Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

marius
Dažnas dalyvis
Vietovė: siauliai
Registravosi: 2006-09-26
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 0

#76 2006-11-27 16:42

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Ziuzia rašė:

Tai gal zhmogus pirma diena salej pasimetes jauchias smile Kiba pats nuo pat pirmos dienos saviaku pasijutai? smile

ne nu as nieka nesakau aisq kol pripranti kol ka tai bet kai atejau nesitryniau niekam i draugus cia kaip kaleime panasei turi pritapt wink rock

Neprisijungęs

 
antikoskarys
Nepatvirtintas narys
Registravosi: 2006-11-30
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#77 2006-11-30 15:15

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

>Nepilnameciai klube

jo sitie tai saks, snagos (sinonimas butu salagos) bet keikiasi net ausys linksta
ir nieko jiems nepadarysi smile

bet kadangi nesu vienas is ju tai prie manes nesikabineja, kaip cia nekurie zmones skundziasi
ir niekas i draugus nesipresa
o "draugauju" as su tokiu 50 metu biciuku, pasilabinam, as kaip visada pasakau kad gyvenimas puikus, jis pasako kad valdzia bloga ir einam draugiskai treniruotis, ir daugiau ne zodzio iki sekancios treniruotes smile


dar nepatinka man juodaodziu popsiukas repukas
suprantu ten amerikoj jie negali jo negroti, o pas mus kiek juodaodziu?
pagal muzika tai puse juodaodziu pas mus
kad bent bliuza koki ar dziaza juodaodziu paleistu, bet ne, popsiukas repukas - saks

Paskutinį kartą taisė antikoskarys (2006-11-30 15:16)

Neprisijungęs

 
frgw
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-12-12
Žinutės: 219
Atsiliepimai: 0

#78 2006-12-25 23:13

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

ai manes nieks neerzina

Paskutinį kartą taisė frgw (2006-12-26 10:50)

Neprisijungęs

 
Ziuzia
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-02-21
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#79 2006-12-27 14:28

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Paskutiniu metu zhiauriai biesina svoriai ishblashkyti po visa sale... Kazhkaip treneriams niekaip nepavyksta ivesti tvarkos, kad pasportave chebryte sudetu svorius i vieta... Ateini, o hanteliai vienam kampe voliojasi ant grindu, kazhkas shtanga su visais blynais kitam kampe pametes ir palikes... Yra gi stovai, kiekvienas daiktas turi savo vieta, bet kazhkaip mazhvaikiams atrodo, kad nefasonas i vieta viska padet... Nudrebia ir palieka... Chia kaip kad mano tevukas sakydavo: "kur sh..ko, ten paliko..."

Neprisijungęs

 
sėrbas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: panevezys
Registravosi: 2006-12-14
Žinutės: 181
Atsiliepimai: 0

#80 2006-12-27 20:54

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

man tai irgi biski nervina,kai reikia laukti ten treniruoklio kokio ir dar utiutiu atsiseda ant jo ir su draugeliu kalba,o del merginu netrugdo nes pas mus merginos su vyrais atsikirai varo tongue

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#81 2006-12-28 12:48

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

geriausia sportuot namie niekas netrukdo.

Neprisijungęs

 
Ziuzia
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-02-21
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#82 2006-12-28 16:28

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

regis rašė:

geriausia sportuot namie niekas netrukdo.

Trukdo smile Vyras ir vaikai zyzia ir demesio reikalauja, naminiai gyvunai painiojas po kojom, est prasho wink Salej ramiau smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#83 2006-12-28 20:16

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Na man namie labiau patinka nei salėj, lengviau susikaupt, tik jei vienas sportuoji baisu, kad štanga neprispaustu, bet jei su draugu dviese tai idealu.

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#84 2006-12-29 10:29

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

studentas rašė:

Na man namie labiau patinka nei salėj, lengviau susikaupt, tik jei vienas sportuoji baisu, kad štanga neprispaustu, bet jei su draugu dviese tai idealu.

man tai kai kas nors buna salia tai neina mintis sutelkt tik i treniruote, nes tai ziurek jau uzsikalbu apie ka nors ir pertrauka gaunas kokios 4min.

