Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#601 2017-02-16 18:30

Re: Lietuva nyksta.

Zinoma, ties tuom as nesigincyju. Bet atsakyk atvirai, ar turedamas toki pati ar bent siek tiek mazesni gyvenimo komforta nenoretum tarp savu gyventi Lietuvoje? Ciut geresnis automobilis, ciut geresnis bustas ir ciut geresnes galimybes isvykti atostogu tikrai nera prioritetas liaupsinti emigracija ir keikti gimtine ar ne? Tai pasakes as palaikau tuos kurie randa geresni gyvenima ir bravo jiems.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#602 2017-02-16 18:41

Re: Lietuva nyksta.

Visi nori gryzti cia nei kalbos nera. Bet kai nera socialines paramos is valstybes ir kai pragyvenimo lygis vienodas arba brangesnis lietuvoj nei uzsieny o alga 2x mazesne tai cia nei kalbos nera. Jei butu kaip tu sakai tai visi emigrantai gryztu bet kolkas toli dar iki to

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#603 2017-02-16 19:02

Re: Lietuva nyksta.

jazzmatazz rašė:

Zinoma, ties tuom as nesigincyju. Bet atsakyk atvirai, ar turedamas toki pati ar bent siek tiek mazesni gyvenimo komforta nenoretum tarp savu gyventi Lietuvoje? Ciut geresnis automobilis, ciut geresnis bustas ir ciut geresnes galimybes isvykti atostogu tikrai nera prioritetas liaupsinti emigracija ir keikti gimtine ar ne? Tai pasakes as palaikau tuos kurie randa geresni gyvenima ir bravo jiems.

Nu vien del to cia pvz sedziu,kad kainos vos ne 1 prie 1 kaip Lietuvoj,o algos kokios. Miestai kokie, o ne tie supuve blokiniai ar dar geriau pkytiniai daugiabuciai kir cia i tokius tik asocialius ir visokius pabegelius nugruda. Aisku visi nori grizti ir as pats noriu, bet va buvau grizes atostogu tai nu nera ten ka veiktm zmones suruge, veidai istise, visur vien pilkuma. Aisku vasara kitaip kaibleki su chebra pazvejot prie ezeeo ir saslyku pakept ant lauzo, nir t.t ir panasiai. Niekad nekeikiau tevynes,myliu ja, ypac savo gimtaji miesta,nu bet,kad ten atrodo viskas stovi vietojzo cia veiksmas, gyvenimas verda, zmones bent mandaguma kazkoki vienas kitam parodo,o ne perkreiptais snukiais vieni i kitus ziuri smile taipogi pasirenki pats kur gyvent,kad ir uzsieny. Ten jei lekt i koki peterbora ar ten dar kokia nesamone kur visi smirdi suvaziave tai aisku ne kas. Ne visiem vienodas ir tas isvaziavimas smile

P.s. o ir draugu cia senu geru yra aplink, nera kad visai vienas ar tik su pana smile viskas ciki.kada pasiilgsti lt - grizti atostogu.problem solved

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2017-02-16 19:04)

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#604 2017-02-16 20:08

Re: Lietuva nyksta.

Stafai ir Fitnesai, o keliu metu jus isvaziavot is Lietuvos?

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#605 2017-02-16 20:47

Re: Lietuva nyksta.

jazzmatazz rašė:

Stafai ir Fitnesai, o keliu metu jus isvaziavot is Lietuvos?

As 24. As tik pusantru metu cia esu. Dar esu buves skotijoj, kai buvo 19. Tada grizau. Paskui prancuzijoj siek tiek. Ten tai patiko, ir salis ir oras super smile ten biski zemiau, ne jur Paryziuj smile

Neprisijungęs

 
lysas
"Metanščikas"
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 285
Atsiliepimai: 1

#606 2017-02-16 23:59

Re: Lietuva nyksta.

jazzmatazz rašė:

Stafai ir Fitnesai, o keliu metu jus isvaziavot is Lietuvos?

O ka tas keicia

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#607 2017-02-17 00:04

Re: Lietuva nyksta.

Nu cia tipo jei jaunas tai nebandes prasimusti isvare ir nieko nezino.
O jei vyresnis tai nesistenge pakankamai ir paliko sali nes yra bukas nevykelis.

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#608 2017-02-17 00:24

Re: Lietuva nyksta.

as 18,nedebils buvau 😁

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#609 2017-02-17 00:54

Re: Lietuva nyksta.

fitnesai kokiam mieste gyveni?

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#610 2017-02-17 07:00

Re: Lietuva nyksta.

