Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1976 2018-04-16 01:42

Re: Blevyzgos™ V dalis

Belenkiek buvau prirases,bet tiek to. Realiai man nelabai ir yra cia ka diskutuot. Niekas nieko jus cia nepazistat tik daug piz-delinat cia tam forume ir tiek

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2018-04-16 02:49)

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#1977 2018-04-16 05:06

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

Belenkiek buvau prirases,bet tiek to. Realiai man nelabai ir yra cia ka diskutuot. Niekas nieko jus cia nepazistat tik daug piz-delinat cia tam forume ir tiek

1. Parasai tris postus irodinedamas tiesa
2. Supranti,kad jie teisus ir paredaguoji,kad krc tipo p.x
3. ???
4. \_(ツ)_/

Fitnesai, supratai,kad kentai ne is fabriku ir ant bazaro nepaimsi? Cia tau ne zuikio temoje apie bbius sneket big_smile Dabar liepk man praplaukt ir vopse jabalu zavalit big_smile

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#1978 2018-04-16 06:39

Re: Blevyzgos™ V dalis

Aizen rašė:

fitnesas rašė:

Belenkiek buvau prirases,bet tiek to. Realiai man nelabai ir yra cia ka diskutuot. Niekas nieko jus cia nepazistat tik daug piz-delinat cia tam forume ir tiek

1. Parasai tris postus irodinedamas tiesa
2. Supranti,kad jie teisus ir paredaguoji,kad krc tipo p.x
3. ???
4. \_(ツ)_/

Fitnesai, supratai,kad kentai ne is fabriku ir ant bazaro nepaimsi? Cia tau ne zuikio temoje apie bbius sneket big_smile Dabar liepk man praplaukt ir vopse jabalu zavalit big_smile

Antrojo Lietuvos konservatorių patriarcho "avataras" buvo geresnis, Linai smile

Neprisijungęs

 
uk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 1

#1979 2018-04-16 07:59

Re: Blevyzgos™ V dalis

Jei jums valdzios zmoniu rurinimas prasideda ir  baigiasi atskaitomais mokesciais nuo algos tai nelabai ir yra ka diskutuoti.

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#1980 2018-04-16 11:17

Re: Blevyzgos™ V dalis

ramas rašė:

Vegitas rašė:

uk rašė:


Ka tu cia garuoji.
Nevisi emigruoja del pinigu.
Mano asmenine patirtis
Isvaziavau is lt budamas jaunas ant prikolo pas draugus
Gryzau laikinai del to kad mire uosvis ir reikejo rupintis drauges mama.
Pries 7m isvaziavau vel i uzsieni ne del to kad nejo uzdirbti (alga 4000lt i rankas), o del visos bendros situacijos lietuvoje, zmoniu mentaliteto, visi susirauke, valdzia visus rurina kaip gali ir t.t
Yra begale zmoniu kurie isvaziuoja baige mokykla studijuoti ir pagyvene uzsienyje atgal jau net nebeplanuoja gryzti.
Nevisi cia atvaziave stroikej grindis sluoja ar fabrike sumustinius gamina.

UK tai tikrai nerurina tavęs valdžia 😁

Kurgi big_smile

Supraskit teisingai, aš ir sakau kad čia rurina labiau nei žmonės lt dejuoja kad juos rurina, UK čia vapse rurina kaip tik neišmano, pvz kaip jum mokestis už tai kad žiūri TV? Nesumokėjus bauda 1k svaro 😁

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1981 2018-04-16 11:23

Re: Blevyzgos™ V dalis

Aizen rašė:

fitnesas rašė:

Belenkiek buvau prirases,bet tiek to. Realiai man nelabai ir yra cia ka diskutuot. Niekas nieko jus cia nepazistat tik daug piz-delinat cia tam forume ir tiek

1. Parasai tris postus irodinedamas tiesa
2. Supranti,kad jie teisus ir paredaguoji,kad krc tipo p.x
3. ???
4. \_(ツ)_/

Fitnesai, supratai,kad kentai ne is fabriku ir ant bazaro nepaimsi? Cia tau ne zuikio temoje apie bbius sneket big_smile Dabar liepk man praplaukt ir vopse jabalu zavalit big_smile

Ne tiesiog pagalvojau,kad kam man kazkokiem forumo velniam cia savo gyvenima irodinet. Nei jusu nuomone cia man rupi realiai. Geruliai jus cia visu galu zinovai,apie kitus geriau zinot nei apie save,tai tarpusavy cia ir bazarinkit savo tiesas.

