Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

TITANAS
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mažeikiai
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 955
Atsiliepimai: 1

#26 2017-11-27 12:55

Re: Phenibut

SenasSportas rašė:

Rimtas cia reikalas, ne be reikalo visur beveik uzdraustas ir amerikonai tai net bijo to phenibuto kaip vaisto kokio rimto. O pas mus cia tik kaip saldainius valgo visi reik nereik

tame ir blogybe, kad veliau sunku tos priklausomybes atsikratyt ir pradeti vartoti ar reik ar nereik smile

Neprisijungęs

 
tumuxas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-02
Žinutės: 1189
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#27 2017-11-27 13:25

Re: Phenibut

Visi čia taip giria, panašių atsiliepimų prisiskaičiau ir irgi pabandžiau tai nulis įspūdžių. Bandžiau gert prieš miegą, bandžiau ryte, visuomet ant tuščio skrandžio. Niekad nevartojau kelias dienas iš eilės. Bet šiaip aš chroniškam strese gyvenu pernelyg ilgą laiką tai gal pernelyg fked up esu, kad man tokie menkniekiai nors kiek padėtų. Aj nors yra viena istorija kurios nepamiršiu su phenibutu. Tai buvo vakaras prieš egzaminą. Labai stresavau, nes vis kažkaip laiko nesuvaldžiau, anksčiau nepradėjau ruoštis, o reikėjo tikrai daug išmokt, o dar labai nerimavau nes lemiamas egzas buvo nuo kurio priklausys ar gausiu skatinamą stipkę. Nu tai ką krč įkaliau 3g atrodo (pradėjęs anksčiau buvau nuo minimalių dozių, vis kėliau paskiau, kad nors ką pajusti, tai po paskutinio karto kai 2g įšoviau ir nieko kai visad nepajaučiau, pagalvojau tebūnie 3 šį kartą, gal nors kiek ramesnis ir geriau išsimiegojęs ryte būsiu). NU  tai ryte pabundu ir galva svaigsta tai JPTVJMC.  O man dar reik kažkaip iki univero dasigaut. Tai blem girtam turbūt taip sunku niekad nebuvo, o čia db ryte į stotelę varau. Dar su keliais perlipimais dasigavau į univerą. Dar ir išlaikiau XD nors ir netaip gerai kaip norėjau, bet bent jau ryte nebuvo streso ir nerimo dėl egzo bevažiuojant į univerą, nebuvo nerimo ir kaip mane nešioja nes blem čiuju geras vaizdelis žmonėm buvo XD tai tokie mano pyragėliai. Neprasidėjau daugiau su ta nesąmone. Žolytę čia norėjau pagirti, bet galvoju nelegalu ir geriau patylėsiu.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#28 2017-11-27 13:52

Re: Phenibut

tumuxas rašė:

Visi čia taip giria, panašių atsiliepimų prisiskaičiau ir irgi pabandžiau tai nulis įspūdžių. Bandžiau gert prieš miegą, bandžiau ryte, visuomet ant tuščio skrandžio. Niekad nevartojau kelias dienas iš eilės. Bet šiaip aš chroniškam strese gyvenu pernelyg ilgą laiką tai gal pernelyg fked up esu, kad man tokie menkniekiai nors kiek padėtų. Aj nors yra viena istorija kurios nepamiršiu su phenibutu. Tai buvo vakaras prieš egzaminą. Labai stresavau, nes vis kažkaip laiko nesuvaldžiau, anksčiau nepradėjau ruoštis, o reikėjo tikrai daug išmokt, o dar labai nerimavau nes lemiamas egzas buvo nuo kurio priklausys ar gausiu skatinamą stipkę. Nu tai ką krč įkaliau 3g atrodo (pradėjęs anksčiau buvau nuo minimalių dozių, vis kėliau paskiau, kad nors ką pajusti, tai po paskutinio karto kai 2g įšoviau ir nieko kai visad nepajaučiau, pagalvojau tebūnie 3 šį kartą, gal nors kiek ramesnis ir geriau išsimiegojęs ryte būsiu). NU  tai ryte pabundu ir galva svaigsta tai JPTVJMC.  O man dar reik kažkaip iki univero dasigaut. Tai blem girtam turbūt taip sunku niekad nebuvo, o čia db ryte į stotelę varau. Dar su keliais perlipimais dasigavau į univerą. Dar ir išlaikiau XD nors ir netaip gerai kaip norėjau, bet bent jau ryte nebuvo streso ir nerimo dėl egzo bevažiuojant į univerą, nebuvo nerimo ir kaip mane nešioja nes blem čiuju geras vaizdelis žmonėm buvo XD tai tokie mano pyragėliai. Neprasidėjau daugiau su ta nesąmone. Žolytę čia norėjau pagirti, bet galvoju nelegalu ir geriau patylėsiu.

kokio gamintojo phenibutas?