Įkyrusis mažylis rašė:

ASILE, ne krakiai o krakės, ir aš ten mokykla lankiau, o ne gyvenau,o šiaip i šiukšles kuriom virs 20 ir mama is laiko is auksto ir ziureciau, tave dar primusciau.

Krakės yra axujienai chebra, kas nebuvę būtinai nuvažiuokit, net jei ir nepakeliui, nepamenu, kiek man ten gaudavos išsukinėt iš kelio į pnv važiuojat, gal apie 30 km, bet tikrai verta - charčio ir šašlas pas vietinį imigrantą - daugiau LT tokio nerasit smile

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#611 2017-02-17 08:42

Re: Lietuva nyksta.

ne viena zinau, kur dirba 7 dienas per savaite Danijoje, poto grizta ir perka buta, jei uzsidirbti pinigu reikia ir turi tik rankas, bet galvos ne tai galima varyt smile

Neprisijungęs

 
DaugNORINTIS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Orionas
Registravosi: 2008-03-23
Žinutės: 600
Atsiliepimai: 0

#612 2017-02-17 09:29

Re: Lietuva nyksta.

sidaz rašė:

ne viena zinau, kur dirba 7 dienas per savaite Danijoje, poto grizta ir perka buta, jei uzsidirbti pinigu reikia ir turi tik rankas, bet galvos ne tai galima varyt smile

Bet tai cia geriau taip nei desimtim metu moket paskola bankui.

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#613 2017-02-17 09:37

Re: Lietuva nyksta.

kentacmis rašė:

Įkyrusis mažylis rašė:

ASILE, ne krakiai o krakės, ir aš ten mokykla lankiau, o ne gyvenau,o šiaip i šiukšles kuriom virs 20 ir mama is laiko is auksto ir ziureciau, tave dar primusciau.

Krakės yra axujienai chebra, kas nebuvę būtinai nuvažiuokit, net jei ir nepakeliui, nepamenu, kiek man ten gaudavos išsukinėt iš kelio į pnv važiuojat, gal apie 30 km, bet tikrai verta - charčio ir šašlas pas vietinį imigrantą - daugiau LT tokio nerasit smile

gruzinas uzsidares, bet jo.. tai buvo kazkas to

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#614 2017-02-17 09:38

Re: Lietuva nyksta.

sidaz rašė:

ne viena zinau, kur dirba 7 dienas per savaite Danijoje, poto grizta ir perka buta, jei uzsidirbti pinigu reikia ir turi tik rankas, bet galvos ne tai galima varyt smile

cia blogai? speju pats dar nuomoji.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#615 2017-02-17 10:39

Re: Lietuva nyksta.

sidaz rašė:

ne viena zinau, kur dirba 7 dienas per savaite Danijoje, poto grizta ir perka buta, jei uzsidirbti pinigu reikia ir turi tik rankas, bet galvos ne tai galima varyt smile

Pats taip daryciau jeigu sveikata leistu. Cia manau daugelis taip turetu daryti. Uzdirbi kiek imanoma daugiau, kad paskui nugyventum ramiai.

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#616 2017-02-17 11:42

Re: Lietuva nyksta.

BritainFirst rašė:

sidaz rašė:

ne viena zinau, kur dirba 7 dienas per savaite Danijoje, poto grizta ir perka buta, jei uzsidirbti pinigu reikia ir turi tik rankas, bet galvos ne tai galima varyt smile

Pats taip daryciau jeigu sveikata leistu. Cia manau daugelis taip turetu daryti. Uzdirbi kiek imanoma daugiau, kad paskui nugyventum ramiai.

Kuo daugiau uždirbt, kad poto ramiai gyvent? anekdotu skyrelis ne čia. big_smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#617 2017-02-17 11:49

Re: Lietuva nyksta.

RAMZIS III rašė:

BritainFirst rašė:

sidaz rašė:

ne viena zinau, kur dirba 7 dienas per savaite Danijoje, poto grizta ir perka buta, jei uzsidirbti pinigu reikia ir turi tik rankas, bet galvos ne tai galima varyt smile

Pats taip daryciau jeigu sveikata leistu. Cia manau daugelis taip turetu daryti. Uzdirbi kiek imanoma daugiau, kad paskui nugyventum ramiai.

