Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#51 2017-01-23 01:42

Re: Ketogenic diet

Pandelum rašė:

FLUzY rašė:

Beveik visada maitinuosi i ta puse, jau virs dvieju metu. Refeedinu pagal savijauta, jokiu cheatu

Bulkini ar visad palaikai ta pati svori?

Laikosi mazdaug visada toks pat

Neprisijungęs

 
Afganas_
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2012-10-07
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#52 2017-01-25 13:57

Re: Ketogenic diet

Valgau pagal keto principus gal pusantru metu( aisku su nyklydimais smile ).  Siaip per visa laiką kokius 17 kg numeciau, nors tada sporto praktiškai nebuvo- Cardio 40 min kasdien smile  uzkrovos nedarau ir nelabai suprantu kam ja daryt? Kad vel tris dienas blogai butu del adaptacijos?

P.s
Keto juosteliu galima užsisakyti per vaistine.lt  apie 5-6€ kainuoja

Paskutinį kartą taisė Afganas_ (2017-01-25 14:00)

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#53 2017-02-15 05:25

Re: Ketogenic diet

pradedu keto dieta. Bandau idomumo delei, nes noriu patirti medziagu apykaitos persikeitima is gliukozes i ketonus. Nu ka, bus smagu ateinancia savaite, ypac kai gliukogenas istustes po 3 dienu.

Neprisijungęs

 
Pandelum
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-01-30
Žinutės: 122
Atsiliepimai: 0

#54 2017-02-15 19:01

Re: Ketogenic diet

Dopamine rašė:

pradedu keto dieta. Bandau idomumo delei, nes noriu patirti medziagu apykaitos persikeitima is gliukozes i ketonus. Nu ka, bus smagu ateinancia savaite, ypac kai gliukogenas istustes po 3 dienu.

Jei duosi raumenims didesni kruvi,gliukogenas greiciau issieikvos. O zadi daryt refeed? Ir jei taip,tai kas kiek laiko?

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#55 2017-02-15 22:36

Re: Ketogenic diet

joa smile praejus savaitei po low-carb, refeedinsiu kas 3 dienas.

Tiesa, labai druska pasidare skani, net lekste islaiziau del to surumo big_smile Matyt angliavandeniu trukumas sukure natrio ir kitu elektrolitu disbalansa kune del kazkokiu priezasciu, ir tai turetu sukelti diuretini poveiki.

Edit: Pasirodo reikia pakelti druska, nes kitaip jos trukumas bus kompensuojamas pradedant imti mineralus is kuno rezervu, t.y. kaulu. Iseina, kad yra rizika, del sumazejusios kaulu mases. Druska taip pat pasirodo turi buti is organisku produktu, o ne inorganisku, t.y. staline druska. Reiks valgyti daugiau slyksciu salieru big_smile

Paskutinį kartą taisė Dopamine (2017-02-15 22:40)

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#56 2017-02-15 23:05

Re: Ketogenic diet

Salieras yra afigienai, kaip gali buti slykstu, nesuprantu smile)

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#57 2017-02-15 23:08

Re: Ketogenic diet

vieniem patinka krevetes, as nekenciu, vieni megsra beef, as nekenciu, durnas tavo teiginys

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#58 2017-02-15 23:57

Re: Ketogenic diet

Įkyrusis mažylis rašė:

vieniem patinka krevetes, as nekenciu, vieni megsra beef, as nekenciu, durnas tavo teiginys

Šiaip aš kiek matau, tai praktiškai viskas tave verčia vemti. Tai kažkaip atrodai man kaip mamos išlepintas pyzdukas, valgantis tik išskirtinai kelis jos pagamintus patiekalus ir nieko daugiau big_smile

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#59 2017-02-16 00:11

Re: Ketogenic diet

panasiai ir yra,labai isrankus maistai, jau 2metai kaip be mamos maisto, tai sunku

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#60 2017-02-16 01:25

Re: Ketogenic diet

ATjr rašė:

Salieras yra afigienai, kaip gali buti slykstu, nesuprantu smile)

nu jis man per kartus. As siaip ji raw valgiau. Ji gal virt reikejo?

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#61 2017-02-16 01:32

Re: Ketogenic diet

Įkyrusis mažylis rašė:

vieniem patinka krevetes, as nekenciu, vieni megsra beef, as nekenciu, durnas tavo teiginys

sako jei patinka produktas, tai reiskias jis turi tam tikru medziagu kuriu tavo kunui reikia. Jei nepatinka, atvirksciai - per daug sito turi.
Bet irgi nelogiskai tada, tipo McDonalds Big Mac'as turi man reikalingu medziagu...

