Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Edvinaa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-08-16
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#1 2017-08-21 13:56

Dėl mitybos metant svorį.

Sveiki,

Esu susidaręs šiokį tokį mitybos planą.

Tikslas - svorio metimas.

Esu pasiskaičiavęs, kiek baltymų, kalorijų, angl. ir riebalų turiu suvartoti per diena - apytiksliai 2700Kcal, (svoris 94kg -ūgis 183cm, metai -22).

Planas maždaug skamba taip - ryte kiaušiniai/bananai/ graikiškas jogurtas/ varškė - viską daug maž kombinuoju ir keičiu, kad neatsibostu, dirbu offise - pietūs gaminu namuose, nešuosi ryžius, vištienos krutinelę, agurkai - daržoves keičiu dėl skonio įvairovės, darbe valgau 2 kartus.Dėl vakaro nesu dar tiksliai apsisprendęs, planuoju - tuną, balt, kokteilį ar kažką panašaus, lengvo.

Žodžiu esmė tame, kad ką cia +/- išvardinau, aš visko nesuvalgau ir viskas man netelpa, o apytiksliai suvalgau apie 2000Kcal, tai man reiktų didinti porcijas ar į savo meniu įtraukti kažko kaloringesnio?
.

Taip pat, būtų įdomu sužinoti, Jūsų nuomones, kaip galėčiau keisti mitybos planą. Faktas, kad kiekvieną diena mitybos įpročių išlaikyti neišeina, kartais nėra laiko, tai tenka valgyti kokį pusfabrikatį ar dar kokį šlamštą.

Ačiū už atsakymus.

Paskutinį kartą taisė Edvinaa (2017-08-21 13:57)

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#2 2017-08-21 14:01

Re: Dėl mitybos metant svorį.

Kaip tu zadi mesti svori su 2700kcal, jeigu paprastai valgai 2000kcal?

Kaip keisti? Labai paprastai: yra daugybe kitokios mesos, apart vistos papai (net neatsimenu, kada ja valgiau), kruopu irgi ivariu yra, nors svori metant ju kaip ir nereik, o apie darzoviu ivairove net pasakot nereikia.

Neprisijungęs

 
Edvinaa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-08-16
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#3 2017-08-21 14:06

Re: Dėl mitybos metant svorį.

Jūsų Didenybė rašė:

Kaip tu zadi mesti svori su 2700kcal, jeigu paprastai valgai 2000kcal?

Kaip keisti? Labai paprastai: yra daugybe kitokios mesos, apart vistos papai (net neatsimenu, kada ja valgiau), kruopu irgi ivariu yra, nors svori metant ju kaip ir nereik, o apie darzoviu ivairove net pasakot nereikia.

Tai žodžiu esmė tame yra, kad aš būtinai turiu suvartoti tą normą - 2700Kcal?

Neprisijungęs

 
Edvinaa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-08-16
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#4 2017-08-21 14:20

Re: Dėl mitybos metant svorį.

Jūsų Didenybė rašė:

Kaip tu zadi mesti svori su 2700kcal, jeigu paprastai valgai 2000kcal?

Kaip keisti? Labai paprastai: yra daugybe kitokios mesos, apart vistos papai (net neatsimenu, kada ja valgiau), kruopu irgi ivariu yra, nors svori metant ju kaip ir nereik, o apie darzoviu ivairove net pasakot nereikia.

Be to, aš nepaprastai valgau 2000Kcal, čia pagal dieta ir suderinta mityba, paprastai įkalu jaučiu 4-5k Kcal, ėsdamas šūdą.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#5 2017-08-22 20:45

Re: Dėl mitybos metant svorį.

Nebutinai 2.7 k.kcal. Turi stebeti svorio pokyti prie kcal.
Taip pat svarbu orientuotis i medziagu apykaitos "turbinima".

Neprisijungęs

 
Edvinaa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-08-16
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#6 2017-08-22 20:49

Re: Dėl mitybos metant svorį.

ATjr rašė:

Nebutinai 2.7 k.kcal. Turi stebeti svorio pokyti prie kcal.
Taip pat svarbu orientuotis i medziagu apykaitos "turbinima".

Stengiuosi vartoti kuo daugiau skysiu, darzoviu. Tiesiog daug visokiu dietu skaiciau ir pvz kiek zn ten tos dietos kur 1000-1500kcal grista jojo principu su papildomais kilogramais jeigu nukrypsti nuo tokios mitybos. Zodziu stengiuos siuo metu suvartoti apie 2000kcal sveikuju tu.

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#7 2017-08-22 21:03

Re: Dėl mitybos metant svorį.

Jeigu iki dabar valgei slamsta, tai pradziai uztektu vien atsisakyt jo. Turetu kompozocija kuno pasikeist automatiskai su laiku

Neprisijungęs

 
Edvinaa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-08-16
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#8 2017-08-22 21:05

Re: Dėl mitybos metant svorį.

FLUzY rašė:

Jeigu iki dabar valgei slamsta, tai pradziai uztektu vien atsisakyt jo. Turetu kompozocija kuno pasikeist automatiskai su laiku

Taip ir darau, mano kirvis budavo visi saldikliniai gerimai.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#9 2017-08-22 21:09

Re: Dėl mitybos metant svorį.

Edvinaa rašė:

ATjr rašė:

Nebutinai 2.7 k.kcal. Turi stebeti svorio pokyti prie kcal.
Taip pat svarbu orientuotis i medziagu apykaitos "turbinima".

Stengiuosi vartoti kuo daugiau skysiu, darzoviu. Tiesiog daug visokiu dietu skaiciau ir pvz kiek zn ten tos dietos kur 1000-1500kcal grista jojo principu su papildomais kilogramais jeigu nukrypsti nuo tokios mitybos. Zodziu stengiuos siuo metu suvartoti apie 2000kcal sveikuju tu.

Viskas gerai, tada. Nepamirsk kardio ir jegos treniruociu bei gero poilsio, tada bus progresas.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net