Kuo daugiau uždirbt, kad poto ramiai gyvent? anekdotu skyrelis ne čia. big_smile

ari kol uzsuki pvz 5 furas ir paleidi jas i darba ir ramiai sedi, arba uzkeli 20masinu aikstele ir uzsiimi pardavinejimu ar uzperki NT ir gyveni is nuomos. iki 40metu gal imanoma kazka uzsukti kad butu galima sedeti ir per daug neskiriant laiko gauti kad ir minimalia alga ir plesti savo veikla.
bet ka norint padaryti reikia pradinio kapitalo ir su 5k nelabai prasisuksi nu nebent stumdysi narkotikus bet ir tai uzpirkimas butu labai minimalus.
o kur anekdotas tai as nesuprantu. nu gal va pvz volframui nereikia nieko uzsukti nes jis mano kad mamyte visa gyvenima finansuos,tai cia kitaip, bet daugumai reikia arti ir niekur nedingsit arba galit sedeti prie laiptines apsikabine alaus bambali.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#618 2017-02-17 12:15

Re: Lietuva nyksta.

Staffordshire rašė:

RAMZIS III rašė:

BritainFirst rašė:


Pats taip daryciau jeigu sveikata leistu. Cia manau daugelis taip turetu daryti. Uzdirbi kiek imanoma daugiau, kad paskui nugyventum ramiai.

Kuo daugiau uždirbt, kad poto ramiai gyvent? anekdotu skyrelis ne čia. big_smile

ari kol uzsuki pvz 5 furas ir paleidi jas i darba ir ramiai sedi, arba uzkeli 20masinu aikstele ir uzsiimi pardavinejimu ar uzperki NT ir gyveni is nuomos. iki 40metu gal imanoma kazka uzsukti kad butu galima sedeti ir per daug neskiriant laiko gauti kad ir minimalia alga ir plesti savo veikla.
bet ka norint padaryti reikia pradinio kapitalo ir su 5k nelabai prasisuksi nu nebent stumdysi narkotikus bet ir tai uzpirkimas butu labai minimalus.
o kur anekdotas tai as nesuprantu. nu gal va pvz volframui nereikia nieko uzsukti nes jis mano kad mamyte visa gyvenima finansuos,tai cia kitaip, bet daugumai reikia arti ir niekur nedingsit arba galit sedeti prie laiptines apsikabine alaus bambali.

Tai jog aš niekur forume neinkščiu kaip man suuuuunku ir kaip Lietuvoje neįmanoma išgyventi - nereiškia, kad esu išlaikytinis, gudruoli big_smile Aš jau nuo 12-os pradėjau dirbti (laikraščius stumdyt turguje), 18-os pyzdinau į UK. Dabar dirbu du darbus (abu inviduali veikla) ir mokausi. Lietuvoje. Ir nu blet nežinau kokioje Lietuvoje aš gyvenu, bet mano aplinkoje nėra besiskundžiančių gyvenimu Lietuvoje.
Aš net neprisiimu sau laurų dėl nieko. Mane 100% tokiu koks esu padarė mano aplinka. Ir toje aplinkoje nebuvo myžnių. Tik idėjų pilni ir veiklūs žmones.

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#619 2017-02-17 12:18

Re: Lietuva nyksta.

Staffordshire rašė:

RAMZIS III rašė:

BritainFirst rašė:


Pats taip daryciau jeigu sveikata leistu. Cia manau daugelis taip turetu daryti. Uzdirbi kiek imanoma daugiau, kad paskui nugyventum ramiai.

Kuo daugiau uždirbt, kad poto ramiai gyvent? anekdotu skyrelis ne čia. big_smile

ari kol uzsuki pvz 5 furas ir paleidi jas i darba ir ramiai sedi, arba uzkeli 20masinu aikstele ir uzsiimi pardavinejimu ar uzperki NT ir gyveni is nuomos. iki 40metu gal imanoma kazka uzsukti kad butu galima sedeti ir per daug neskiriant laiko gauti kad ir minimalia alga ir plesti savo veikla.
bet ka norint padaryti reikia pradinio kapitalo ir su 5k nelabai prasisuksi nu nebent stumdysi narkotikus bet ir tai uzpirkimas butu labai minimalus.
o kur anekdotas tai as nesuprantu. nu gal va pvz volframui nereikia nieko uzsukti nes jis mano kad mamyte visa gyvenima finansuos,tai cia kitaip, bet daugumai reikia arti ir niekur nedingsit arba galit sedeti prie laiptines apsikabine alaus bambali.

Nu bleee, Stafai tau vapse jau smegenis susisuko? Paleidi 5 furas ir ramiai sėdi. Kad tos tau furos pelną darytu, tu ne tik, kad ramiai nesedėsi, bet tu net ramiai nemiegosi, pražylsi ankščiau nei galvoji.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#620 2017-02-17 12:35

Re: Lietuva nyksta.

