Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Staffordshire
Get big or die trying
Vietovė: IRL
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 13716
Atsiliepimai: 91

#1 2016-12-10 01:57

DNP Pradžiamokslis

Sveikas storuli, ar kėkvieną kartą pažiūrėjas į veidrodį tu susinervini pamatęs savo žandus? O gal per pilvą nebematai savo "draugužio"? O gal tiesiog tavo vardas Ignas? Turiu tau gerų naujienų, perskaitęs šį tekstą gausi truputį informacijos apie  DNP,kuris tau sumažins pilvą kad vėl galėtum matyti savo "bičiulį" ir padidins rankas,taip pat išryškins pilvo preso raumenis. Po vartojimo tau tikrai pavyks susirasti draugę arba dvi.


Truputis istorijos (šito galima ir neskaityti)

DNP buvo pradėtas naudoti XIX amžiaus pradžioje kaip medžio dažai, taip pat naudodavo dinamito uždegimui ir sprogmenims. Po kelių metų buvo pastebėta,kad zmonės dirbantys su šia medžiaga numetė nemažai svorio ir buvo atlikti tyrimai kurie įrode kad ištiesų DNP padeda numesti svorio. Šį preparatą pora dešimtmečių daktarai išrašydavo visiškai beviltiškiem ištukėliam, veliau šis "vaistas" buvo uždraustas. Ši medziaga iki šiol yra uždrausta naudoti medicinoje dėl per didelio pavojaus gyvybei. DNP šiuo metu yra naudojamas kaip pesticidas arba tik mokslo/tyrimų reikmėm. Jį galima turėti bet negalima jo vartoti ir pardavinėti.


Dozė ir rekomendacijos

DNP yra ne kekvienam, ir tikrai ne pradinukui kuris nori numesti pora kg kad geriau atrodytu pleže prie mergikiu. Be teisingų žinių DNP gali tave nužudyti.

Yra 2 formos DNP, tai kristalinė (100% sausa) ir miltų pavidalo (5-10% dregnumo). Kristalinė versija yra stipresnė ir efektyvesnė, ji suveikia greičiau ir greičiau pasijaučia šalutiniai poveikiai.

Rekomenduojama dozė būtų 2-6mg per kg kūno masės kristalinės formos DNP ir 4-10mg per kg miltų formos. Visada reikia pradeti vartoti nuo mažiausios dozės, ypač pradinukam, nes nežinai kaip tai gali suveikti. 100kg sverenčiam žmogui pirmą kartą reikėtų vartoti 200mg DNP. Didinti dozę patartina kas 3-5dienas ir dozavimą reikėtu išmetyti per dieną, jei sakykim vartojama dozė 400mg (2kapsulės) -tai vartojama būtu ryte ir vakare. Daugiau 600mg kristalinės formos DNP nepatartina vartoti, nebent yra daromi dažni tyrimai it savaime aišku vartotojas su patirtimi.

Kurso trukmė gali būti apie 10 dienų, bet galima vartoti ir gerokai ilgiau. Yra manoma,kad DNP stabdo skydliaukės veikimą ir po 10dienų T3 ir T4 bus lygus 0, bet tai nėra visiškai teisinga. Prie 200mg dozės po 10 dienų pas vartotoją būna vis dar visiškai normalūs skydliaukės parodymai,tačiau vartojant 600mg ir daugiau-jau po 3 dienų T3 visiškai nebelieka. Nors T3 atlieka svarbų vaidmenį riebalų deginime, vartojant DNP tai neturetų būti labai svarbu nes DNP vistiek kuo puikiausiai degins riebalą. Vienintelis pliusas del sumažėjusio T3 būtų tas, kad sudegs mažiau raumens vartojant DNP. Nutraukus DNP vartojimą skydliaukė grįš į normalų veikimą maždaug per savaitę.

Kiek laiko patartina vartoti DNP? Viskas priklauso nuo savijautos, nieko blogo vartoti dnp 200mg 3-4savaites, taip būtų gan nedaug šalutinio poveikio ir visumoj būtų panašus efektas,kaip ir vartojant didesnę dozę, tiesiog prie mažesnės dozės bus mažesnis efektas ir viskas truks ilgiau. Pripratę prie 200mg dozės, galima kelti iki 400mg ir toliau laikyti 3-4savaites ir jeigu dar šito maža, keliam iki 600mg. Taigi vartojimo trukmės nėra, vartoti galima tol kol kūnas gali "pavežti" bet anksčiau ar vėliau šalutiniai perims viršų ir reikės nutraukti.