Neprisijungęs

 
danyla
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-12-19
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#85 2006-12-30 01:42

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

regis rašė:

studentas rašė:

Na man namie labiau patinka nei salėj, lengviau susikaupt, tik jei vienas sportuoji baisu, kad štanga neprispaustu, bet jei su draugu dviese tai idealu.

man tai kai kas nors buna salia tai neina mintis sutelkt tik i treniruote, nes tai ziurek jau uzsikalbu apie ka nors ir pertrauka gaunas kokios 4min.

Man taip pat geriausia treniruotis vienam, o kai dirbu su dideliais svoriais paprasau ko nors pagalbos is sales.
Ir vis del to mane labiausiai erzinantis dalykas salleje yra mobilke, ypac kai prie tau reikiamo treniruoklio sedi bicas ir raso sms:dumbom:

Neprisijungęs

 
danyla
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-12-19
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#86 2006-12-30 01:42

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

regis rašė:

studentas rašė:

Na man namie labiau patinka nei salėj, lengviau susikaupt, tik jei vienas sportuoji baisu, kad štanga neprispaustu, bet jei su draugu dviese tai idealu.

man tai kai kas nors buna salia tai neina mintis sutelkt tik i treniruote, nes tai ziurek jau uzsikalbu apie ka nors ir pertrauka gaunas kokios 4min.

Man taip pat geriausia treniruotis vienam, o kai dirbu su dideliais svoriais paprasau ko nors pagalbos is sales.
Ir vis del to mane labiausiai erzinantis dalykas salleje yra mobilke, ypac kai prie tau reikiamo treniruoklio sedi bicas ir raso sms:dumbom:

Neprisijungęs

 
danyla
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-12-19
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#87 2006-12-30 01:42

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

regis rašė:

studentas rašė:

Na man namie labiau patinka nei salėj, lengviau susikaupt, tik jei vienas sportuoji baisu, kad štanga neprispaustu, bet jei su draugu dviese tai idealu.

man tai kai kas nors buna salia tai neina mintis sutelkt tik i treniruote, nes tai ziurek jau uzsikalbu apie ka nors ir pertrauka gaunas kokios 4min.

Man taip pat geriausia treniruotis vienam, o kai dirbu su dideliais svoriais paprasau ko nors pagalbos is sales.
Ir vis del to mane labiausiai erzinantis dalykas salleje yra mobilke, ypac kai prie tau reikiamo treniruoklio sedi bicas ir raso sms:dumbom:

Neprisijungęs

 
danyla
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-12-19
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#88 2006-12-30 01:43

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

regis rašė:

studentas rašė:

Na man namie labiau patinka nei salėj, lengviau susikaupt, tik jei vienas sportuoji baisu, kad štanga neprispaustu, bet jei su draugu dviese tai idealu.

man tai kai kas nors buna salia tai neina mintis sutelkt tik i treniruote, nes tai ziurek jau uzsikalbu apie ka nors ir pertrauka gaunas kokios 4min.

Man taip pat geriausia treniruotis vienam, o kai dirbu su dideliais svoriais paprasau ko nors pagalbos is sales.
Ir vis del to mane labiausiai erzinantis dalykas salleje yra mobilke, ypac kai prie tau reikiamo treniruoklio sedi bicas ir raso sms:dumbom:

Neprisijungęs

 
danyla
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-12-19
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#89 2006-12-30 01:44

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

regis rašė:

studentas rašė:

Na man namie labiau patinka nei salėj, lengviau susikaupt, tik jei vienas sportuoji baisu, kad štanga neprispaustu, bet jei su draugu dviese tai idealu.

man tai kai kas nors buna salia tai neina mintis sutelkt tik i treniruote, nes tai ziurek jau uzsikalbu apie ka nors ir pertrauka gaunas kokios 4min.

