Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#1376 2017-10-15 23:36

Re: Zuikio logas

Seni, man gyvenime buvo trys sukrėtimai. Pirma, kai sužinojau, kad kalėdų senio nėra. Antra - kai sužinojau, kad 2PAC'ą nušvė. Trečia - fitneso guru, kuriuos sekiau youtubej pasirodė fake natty. Tu dar tik įžengi į mano trečią stadiją.

Neprisijungęs

 
iload
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-04-07
Žinutės: 196
Atsiliepimai: -1

#1377 2017-10-15 23:37

Re: Zuikio logas

Hekatonkheiras rašė:

Šlepintuvas rašė:

čia k*rw vieną, kitą bf nukirpus, jau ant senos būtų galima lipt. xz jei jis natty tai jau by*by dėjau aš šitam sporte, išvis k*rv nieko nebesuprantu.

Jis tose foto prieš varžęs ir buvo, paryškinęs. Gaila sudurniavo ant scenos. Užcarbino kiek per smarkiai palyginus ir vandens neišstūmė.

Tai as nesuprantu jeigu jau tokie natty big_smile tai kodel nepisa chemijos? iskart be konkurencijos i olympia

Neprisijungęs

 
Hekatonkheiras
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mamos rusys
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 1657
Atsiliepimai: 2

#1378 2017-10-15 23:37

Re: Zuikio logas

Zuikis13 rašė:

Seni, man gyvenime buvo trys sukrėtimai. Pirma, kai sužinojau, kad kalėdų senio nėra. Antra - kai sužinojau, kad 2PAC'ą nušvė. Trečia - fitneso guru, kuriuos sekiau youtubej pasirodė fake natty. Tu dar tik įžengi į mano trečią stadiją.

Senai įžengęs ir trečią. big_smile Sakau, man PAČIAM būtų geriau, jeigu jis nėra natty, bet per daug žinau apie jį, kad abejočiau natūralumu

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#1379 2017-10-15 23:38

Re: Zuikio logas

Aš tai seniai smaukausi salėj tik dėl įpročio. Seniai supratau,kad nesu genetikos apdovanotas fenomenas ir turėčiau pasirinkt kažką kito: šachmatus, žolės riedulį arba dailųjį čiuožimą. Dar kai pažiūri va į fenomenalius žmones, tai išvis liūdna pasidaro sad

Paskutinį kartą taisė Aizen (2017-10-15 23:40)

Neprisijungęs

 
Hekatonkheiras
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mamos rusys
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 1657
Atsiliepimai: 2

#1380 2017-10-15 23:41

Re: Zuikio logas

iload rašė:

Hekatonkheiras rašė:

Šlepintuvas rašė:

čia k*rw vieną, kitą bf nukirpus, jau ant senos būtų galima lipt. xz jei jis natty tai jau by*by dėjau aš šitam sporte, išvis k*rv nieko nebesuprantu.

Jis tose foto prieš varžęs ir buvo, paryškinęs. Gaila sudurniavo ant scenos. Užcarbino kiek per smarkiai palyginus ir vandens neišstūmė.

Tai as nesuprantu jeigu jau tokie natty big_smile tai kodel nepisa chemijos? iskart be konkurencijos i olympia

Olimpijj dar didesni monstrai, ir žinai kas dar esmė? Tokie rimtai nežiūri, retas kuris. Jam kiek mes kalbame, kad jis kultūrizme Lietuvoj nesustabdomas, Europoj irgi galėtų toks būt, o su laiku net ant Olimpijos lipt, jeigu kas.

Yra dar vienas draugas. Bloodžio pažystamas. Mažiukas, bet sudėjimas irgi nenormalus kai kuriais atžvilgiais. Rankos, krūtinė - nenormaliai.

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#1381 2017-10-15 23:42

Re: Zuikio logas

Ai, jie bloodžio pažįstami. Ai nu.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#1382 2017-10-15 23:45

Re: Zuikio logas

Hekatonkheiras rašė:

iload rašė:

Hekatonkheiras rašė:


Jis tose foto prieš varžęs ir buvo, paryškinęs. Gaila sudurniavo ant scenos. Užcarbino kiek per smarkiai palyginus ir vandens neišstūmė.

