Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ketler
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 568
Atsiliepimai: 0

#12901 2017-03-15 18:59

Re: Automobiliai/ Motociklai

Nesakau ,kad jos niekam tike ir byra, esme kad ju remntas laabai brangus. Bet siaip jei jau perki zinoma masina ir zinai jos istorija, problemu neturetu kilti smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#12902 2017-03-15 18:59

Re: Automobiliai/ Motociklai

upthedose rašė:

Ketler rašė:

As automato asmeniskai vengciau , nes jei subirs bus brangu labai. Jei rida tikra tai grazndines greitu laiku keisti nereikes , o pakeitimas brangus,  reikia motora iskelti ,nes jos stovi gale. Siulau pasidometi del automatiniu deziu, kad neuzsirauti ant bedu rinkinio.

Ka jau turi su ta deze daryt, kad jin subirtu? big_smile Ne 1990 metu masina perki, o 2010, tai ten jau kitaip biski viskas.

Turejau Audi S5 2010m automata. Normali ta deze, viskas ten gerai su ta masina, tik priziurek normaliai, ne kaip trecia golfa ir niekas nebyres.
Ant comfort rezimo deze tokia leta, pavaras gana letai meta, bet ijungus dynamic rezima greit metosi. Svirteles uz vairo irgi gana greitai reaguoja, bet cia pas mane eske buvo. Kaip paprastoj A5 nezinau, bet manau skirtumo didelio labai nebus.

S line ten ir siulo man, pats pilniausias koks buvo tais metais imanomas  2010.11

Neprisijungęs

 
Ketler
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 568
Atsiliepimai: 0

#12903 2017-03-15 19:01

Re: Automobiliai/ Motociklai

zaliasss rašė:

upthedose rašė:

Ketler rašė:

As automato asmeniskai vengciau , nes jei subirs bus brangu labai. Jei rida tikra tai grazndines greitu laiku keisti nereikes , o pakeitimas brangus,  reikia motora iskelti ,nes jos stovi gale. Siulau pasidometi del automatiniu deziu, kad neuzsirauti ant bedu rinkinio.

Ka jau turi su ta deze daryt, kad jin subirtu? big_smile Ne 1990 metu masina perki, o 2010, tai ten jau kitaip biski viskas.

Turejau Audi S5 2010m automata. Normali ta deze, viskas ten gerai su ta masina, tik priziurek normaliai, ne kaip trecia golfa ir niekas nebyres.
Ant comfort rezimo deze tokia leta, pavaras gana letai meta, bet ijungus dynamic rezima greit metosi. Svirteles uz vairo irgi gana greitai reaguoja, bet cia pas mane eske buvo. Kaip paprastoj A5 nezinau, bet manau skirtumo didelio labai nebus.

S line ten ir siulo man, pats pilniausias koks buvo tais metais imanomas  2010.11

S-line ir S5 skirtingos masinos .

Neprisijungęs

 
Silver Fox
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-06-26
Žinutės: 132
Atsiliepimai: 2

#12904 2017-03-15 19:24

Re: Automobiliai/ Motociklai

Man ypac patinka kai lietuviai menesi masinos nurodo ypac kai metu galo. Nu tipo suprask beveik 2011. 34 su puse jaunuolis vairuoja 6 su puse metu senumo automobili.

Neprisijungęs

 
Ketler
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 568
Atsiliepimai: 0

#12905 2017-03-15 19:28

Re: Automobiliai/ Motociklai

Silver Fox rašė:

Man ypac patinka kai lietuviai menesi masinos nurodo ypac kai metu galo. Nu tipo suprask beveik 2011. 34 su puse jaunuolis vairuoja 6 su puse metu senumo automobili.

Regitroi dirbi ?