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#62 2017-02-16 01:54

Re: Ketogenic diet

nezinau ko i bigmacus deda bet tai yra dievu maistas blia

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#63 2017-02-16 02:01

Re: Ketogenic diet

man atrodo reiktu kaltint mano nicka

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#64 2017-02-21 14:23

Re: Ketogenic diet

Dopamine rašė:

ATjr rašė:

Salieras yra afigienai, kaip gali buti slykstu, nesuprantu smile)

nu jis man per kartus. As siaip ji raw valgiau. Ji gal virt reikejo?

Nope, ji reikia smulkiai pjaustyti... Gal koks perauges buvo ar kas... Nu turi jis specifini skoni, bet kad ten kazkas baisaus tai ne

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#65 2017-02-21 17:18

Re: Ketogenic diet

Zinok, dabar kai sedziu ant keto ir turiu ta druskos trukuma, labai nustebau kai salierai istikruju labai skaniai susivalge. Pasirodo ta teorija gali pasitvirtinti, kad skanu tai, ko labiausiai organizmui truksta big_smile
Nebent, pirmu atveju pakliuvo nekoks salieras. Nors abejoju, nes esu pirkes juos ne karta ir tikrai nepatikdavo.

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#66 2017-02-21 17:26

Re: Ketogenic diet

kaip ant keto gali but druskos trukumas? 😂 su mesa nesusirenki? gi keto nereiskia no sodium

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#67 2017-02-21 19:12

Re: Ketogenic diet

Nevalgau mesos daznai, tik 1x i diena. Mano dieta taip pat visada mazai turedavo sodiumo.

Beto, tu cia specialiai ar netycia naudojai klaidinanti logini mastyma? neprigausi su tokiais prikolais big_smile

Paskutinį kartą taisė Dopamine (2017-02-21 22:44)

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#68 2017-02-21 19:13

Re: Ketogenic diet

Buvau ant Keto 6 mėnesius be jokios užkrovos carbais,- nerekomenduoju smile nors valgiau daug, sportavau tik 3 kartus per savaitę, svoris kaip įkaltas laikėsi ties 106-108 kg. Klasikinė Keto mityba (kur 75-80 proc. riebalų, iki 15 proc. baltymų ir 3-5 proc. anglių) su sportu nesuderinama, na per letai gaminasi ketonai iš riebalų ir man atsistatymas buvo sunkus (bent mano atveju). Gal geresnis variantas yra kur daugiau sukelti baltymai ir santykis pakeistas taip:75-80  proc. baltymų, iki 15 proc. riebalų ir 3-5 proc. anglių, na tas variantas kur Andrius Pauliukevičius šnekėjo, pats jį buvau atradęs ant savęs eksperimentuodamais su su maistinėmis medžiagomis. kai anglimis uzsikraunama tik prieš treniruotę ir viskas, visi kiti valgymai tik daržovės, baltymai, riebalai. Arba variantas kai uzsikraunama anglimis kas 3-4 dienas. Aišku jeigu sukelti baltymai per daug, galimas reikalas, kad nebus ketozės, todėl klasikinėje Keto mityboje ir yra ribojami baltymai, kad gliukozės lygis ir insulino šuoliai būtų minimalūs.Yra ivairių variantų ketoninės mitybos aktyviai sportuojantiems,- anglys prieš treniruotę kiekvieną dieną, anglys kas 3-4 dienas, anglys kartą į savaitę.

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#69 2017-02-23 01:20

Re: Ketogenic diet

ta Pauliuskeviciaus dieta, manau tik varzybu ruosimuosi arba pvz, kam reikia greitai pries vasara riebala nusimest skirta. Nemanau, kad su tokia dieta ilgai butu galima funkcionaliai pagyventi. Inkstai, kepenys belekaip apsikrauna kai kuriais atvejais, pvz dehydratavus. Zinau keleta varzybu dalyviu, kurie besiruosdami buvo isvezti i priemamaji, nes tas didelis baltymu kiekis (bei diuretikai, kurie gal bene pagrindinis dalykas cia) privede prie inkstu nepakankamumo. Aisku ne visiem taip buna, bet tie kas genetiskai linke i tai, tikrai neapsimoketu jiem sekti auksta baltymine dieta. Taip pat, is kur energija paimt? Baltymai labai neefektyviai butu verciami i naudojama energija. Todel ir manau, kad ilgalaikeje perspektyvoje, 80% baltymu dieta yra didelis NE.

