Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2826
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#51 2017-01-04 13:32

Re: Ar įmanoma kursuoti esant veganu?:D

ATjr rašė:

Tu duodi tik alternatyvas, bet tai neirodo, kad vegetarui bus lengviau.

Kiek turetu suvalgyti 92 kg, 180cm, 21 metu, intensyviai (6-8 treniruotes per sav) sportuojantis. Ir ko?
Apie kursus dabar nekalbant.

Atsiprašau, bet aš tikrai dabar laiko neturiu tau mitybos plano sudarinėt. Kaip suprast "kiek turėtų suvalgyt ir  ko suvalgyt"? Valgai kaip ir valgęs grūdines kultūras, daržoves, vaisius, riešutus nežinau ką ten  dar valgai, tiesiog pakeiti baltymų šaltinius kai kuriuos ir viskas, nepagaunu kame problemą matai.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#52 2017-01-04 13:41

Re: Ar įmanoma kursuoti esant veganu?:D

As tau tik irodyma duodu, kad tu pats nezinai ka kalbi t.y. kazkur kazka skaitei ir tuo pasibaige. Internete kiekvienam klausimui atsakyma tuo metu ieskai.
O antras irodymas, kad tas derinimas tarpusavyje, tikrai nebus subalansuotas ir juolab, kad lengvas.
O ir tavo laiko neturejimas kazkoks idomus, speji i kiekviena posta kas 10 minuciu atsakineti, taip, kad uzteks cia butaforijos, kad viska zinai.

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2826
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#53 2017-01-04 13:49

Re: Ar įmanoma kursuoti esant veganu?:D

ATjr rašė:

As tau tik irodyma duodu, kad tu pats nezinai ka kalbi t.y. kazkur kazka skaitei ir tuo pasibaige. Internete kiekvienam klausimui atsakyma tuo metu ieskai.
O antras irodymas, kad tas derinimas tarpusavyje, tikrai nebus subalansuotas ir juolab, kad lengvas.
O ir tavo laiko neturejimas kazkoks idomus, speji i kiekviena posta kas 10 minuciu atsakineti, taip, kad uzteks cia butaforijos, kad viska zinai.

Kur tie įrodymai? big_smile . Šitoj temoj apskritai iš tavęs nesulaukiau jokio svaraus argumento, vien tik svaičiojimai kažkokie, kad sunku, neįmanoma, dažnai  tapatį iš merginų girdžiu.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#54 2017-01-04 13:58

Re: Ar įmanoma kursuoti esant veganu?:D

Va butent todel merginos ir neturesi wink big_smile
Irodymu nereikejo konkreciu, ar tau kaip pirmokui durt pirstu reikia ir koki ebsco atidaryti kodel mesa naudinga? lol.
Cia tu turejai isvartyti, kodel vegetaru esant nebutinai busi blogesnis sportininkas. Bet vis dar nieko neirodei.
Nu taip pasakei, kad ten tipo galima suderinti viska. Bet kai paprasciau, kad man sudarytum kazkoki planeli, tu nusimazinai. Vadinasi, gal baigiasi google zinios ir atsibodo internete ieskot atsakymu? big_smile
As tau pacioj pradzioj diskusijos jau sakiau, kad vegetarai geresni sportininkai niekada nebus. Pavieniai atvejai, gal fiksuojami (bet ir taiiii kazin), bet jjeigu dvi grupes padalinsim, tai nifiga jie geriau nepasirodys.
Va cia visa esme yra. O kodel tu cia draskaisi ir vel savo Erikai atsakymus nerimtus metai tai atsakymo ir nelabai noriu zinot big_smile Tiesiog pabuk bent karta protingas ir nepabek nuo pagrindines temos, apie kuria kalbeta buvo, nes daug nesamoniu isvedineji savo naudai, na iprastai, ka tik moterys ir daro big_smile

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2826
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#55 2017-01-04 14:04

Re: Ar įmanoma kursuoti esant veganu?:D

ATjr rašė:

Va butent todel merginos ir neturesi wink big_smile
Irodymu nereikejo konkreciu, ar tau kaip pirmokui durt pirstu reikia ir koki ebsco atidaryti kodel mesa naudinga? lol.
Cia tu turejai isvartyti, kodel vegetaru esant nebutinai busi blogesnis sportininkas. Bet vis dar nieko neirodei.
Nu taip pasakei, kad ten tipo galima suderinti viska. Bet kai paprasciau, kad man sudarytum kazkoki planeli, tu nusimazinai. Vadinasi, gal baigiasi google zinios ir atsibodo internete ieskot atsakymu? big_smile
As tau pacioj pradzioj diskusijos jau sakiau, kad vegetarai geresni sportininkai niekada nebus. Pavieniai atvejai, gal fiksuojami (bet ir taiiii kazin), bet jjeigu dvi grupes padalinsim, tai nifiga jie geriau nepasirodys.
Va cia visa esme yra. O kodel tu cia draskaisi ir vel savo Erikai atsakymus nerimtus metai tai atsakymo ir nelabai noriu zinot big_smile Tiesiog pabuk bent karta protingas ir nepabek nuo pagrindines temos, apie kuria kalbeta buvo, nes daug nesamoniu isvedineji savo naudai, na iprastai, ka tik moterys ir daro big_smile

Paskaityk visą temą, pilna mano parašytų argumentų kodėl augaliniai baltymai geriau, ir viskas ne iš google, aš kaip ir tu sporto fiziologiją studijavęs, tik, kad pas mane studijos rimtesnės buvo. Mitybos planas individualus dalykas ir sunku sudaryt, aš nežinau ką panelė valgo, nes labai išlepinta. O šiaip, kas čia sugalvojo man tokį vardą? big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net