Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#651 2017-11-04 19:59

Re: Blevyzgos™ V dalis

860906978 rašė:

šitas vienintelis su building normalus, o visi kiti visapusiškai atraufavę.

Jau tu tai intelekto blyksnis, tikrai, seni big_smile P.S. skanaus , aš tai košę kapoju smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#652 2017-11-04 22:16

Re: Blevyzgos™ V dalis

Pzda logic big_smile Po šito tai tikrai atbaninsim žinok.

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#653 2017-11-04 22:18

Re: Blevyzgos™ V dalis

As nesuvokiu. Kaip kazkoks forumas gali tiek daug reikšti jaunam zmogui. Idijotu karta.

Neprisijungęs

 
auris156
Išmestas
Registravosi: 2010-06-22
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#654 2017-11-04 22:53

Re: Blevyzgos™ V dalis

Volframas rašė:

tirlipirli logic big_smile Po šito tai tikrai atbaninsim žinok.

Atsikelsi vieną dieną ryte ir nesuprasi, čia kultūrizmo forumas ar šūdų brydė. Neblogas logic?

jazzmatazz rašė:

As nesuvokiu. Kaip kazkoks forumas gali tiek daug reikšti jaunam zmogui. Idijotu karta.

Tai kad pats sėdi tam forume ir rašai tomus, kurių ilgis būna per šešis puslapius ir dar šneki kažką apie idijotų kartas.. Kaušėdra b*et big_smile

p.s: geriau nebaninkit šito acc, iš karto sakau, nes su sekančiu - ieškosit savo logų per 100 puslapių atgal.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#655 2017-11-04 22:58

Re: Blevyzgos™ V dalis

auris156 rašė:

Volframas rašė:

tirlipirli logic big_smile Po šito tai tikrai atbaninsim žinok.

Atsikelsi vieną dieną ryte ir nesuprasi, čia kultūrizmo forumas ar šūdų brydė. Neblogas logic?

jazzmatazz rašė:

As nesuvokiu. Kaip kazkoks forumas gali tiek daug reikšti jaunam zmogui. Idijotu karta.

Tai kad pats sėdi tam forume ir rašai tomus, kurių ilgis būna per šešis puslapius ir dar šneki kažką apie idijotų kartas.. Kaušėdra b*et big_smile

p.s: geriau nebaninkit šito acc, iš karto sakau, nes su sekančiu - ieškosit savo logų per 100 puslapių atgal.

Del jusu dvieju cia toks vaizdas nuolat ir susidaro

Neprisijungęs

 
auris156
Išmestas
Registravosi: 2010-06-22
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#656 2017-11-04 23:00

Re: Blevyzgos™ V dalis

BloodyZero rašė:

auris156 rašė:

Volframas rašė:

tirlipirli logic big_smile Po šito tai tikrai atbaninsim žinok.

Atsikelsi vieną dieną ryte ir nesuprasi, čia kultūrizmo forumas ar šūdų brydė. Neblogas logic?

jazzmatazz rašė:

As nesuvokiu. Kaip kazkoks forumas gali tiek daug reikšti jaunam zmogui. Idijotu karta.

Tai kad pats sėdi tam forume ir rašai tomus, kurių ilgis būna per šešis puslapius ir dar šneki kažką apie idijotų kartas.. Kaušėdra b*et big_smile

p.s: geriau nebaninkit šito acc, iš karto sakau, nes su sekančiu - ieškosit savo logų per 100 puslapių atgal.

Del jusu dvieju cia toks vaizdas nuolat ir susidaro

kas tau darosi, xujsosas tu b*let? tau gal tuos 100e numest, kur nelaimėjai prieš building, kad gyvenimas šviesesnis būtų? jau pats laikas snarglius ir ašaras nusivalyt.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#657 2017-11-04 23:01

Re: Blevyzgos™ V dalis

auris156 rašė:

BloodyZero rašė:

auris156 rašė:

Volframas rašė:

tirlipirli logic big_smile Po šito tai tikrai atbaninsim žinok.

Atsikelsi vieną dieną ryte ir nesuprasi, čia kultūrizmo forumas ar šūdų brydė. Neblogas logic?