Neprisijungęs

 
tumuxas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-02
Žinutės: 1189
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#29 2017-11-27 14:08

Re: Phenibut

Raw powders

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#30 2017-11-27 14:10

Re: Phenibut

tumuxas rašė:

Raw powders

sitas geras, tik vartoti tesingai reikia.

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#31 2017-11-27 14:11

Re: Phenibut

emexai o tu pats turi phenibuto?

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#32 2017-11-27 14:15

Re: Phenibut

Kainuoja kosmosa jis. 30 eur.
Rusiskas yra uz 3 eurus.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#33 2017-11-27 14:20

Re: Phenibut

vlow34 rašė:

emexai o tu pats turi phenibuto?

turiu

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#34 2017-11-27 14:33

Re: Phenibut

tumuxas rašė:

Raw powders

Yra kur zolyte legalu kur nelegalu, su phenibutu tas pats. Tipo tik jei kazkas pagaminta chemiskai tai daug labiau zj-bs chebrai nei zemei uzauge lol

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#35 2017-11-27 14:38

Re: Phenibut

fitnesas rašė:

tumuxas rašė:

Raw powders

Yra kur zolyte legalu kur nelegalu, su phenibutu tas pats. Tipo tik jei kazkas pagaminta chemiskai tai daug labiau zj-bs chebrai nei zemei uzauge lol

zole irgi yra cheminiu reakciju produktas big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#36 2017-11-27 14:45

Re: Phenibut

Bent jau naturalus big_smile na aisku pats neaugini tai nezi ai ka rukai. Gal ir phenibutas is kokio augalo istrauktas,nieko nesakau big_smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#37 2017-11-27 15:05

Re: Phenibut

fitnesas rašė:

Bent jau naturalus big_smile na aisku pats neaugini tai nezi ai ka rukai. Gal ir phenibutas is kokio augalo istrauktas,nieko nesakau big_smile

rukant dar daugiau cheminiu procesu vyksta

jeigu nori buti tikras naturalas, maista reikia vartoti termiskai neapdorota.. tad zolyte irgi be ugnies smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#38 2017-11-27 15:11

Re: Phenibut

Mighti rašė:

Kainuoja kosmosa jis. 30 eur.
Rusiskas yra uz 3 eurus.

???

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#39 2017-11-27 15:28

Re: Phenibut

BloodyZero rašė:

Mighti rašė:

Kainuoja kosmosa jis. 30 eur.
Rusiskas yra uz 3 eurus.

???

uz 3 eur nebet druskos ir sodos misinio sauja galima gauti big_smile

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#40 2017-11-27 15:42

Re: Phenibut

emexas rašė:

BloodyZero rašė:

Mighti rašė:

Kainuoja kosmosa jis. 30 eur.
Rusiskas yra uz 3 eurus.

???

uz 3 eur nebet druskos ir sodos misinio sauja galima gauti big_smile

Kiek pas tave kainuoja ?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#41 2017-11-27 15:49

Re: Phenibut

Mighti rašė:

emexas rašė:

BloodyZero rašė:


???

uz 3 eur nebet druskos ir sodos misinio sauja galima gauti big_smile

Kiek pas tave kainuoja ?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ … edit#gid=0