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#12906 2017-03-15 19:43

Re: Automobiliai/ Motociklai

Ketler rašė:

Nesakau ,kad jos niekam tike ir byra, esme kad ju remntas laabai brangus. Bet siaip jei jau perki zinoma masina ir zinai jos istorija, problemu neturetu kilti smile

Seniuk, viskas brangu jei nepriziuri. Man vienai masina buvo tepalu slangute trukus niftiemu. Suede visa deze, 750eur mokejau uz nauja su pakeitimu. Dabar visada slangutes prasiziuriu big_smile
Siaip neisivaizduoju kaip galima sudrozt deze apart va mano isvardintas variantas, kai truksta slangutes ir tepalai isbega. Jei sudauzysi masina tai aisku remontas kainuos, bet jei normaliai vaziuoji ir pasikeitei dezej tepalus, tai viskas ok. O deze ar mechanine ar automatas, tepalus vistiek keist reikia, tik cia garazistai LT ismaste, kad tipo mechaninei tepalu niekada keist nereikia.

zaliasss rašė:

S line ten ir siulo man, pats pilniausias koks buvo tais metais imanomas  2010.11

Nu tai pasiimk, pravaziuok, nuvezk i servisa audi ir pasakys gera ar bloga. Jei gera, tai ir imi nera cia ka ir klausinet. Pasiklaust paciam audi kokios bedos gali but, jie pasako normaliai. Kiek esam masinu vare i servisus, tai normalus meistrai pakliuna. Tik klausk paciu meistru kur servise dirba. Sales darbuotojas apie masina nieko neismano, jam tik svarbu is taves pinigu nulupt kuo daugiau.

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#12907 2017-03-15 20:18

Re: Automobiliai/ Motociklai

upthedose rašė:

O deze ar mechanine ar automatas, tepalus vistiek keist reikia, tik cia garazistai LT ismaste, kad tipo mechaninei tepalu niekada keist nereikia.

Tu visiskai teisus. Transmisijos tepalus reikia keisti ir ta galima matyti savo masinos manuale. Bet daznai tie "meistrai" arba servisai peza apie "life time" tepalus kuriu keisti nereikia niekada. Nors jau dabar aisku kad tuos irgi reikia keisti kas 130.000 km berods. Galima pasikeisti lengvai ir paciam. Plius tas mitas jog keitimas sudrozia pavaru deze yra isgalvotas ir visiskai neteisingas, nes stepalas dezeje dega, atsiranda apnasu, nuograndu, prasideda koroija ir tt... taip kad patarciau visiems ta padaryti.

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#12908 2017-03-15 20:22

Re: Automobiliai/ Motociklai

jazzmatazz rašė:

upthedose rašė:

O deze ar mechanine ar automatas, tepalus vistiek keist reikia, tik cia garazistai LT ismaste, kad tipo mechaninei tepalu niekada keist nereikia.

Tu visiskai teisus. Transmisijos tepalus reikia keisti ir ta galima matyti savo masinos manuale. Bet daznai tie "meistrai" arba servisai peza apie "life time" tepalus kuriu keisti nereikia niekada. Nors jau dabar aisku kad tuos irgi reikia keisti kas 130.000 km berods. Galima pasikeisti lengvai ir paciam. Plius tas mitas jog keitimas sudrozia pavaru deze yra isgalvotas ir visiskai neteisingas, nes stepalas dezeje dega, atsiranda apnasu, nuograndu, prasideda koroija ir tt... taip kad patarciau visiems ta padaryti.

Tikriausiai meistrai ne taip supranta Long Life savoka big_smile Tiesiog i deze pilami long life tepalai su ilgesne iseiga, del to ir gal mano, kad nereikia keist.

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#12909 2017-03-15 20:29

Re: Automobiliai/ Motociklai

O jeigu i varikli piltu long life 5W-30 tai irgi niekad nekeistu big_smile sakytu :"tau tik filtrus keisti reikia".

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#12910 2017-03-15 21:01

Re: Automobiliai/ Motociklai

prie tokios ridos jau laikas butu indeklus pasikeist jei nera keisti, dazniausiai tiek 2,7 tiek 3,0 varikliai uzkala nes svaistiklis nutruksta gal dideliu apsuku bet gal cia paprasciausiai tokius tik parveza bet visalaika buna vienas kaklas uzkales ir apdauzytas smile

Neprisijungęs

 
Ketler
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 568
Atsiliepimai: 0

#12911 2017-03-15 21:12

Re: Automobiliai/ Motociklai

zvalgas rašė:

prie tokios ridos jau laikas butu indeklus pasikeist jei nera keisti, dazniausiai tiek 2,7 tiek 3,0 varikliai uzkala nes svaistiklis nutruksta gal dideliu apsuku bet gal cia paprasciausiai tokius tik parveza bet visalaika buna vienas kaklas uzkales ir apdauzytas smile

Kazkokia pieva, pirma karta girdziu,jei problemos su indeklais reiskia variklis buvo nepriziurimas, tepalai nekeisti, 220k cia labai nedidele rida.