Dėl vandens kaupimo, vartotojai dazniausiai pastebi geriausią formą po 4-7dienų nutraukus DNP vartojimą.


Dietos rekomendacijos

Iškraukite anglis 3 dienas iki DNP vartojimo pradžios nes dar užtruks 2-3dienas kol DNP iškraus visas glikogeno atsargas ir pradės deginti riebalą.

Dieta ant DNP turetų atrodyti maždaug taip: 33% baltymo, 33% riebalo, 33% angliavandeniu ir laikykite kalorijas normos ribose. Nesumažinkite angliavandenių nes tai butu labai pavojinga gyvybei. Taip pat būtų patartina vartoti 55% angliavandenių 35% baltymų ir 15% riebalų,atsiminkite keičiasi tik procentai, o ne kalorijų kiekis. Angliavandeniai yra labai svarbu kad DNP veiktų.

Nebijokite valgyti angliavandenius kol vartojate DNP nes jų kūnas nekaups, o iškart sudegins. Mažiausiai efektyvi dieta būtų daugiariebalinė dieta arba keto dieta.


Šalutiniai

Karštis- jausite didelę šilumą kol vartosite DNP. Visą dieną galite šiek tiek prakaituoti, kai kurie žmones prakaituoja visą dieną labai daug ir tai yra normalu. Kūno temperatūra gali užkilti iki 38 laipsnių ir laikytis. Venkite būti karštose patalpose kol vartojate DNP, nes kūnui reikia vėdintis. Jei DNP vartojate vasarą (kas būtų nelabai protinga) - kūnas gali nespėti vėdintis ir perkaisite. Dehidratavimas taip pat gali sutrikdyti kūno vėdinimasi, dėl to būtina gerti kuo daugiau vandens.

Kol vartojate DNP, kūnas gali užkaupti truputi vandens. Vandens kaupimas yra susijas su šiluma. Visas vanduo susinormalizuoja savaitė po vartojimo sustabdymo.

Mieguistumas/Nuovargis-vienas nemaloniausiu šalutiniu vartojant DNP. Šis efektas taip pat priklauso nuo dozės, bet labai dažnai žmonės vos išlipa iš lovos. Visa tai praeina po paros nutraukus vartojimą.

Nemiga- miegas gali būti problema del prakaitavimo, del to gali reikėti isijungti pora ventiliatorių ir kondicionierių, tačiau jei miegate ne vienas, tai nebutu gerai jūsų antrai pusei, todėl patartina miegoti vienam kury laika,bent jau kol vartojate (šitam forume daugumai tai neaktualu).

Greitas kvėpavimas/ oro gaudymas - prie didesniu dozių gali atrodyti kad išvien bėgate ir esate pavargęs ir neina atgauti kvapo. Bet koks aktyvus užsiemimas jus dar labiau vargins. Tai reiškia kad treniruotės ir cardio turi būti minimalios. Cardio iki 20min. Treniruočių apimtis taip pat gerokai mažesnė arba visai jokio sporto kuriam laikui.

Dehidratavimas- vienas rimčiausių šalutinių. Jeigu kūnas negaus pakankamai vandens jis gali perkaisti ir galite mirti. Gerkite kuo daugiau vandens.

Elektrolitų išsekimas dėl druskos ir prakaito išsiskyrimo iš kūno. Vartojimas daug vandens nepapildys elektrolitų dėl to patartina vartoti v8 sultis ar kitus elektrolitus atstatančius papildus.

Vidurių suminkštėjimas(tryda)

Galvos skausmai

Alergija/dermatitas, pasitaiko bet labai retai. dėl to būtų gerai pradėti nuo mažos 200mg dozės. Pajautus niežuli būtina iškart nutraukti.

Rega/Matymas geltonai- pasitaiko dar rečiau nei alergijos. Geriausiai pastebima žiūrint į baltą sieną/vaizdą galima matyti geltonus taškiukus, nustojus vartoti viskas susitvarko po 1-2 dienų.