O kaip tu istverei 6 menesius ant keto be angliu uzkrovu, tai sunku patiket. Daug cia valios reikia big_smile As irgi sportuoju 3 kartus i savaite, tai tikrai kazkaip jauciasi, kad negali pasidraskyt per daug ant svoriu, bet gal dar organizmas nepriprato. Vakar labai idomiai buvo kai zaidziau krepsini. Cia buvo mano pirmasis intesyvesnis kardio ant keto dietos. Pabegiojau kokias 10 min, ir ka - galva pradejo svaigti. Tikriausiai dabaigiau glikogeno atsargas. Bet zaidziant toliau, jau kai galvojau buvau pribaigtas, isijunge antras variklis ir kazkoks nenumaldomas jausmas atsirado lakstyt i prieki ir atgal big_smile Matyt perejau prie riebalu kaip energijos saltinio. Siaip literaturoje pasidomejus, High fat dieta yra labai neefektyvi intensyviems sportams, kaip krepsinis. Studijos kurios lygina high fat vs. high carb dietas, minant su dviraciu pvz 10km distancija, rodo kad high fat dieta atsilieka kokias 5% pagal distancijos uzbaigima.

O kaip tau svoris nekrito, sunku patiket. Gal apsiskaiciavai kalorijose? Ypac su riebalu.

Paskutinį kartą taisė Dopamine (2017-02-23 01:50)

Neprisijungęs

 
Afganas_
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2012-10-07
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#70 2017-02-23 09:00

Re: Ketogenic diet

enox rašė:

Buvau ant Keto 6 mėnesius be jokios užkrovos carbais,- nerekomenduoju smile nors valgiau daug, sportavau tik 3 kartus per savaitę, svoris kaip įkaltas laikėsi ties 106-108 kg..

Tai nieko keisto jei valgei daug..  Kažkodėl daug kas įsivaizduoja kad ten tų riebalų belekiek galima ryt. Keto yra ta pati calories in -  calories out dieta, tiesiog riebalai ilgiau virškinami ir jiems virškinti sunaudojama kelis kartus daugiau energijos.  Ir esmė tame,  kad valgydamas daug riebalų nejauti alkio,  o jeigu yra įprotis atidarinėti šaldytuvą ir valgyt iš nuobodulio tai niekas nepadės.  Beje,  atsisakius anglių vien vandens turėjai pora kg numest,  nes jie padeda kaupti vandeni organizme.

Kas dėl pusės metų ant Keto,  tai šiaip prisitaikius prie jos,  angliavandenių poreikis dingsta ( na bent to nesąmoningo maisto,  nes skaidulos,  kurios kaip ir angliavandeniai,  šiaip reikalingi). 

Vartojant 80proc baltymų tai tik laiko klausimas kada teks atsisveikint su inkstams ir kepinim, beje,  ir prasmės nelabai yra nes visko neįsisavini,  ir lygiaintaipmpat sukelia insuliną ( mažiau keisti anglys,  bet sukelia).

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#71 2017-04-26 23:19

Re: Ketogenic diet

Pabuvojau ir as ant keto dietos 2-3 menesius. Na ka galiu pasakyt, jei tu intensyviai sportuoji ir nori padaryt jegos ar mases gainsu, tai mano nuomone sunkiai tai imanoma bus padaryti. Nors pats sedejau ant maintenance tipo dietos, intensyviau negalejau sportuoti. Kitavertus, jei buciau kaloriju surpluse, manau ktaip butu, bet velgi kiek teko dometis ir pats patyriau, tai intensyviam sportavimui, keto dieta nera tinkama.
Siaip labai keistas jausmas buti be angliavandeniu (>20g) tiek laiko ir laikyti virs 200g fato i diena. Galiu pasidalinti dar keliom izvalgom. Kadangi darau magistra in Exercise Physiology, vienas profesorius paprase sudalyvauti jo studijoje. Teko atlikti VO2max cycling testa (intensyvumas dideja kas 1s iki nebegalejimo), kur tuo paciu buvo matuojami mano iskvepiami O2/CO2 kiekiai, kas leidzia nustatyti ar mano pagrindinis energijos saltinis ateina is carbsu ar fatu (RER). Grazus sutapimas su mano buvimu ant keto dietos. Tai kai myniau dvirati, kurio viso trukme buvo apie 6min (pasirodo su tokiu rezultatu as buvau netoli profesionalaus atleto... Nice ego boost), apie 4 minuciu zyma, as visiskai pasiklioviau riebalais ir mano RER buvo vis dar apie 0.75. Keisciausia, kad nebunant ant keto dietos, kai esu dares RER matavima seniau, mano RER ramybes busenoje buna apie 0.8 - 0.9 ir pradedant bet kokia veikla gal per 30s iskart RER pakyla iki 1.1. Tai vnz beminant dvirati nuo 4 min, va tada kai piso, tai piso, RER iskarto pakilo iki 1.2 ir staigiai nudusau. Kiek teko dometis, panasios dietos laikesi dabartiniai maratoninio ejimo olimpiniai cempionai. Galima suprasti, kad keto dieta puikiai dera su mazo intensyvumo, bet ilgos trukmes veikloms. Tai tiek apie ta intensyvuma.