Tai as nesuprantu jeigu jau tokie natty big_smile tai kodel nepisa chemijos? iskart be konkurencijos i olympia

Olimpijj dar didesni monstrai, ir žinai kas dar esmė? Tokie rimtai nežiūri, retas kuris. Jam kiek mes kalbame, kad jis kultūrizme Lietuvoj nesustabdomas, Europoj irgi galėtų toks būt, o su laiku net ant Olimpijos lipt, jeigu kas.

Yra dar vienas draugas. Bloodžio pažystamas. Mažiukas, bet sudėjimas irgi nenormalus kai kuriais atžvilgiais. Rankos, krūtinė - nenormaliai.

Apie Karoli tu? big_smile

Neprisijungęs

 
Hekatonkheiras
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mamos rusys
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 1657
Atsiliepimai: 2

#1383 2017-10-15 23:46

Re: Zuikio logas

Aizen rašė:

Ai, jie bloodžio pažįstami. Ai nu.

Ne šitas, kurį rodžiau. Kitas. Bet tas kitas tai.... Jo šeima.... Brolis. Valgo batoną su uogienę, bet kokį š. Pasismauko kartais salėj. Rankos 40cm ryškios. Laisvai 100 paspaudinėja praktiškai. Motinai 50m beveik, atrodo kaip 35m, atrodo kaip pistu bankę gulėtum kaip su bemsu perpistas.

Neprisijungęs

 
Hekatonkheiras
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mamos rusys
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 1657
Atsiliepimai: 2

#1384 2017-10-15 23:47

Re: Zuikio logas

Ne Karolį.... Elygutį. big_smile Dilbis beveik kaip ranka, Bicas peakinas, apvalus. Krūtinė išsipūtus kažkokia per visą striations vien...

Neprisijungęs

 
iload
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-04-07
Žinutės: 196
Atsiliepimai: -1

#1385 2017-10-15 23:48

Re: Zuikio logas

BloodyZero rašė:

Hekatonkheiras rašė:

iload rašė:


Tai as nesuprantu jeigu jau tokie natty big_smile tai kodel nepisa chemijos? iskart be konkurencijos i olympia

Olimpijj dar didesni monstrai, ir žinai kas dar esmė? Tokie rimtai nežiūri, retas kuris. Jam kiek mes kalbame, kad jis kultūrizme Lietuvoj nesustabdomas, Europoj irgi galėtų toks būt, o su laiku net ant Olimpijos lipt, jeigu kas.

Yra dar vienas draugas. Bloodžio pažystamas. Mažiukas, bet sudėjimas irgi nenormalus kai kuriais atžvilgiais. Rankos, krūtinė - nenormaliai.

Apie Karoli tu? big_smile

Bloodi o tu tiki kad ta kur ikele naturalas big_smile?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#1386 2017-10-15 23:50

Re: Zuikio logas

Hekatonkheiras rašė:

Aizen rašė:

Ai, jie bloodžio pažįstami. Ai nu.

Ne šitas, kurį rodžiau. Kitas. Bet tas kitas tai.... Jo šeima.... Brolis. Valgo batoną su uogienę, bet kokį š. Pasismauko kartais salėj. Rankos 40cm ryškios. Laisvai 100 paspaudinėja praktiškai. Motinai 50m beveik, atrodo kaip 35m, atrodo kaip pistu bankę gulėtum kaip su bemsu perpistas.

Tai jo mama pati jegiste buvusi. Jei apie Elige tai mate Garmusas ji gi big_smile Ten realiai tai kosmosas o ne genetika. Mityba pas ta pacana tai kiaurai suziureta. Pz riebalo kaip velnio bijo, carbsu irgi, vien ant baltymo gyvas pacanas. Kojos tik nekazka pagal isvaizda. Virsus tai ten nesamone ant kiek gera big_smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#1387 2017-10-15 23:51

Re: Zuikio logas

iload rašė:

BloodyZero rašė:

Hekatonkheiras rašė:


Olimpijj dar didesni monstrai, ir žinai kas dar esmė? Tokie rimtai nežiūri, retas kuris. Jam kiek mes kalbame, kad jis kultūrizme Lietuvoj nesustabdomas, Europoj irgi galėtų toks būt, o su laiku net ant Olimpijos lipt, jeigu kas.

Yra dar vienas draugas. Bloodžio pažystamas. Mažiukas, bet sudėjimas irgi nenormalus kai kuriais atžvilgiais. Rankos, krūtinė - nenormaliai.

Apie Karoli tu? big_smile

Bloodi o tu tiki kad ta kur ikele naturalas big_smile?