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#42 2017-11-27 20:08

Re: Phenibut

Pavartoju kartais phenibut. Dozės mano nuo 600mg iki 1200mg. Daugiau nesu bandęs, nes tiesiog veikia labai slopinamai ir sukelia apatiją. Tiesa, ūgis 173cm, svoris 69kg, tai didesniam vyrui gal ir dozės didesnės reikia, nežinau šito. smile
Šiaip mano sweet spot ir yra 600-700mg. Jeigu domintis online, tai čia vos ne pati žemiausia porcija nuo kurios jau gali kažką šiek tiek jausti, bet man pats tas, be side'ų gaunasi. smile
Poveikis labai svyruoja, kaip ir laikas per kurį pasijaučia... Daug kur rašo, kad suveikia phenibut tik per kelias valandas, bet atsakau, kad yra buvę ne kartą, kad sėdžiu šiek tiek stresuotas, reikia atsipalaiduot, įkalu, ir jau po ~pusvalandžio jaučiasi toks švelnus švelnus relaksas pareina, na kaip kokio alučio atsigėrus lengvai .smile O kartais nepasijunta jokio efekto iš vis iki rytojaus, išgėrus kokią 15-16h. Labai priklauso kokios nuotaikos būdamas išgeri.
Šiaip mano darbe būna kartais nemažai streso ir aš pats toks žmogus, kad sunkokai su juo tvarkausi, tai būna galva perkaista darbe... Bet jei iš vakaro išgeriu phenibut, tai kitą dieną puikiai tiesiog tvarkausi. Būnu super ramus. Lėčiau, gal net vangiau atlieku užduotis, bet be jokio streso ir užtikrintai. Tik svarbiausia nepadaugint, nes įsijungia tokia apatija, kad net tingisi dirbt ar apskritai bet ką daryt, ir gali tęstis net kokias 2 dienas. yikes
Šiaip sako, kad jam lengvai išsivysto priklausomybė, bet nors vienu tarpu kai buvo daug streso gerdavau ir 3-4x sav po 1g grubiai, niekad nebuvo jokio pripratimo. Gal kad protingai vartoju, kas šauna po kokius 3+ g reguliariai tai manau tikrai gali prisižaisti.
Ai, o šiaip tai kartais labai pramuša ant nuotaikos, bendravimo, hyperaktyvus darausi. Kartais kaip tik slopina labiau. Nors dozės tos pačios. Man bent tai labai nenuspėjamas jo poveikis, niekad nežinai ko konkrečiai tikėtis šį kartą. smile Bet sakyčiau labiausiai priklauso nuo paties nuotaikos jį vartojant ir to ką darai tuo metu. smile
Hmm, dar įdomus efektas man su juo, kuris beveik visada pasireiškia (nors ne 100%) tai prailgina seksą. big_smile Nors ir taip neturiu su tuo bėdų, bet tarkim yra pozų kur tiesiog neina ilgai tempti niekaip.. O su phenibut nesunkiai. big_smile

Paskutinį kartą taisė siluetaz (2017-11-27 20:17)

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#43 2017-11-28 07:38

Re: Phenibut

tumuxas rašė:

Visi čia taip giria, panašių atsiliepimų prisiskaičiau ir irgi pabandžiau tai nulis įspūdžių. Bandžiau gert prieš miegą, bandžiau ryte, visuomet ant tuščio skrandžio. Niekad nevartojau kelias dienas iš eilės. Bet šiaip aš chroniškam strese gyvenu pernelyg ilgą laiką tai gal pernelyg fked up esu, kad man tokie menkniekiai nors kiek padėtų. Aj nors yra viena istorija kurios nepamiršiu su phenibutu. Tai buvo vakaras prieš egzaminą. Labai stresavau, nes vis kažkaip laiko nesuvaldžiau, anksčiau nepradėjau ruoštis, o reikėjo tikrai daug išmokt, o dar labai nerimavau nes lemiamas egzas buvo nuo kurio priklausys ar gausiu skatinamą stipkę. Nu tai ką krč įkaliau 3g atrodo (pradėjęs anksčiau buvau nuo minimalių dozių, vis kėliau paskiau, kad nors ką pajusti, tai po paskutinio karto kai 2g įšoviau ir nieko kai visad nepajaučiau, pagalvojau tebūnie 3 šį kartą, gal nors kiek ramesnis ir geriau išsimiegojęs ryte būsiu). NU  tai ryte pabundu ir galva svaigsta tai JPTVJMC.  O man dar reik kažkaip iki univero dasigaut. Tai blem girtam turbūt taip sunku niekad nebuvo, o čia db ryte į stotelę varau. Dar su keliais perlipimais dasigavau į univerą. Dar ir išlaikiau XD nors ir netaip gerai kaip norėjau, bet bent jau ryte nebuvo streso ir nerimo dėl egzo bevažiuojant į univerą, nebuvo nerimo ir kaip mane nešioja nes blem čiuju geras vaizdelis žmonėm buvo XD tai tokie mano pyragėliai. Neprasidėjau daugiau su ta nesąmone. Žolytę čia norėjau pagirti, bet galvoju nelegalu ir geriau patylėsiu.