DNP pozityvus poveikiai

Degina riebalą

Sustiprina imunintetą

Antikatabolinis

Sustiprina priešvėzinių vaistų veikimą, gerai su jais sąveikauja


Bendri patarimai

Visada pradėkite nuo žemos dozės ir po biški ją didinkite, niekada nepradėkite nuo aukštos dozės.

Nevartokite DNP jeigu būsite šiltoje patalpoje/vietoje ilgesnį laiką.

Aukšta kūno temperatūra taip pat gali reikšti, kad kūnas nespėja vėdintis. Arba nepakanka skysčių.

Niekada nevartokite diuretikų kol vartojate DNP. Alkoholis sustiprins visus neigiamus požymius ir jausitės dar karšteni, Ignai. Stipresni diuretikai kaip lasix jus nužudys jei vartosite su DNP.

Nesitreniruokite ilgai ir nedarykite ilgu cardio, jums ir taip trūks energijos, nesistenkite savęs dar labiau nualinti. Dauguma išvis nepataria daryti cardio.

Sukilus alergijom galima bandyti vaistus nuo alergijos, bet jei nepraeis,būtina nutraukti DNP.

Papildykite elektrolitų atsargas. Šviezia mėsa ir darzovės,taip pat druska yra labai svarbu. Galima vartoti magni kaip papildą.

Vanduo- tai svarbiausia ko jums reikės vartojant DNP. Jis padės jums neperkaisti ir visas ciklas deginant riebalą vyks sklandžiau.


Papildai

Antioxidantai- Vitaminas E. Vartokite 800-1000iu vitamino E, jis pades su riebalo oksidacija

Glicerolis- jis palaikys raumens vandeninguma ir stabdys katabolizma. Jis yra parduodamas vaistinese, vartokite 3-4 valgomuosius šaukstus kasdien.

Kalio extraktas (potassium)- jei sukils kraujo rugštingumas, tai kalis padės su tuo kovoti. 2-3gramai butu idealu,bet užtektų ir 1 gramo.


Išvados

Taigi, DNP yra pats stipriausias riebalu degintojas, jis tikrai nera žaislas ir į šį produktą reikėtų žiūrėti labai rimtai. Jei tau tereikia pamesti tik pora kilogramų tai yra krūva saugesniu produktų. Jis turi krūva neigiamu efektu, tačiau tai nesustabdo žmonių vartoti DNP,nes jis tikrai veikia kaip niekas kitas. Tikiuosi sužinojai kažka naujo ir nemirsi jį vartodamas.

Nieko neskatinu vartoti ir prieš vartodamas atsimink, kad perdozavęs mirsi! Ir tam nėra jokio prėšnuodžio.

Papilymas:
http://www.kulturizmas.net/forumas/view … p?id=25525

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Vietovė: IRL
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 13716
Atsiliepimai: 91

#2 2016-12-10 01:58

Re: DNP Pradžiamokslis

jei kas ne taip prasom issisakyti pataisysiu ar papildysiu

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6468
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#3 2016-12-10 03:30

Re: DNP Pradžiamokslis

Įkyrusis mažylis rašė:

dar vienas saidas - apakimas

Kataraktas pasireiskia su lb didelem dozem ilga laika, kai pamyli anglis dar ant virsaus. Ir cia ne apakimas, o bluras labiau vaizdo.

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 2008
Atsiliepimai: 11

#4 2016-12-10 10:59

Re: DNP Pradžiamokslis

Super!

Naujokams rekomenduociau pradeti nuo powder DNP ir ieskokit kuo mazesnes dozės vienoje kapsuleje. Idealiausias variantas 125mg/kap, tada lengva yra dozuoti. Prastas variantas yra 250mg/kap, nes labai dideli doziu suoliai ir didele tikimybe, kad produktas gali buti stipriai perdozuotas.