Dar kitos mano izvalgos.
-Paryskejau, bet isbegusio vandens saskaita. Kai tos venos kur issoko ant bico ir ranku, vienu metu leido pasijusti kaip rimtai sportuojanciu big_smile
-Sunku kazka pasakyti ar protas nusvites buvo labiau ar ne. Tyrimai rodo, kad keto dieta turi neuro-apsauganti poveiki ir yra naudinga tokioms ligoms kaip demencija. Asmeniskai, man carbsai geriau, nes galiu daug geriau susikoncentruoti.
-Keista, bet dingo tas amzinas miego poreikis. Pvz bunant ant carbsu, beveik visada uzmigdavau pavalgius, kai nors kiek budavau pervarges arba jausdavosi miego trukumas. Priesingai, ant keto dieto man dingo sitas pojutis. Taip pat, kazkaip lengvai galedavau uzmigti kada panorejes (pries tai mane labai kankindavo nemiga)
-Manau klaida yra laikyti auksta baltyma, del anksciau minetu priezasciu apie gliukoneogenize. Todel ir perejau atgal prie carbsu, nes carbsai daug geriau atlieka savo pareiga apsaugant nuo katabolizmo ir skatinant anabolizma. Bet vat tada problema atsiranda su atsistatymu. Nu tiesiog ejiku maratonininku dieta...


Visumoje, siaip labai idomus prasibandymas. Pradejau verinti kitaip insulino ir angliavandeniu tarpusavio rysi. Buciau buves ir ilgiau ant sitos dietos, bet va kai atejo velykos, bei stresinis atsiskaitymo periodas, pradejau valgyti bet ka kas papuola po ranka, kartais su daug carbsu, ir taip galima sakyti sujaukiau visa keto principa. Bandant grizti atgal prie keto dietos, man tas keto-flu buvo too much ir tiesiog grizau atgal ant angliu.

Paskutinį kartą taisė Dopamine (2017-04-26 23:34)

Neprisijungęs

 
Rojus
Netamsinti langai
Registravosi: 2011-02-12
Žinutės: 1003
Atsiliepimai: 4

#72 2017-04-27 08:01

Re: Ketogenic diet

Keto nėra eilinė calories in calories out dieta. Pagrindinis keto tikslas yra hormoninio atsako, į suvartota maistą, reguliavimas. Iš savo patirties irgi galiu prisidėti, kad kas susiję su ištvermę tai vienareikšmiškai nuostabu, bet kas susiję su sprogstama jėga tai su keto tai daryti yra labai sudėtinga.
Visiem kam įdomu, manau keto biblija yra "Good calories, bad calories" - Gary Taubes, rekomenduoju visiem perskaityti.
Po mano eksperimento požiūris pasikeitė į angliavandenius, dabar su jais elgiuosi visiškai kitaip nei prieš tai, labiau galbūt dabar esu low carb'eris.

Kas keista, kad nepaminėjot dar vieno pliuso, tai dujų nesusidarymo žarnyne. Visada jautiesi toks lengvas, niekas niekur neburbuliuoja, nesikaupia dujos.

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#73 2017-05-06 22:29

Re: Ketogenic diet

Keto nera tinkama high intensity sporto sakom, visuose keto saltiniuose tai pabreziama, tai maratonam, istvermes sportui skirta dieta.

Keto biblija yra sita:
http://www.bodyrecomposition.com/wp-content/uploads/2013/01/ketogenic3d.jpg

Arba sita ir jos sutrumpinta versija is desines:
http://artandscienceoflowcarb.com/wp-content/uploads/2013/04/home-slide-24.jpg

Gary Taubes taip pat geros, idomios knygos, nieko pries nesakau.