Man taip pat geriausia treniruotis vienam, o kai dirbu su dideliais svoriais paprasau ko nors pagalbos is sales.
Ir vis del to mane labiausiai erzinantis dalykas salleje yra mobilke, ypac kai prie tau reikiamo treniruoklio sedi bicas ir raso sms:dumbom:

Neprisijungęs

 
creative
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipedos raj.
Registravosi: 2007-10-20
Žinutės: 41
Atsiliepimai: 0

#90 2007-10-21 23:54

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

mane tai labiausiai uzknisa tai,kad atejes koks naujokas pacanas i kacelka daro su mazais svoriais o isivaizduoja colleman'as ir vaiksto veliau "rema" ismetes . va tas tai besina belekaip...o taip su viskuom kita dar galima susitaikyt...fuckyou

Neprisijungęs

 
Starting
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-02
Žinutės: 113
Atsiliepimai: 0

#91 2007-10-22 14:29

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Mane tai kukareku nervina tokie pydredai ateina i sale ir uzima treniruoklius uzsideda 10 kg ir daro 20min  ir snekasi yikes tokie tai vopse duhai  taip
Ar ciadarymas  juokiesi ir darai 20 min ? madmadmadmadmadmad

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#92 2007-10-22 14:43

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Nu tai ka jus pasakyt nemokat? wink Ateini ir sakai, utiutiu arba tu darai arba nedarai.

Neprisijungęs

 
dovis
Dažnas dalyvis
Vietovė: RDV "Cool Gym"
Registravosi: 2007-03-13
Žinutės: 257
Atsiliepimai: 0

#93 2007-10-22 15:51

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

siaip salej nieks nenervin,bet kaip darau prisitraukimus administratore ziuri,tai is kart issiblaskau:)

Neprisijungęs

 
Starting
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-02
Žinutės: 113
Atsiliepimai: 0

#94 2007-10-22 17:02

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Seip manes tokie dalykai kaip telefonai nenervina nes pats pastovei ji turiu smile O del mergu tai jos gerai kad yra  bet lievai kad jos isblasko smile

Neprisijungęs

 
System
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-09-25
Žinutės: 169
Atsiliepimai: 0

#95 2007-10-22 17:20

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Man tai taip buvo kad keli rimtesni dėdės bandė aiškint "Kam tu ta telefona dročini visalaik tik padarai ka nors ir maigai maigai" sakau kad treniruočių žurnala vedu tai žiurėk kita kart jau ateina tie patys ir jau ne su sasiuviniais o telefonus maigo big_smile

Neprisijungęs

 
creative
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipedos raj.
Registravosi: 2007-10-20
Žinutės: 41
Atsiliepimai: 0

#96 2007-10-22 17:58

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

kaip tik snd vienas ***** pasieme stanga ir uzsidejo ant kiekvieno galo po 2.5kg (net juokas neima) big_smile ir dare su ta stanga apie 15min.... taigi vienas neiskentes sako:- tu py*era* darai ar ne **? Po to karto jis pratimus atlieka per pora minuciu big_smile

Paskutinį kartą taisė funky (2007-10-22 21:42)

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#97 2007-10-22 20:08

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:34)

Neprisijungęs

 
Blindness
Dažnas senbūvis
Vietovė: Colchester, United Kingdom
Registravosi: 2007-04-26
Žinutės: 1067
Atsiliepimai: 0

#98 2007-10-23 21:44

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Na aš pasakysiu kas man patinka big_smile
Patinka, kai:
* kai kas baigia pratimą ir aš iš paskos ateinu jį daryt su gerokai didesniu svoriu, arba kai šalia atsistoju ko nors ir darau tą patį pratimą su didesniu svoriu (manau stovinčiam šalia tai būna didelis stimulas big_smile )
* taip pat patinka kai su manim lygiai taip padaro big_smile tada pačiam užverda kraujas ir norisi toliau sportuoti ir stiprėti smile
* kai reikia gelbėt kokį su štanga prisispaudusį big_smile
* kai iš po treniruotės jaučiuosi išsipūtęs kaip balionas smile
* kai naujokai nebijo paklaust kaip daryt vieną ar kitą pratimą smile ir kai padėkoja jiems paaiškinus smile
* kai po krūtinės ir rankų dienos duše plaunant galvą sunku rankas nulaikyt aukščiau pakėlus big_smile
* taip pat patinka laipioti laiptais po kojų dienos, kad ir kokia kančia tai būtų big_smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#99 2007-10-24 09:26

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:34)

Neprisijungęs

 
Blindness
Dažnas senbūvis
Vietovė: Colchester, United Kingdom
Registravosi: 2007-04-26
Žinutės: 1067
Atsiliepimai: 0

#100 2007-10-24 13:00

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

lolardas rašė:

Ai va prisiminiau kas nepatinka kultūrizme smile
Nebegaliu nusiplaut nugaros...

Ranka per bicką nesilenk? big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net