Kaltink dozę. Raw Pawders Phenibut tikrai geras. Privarei bele kiek, todėl ir nešiojo.

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#44 2017-11-28 07:39

Re: Phenibut

Man dar patiko L-Theanine su kava ryte, labai fainai smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#45 2017-11-28 11:11

Re: Phenibut

Phenibuta reikia vartoti protingai, cia ne tas pats kas kofeino tablete ikalt ir linksmas po 10min

Neprisijungęs

 
tumuxas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-02
Žinutės: 1189
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#46 2017-11-28 11:13

Re: Phenibut

Jopta no shiet sherlock, kad per daug privariau. Ką bandžiau pasakyt, kad mažesnėm dozėm varant jokio efekto nejaučiau kaip kiti (ale ten geresnė nuotaika, mažiau nerimo, geresnis miegas). O vat po tos superinės dozės tai tiesiog apsinešiau. Dar gal ką nors įdomesnio pasakykit pvz kaip "vartot teisingai reikia".

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#47 2017-11-28 11:23

Re: Phenibut

doze kiekvienam gali buti skirtinga, reikia kelti palenga ir ieskoti to tasko kada atpalaiduoja. geriant perdaug prasideda nemalonus pojuciai.
daugumos firmu produktai buna phenibut HCL, sita forma reikia vartoti kartu su riebalais.
ir nereikia tiketis kad veiks iskart, pradeda veikti mazdaug po 2-4 val ir pats veikimo laikas gan ilgas buna
dar labai reikia atkreipti demesi i gamintoja, pilnas internetas visokiu e-shopu kurie stumdo chaltura neaiskia. patikimiausi brandai siai dienai: raw powders, liftmode, primaforce

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#48 2017-11-28 12:18

Re: Phenibut

emexas rašė:

doze kiekvienam gali buti skirtinga, reikia kelti palenga ir ieskoti to tasko kada atpalaiduoja. geriant perdaug prasideda nemalonus pojuciai.
daugumos firmu produktai buna phenibut HCL, sita forma reikia vartoti kartu su riebalais.
ir nereikia tiketis kad veiks iskart, pradeda veikti mazdaug po 2-4 val ir pats veikimo laikas gan ilgas buna
dar labai reikia atkreipti demesi i gamintoja, pilnas internetas visokiu e-shopu kurie stumdo chaltura neaiskia. patikimiausi brandai siai dienai: raw powders, liftmode, primaforce

Butent sitie, kur tu pardavineji?

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#49 2017-11-28 20:20

Re: Phenibut

ATjr rašė:

emexas rašė:

doze kiekvienam gali buti skirtinga, reikia kelti palenga ir ieskoti to tasko kada atpalaiduoja. geriant perdaug prasideda nemalonus pojuciai.
daugumos firmu produktai buna phenibut HCL, sita forma reikia vartoti kartu su riebalais.
ir nereikia tiketis kad veiks iskart, pradeda veikti mazdaug po 2-4 val ir pats veikimo laikas gan ilgas buna
dar labai reikia atkreipti demesi i gamintoja, pilnas internetas visokiu e-shopu kurie stumdo chaltura neaiskia. patikimiausi brandai siai dienai: raw powders, liftmode, primaforce

Butent sitie, kur tu pardavineji?

Nerašau iš noro kažką užstoti, bet šiaip pagal idėją, geras pardavėjas domisi produktais, atlieka kažkokį research'ą. galų gale - gauna atsiliepimus iš klientų. Ir to pasekoje, stengiasi prekiauti kokybiškais ir pasiteisinusiai produktais. Čia bet kokioje srityje. Na nekalbant apie tuos atevjus, kai parduoda tai, nuo ko daugiau uždirba, nekreipiant dėmesio į kokybę. wink Tai kad, tarkim, jis pardavinėja būtent tuos, kurie yra geri - nieko stebėtino.

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#50 2017-11-28 20:33

Re: Phenibut

seip phenibut tai ne papildas o nootropas, vaistas, sukurtas ussr, kosmonautams ) kaip ir visi vaistai sukurti tam tikro atvejams, ligas gydyti, o ne seip sau. Apie dozes minetos isvis tyliu )


BritainFirst rašė:

As rytais gersiu pries darba, kad lengviau butu su klientais bendraut.. tikiuosi nebus super stiprus poveikis

cia tau biggie dep forume prikalbejo? tas alespecas ))

Paskutinį kartą taisė neurof (2017-11-28 21:23)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net