Pirmam kartui patarciau pradeti nuo 125mg/d, taip naudoti kokias 4 dienas, kol DNP isivaziuoja ir matote, kad gera savijauta. Tada pakelti iki 250mg/d ir vel tas pats. Kelti tik tada, kai matote, kad organizmas toleruoja, nera salutiniu. DNP kaupiasi organizme, todel naudojant po 250m/g po kokiu 4-5 dienu, jo organizme gali buti daugiau negu, kad jus geriate per diena. Taip yra del salyginai ilgo half-life, kuris tesiasi apie 48h. Todel jei atrodo, kad niekas nifiga neveikia, neskubekit gerti dar daugiau kapsuliu!!!!!!! Lukterkit pora dienu ir pradesite jausti poveiki.

Angliavandeniu valgyti kaip ir minejo pradiniam poste, taciau geriausia juos padalinti tolygiai per visa diena. Vienu metu daug angliavandenu valgyti nepatariu, nes po 10min pradeda musti karstis. Anglys skaidomos vos tik joms patekus i organizma, del to gali buti juntamos karscio bangos. Kuo daugiau angliu suvalgoma ir kuo daugiau DNP kune yra, tuo karstis pareina didesnis (jau isbandyta).
Taip pat nerekomenduoju angliu valgyti pries miega. Nuo ju nakti gali stipriai musti prakaitas, nemalonu miegoti.

Vanduo. Daug vandens. Vanduo yra butinas naudojant DNP. Kuo daugiau tuo geriau. Patariu isgerti ne maziau 4l per diena. Nuolatos su savim turekite vandens buteli ir papildykite atsargas. Per mazas vandens kiekis organizme gali privesti prie stiprios dehidratacijos (del nuolatinio prakaitivimo ir padidejusios kuno temperaturos), nuo kurios gali dziuti burna, lubos, sauseja oda, gali stipriai skaudeti galva, suprasteti bendra savijauta bei nuo dideles temperaturos gali "perdegti" kunas kas baigiasi mirtimi.
Taip pat gerkite elektrolitus.

Dar vienas salutinis, kurio lyg ir niekas nepaminejo, yra berimai. Kai kuriems zmonems kyla alergine reakcija ir gali vietom pradeti berti kuna, atsirasti paraudimai ir niezulys. As vaistu nemegstu gerti be reikalo, tai nedideli niezuli stengiuos praignoruoti, bet kai jis pasidaro nepakenciamas, galima pavartoti vaistu nuo alergijos. Dabar tu alerginiu vaistu nepamenu, bet vienas kuris sauna i galva, tai zyrtec. Vaistineje paklausus, tikrai kazka pasiulys.

Nepersistenkit stipriai sportuoti. Jau po keliu dienu naudojimo pajusite kaip mazeja istverme, imta trukti oro, bei elementarios kasdienes uzduotys, kaip lipimas laiptais, darosi varginantys. Rekomenduociau nedaryti cardio, kad neapkrauti papildomai sirdies.

Prie DNP jokiais budai nenaudokite sirdies ritma kelianciu steroidu, o ypatingai jokio trenbolono. Taip pat atsisakyciau energetiniu gerimu, nors kiti buna vartoja, bet bereikalingas stresas tikrai ne i nauda.


Veliau dar ka prisiminsiu, papildysiu smile

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3602
Atsiliepimai: 23

#5 2016-12-10 13:32

Re: DNP Pradžiamokslis

Sveikas storuli 😂😂😂😂😂 sitas geriausias 🙏

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 6033
Atsiliepimai: 96

#6 2016-12-10 21:23

Re: DNP Pradžiamokslis

Net nežinau kaip vertinti posta. Viena vertus skambėjo  su humoru tarsi apie sėmkes kalbam, nors ne vienas nuo DNP kojas pakratė. Kita vertus - jei jau vistiek valgys, tai geriau bent kažkokią informacija pateikt. Nzn, man asmeniškai nesinoretu vėliau graužtis, kad kažkas pakrate kojytes prisiskaitęs mano posto nes jis jam pasirodė prikolnas.
P.s. ir tik nepradekit pasakot, kad nuo dnp mirsta tik lochai.
IMHO

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 5498
Atsiliepimai: 19

#7 2016-12-10 21:31

Re: DNP Pradžiamokslis

Zuikis13 rašė:

Net nežinau kaip vertinti posta. Viena vertus skambėjo  su humoru tarsi apie sėmkes kalbam, nors ne vienas nuo DNP kojas pakratė. Kita vertus - jei jau vistiek valgys, tai geriau bent kažkokią informacija pateikt. Nzn, man asmeniškai nesinoretu vėliau graužtis, kad kažkas pakrate kojytes prisiskaitęs mano posto nes jis jam pasirodė prikolnas.
P.s. ir tik nepradekit pasakot, kad nuo dnp mirsta tik lochai.
IMHO

o kas trugdo pradeti nuo puses kapsules isvis ? atidaryt ir puse turinio iskratyt palaikyt kelias d kol koncentracija max  pasieks ir ziuret kaip reguoji.mirt gali arba loxas arba del overdosintos kapsules.bet pradedant nuo puses manau tai sunkiai imanoma.katrybes,tik tiek ir tereikia. nebent ten sumaisytos kapsules butu  belekaip normalios ir overdosintos,tada jo-beda.

Paskutinį kartą taisė nesako (2016-12-10 21:32)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Vietovė: IRL
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 13716
Atsiliepimai: 91

#8 2016-12-10 21:58

Re: DNP Pradžiamokslis

Kai amerikoj buvo parduodamas vaistinej ir gydomas tai is 500 000 zmoniu mire 3. Ieskokites patys info apie tai

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Vietovė: IRL
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 13716
Atsiliepimai: 91

#9 2016-12-10 22:00

Re: DNP Pradžiamokslis

Zuikis13 rašė:

Net nežinau kaip vertinti posta. Viena vertus skambėjo  su humoru tarsi apie sėmkes kalbam, nors ne vienas nuo DNP kojas pakratė. Kita vertus - jei jau vistiek valgys, tai geriau bent kažkokią informacija pateikt. Nzn, man asmeniškai nesinoretu vėliau graužtis, kad kažkas pakrate kojytes prisiskaitęs mano posto nes jis jam pasirodė prikolnas.
P.s. ir tik nepradekit pasakot, kad nuo dnp mirsta tik lochai.
IMHO

Gauti nera lengva. Sekmes mirstant smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 6033
Atsiliepimai: 96

#10 2016-12-10 22:02

Re: DNP Pradžiamokslis

nesako rašė:

Zuikis13 rašė:

Net nežinau kaip vertinti posta. Viena vertus skambėjo  su humoru tarsi apie sėmkes kalbam, nors ne vienas nuo DNP kojas pakratė. Kita vertus - jei jau vistiek valgys, tai geriau bent kažkokią informacija pateikt. Nzn, man asmeniškai nesinoretu vėliau graužtis, kad kažkas pakrate kojytes prisiskaitęs mano posto nes jis jam pasirodė prikolnas.
P.s. ir tik nepradekit pasakot, kad nuo dnp mirsta tik lochai.
IMHO

o kas trugdo pradeti nuo puses kapsules isvis ? atidaryt ir puse turinio iskratyt palaikyt kelias d kol koncentracija max  pasieks ir ziuret kaip reguoji.mirt gali arba loxas arba del overdosintos kapsules.bet pradedant nuo puses manau tai sunkiai imanoma.katrybes,tik tiek ir tereikia. nebent ten sumaisytos kapsules butu  belekaip normalios ir overdosintos,tada jo-beda.

Pamačiau tavo pirmini posto varianta, bet neturejau laiko parasyt, kad balvonas. Pasitaisei. Tep, pagrinde ir mirsta del sumaisytu koncentraciju tableciu...

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 5498
Atsiliepimai: 19

#11 2016-12-10 22:16

Re: DNP Pradžiamokslis

na tai nevitaminus geri ko noret .nori rezultato belekokio ir greit  tj ir prisiimi ta rizika.butu per daug gerai  jei visiskai eitu viska kontroliuot.

kitavertus visada galima riknktis tuos vadinamus ilgesnius kursus su mazesne doze ale iki 200-300/d.net jei ir teoriskai bus overdosed kad ir 2x kas sunkiai tiketina vistiek daugumai to nepakaks ,kad uzsilenkt

Paskutinį kartą taisė nesako (2016-12-10 22:28)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 8653
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#12 2016-12-10 22:24

