie, visko užtenka.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#3093 2016-11-22 16:14

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Neprivalges rašė:

Aš tai laukiau, kad kas nors primins, jog simaxas ir be bapkių turi žmoną ir vaikus. Ir gyvena laimingai jie, visko užtenka.

Pagalvojau apie tai, bet primečiau vėl prasidės stūmimai ant jo. Galvoju kiek galima smile bent vienoj temoj palikim jį ramybėje big_smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#3094 2016-11-22 16:30

Re: Ernestuko pasismaukymai....

As esu turejas pana budamas be cento ir be darbo ir kuriai nereikejo litu ir vestis i kavines. Ji mane mylejo toki koks buvau. Eh ta penkta klase...

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#3095 2016-11-22 17:25

Re: Ernestuko pasismaukymai....

rubizzz rašė:

Neprivalges rašė:

Aš tai laukiau, kad kas nors primins, jog simaxas ir be bapkių turi žmoną ir vaikus. Ir gyvena laimingai jie, visko užtenka.

Pagalvojau apie tai, bet primečiau vėl prasidės stūmimai ant jo. Galvoju kiek galima smile bent vienoj temoj palikim jį ramybėje big_smile

kazi i myta klp atvarys? huh

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#3096 2016-11-22 17:29

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Pelesis rašė:

rubizzz rašė:

Neprivalges rašė:

Aš tai laukiau, kad kas nors primins, jog simaxas ir be bapkių turi žmoną ir vaikus. Ir gyvena laimingai jie, visko užtenka.

Pagalvojau apie tai, bet primečiau vėl prasidės stūmimai ant jo. Galvoju kiek galima smile bent vienoj temoj palikim jį ramybėje big_smile

kazi i myta klp atvarys? huh

neįskaičiuota į išlaidas smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#3097 2016-11-22 17:35

Re: Ernestuko pasismaukymai....

rubizzz rašė:

Pelesis rašė:

rubizzz rašė:


Pagalvojau apie tai, bet primečiau vėl prasidės stūmimai ant jo. Galvoju kiek galima smile bent vienoj temoj palikim jį ramybėje big_smile

kazi i myta klp atvarys? huh

neįskaičiuota į išlaidas smile

sakai šeima nesuprastų? hmm

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#3098 2016-11-22 17:57

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Pelesis rašė:

rubizzz rašė:

Pelesis rašė:


kazi i myta klp atvarys? huh

neįskaičiuota į išlaidas smile

sakai šeima nesuprastų? hmm

nusipirks talonėlį autobusui ne pagal planą. o dar atgal. tu suprastum tokį neatsakingą išlaidavimą? taip ir visą algą išmėtyti galima. vaikai be vakarienės liks sad

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#3099 2016-11-22 17:58

Re: Ernestuko pasismaukymai....

lower strength

SQ 90x5,  107.5x5 ,  110x5,  115x4,  117.5x3
DL 120x5,  142.5x5,  147.5x4150x4, 152.5x3
atsilenkimai romeniskoi +20kgx10x3
blauzda 2 pratimai
atsilenkimai su svoriu +15kg ir koju kelimas

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#3100 2016-11-22 19:54

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Eazy, tavo galvele tokia apgailetina, kad tu kazin ar gali ka daugiau pasiulyt, negu gera sexa. Ypac, jeigu toks mulas esi, koki pasakoji zinutese. Pilnai tikiu, kad tik tokias ir sutikes gyvenime. Uzteko mazdaug 5-10 tavo post'u perskaityt, kad nuspresciau ignoruot tolimesnes tavo sapaliones. Protinga moteris tave po pirmu 5-10 sakiniu atmestu kaip galima partneri.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net