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#12912 2017-03-15 21:23

Re: Automobiliai/ Motociklai

Kaip dyzeliui per 6 metus tie 220 atrodo padoriai. Bet kada pagal Lietuvi ta rida tampa labai didele? 300 gabalu jau yra viskas, niekas tokiu nenori. Visiems jos atsuktos, prabegai dauginami is 5 ir tt. Perki ta A5, susimeti sport ismetima, tamsini langus, uzsisuki grazius ratus ir vaziuoji. Tokias masinas pirkdamas negalvoji apie ju eksploatacija, tokias pirkdamas galvoji apiedemesi kurio sulauksi. O sulauksi jo daug. Nes ne 10 metu pasatas.

Neprisijungęs

 
Ketler
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 568
Atsiliepimai: 0

#12913 2017-03-15 21:29

Re: Automobiliai/ Motociklai

Demesio ? big_smile su tokia masina siais laikais nieko nenustebinsi , gal tik kokia mokyklinuke bus lengviau nukabint lol

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#12914 2017-03-15 23:01

Re: Automobiliai/ Motociklai

Demesys man mazuliu nera labai svarbus big_smile tiesiog mano kala motoras, seno opelio kurio net nemasciau keisti. Bet kai kas 200km pilu po 1.5l tepalo ir siaip paspaudus gaza vida masina dreba, o reik palakstyt ir iki kns ar vln kartais tai darosi baisoka
O vel kibira imti nesinori
Shita duoda neblogom salygom, tai domiuosi kazkiek ir tiek. Nes isvis apie masinas nelabai to supratimo turiu... ir neidomu net smile noris tiesiog vaziuoti nuo a iki b, o ne nuo a iki serviso big_smile

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#12915 2017-03-15 23:11

Re: Automobiliai/ Motociklai

zaliasss rašė:

Demesys man mazuliu nera labai svarbus big_smile tiesiog mano kala motoras, seno opelio kurio net nemasciau keisti. Bet kai kas 200km pilu po 1.5l tepalo ir siaip paspaudus gaza vida masina dreba, o reik palakstyt ir iki kns ar vln kartais tai darosi baisoka
O vel kibira imti nesinori
Shita duoda neblogom salygom, tai domiuosi kazkiek ir tiek. Nes isvis apie masinas nelabai to supratimo turiu... ir neidomu net smile noris tiesiog vaziuoti nuo a iki b, o ne nuo a iki serviso big_smile

Dvidure? Jei vazinesi vienas-dviese, tai viskas ok, bet jei daugiau reikia ka pavezt, tai baisiai nepatogu. Ir tas sedynes lankstyt ir belipdami keleiviai nuspardo visas absyfkes. Be to, kupe langai yra biskiuka nepraktiski, ypatingai ziema, kai jie uzsala. Per stiprius salcius stiklas prisala prie duru, todel atidaryt problema, bet atidarius duris, del salcio stiklas neivaziuoja i duris. Todel uzdarant buna bedu, reikia stipriau trinktelt - iskarto trankosi pats stiklas, baisu, kad per salcius neduztu. Cia yra siltu oru masina ir ja garaze praktiskai turi laikyt. Ziema vargas biskiuka ir pacios masinos gaila. Su 4-dure gal kitaip, nezinau ar ten stiklai turi rema ar neturi. Man dvidureje tas nepatiko. Siaip masina nebloga, Bang & Olufsen koloneles geros, navigacija visai patogi, nors kartais sugrybauja su vaziavimo kryptim.