Tai kad pats sėdi tam forume ir rašai tomus, kurių ilgis būna per šešis puslapius ir dar šneki kažką apie idijotų kartas.. Kaušėdra b*et big_smile

p.s: geriau nebaninkit šito acc, iš karto sakau, nes su sekančiu - ieškosit savo logų per 100 puslapių atgal.

Del jusu dvieju cia toks vaizdas nuolat ir susidaro

kas tau darosi, xujsosas tu b*let? tau gal tuos 100e numest, kur nelaimėjai prieš building, kad gyvenimas šviesesnis būtų? jau pats laikas snarglius ir ašaras nusivalyt.

Kazkam nepatinka tiesa? Man tai utiutiu del tu 100e big_smile Pz, uzsigavot jus ar kas?

Neprisijungęs

 
auris156
Išmestas
Registravosi: 2010-06-22
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#658 2017-11-04 23:10

Re: Blevyzgos™ V dalis

BloodyZero rašė:

auris156 rašė:

BloodyZero rašė:


Del jusu dvieju cia toks vaizdas nuolat ir susidaro

kas tau darosi, xujsosas tu b*let? tau gal tuos 100e numest, kur nelaimėjai prieš building, kad gyvenimas šviesesnis būtų? jau pats laikas snarglius ir ašaras nusivalyt.

Kazkam nepatinka tiesa? Man tai utiutiu del tu 100e big_smile Pz, uzsigavot jus ar kas?

jo, žiauriai nepatinka tiesa.. tik kažkaip užroastinom tave, dėl to, kad prapisi prieš building ir pradėjai bliaut per visą forumą kaip mes žlugdom forumą ir t.t, ko pasekoje buvom už tai užbaninti, nors nieko blogo nepadarėm. čia gerai pažiūrėjus, dar ne tiek forumo narių šūdus rašinėja, pusė net nesportuoja išvis. ateivis tu ja jibu, iš nameko planetos atskridęs grynai

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#659 2017-11-04 23:12

Re: Blevyzgos™ V dalis

O jūs nenorit geriau vietoj to, kad čia šūdą malę dėl nesuprantamų priežasčių sukurt savo forumą? Kažką gal mokat, tai kurkit kam nors web page'us už kelis eurus, prasimušit, daugiau galėsit imt. Paleiskit kokį savo serverį.. Bitcoinus kaskit ar dar ką darykit,,, O dabar šūdais užsiiminėjat. utiutiu jum čia būt, kai niekam jūsų nereik? Nu pz tikrai nesuprantu

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#660 2017-11-04 23:13

Re: Blevyzgos™ V dalis

auris156 rašė:

BloodyZero rašė:

auris156 rašė:


kas tau darosi, xujsosas tu b*let? tau gal tuos 100e numest, kur nelaimėjai prieš building, kad gyvenimas šviesesnis būtų? jau pats laikas snarglius ir ašaras nusivalyt.

Kazkam nepatinka tiesa? Man tai utiutiu del tu 100e big_smile Pz, uzsigavot jus ar kas?

jo, žiauriai nepatinka tiesa.. tik kažkaip užroastinom tave, dėl to, kad prapisi prieš building ir pradėjai bliaut per visą forumą kaip mes žlugdom forumą ir t.t, ko pasekoje buvom už tai užbaninti, nors nieko blogo nepadarėm. čia gerai pažiūrėjus, dar ne tiek forumo narių šūdus rašinėja, pusė net nesportuoja išvis. ateivis tu ja jibu, iš nameko planetos atskridęs grynai

Prie ko cia tas? Zlugdet jau senai ir visiems jau senai aisku, kad jus cia nepageidaujami.

