Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#1 2017-02-21 15:03

BCAA besibaigiantis galiojimo laikas ?

uztikau pas save uzsigulejuse BCAA banke miltais,0.5kg, nepradaryta, baigiasi galiojimas kita menesi.
klausimas ar saugu ji naudoti pasibaigus galiojimui?
nemanau kad per menesi puse kilo sunaudosiu, tuo labiau kita banke siuo metu dar nesuvartojes.

Neprisijungęs

 
Submission
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-01-07
Žinutės: 648
Atsiliepimai: 3

#2 2017-02-21 15:20

Re: BCAA besibaigiantis galiojimo laikas ?

Gali naudoti be problemų

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#3 2017-02-21 15:22

Re: BCAA besibaigiantis galiojimo laikas ?

Globetrotter rašė:

uztikau pas save uzsigulejuse BCAA banke miltais,0.5kg, nepradaryta, baigiasi galiojimas kita menesi.
klausimas ar saugu ji naudoti pasibaigus galiojimui?
nemanau kad per menesi puse kilo sunaudosiu, tuo labiau kita banke siuo metu dar nesuvartojes.

Naudok ir nesuk galvos.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#4 2017-02-21 15:25

Re: BCAA besibaigiantis galiojimo laikas ?

Cia neturetu net kilti klausimas smile

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#5 2017-02-21 16:33

Re: BCAA besibaigiantis galiojimo laikas ?

dekui uz komentarus
pasidalinkit kaip ir kiek BCAA vartojat.
asmeniskai 10g pries treniruote ir 10g po. 3 treniruotes i savaite, kas sudaro 60g per savaite

Paskutinį kartą taisė Globetrotter (2017-02-21 16:34)

Neprisijungęs

 
deafas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-05-06
Žinutės: 197
Atsiliepimai: 0

#6 2017-02-21 18:24

Re: BCAA besibaigiantis galiojimo laikas ?

Optimali doze butu 5g pries trenke ir 5g po. Bet galima vartot nors ir po 20g kasdien, skirtumo nera su tuo BCAA. Nors Pauliukevicius teigia, kad sveikai maitinantis, BCAA papildas nera labai svarbus ir butinas. Pagrindiniai papildai yra Kreatinas ir Proteinas. BCAA turetu eiti prie tu papildu saraso, kuriuos vartoji jei nori ir turi pinigu. Pvz kaip Beta-Alaninas. Kad BCAA yra vienas pagrindiniu papildu tarp sportininku turbut labiau lemia ju paciu isitikinimai, nei pacio papildo veiksmingumas. Dazniausiai ji isgeri del viso pikto, kad koks raumenukas netycia nepradedu nykti, bet valgant ivairu maista ir pakankama kieki baltymu jis tikrai neisnyks smile

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#7 2017-02-21 18:25

Re: BCAA besibaigiantis galiojimo laikas ?

Pauliukevicius nusisneka,pagrindiniai papildai bcaa ir creatinas.

Neprisijungęs

 
deafas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-05-06
Žinutės: 197
Atsiliepimai: 0

#8 2017-02-21 18:29

Re: BCAA besibaigiantis galiojimo laikas ?

Tada sakyciau, prastas jis MyProtein produkcijos veidas big_smile Nes turbut dalis zmoniu kurie svarste apie BCAA pirkima, po jo issireiskimo nusprende nemesti pinigu ir pasiimti daugiau proteino big_smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#9 2017-02-21 18:34

Re: BCAA besibaigiantis galiojimo laikas ?

chemija irgi nera svarbus ir butinas papildas, bet jei shaibu yra, nusiperki ir putiesi kaip balionelis big_smile

Neprisijungęs

 
deafas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-05-06
Žinutės: 197
Atsiliepimai: 0

#10 2017-02-21 18:41

Re: BCAA besibaigiantis galiojimo laikas ?

Kodel visi linksta i ta chemija? Pauliukevicius turetu buti pavyzdys, kaip uzaugti be ju, ar esu per daug naivus? big_smile Nu paciam man reikia dar augti daug, bet atsisakiau bet kokios minties apie chemijos vartojimus. Turbut esu is retos rusies, kuriems sportas ir sveika mityba daugiau laimes atnesa, nei laikinai pripumpuoti balionai ant ranku? big_smile Aisku as nieko pries neturiu, bet nera sveika kai beveik visi ta pati per ta pati, isvis realaus pasaulio nebelike jau senai... wink Viskas netikra. Idomu kodel zmonija eina tokiu keliu smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#11 2017-02-21 18:48

Re: BCAA besibaigiantis galiojimo laikas ?

deafas rašė:

Kodel visi linksta i ta chemija? Pauliukevicius turetu buti pavyzdys, kaip uzaugti be ju, ar esu per daug naivus? big_smile Nu paciam man reikia dar augti daug, bet atsisakiau bet kokios minties apie chemijos vartojimus. Turbut esu is retos rusies, kuriems sportas ir sveika mityba daugiau laimes atnesa, nei laikinai pripumpuoti balionai ant ranku? big_smile Aisku as nieko pries neturiu, bet nera sveika kai beveik visi ta pati per ta pati, isvis realaus pasaulio nebelike jau senai... wink Viskas netikra. Idomu kodel zmonija eina tokiu keliu smile

Keisis ir supratimas ir nuomonė dar daug kartų smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#12 2017-02-21 18:52

Re: BCAA besibaigiantis galiojimo laikas ?

deafas rašė:

Kodel visi linksta i ta chemija? Pauliukevicius turetu buti pavyzdys, kaip uzaugti be ju, ar esu per daug naivus? big_smile Nu paciam man reikia dar augti daug, bet atsisakiau bet kokios minties apie chemijos vartojimus. Turbut esu is retos rusies, kuriems sportas ir sveika mityba daugiau laimes atnesa, nei laikinai pripumpuoti balionai ant ranku? big_smile Aisku as nieko pries neturiu, bet nera sveika kai beveik visi ta pati per ta pati, isvis realaus pasaulio nebelike jau senai... wink Viskas netikra. Idomu kodel zmonija eina tokiu keliu smile

naivuolis big_smile

Neprisijungęs

 
deafas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-05-06
Žinutės: 197
Atsiliepimai: 0

#13 2017-02-21 18:59

Re: BCAA besibaigiantis galiojimo laikas ?

emexas rašė:

deafas rašė:

Kodel visi linksta i ta chemija? Pauliukevicius turetu buti pavyzdys, kaip uzaugti be ju, ar esu per daug naivus? big_smile Nu paciam man reikia dar augti daug, bet atsisakiau bet kokios minties apie chemijos vartojimus. Turbut esu is retos rusies, kuriems sportas ir sveika mityba daugiau laimes atnesa, nei laikinai pripumpuoti balionai ant ranku? big_smile Aisku as nieko pries neturiu, bet nera sveika kai beveik visi ta pati per ta pati, isvis realaus pasaulio nebelike jau senai... wink Viskas netikra. Idomu kodel zmonija eina tokiu keliu smile

naivuolis big_smile

sakai neimanoma tiek be chemijos net per 17metu? big_smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#14 2017-02-21 19:06

Re: BCAA besibaigiantis galiojimo laikas ?

deafas rašė:

emexas rašė:

deafas rašė:

Kodel visi linksta i ta chemija? Pauliukevicius turetu buti pavyzdys, kaip uzaugti be ju, ar esu per daug naivus? big_smile Nu paciam man reikia dar augti daug, bet atsisakiau bet kokios minties apie chemijos vartojimus. Turbut esu is retos rusies, kuriems sportas ir sveika mityba daugiau laimes atnesa, nei laikinai pripumpuoti balionai ant ranku? big_smile Aisku as nieko pries neturiu, bet nera sveika kai beveik visi ta pati per ta pati, isvis realaus pasaulio nebelike jau senai... wink Viskas netikra. Idomu kodel zmonija eina tokiu keliu smile

naivuolis big_smile

sakai neimanoma tiek be chemijos net per 17metu? big_smile

siais lakais gal ir imanoma big_smile

Neprisijungęs

 
deafas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-05-06
Žinutės: 197
Atsiliepimai: 0

#15 2017-02-21 19:22

Re: BCAA besibaigiantis galiojimo laikas ?

Negadink nuotaikos big_smile

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#16 2017-02-21 19:53

Re: BCAA besibaigiantis galiojimo laikas ?

.

Paskutinį kartą taisė Wiliukazz (2017-02-21 20:12)

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#17 2017-02-21 20:13

Re: BCAA besibaigiantis galiojimo laikas ?

nenuk naivus, tokios formos be steru nepasieksi

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#18 2017-02-21 20:26

Re: BCAA besibaigiantis galiojimo laikas ?

Globetrotter rašė:

dekui uz komentarus
pasidalinkit kaip ir kiek BCAA vartojat.
asmeniskai 10g pries treniruote ir 10g po. 3 treniruotes i savaite, kas sudaro 60g per savaite

60g per diena +- big_smile

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#19 2017-02-21 20:41

Re: BCAA besibaigiantis galiojimo laikas ?

Staffordshire rašė:

Globetrotter rašė:

dekui uz komentarus
pasidalinkit kaip ir kiek BCAA vartojat.
asmeniskai 10g pries treniruote ir 10g po. 3 treniruotes i savaite, kas sudaro 60g per savaite

60g per diena +- big_smile

cia tipo emigraves jau lietuviskai skaityti primirsai lol

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net