Re: DNP Pradžiamokslis

Laukiu ka mzslave parasys.zinau jis didelis dnp fanas

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3602
Atsiliepimai: 23

#13 2016-12-11 00:39

Re: DNP Pradžiamokslis

fitnesas rašė:

Laukiu ka mzslave parasys.zinau jis didelis dnp fanas

Jis pasakys: "sveikas storuli" 😂😂😂

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4580
Atsiliepimai: 8

#14 2016-12-11 01:32

Re: DNP Pradžiamokslis

Itariu kad tie uzsilenke jau turejo kazkokiu sveikatos sutrikimu.kaip ir su farma,sove uzsilenke,apkaltino farma.o kad jo tarkim kepenai ar tai sirdis jau buvo siknoj,niekam neidomu.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3481
Atsiliepimai: 10

#15 2016-12-11 01:36

Re: DNP Pradžiamokslis

HRS rašė:

Itariu kad tie uzsilenke jau turejo kazkokiu sveikatos sutrikimu.kaip ir su farma,sove uzsilenke,apkaltino farma.o kad jo tarkim kepenai ar tai sirdis jau buvo siknoj,niekam neidomu.

Yra viena kai kepenis apnuodyji ir yra visai kas kita kai organai tiesiog išverda. Ir jau atsidūrus ligoninėj tau pasako, kad gal parą tempsi, nes nėra jokių priešnuodžių ar vaistų stabdančių DNP veikimą.

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4580
Atsiliepimai: 8

#16 2016-12-11 01:39

Re: DNP Pradžiamokslis

Pauliakas rašė:

HRS rašė:

Itariu kad tie uzsilenke jau turejo kazkokiu sveikatos sutrikimu.kaip ir su farma,sove uzsilenke,apkaltino farma.o kad jo tarkim kepenai ar tai sirdis jau buvo siknoj,niekam neidomu.

Yra viena kai kepenis apnuodyji ir yra visai kas kita kai organai tiesiog išverda. Ir jau atsidūrus ligoninėj tau pasako, kad gal parą tempsi, nes nėra jokių priešnuodžių ar vaistų stabdančių DNP veikimą.

As cia tik kaip pvz
Tiek dnp tiek koks slinas ir tt.vistiek lieku prie nuomones kad linksta dundukai kurie atmestinai ar kazkokiu kitokiu tupu poziuriu i tai ziuri.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3481
Atsiliepimai: 10

#17 2016-12-11 01:45

Re: DNP Pradžiamokslis

HRS rašė:

Pauliakas rašė:

HRS rašė:

Itariu kad tie uzsilenke jau turejo kazkokiu sveikatos sutrikimu.kaip ir su farma,sove uzsilenke,apkaltino farma.o kad jo tarkim kepenai ar tai sirdis jau buvo siknoj,niekam neidomu.

Yra viena kai kepenis apnuodyji ir yra visai kas kita kai organai tiesiog išverda. Ir jau atsidūrus ligoninėj tau pasako, kad gal parą tempsi, nes nėra jokių priešnuodžių ar vaistų stabdančių DNP veikimą.

As cia tik kaip pvz
Tiek dnp tiek koks slinas ir tt.vistiek lieku prie nuomones kad linksta dundukai kurie atmestinai ar kazkokiu kitokiu tupu poziuriu i tai ziuri.

Šiaip mano nuomonė panaši, teisingai naudojant nemanu, kad užsilenksi. Nes kiek vartoja ir kiek tokių atvejų būna. Nuo jack3d širdys irgi sprogsta gi...

Neprisijungęs

 
baltassg
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-07-30
Žinutės: 431
Atsiliepimai: 1

#18 2016-12-11 03:10

Re: DNP Pradžiamokslis

is mano puses tai postas super, seniukui desine spaudziu. realiai kalbant jei sedi ant farmos normaliai maitinies ir i sale eini tai sito sudo tau nemanau kad reiks, nebent pas tave sindromas toks: pisiu farmos gulesiu lovoi esdamas pica ant mases ir per tv paziurejas rembo busiu jau pizdiec. mano akims sitas reikalas tiems bevaliams kurie nori kazko gero be pastangu. o kaip visi protingi zino kad net farma nevisagale be pastangu.( neprotingi vis tebetiki kad farma padeda gulinti auginti raumeni).