Man tai utiutiu tiesa pasakius naturalas, ne naturalas. Man skirtumo nesudaro. Gerai atrodo vaikinukas, matau tiek.

Neprisijungęs

 
Hekatonkheiras
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mamos rusys
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 1657
Atsiliepimai: 2

#1388 2017-10-15 23:52

Re: Zuikio logas

BloodyZero rašė:

Hekatonkheiras rašė:

Aizen rašė:

Ai, jie bloodžio pažįstami. Ai nu.

Ne šitas, kurį rodžiau. Kitas. Bet tas kitas tai.... Jo šeima.... Brolis. Valgo batoną su uogienę, bet kokį š. Pasismauko kartais salėj. Rankos 40cm ryškios. Laisvai 100 paspaudinėja praktiškai. Motinai 50m beveik, atrodo kaip 35m, atrodo kaip pistu bankę gulėtum kaip su bemsu perpistas.

Tai jo mama pati jegiste buvusi. Jei apie Elige tai mate Garmusas ji gi big_smile Ten realiai tai kosmosas o ne genetika. Mityba pas ta pacana tai kiaurai suziureta. Pz riebalo kaip velnio bijo, carbsu irgi, vien ant baltymo gyvas pacanas. Kojos tik nekazka pagal isvaizda. Virsus tai ten nesamone ant kiek gera big_smile

Buvusi, bet vis tiek, viskas išsilaikę... O apie Elygiju... Nu tiesiog. big_smile Kojos mažokos nes kitoks treniravimosi stilius, pradėtų kultūrizmui pramuštų greitai big_smile O seniau jis kaip tik mažokai baltymo rinkdavo palyginus ir dahuja anglių, bet vis tiek ryškus būdavo ir toks mutantiškas... Žodžiu. big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#1389 2017-10-16 00:23

Re: Zuikio logas

https://i.imgflip.com/1xnx4a.jpg

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1390 2017-10-16 09:04

Re: Zuikio logas

Hekatonkheiras rašė:

Pavadinimas
Pavadinimas
Pavadinimas
Pavadinimas

Sibiras rašė:

Parodyk to draugo nuotrauka kur su didele perspektyva kultūrizme. Idomu tiesiog

Ok,tuoj užtušiuosiu veidą tik, platint nereikia. Daug jo foto neturiu, bet kelių užteks. Gera akis iš kart pamatytų jame potencialą. Ir tik tiek, kad visos foto puse metų senumo beveik.

Nenaturalas tavo "draugas". Ar isviso jy draugu reiktu vadinti, kai tau meluoja ?

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#1391 2017-10-16 09:06

Re: Zuikio logas

Hekatonkheiras rašė:

iload rašė:

Hekatonkheiras rašė:


Jis tose foto prieš varžęs ir buvo, paryškinęs. Gaila sudurniavo ant scenos. Užcarbino kiek per smarkiai palyginus ir vandens neišstūmė.

Tai as nesuprantu jeigu jau tokie natty big_smile tai kodel nepisa chemijos? iskart be konkurencijos i olympia

Olimpijj dar didesni monstrai, ir žinai kas dar esmė? Tokie rimtai nežiūri, retas kuris. Jam kiek mes kalbame, kad jis kultūrizme Lietuvoj nesustabdomas, Europoj irgi galėtų toks būt, o su laiku net ant Olimpijos lipt, jeigu kas.

Yra dar vienas draugas. Bloodžio pažystamas. Mažiukas, bet sudėjimas irgi nenormalus kai kuriais atžvilgiais. Rankos, krūtinė - nenormaliai.

Is pradziu norejau rasyt ":DDDD"

Bet nusprendziau, kad "tu daunas" geriau apibudintu, ka as, ar betkuris sveiko proto zmogus pagalvojo perskaites

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#1392 2017-10-16 09:27

Re: Zuikio logas

Hekatonkheiras rašė:

Staffordshire rašė:

Niekas cia nieko nerodys. Siusk visus tokius n*

Kažką sakei, Staffai? Ko taip piktai?

Viskas ok nykstys

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#1393 2017-10-16 09:31

Re: Zuikio logas

Hekatonkheiras rašė:

Pavadinimas
Pavadinimas
Pavadinimas
Pavadinimas

Sibiras rašė:

Parodyk to draugo nuotrauka kur su didele perspektyva kultūrizme. Idomu tiesiog

Ok,tuoj užtušiuosiu veidą tik, platint nereikia. Daug jo foto neturiu, bet kelių užteks. Gera akis iš kart pamatytų jame potencialą. Ir tik tiek, kad visos foto puse metų senumo beveik.