RAMZIS III rašė:

Staffordshire rašė:

RAMZIS III rašė:


Kuo daugiau uždirbt, kad poto ramiai gyvent? anekdotu skyrelis ne čia. big_smile

ari kol uzsuki pvz 5 furas ir paleidi jas i darba ir ramiai sedi, arba uzkeli 20masinu aikstele ir uzsiimi pardavinejimu ar uzperki NT ir gyveni is nuomos. iki 40metu gal imanoma kazka uzsukti kad butu galima sedeti ir per daug neskiriant laiko gauti kad ir minimalia alga ir plesti savo veikla.
bet ka norint padaryti reikia pradinio kapitalo ir su 5k nelabai prasisuksi nu nebent stumdysi narkotikus bet ir tai uzpirkimas butu labai minimalus.
o kur anekdotas tai as nesuprantu. nu gal va pvz volframui nereikia nieko uzsukti nes jis mano kad mamyte visa gyvenima finansuos,tai cia kitaip, bet daugumai reikia arti ir niekur nedingsit arba galit sedeti prie laiptines apsikabine alaus bambali.

Nu bleee, Stafai tau vapse jau smegenis susisuko? Paleidi 5 furas ir ramiai sėdi. Kad tos tau furos pelną darytu, tu ne tik, kad ramiai nesedėsi, bet tu net ramiai nemiegosi, pražylsi ankščiau nei galvoji.

tau susisuke,kad pavyzdi priimi kaip rimta verslo plana.

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#621 2017-02-17 12:49

Re: Lietuva nyksta.

Staffordshire rašė:

RAMZIS III rašė:

Staffordshire rašė:


ari kol uzsuki pvz 5 furas ir paleidi jas i darba ir ramiai sedi, arba uzkeli 20masinu aikstele ir uzsiimi pardavinejimu ar uzperki NT ir gyveni is nuomos. iki 40metu gal imanoma kazka uzsukti kad butu galima sedeti ir per daug neskiriant laiko gauti kad ir minimalia alga ir plesti savo veikla.
bet ka norint padaryti reikia pradinio kapitalo ir su 5k nelabai prasisuksi nu nebent stumdysi narkotikus bet ir tai uzpirkimas butu labai minimalus.
o kur anekdotas tai as nesuprantu. nu gal va pvz volframui nereikia nieko uzsukti nes jis mano kad mamyte visa gyvenima finansuos,tai cia kitaip, bet daugumai reikia arti ir niekur nedingsit arba galit sedeti prie laiptines apsikabine alaus bambali.

Nu bleee, Stafai tau vapse jau smegenis susisuko? Paleidi 5 furas ir ramiai sėdi. Kad tos tau furos pelną darytu, tu ne tik, kad ramiai nesedėsi, bet tu net ramiai nemiegosi, pražylsi ankščiau nei galvoji.

tau susisuke,kad pavyzdi priimi kaip rimta verslo plana.

Tai, kad tavo pavyzdžiai su "ramiu gyvenimu" nieko bendro neturi.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#622 2017-02-17 13:03

Re: Lietuva nyksta.

vlow34 rašė:

fitnesai kokiam mieste gyveni?

Yorke. Mazas jis cia toks, grazus,jaukus. Turistu daug. Viskas vietoj. Nemegstu dideliu miestu. Gyvenau metus Glazge seniau tai da nu nah utiutiu as smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#623 2017-02-17 13:06

Re: Lietuva nyksta.

RAMZIS III rašė:

Staffordshire rašė:

RAMZIS III rašė:


Nu bleee, Stafai tau vapse jau smegenis susisuko? Paleidi 5 furas ir ramiai sėdi. Kad tos tau furos pelną darytu, tu ne tik, kad ramiai nesedėsi, bet tu net ramiai nemiegosi, pražylsi ankščiau nei galvoji.

tau susisuke,kad pavyzdi priimi kaip rimta verslo plana.

Tai, kad tavo pavyzdžiai su "ramiu gyvenimu" nieko bendro neturi.

Kas ne? Zinau zmogu uk butent taip ir pasidares. Turi kelias furas, atsidares ale imone,moka vadybininkui, buhalterei, dar ten kazkas pas ji yra.pats ale direktorius nors  jei dega  ir pats soka uz vairo retkarciais. O pas ji dirba vairai kurie neturi savu furu, o ta jo firmele ima darba is dideliu imoniu be kontraktu, kada nori,kada reikia. Saibas virina, prsktiskai visada laisvas. Nieko jis ten nezilsta. Juk ne vadybininkas,kad pastoviai ant rysio ir parintis.

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#624 2017-02-17 13:08

Re: Lietuva nyksta.

nesueina galai, is keliu furu tiek neuzdirbsi kad viska susamdytum ir dar likru

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#625 2017-02-17 13:09

Re: Lietuva nyksta.

ne 15meciui tai aiskinti.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net