Dabar nebeturiu jau tos eskes, siaip labai smagi masina, visgi 260kw jau sis tas big_smile Dar pas mane tiesioginis ismetimas buvo, tai visi atsisuka paziuret.
Dabar rinkciaus SUV'a grynai del komforto kasdieniam vazinejimui. Kupe savaitgaliais labiau kur isvaziuot smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#12916 2017-03-15 23:19

Re: Automobiliai/ Motociklai

zaliasss rašė:

Demesys man mazuliu nera labai svarbus big_smile tiesiog mano kala motoras, seno opelio kurio net nemasciau keisti. Bet kai kas 200km pilu po 1.5l tepalo ir siaip paspaudus gaza vida masina dreba, o reik palakstyt ir iki kns ar vln kartais tai darosi baisoka
O vel kibira imti nesinori
Shita duoda neblogom salygom, tai domiuosi kazkiek ir tiek. Nes isvis apie masinas nelabai to supratimo turiu... ir neidomu net smile noris tiesiog vaziuoti nuo a iki b, o ne nuo a iki serviso big_smile

imk mano peza 2003 hecbeka, is vln iki juros daug kartu vaziavau ir no problem. durslekas prakiures, burzgia smaigiai, panu demesys garantuotas.
dirzas keistas, o tepalu keist nereikia nes laiks nuo laiko patys isbega, tai tik dasipilti kartais reikes big_smile

Paskutinį kartą taisė emexas (2017-03-15 23:30)

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#12917 2017-03-15 23:41

Re: Automobiliai/ Motociklai

upthedose rašė:

zaliasss rašė:

Demesys man mazuliu nera labai svarbus big_smile tiesiog mano kala motoras, seno opelio kurio net nemasciau keisti. Bet kai kas 200km pilu po 1.5l tepalo ir siaip paspaudus gaza vida masina dreba, o reik palakstyt ir iki kns ar vln kartais tai darosi baisoka
O vel kibira imti nesinori
Shita duoda neblogom salygom, tai domiuosi kazkiek ir tiek. Nes isvis apie masinas nelabai to supratimo turiu... ir neidomu net smile noris tiesiog vaziuoti nuo a iki b, o ne nuo a iki serviso big_smile

Dvidure? Jei vazinesi vienas-dviese, tai viskas ok, bet jei daugiau reikia ka pavezt, tai baisiai nepatogu. Ir tas sedynes lankstyt ir belipdami keleiviai nuspardo visas absyfkes. Be to, kupe langai yra biskiuka nepraktiski, ypatingai ziema, kai jie uzsala. Per stiprius salcius stiklas prisala prie duru, todel atidaryt problema, bet atidarius duris, del salcio stiklas neivaziuoja i duris. Todel uzdarant buna bedu, reikia stipriau trinktelt - iskarto trankosi pats stiklas, baisu, kad per salcius neduztu. Cia yra siltu oru masina ir ja garaze praktiskai turi laikyt. Ziema vargas biskiuka ir pacios masinos gaila. Su 4-dure gal kitaip, nezinau ar ten stiklai turi rema ar neturi. Man dvidureje tas nepatiko. Siaip masina nebloga, Bang & Olufsen koloneles geros, navigacija visai patogi, nors kartais sugrybauja su vaziavimo kryptim.

Dabar nebeturiu jau tos eskes, siaip labai smagi masina, visgi 260kw jau sis tas big_smile Dar pas mane tiesioginis ismetimas buvo, tai visi atsisuka paziuret.
Dabar rinkciaus SUV'a grynai del komforto kasdieniam vazinejimui. Kupe savaitgaliais labiau kur isvaziuot smile

Cupe 2.7 dyzelis cipuotas 170kw. Rytoj pasiimsiu gal savaitgaliui pasivazyneti paziuresiu ar isviso patiks. Bet po tokio opelio netikiu kad nepatiks big_smile
Db pats 6m vaziuoju su astra cupe 2.2 benzu tai puse klp zino ta mazule vysnine big_smile tai del langu zinau ta reikala. Siaip turbut nakciai bus parkingas po namu, tai del to ok. O vaziuoju vienas arba sale panike, labai retai kazka vezioju, nebent proteina koki dar big_smile

Emexai as savajai nesu keites tepalo, tik filtra kartais. Nes per 6m nu koki 100l ipyles i ja drasiai jei ne 200l big_smile degina ji juos neblogai, db kas 200-300km po 1.5l tai ziuriu kad jau konfortas darosi ant ,,kuro" islaidu big_smile po paskutines keliones 800km per savaigali, tai jau gaza spaudziant visa masina drebet pradejo

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#12918 2017-03-15 23:42

Re: Automobiliai/ Motociklai

emexas rašė:

zaliasss rašė:

Demesys man mazuliu nera labai svarbus big_smile tiesiog mano kala motoras, seno opelio kurio net nemasciau keisti. Bet kai kas 200km pilu po 1.5l tepalo ir siaip paspaudus gaza vida masina dreba, o reik palakstyt ir iki kns ar vln kartais tai darosi baisoka
O vel kibira imti nesinori
Shita duoda neblogom salygom, tai domiuosi kazkiek ir tiek. Nes isvis apie masinas nelabai to supratimo turiu... ir neidomu net smile noris tiesiog vaziuoti nuo a iki b, o ne nuo a iki serviso big_smile

imk mano peza 2003 hecbeka, is vln iki juros daug kartu vaziavau ir no problem. durslekas prakiures, burzgia smaigiai, panu demesys garantuotas.
dirzas keistas, o tepalu keist nereikia nes laiks nuo laiko patys isbega, tai tik dasipilti kartais reikes big_smile

Blem galvojau jūs ten su Airinu nenormalias babkes virinat big_smile o čia pežai du trečių big_smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#12919 2017-03-15 23:42

Re: Automobiliai/ Motociklai

upthedose rašė:

zaliasss rašė:

Demesys man mazuliu nera labai svarbus big_smile tiesiog mano kala motoras, seno opelio kurio net nemasciau keisti. Bet kai kas 200km pilu po 1.5l tepalo ir siaip paspaudus gaza vida masina dreba, o reik palakstyt ir iki kns ar vln kartais tai darosi baisoka
O vel kibira imti nesinori
Shita duoda neblogom salygom, tai domiuosi kazkiek ir tiek. Nes isvis apie masinas nelabai to supratimo turiu... ir neidomu net smile noris tiesiog vaziuoti nuo a iki b, o ne nuo a iki serviso big_smile

Dvidure? Jei vazinesi vienas-dviese, tai viskas ok, bet jei daugiau reikia ka pavezt, tai baisiai nepatogu. Ir tas sedynes lankstyt ir belipdami keleiviai nuspardo visas absyfkes. Be to, kupe langai yra biskiuka nepraktiski, ypatingai ziema, kai jie uzsala. Per stiprius salcius stiklas prisala prie duru, todel atidaryt problema, bet atidarius duris, del salcio stiklas neivaziuoja i duris. Todel uzdarant buna bedu, reikia stipriau trinktelt - iskarto trankosi pats stiklas, baisu, kad per salcius neduztu. Cia yra siltu oru masina ir ja garaze praktiskai turi laikyt. Ziema vargas biskiuka ir pacios masinos gaila. Su 4-dure gal kitaip, nezinau ar ten stiklai turi rema ar neturi. Man dvidureje tas nepatiko. Siaip masina nebloga, Bang & Olufsen koloneles geros, navigacija visai patogi, nors kartais sugrybauja su vaziavimo kryptim.

Dabar nebeturiu jau tos eskes, siaip labai smagi masina, visgi 260kw jau sis tas big_smile Dar pas mane tiesioginis ismetimas buvo, tai visi atsisuka paziuret.
Dabar rinkciaus SUV'a grynai del komforto kasdieniam vazinejimui. Kupe savaitgaliais labiau kur isvaziuot smile

Cupe 2.7 dyzelis cipuotas 170kw. Rytoj pasiimsiu gal savaitgaliui pasivazyneti paziuresiu ar isviso patiks. Bet po tokio opelio netikiu kad nepatiks big_smile
Db pats 6m vaziuoju su astra cupe 2.2 benzu tai puse klp zino ta mazule vysnine big_smile tai del langu zinau ta reikala. Siaip turbut nakciai bus parkingas po namu, tai del to ok. O vaziuoju vienas arba sale panike, labai retai kazka vezioju, nebent proteina koki dar big_smile

Emexai as savajai nesu keites tepalo, tik filtra kartais. Nes per 6m nu koki 100l ipyles i ja drasiai jei ne 200l big_smile degina ji juos neblogai, db kas 200-300km po 1.5l tai ziuriu kad jau konfortas darosi ant ,,kuro" islaidu big_smile po paskutines keliones 800km per savaigali, tai jau gaza spaudziant visa masina drebet pradejo

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#12920 2017-03-16 00:43

Re: Automobiliai/ Motociklai

Zaliasss, o vidutiniskai menesio eksploatacijai kiek esi pasiruoses isleisti? Nes ta prasme, audi, tai ne opel'is senelis. Aisku, izeisti tai nenoriu. 