Siuo metu suku cikline keto, CKD, angliu 30g->300g kas mazdaug 9-10d, "carb flu" man praktiskai nebuna. Po angliu uzkrovos geras pumpas buna ir atseit leptin reset, nors is tiesu, tai noriu vaisiu ir darzoviu paest iki soties big_smile Treniruociu intensyvumas nepasikeite.

Trys dalykai kurie labai nepatinka keto:
- druskos ir kt elektrolitu rankiojimas;
- pasiilgstu darzoviu ivairoves (net paprasciausios morkos ir svogunai netelpa i angliu limita).
- (edit) sumazejes miego poreikis, akys placios 6val ryto, wtf, diena per ilga.

Patinka:
- Riebus maistas wink
- Plokscias pilvas
- Kiti sako, kad nejaucia alkio, pavydziu jiems... as valgyt noriu VISADA, nesvarbu kokia dieta big_smile

Paskutinį kartą taisė Jūsų Didenybė (2017-05-06 22:58)

Neprisijungęs

 
andrelis12
Išmestas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-11-01
Žinutės: 387
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#74 2017-05-07 11:31

Re: Ketogenic diet

Jūsų Didenybė rašė:

Keto nera tinkama high intensity sporto sakom, visuose keto saltiniuose tai pabreziama, tai maratonam, istvermes sportui skirta dieta.

Keto biblija yra sita:
http://www.bodyrecomposition.com/wp-con … enic3d.jpg

Arba sita ir jos sutrumpinta versija is desines:
http://artandscienceoflowcarb.com/wp-co … ide-24.jpg

Gary Taubes taip pat geros, idomios knygos, nieko pries nesakau.

Siuo metu suku cikline keto, CKD, angliu 30g->300g kas mazdaug 9-10d, "carb flu" man praktiskai nebuna. Po angliu uzkrovos geras pumpas buna ir atseit leptin reset, nors is tiesu, tai noriu vaisiu ir darzoviu paest iki soties big_smile Treniruociu intensyvumas nepasikeite.

Trys dalykai kurie labai nepatinka keto:
- druskos ir kt elektrolitu rankiojimas;
- pasiilgstu darzoviu ivairoves (net paprasciausios morkos ir svogunai netelpa i angliu limita).
- (edit) sumazejes miego poreikis, akys placios 6val ryto, wtf, diena per ilga.

Patinka:
- Riebus maistas wink
- Plokscias pilvas
- Kiti sako, kad nejaucia alkio, pavydziu jiems... as valgyt noriu VISADA, nesvarbu kokia dieta big_smile

Tai skirta ar neskirta ? Nes maratonai,futbolas yra istvermes sportas.

Neprisijungęs

 
FakeNatty
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-03-09
Žinutės: 327
Atsiliepimai: 4

#75 2017-05-07 11:51

Re: Ketogenic diet

andrelis12 rašė:

Jūsų Didenybė rašė:

Keto nera tinkama high intensity sporto sakom, visuose keto saltiniuose tai pabreziama, tai maratonam, istvermes sportui skirta dieta.

Keto biblija yra sita:
http://www.bodyrecomposition.com/wp-con … enic3d.jpg

Arba sita ir jos sutrumpinta versija is desines:
http://artandscienceoflowcarb.com/wp-co … ide-24.jpg

Gary Taubes taip pat geros, idomios knygos, nieko pries nesakau.

Siuo metu suku cikline keto, CKD, angliu 30g->300g kas mazdaug 9-10d, "carb flu" man praktiskai nebuna. Po angliu uzkrovos geras pumpas buna ir atseit leptin reset, nors is tiesu, tai noriu vaisiu ir darzoviu paest iki soties big_smile Treniruociu intensyvumas nepasikeite.

Trys dalykai kurie labai nepatinka keto:
- druskos ir kt elektrolitu rankiojimas;
- pasiilgstu darzoviu ivairoves (net paprasciausios morkos ir svogunai netelpa i angliu limita).
- (edit) sumazejes miego poreikis, akys placios 6val ryto, wtf, diena per ilga.

Patinka:
- Riebus maistas wink
- Plokscias pilvas
- Kiti sako, kad nejaucia alkio, pavydziu jiems... as valgyt noriu VISADA, nesvarbu kokia dieta big_smile

Tai skirta ar neskirta ? Nes maratonai,futbolas yra istvermes sportas.

Skaityt mokinkis, aiskiai parasyta. Futbolas yra high intensity sportas, reikalauja daug sprogstamos jegos, o maratonas atvirksciai.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net