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3481
Atsiliepimai: 10

#19 2016-12-11 03:16

Re: DNP Pradžiamokslis

Valia ar ne valia, bet jei skirtumas per savaitę pamesto riebalo skirtis gali ir kelis kart, tada ir iškyla klausimas ar tau jo reikia ar ne.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 8653
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#20 2016-12-11 03:33

Re: DNP Pradžiamokslis

Reikeg daug kam gal reikia,bet ar verta klausimas. Mzslave kur tu, pakomentuok kazka big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 8653
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#21 2016-12-11 03:34

Re: DNP Pradžiamokslis

baltassg rašė:

is mano puses tai postas super, seniukui desine spaudziu. realiai kalbant jei sedi ant farmos normaliai maitinies ir i sale eini tai sito sudo tau nemanau kad reiks, nebent pas tave sindromas toks: pisiu farmos gulesiu lovoi esdamas pica ant mases ir per tv paziurejas rembo busiu jau pizdiec. mano akims sitas reikalas tiems bevaliams kurie nori kazko gero be pastangu. o kaip visi protingi zino kad net farma nevisagale be pastangu.( neprotingi vis tebetiki kad farma padeda gulinti auginti raumeni).

Paskutinis sakinys tai taikliai,yra tokiu

Neprisijungęs

 
baltassg
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-07-30
Žinutės: 431
Atsiliepimai: 1

#22 2016-12-11 03:37

Re: DNP Pradžiamokslis

Pauliakas rašė:

Valia ar ne valia, bet jei skirtumas per savaitę pamesto riebalo skirtis gali ir kelis kart, tada ir iškyla klausimas ar tau jo reikia ar ne.

nu kad riebalo nereikia tai faktas smile o jei galvoji kad numesti 40 kg per menesi sveika ne tik del draudziamu prepu poveikio tai tada tokiems zmonems nera ka cia veikti nes extreemai , ne oks pavadinimas grupes.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 6033
Atsiliepimai: 96

#23 2016-12-11 10:52

Re: DNP Pradžiamokslis

HRS rašė:

Pauliakas rašė:

HRS rašė:

Itariu kad tie uzsilenke jau turejo kazkokiu sveikatos sutrikimu.kaip ir su farma,sove uzsilenke,apkaltino farma.o kad jo tarkim kepenai ar tai sirdis jau buvo siknoj,niekam neidomu.

Yra viena kai kepenis apnuodyji ir yra visai kas kita kai organai tiesiog išverda. Ir jau atsidūrus ligoninėj tau pasako, kad gal parą tempsi, nes nėra jokių priešnuodžių ar vaistų stabdančių DNP veikimą.

As cia tik kaip pvz
Tiek dnp tiek koks slinas ir tt.vistiek lieku prie nuomones kad linksta dundukai kurie atmestinai ar kazkokiu kitokiu tupu poziuriu i tai ziuri.

HRS, su tokiu mąstymu tu būtum kandidatas Nr1 užsilenkti.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Vietovė: IRL
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 13716
Atsiliepimai: 91

#24 2016-12-11 11:16

Re: DNP Pradžiamokslis

Imkim pvz kaip zyzz. Sauna-karstis...vandens trukumas... zjb. Kaltinkim steroidus ir dnp.

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 2008
Atsiliepimai: 11

#25 2016-12-11 12:23

Re: DNP Pradžiamokslis

Buvo UK pries kelis metus atvejis, kai stora studente mire. Tai ten buvo eilinis retard dnp atvejis, kai nepraejus nei porai dienu ji isgere virs gramo DNP ir iskepe, nes jai kazkas prireklamavo, kad cia yra magic pill, ji isgere ir po 2 dienu rezultato nemate, todel suvare visa grama. Uz keliu dienu mire. Retards gon retard. Naturali atranka. Galima ir nuo vitamino C mirt.

Staffordshire rašė:

Imkim pvz kaip zyzz. Sauna-karstis...vandens trukumas... zjb. Kaltinkim steroidus ir dnp.

Jo atveju buvo dar + koko, tai cia isvis deadly combination ir skrodimas parode, kad buvo ale paveldeta kazkokai sirdies yda.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net