Nera jokios abejones, kad pakursuojantis.

Neprisijungęs

 
Hekatonkheiras
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mamos rusys
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 1657
Atsiliepimai: 2

#1394 2017-10-16 10:33

Re: Zuikio logas

Galvokit ką norit, man pom. big_smile Koks man skirtumas.

Tiesiog pasakiau savo nuomonę, Enrr, adaptas ne adaptas, bet parodyk man nors vieną lietuvį su geresniu sudėjimu nei jis. big_smile Laukiu. Asmeniškai pačiam įdomu, ar dar tokių yra. Ir aš apie sudėjimą, sujungimą, formą, o ne masę. Nors tas Antonas mutantinis buvo irgi jaunas, bet kas su juo ten buvo nežinau ir nelabai įdomu (t.y. prob chem, bet ne man spręst).Classice, open'e ar tai physique jo potencialas aiškus.

Paskutinį kartą taisė Hekatonkheiras (2017-10-16 10:34)

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1395 2017-10-16 10:44

Re: Zuikio logas

Hekatonkheiras rašė:

Galvokit ką norit, man pom. big_smile Koks man skirtumas.

Tiesiog pasakiau savo nuomonę, Enrr, adaptas ne adaptas, bet parodyk man nors vieną lietuvį su geresniu sudėjimu nei jis. big_smile Laukiu. Asmeniškai pačiam įdomu, ar dar tokių yra. Ir aš apie sudėjimą, sujungimą, formą, o ne masę. Nors tas Antonas mutantinis buvo irgi jaunas, bet kas su juo ten buvo nežinau ir nelabai įdomu (t.y. prob chem, bet ne man spręst).Classice, open'e ar tai physique jo potencialas aiškus.

Tai tavo "draugas" jau geriausias Lietuvoje ? Mhm. Kodel nematom jo per telika ar interneta ? Ziauriai trolini, bet vistiek nervina nesamones.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1396 2017-10-16 11:16

Re: Zuikio logas

Hekatonkheiras rašė:

Briedus tai briedus. big_smile Eikit pažėkit kaip Colemanas, Heathas, Levrone, ypač tas negras Victor Richards nešėsi. Jūsų reikalas, tikit, netikit. big_smile Ne mano bėdos

Seni, visi kuriuos isvardinai juodaodziai. Jau pas juos vien jeldakas gimus toks kaip pas tave dabar,tai apie raumenu genetika ten net ner ka kalbet. Bet tavo draugelis tai.. ok, naturalas. As turiu draugeli irgi panasu, tas man irgi sake,kad natty. Gerai,kad as neatsilupes smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1397 2017-10-16 11:48

Re: Zuikio logas

Normalus tas jo "draugelis". Nieko ypatingo ten nera. Eilinis steroidinis ir tiek. Rusiuose daug tokiu steroidiniu galima pamatyti, ir daug geresniu.

Neprisijungęs

 
iload
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-04-07
Žinutės: 196
Atsiliepimai: -1

#1398 2017-10-16 11:52

Re: Zuikio logas

Nu sakykit ka norit, bet jo forma tikrai viena geriausiu , proporcijos, apvalumai ir t.t kitiems tik pavydeti

Neprisijungęs

 
Hekatonkheiras
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mamos rusys
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 1657
Atsiliepimai: 2

#1399 2017-10-16 11:58

Re: Zuikio logas

Dėja, jedalko nepagailėjo genetika, taip kad negalioja man.

Sakau POTENCIALĄ turi būt geriausiu. Skaityt išmokyt...

O tie kas sako eilinis steroidinis - nebejuokinkit. big_smile Gimstat būdami praščiokais tai nesugebat pripažint geresnių už save, bet tas aišku daug kam sunkiai priimtina

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#1400 2017-10-16 12:05

Re: Zuikio logas

Hekatonkheiras rašė:

Dėja, jedalko nepagailėjo genetika, taip kad negalioja man.

Sakau POTENCIALĄ turi būt geriausiu. Skaityt išmokyt...

O tie kas sako eilinis steroidinis - nebejuokinkit. big_smile Gimstat būdami praščiokais tai nesugebat pripažint geresnių už save, bet tas aišku daug kam sunkiai priimtina

Yo, seni, tu net nemoki parašyti žodžio prasčiokas.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net