Neprisijungęs

 
auris156
Išmestas
Registravosi: 2010-06-22
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#661 2017-11-04 23:14

Re: Blevyzgos™ V dalis

igndnp rašė:

O jūs nenorit geriau vietoj to, kad čia šūdą malę dėl nesuprantamų priežasčių sukurt savo forumą? Kažką gal mokat, tai kurkit kam nors web page'us už kelis eurus, prasimušit, daugiau galėsit imt. Paleiskit kokį savo serverį.. Bitcoinus kaskit ar dar ką darykit,,, O dabar šūdais užsiiminėjat. utiutiu jum čia būt, kai niekam jūsų nereik? Nu pz tikrai nesuprantu

aš tai logą savo vedu, o į sąsiuvinį neįdomu rašyt.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#662 2017-11-04 23:27

Re: Blevyzgos™ V dalis

tai o nafik flūdint tada reik ir paskui prašyt unbano? Parašai į savo temą ten ir viskas. Nafik taip išsipisinėt? sad

Neprisijungęs

 
auris156
Išmestas
Registravosi: 2010-06-22
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#663 2017-11-04 23:37

Re: Blevyzgos™ V dalis

igndnp rašė:

tai o nafik flūdint tada reik ir paskui prašyt unbano? Parašai į savo temą ten ir viskas. Nafik taip išsipisinėt? sad

utiutiu, gal todėl, kad uždėjo perm. baną už nieką ir toliau banina mano accountus? stafo sukurtoj temoj "Nolifer" viską paaiškinau - vistiek nėra unban. xz, daugiau nemoku kitaip paprašyt.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#664 2017-11-05 00:00

Re: Blevyzgos™ V dalis

auris156 rašė:

igndnp rašė:

tai o nafik flūdint tada reik ir paskui prašyt unbano? Parašai į savo temą ten ir viskas. Nafik taip išsipisinėt? sad

utiutiu, gal todėl, kad uždėjo perm. baną už nieką ir toliau banina mano accountus? stafo sukurtoj temoj "Nolifer" viską paaiškinau - vistiek nėra unban. xz, daugiau nemoku kitaip paprašyt.

O tai čia gyvenimas tavo visas sudėtas šitam forume, kad reik čia būt? Tai juk ir utiutiu, užbanino tai užbanino. Pilna kitų forumų kur gali rašyt savo tuos logus ar dar beleką kitką, pilna veiklos. Nafik čia jei užbanina reik dar aiškintis, gilintis, kurt temas, accountus dar kažką daryt... Nu bet krč. Bandžiau čia normaliai paaiškint

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#665 2017-11-05 00:18

Re: Blevyzgos™ V dalis

auris156 rašė:

viską paaiškinau - vistiek nėra unban. xz, daugiau nemoku kitaip paprašyt.

Tau Ignas paaiškino. Floodinat forumą. Bandot dirbtinai pritraukt daugiau dėmesio nei esat verti. Daug daugiau. Nėra įdomu skaityt temą, kur kiekvienam puslapy tavo ir 2bro pasisakymai po 1 sakinį geriausiu atveju. Išlipk iš smėlio dėžės. Tu neįdomus ir niekad nebūsi įdomus dėl savo lindimo per prievartą. Gal tu ir tavo draugelis tai suprantat ir jum labai liūdna dėl to? Nežinau. Bet šiuo konkrečiu atveju tai tik jūsų 2-jų ir administracijos reikalas. Jūsų sunaikinimas neišvengiamas, kitaip forumas kentės stipriai. Tas, kas jį augina ir kam jis rūpi - jūs esat virusas.
Nieko asmeniško, turėdamas tiek laisvo laiko eičiau tobulint kalbą, gilintis į kokią sritį ar kitaip investuočiau į save.

Neprisijungęs

 
apgamas
Išmestas
Registravosi: 2011-03-21
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#666 2017-11-05 00:34

Re: Blevyzgos™ V dalis

kentacmis rašė:

auris156 rašė:

viską paaiškinau - vistiek nėra unban. xz, daugiau nemoku kitaip paprašyt.

Tau Ignas paaiškino. Floodinat forumą. Bandot dirbtinai pritraukt daugiau dėmesio nei esat verti. Daug daugiau. Nėra įdomu skaityt temą, kur kiekvienam puslapy tavo ir 2bro pasisakymai po 1 sakinį geriausiu atveju. Išlipk iš smėlio dėžės. Tu neįdomus ir niekad nebūsi įdomus dėl savo lindimo per prievartą. Gal tu ir tavo draugelis tai suprantat ir jum labai liūdna dėl to? Nežinau. Bet šiuo konkrečiu atveju tai tik jūsų 2-jų ir administracijos reikalas. Jūsų sunaikinimas neišvengiamas, kitaip forumas kentės stipriai. Tas, kas jį augina ir kam jis rūpi - jūs esat virusas.
Nieko asmeniško, turėdamas tiek laisvo laiko eičiau tobulint kalbą, gilintis į kokią sritį ar kitaip investuočiau į save.