Juolab jei sakai, kad auto ne prioritetas, gal visgi pasiimk koki ford mondeo mk4-5 universla ir bus ramu del visko. Pastaruoju metu jie patobuleje i geraja puse.

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#12921 2017-03-16 08:32

Re: Automobiliai/ Motociklai

ATjr rašė:

Zaliasss, o vidutiniskai menesio eksploatacijai kiek esi pasiruoses isleisti? Nes ta prasme, audi, tai ne opel'is senelis. Aisku, izeisti tai nenoriu. 

Juolab jei sakai, kad auto ne prioritetas, gal visgi pasiimk koki ford mondeo mk4-5 universla ir bus ramu del visko. Pastaruoju metu jie patobuleje i geraja puse.

Kokia dar menesio eksploatacija? Pakeiti tepalus, filtrus ir vaziuoji ramus 10-15 tukstanciu km. Asmeniskai i eske pildavau tik kura ir langu skysti. Uztat ir vezi i servisa ir ziuri ar ne lavonas. Aisku jei islys koks netiketas remontas, tai ka padarysi, bet tokiu dalyku nenumatysi. O einamos detales kazkada anksciau ar veliau iseina - langu skystis, ausinimo skystis, kaladeles, stabdziu diskai, bet A5 jie neturetu but tokiu brangus, nes mazesni eina. Eskiniai atrodo 320mm ar dar didesni, tai jau brangus komplektas, bet vel, pakeitie ir vaziuoji ilgai ir nuobodziai, taip kad nesikrauni ir perki jei patinka ir litu yra.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#12922 2017-03-16 08:39

Re: Automobiliai/ Motociklai

Jei patinka jo, bet jei zmogui nera ten didelio skirtumo tarp auto, o zmogus praktiskas, tai nebutina jam audi, bmw ar mb. Na tiesiog tos antros rusies pagal tautos panitakes markes irgi gali buti geras variantas. As manau, kad vis tiek metu islaidas sudejus ir padalinus menesiui gaunasi kazkas apie 100-200 eurus islaidu i men. Nezinau, kaip i tas audi vagysciu atveju ziuri... Tada draudimas... Na ir pan. Tisiog  pamastymas.

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#12923 2017-03-16 09:02

Re: Automobiliai/ Motociklai

ATjr rašė:

Jei patinka jo, bet jei zmogui nera ten didelio skirtumo tarp auto, o zmogus praktiskas, tai nebutina jam audi, bmw ar mb. Na tiesiog tos antros rusies pagal tautos panitakes markes irgi gali buti geras variantas. As manau, kad vis tiek metu islaidas sudejus ir padalinus menesiui gaunasi kazkas apie 100-200 eurus islaidu i men. Nezinau, kaip i tas audi vagysciu atveju ziuri... Tada draudimas... Na ir pan. Tisiog  pamastymas.

Tikrai neiseina 200eur islaidu per menesi. Jei kura skaiciuoji tai jo, bet sakau padariau viena aptarnavima su visais tepalais ir filtrais uz kuriuos beje mokejau apie 120-150eur kartu sudejus ir pirkau brangiausius ir po to vazinejau ramus ciut ne metus. Pyliau tik langu skysti ir kura big_smile
Tikrai nekainuoja tokios masinos islaikymas jei ji yra techniskai tvarkinga. Jei ten byrantis grabas, tai jo ir vaizuoji i servisa. Tiesa pasakius mano anksciau turetas 2002 pasatas daugiau islaidu reikalaudavo nei ta audine. Tai guolis isejes, tai daviklis koks, tai su elektra kas negerai ir t.t.

Neprisijungęs

 
FujiMan
Išmestas
Registravosi: 2016-12-19
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#12924 2017-03-16 09:52

Re: Automobiliai/ Motociklai

Kokį patartumėte pirkti pirmąjį automobilį? Kad nebūtų labai brangus, ir norėčiau su automatine pavarų dėže. Mąstau apie ford focus arba kokį civic'ą

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#12925 2017-03-16 10:00

Re: Automobiliai/ Motociklai

imanoma rast e60 iki 5k ne lavona ?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net