Kokį dar dėmesį bandom pritraukt? Aš papraščiausiai diskutuoju forume ir viskas. Nerišu išvis, apie kokius tu čia dėmesio pritraukimus šneki. Aš vpš galima sakyt savo loge su savim šnekėjausi, nes niekas nekomentavo ir man p*. Ką aš tavo kultūrizmo forumui darau? B*let nei aš keikiuosi, nei aš kažką blogo rašau, nei aš spamminu po temas - py*st baną gaunu visam laikui. Krč nieko nedarydamas virusu tapau. B*lt, tai forumo taisyklėse parašykite, kad šis forumas ne bet kam, nes visi šito forumo nariai kažkuom įpatingi ir jei neisite paskui pilką masę ir nebūsite užsizombinę - išbaninsim, nes išskirtinių nemėgstam. Šiuo atvėju forumas yra visiems, o aš nieko blogo nepadariau. O čia, kur kažkas kalbėjo apie neturėjimus ką veikt, tai man šiaip patinka padiskutuot laisvalaikiu ir paskaitinėt farmos, mitybos, treniruočių skiltis ir t.t, bet dabar net šito negaliu padaryt, nes užbanintas ip'as.o volfas tai galiu pasakyt išvis sprogęs yra, besmegenis visiškas, su paduška atbaladotas gerai. bando kažką primest forume, tipo moderatorius utiutiu*et. susimoderuoja savo galvą geriau pirma, o poto čia kažką tvarko. k*rv 60kg keglis kulturizmo forumo moderatorius, swx all ka jus.

Neprisijungęs

 
apgamas
Išmestas
Registravosi: 2011-03-21
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#667 2017-11-05 00:37

Re: Blevyzgos™ V dalis

volfai sutikčiau tave gyvai tai išnešiočiau gabalais. pas tave biškį toks infantilus požiūris, ir lūpos perdažytos. dirbant ofise besėdint berniukai nepadeda rankos ant kojos?

Paskutinį kartą taisė apgamas (2017-11-05 00:40)

Neprisijungęs

 
apgamas
Išmestas
Registravosi: 2011-03-21
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#668 2017-11-05 00:55

Re: Blevyzgos™ V dalis

sveiki pacanai cia Įkyrusis mažylis, man tai cia p x ant visu, tik norejau parasyt kaip jus nesistebit kad Šlepintuvas gauna tiek acc big_smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#669 2017-11-05 01:02

Re: Blevyzgos™ V dalis

Vaikų darželis...

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#670 2017-11-05 01:11

Re: Blevyzgos™ V dalis

Įkyrusis mažylis ar tu pats nesiotum gabalais kazka ar kaip? istrynet logus fsio, nereikejo nesamoniu daryt.

Neprisijungęs

 
apgamas
Išmestas
Registravosi: 2011-03-21
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#671 2017-11-05 01:20

Re: Blevyzgos™ V dalis

man vps p x sakau, cia ne as rasau daugeli, tik va antras mano pranesimas big_smile bet volfui viena ipi sciau, uz tai kad lupas dazosi, o ne del to kad uzbanino mus big_smile

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#672 2017-11-05 08:34

Re: Blevyzgos™ V dalis

Is kur tokiu debilu but, kad isbanina 100 kartu ir kaip kokiai ziurkei vis list toliau...subreskit vaikai, ne po 15 metu turit.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#673 2017-11-05 08:36

Re: Blevyzgos™ V dalis

Va mano panos puske pasieme UFC dirza sianakt, gera ir netiketa kova buvo! smile

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#674 2017-11-05 09:43

Re: Blevyzgos™ V dalis

Maciau kova. Saunuole mergaite!

Neprisijungęs

 
TomasToma5V
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva.
Registravosi: 2015-07-07
Žinutės: 263
Atsiliepimai: 0

#675 2017-11-05 09:55

Re: Blevyzgos™ V dalis

Ji vieniša? ;-)

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net