P.s. praplauk

Neprisijungęs

 
DaugNORINTIS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Orionas
Registravosi: 2008-03-23
Žinutės: 600
Atsiliepimai: 0

#1982 2018-04-16 11:39

Re: Blevyzgos™ V dalis

Vegitas rašė:

ramas rašė:

Vegitas rašė:


UK tai tikrai nerurina tavęs valdžia 😁

Kurgi big_smile

Supraskit teisingai, aš ir sakau kad čia rurina labiau nei žmonės lt dejuoja kad juos rurina, UK čia vapse rurina kaip tik neišmano, pvz kaip jum mokestis už tai kad žiūri TV? Nesumokėjus bauda 1k svaro 😁

Pas mus irgi ejo grasinimai,raudoni laiskai is bbc license kad bauda bus stuka svaru,bet mes nei teliko neturim. Tai utiutiu ir nieko neatsakom,o jei ir buvo ateje tai visi dirbam visad nieks nedaro duru big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1983 2018-04-16 11:43

Re: Blevyzgos™ V dalis

Visi jus cia baxurai,niekas nedirba,visi saibas varto. Patys emigrave,bet emigrantai loxai tik tie kurie i uk isleke. Tie kas i norvegija isleke tai dielavarai,tik lt dielu prisukt nejo.direktoriaujat arba firmas ikure savo,savo brangiu laisvu laiku ateinat cia papasakot kitiem kaip ju gyvenimas ir ka jie turetu daryti. Isiskaitykit patys kokius vejus snekat. O Aizen pamato,kad baxurai bazarina ir ateina iskart kokiu sudu parasyt? Postinai ir ka gero parasei? Ogi vapse veja kazkoki. Bile rasyt,kad tik papi-zdelint ir is norges baxuru uzsidet respekto tasku. Pats jureivelis islekineji ilgam laikui su baxurais i jura,afigenas darbas smirdet laive tarp 100 kitu pimpalu,taip,kad nereikia cia piz-dish jei pats suda pasiekes esi

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1984 2018-04-16 11:44

Re: Blevyzgos™ V dalis

DaugNORINTIS rašė:

Vegitas rašė:

ramas rašė:


Kurgi big_smile

Supraskit teisingai, aš ir sakau kad čia rurina labiau nei žmonės lt dejuoja kad juos rurina, UK čia vapse rurina kaip tik neišmano, pvz kaip jum mokestis už tai kad žiūri TV? Nesumokėjus bauda 1k svaro 😁

Pas mus irgi ejo grasinimai,raudoni laiskai is bbc license kad bauda bus stuka svaru,bet mes nei teliko neturim. Tai utiutiu ir nieko neatsakom,o jei ir buvo ateje tai visi dirbam visad nieks nedaro duru big_smile

Sita ir as neseniai mokejau,irgi laiskai eit pradejo,pradzioj nepagavau bajerio,ziurim netflixsnir emigrantas.tv uz kuriuos ir taip susimokam,o cia net per mobilka ar planseta ziurint reikia pirkt tv licenzija smile 1k metam ar kazkas tokio,idomiai daro pinigus,nors pas mane tv stovi,bet jis tik prie ps pajungtas.. smile

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#1985 2018-04-16 12:34

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

DaugNORINTIS rašė:

Vegitas rašė:


Supraskit teisingai, aš ir sakau kad čia rurina labiau nei žmonės lt dejuoja kad juos rurina, UK čia vapse rurina kaip tik neišmano, pvz kaip jum mokestis už tai kad žiūri TV? Nesumokėjus bauda 1k svaro 😁

Pas mus irgi ejo grasinimai,raudoni laiskai is bbc license kad bauda bus stuka svaru,bet mes nei teliko neturim. Tai utiutiu ir nieko neatsakom,o jei ir buvo ateje tai visi dirbam visad nieks nedaro duru big_smile

Sita ir as neseniai mokejau,irgi laiskai eit pradejo,pradzioj nepagavau bajerio,ziurim netflixsnir emigrantas.tv uz kuriuos ir taip susimokam,o cia net per mobilka ar planseta ziurint reikia pirkt tv licenzija smile 1k metam ar kazkas tokio,idomiai daro pinigus,nors pas mane tv stovi,bet jis tik prie ps pajungtas.. smile

Tai jūs uzpildykit intike kad nereikia jum to TV licenso ir neis niekas smile šiaip jei emigranta live žiūri tai reik moket, ar kad ir telefone kažką live žiūri reikia, bet nesugaudys jie tokiu veikeju, nebent antena styro ir šiaip užsisakęs TV paketus ir pan esi smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#1986 2018-04-16 12:36

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

Visi jus cia baxurai,niekas nedirba,visi saibas varto. Patys emigrave,bet emigrantai loxai tik tie kurie i uk isleke. Tie kas i norvegija isleke tai dielavarai,tik lt dielu prisukt nejo.direktoriaujat arba firmas ikure savo,savo brangiu laisvu laiku ateinat cia papasakot kitiem kaip ju gyvenimas ir ka jie turetu daryti. Isiskaitykit patys kokius vejus snekat. O Aizen pamato,kad baxurai bazarina ir ateina iskart kokiu sudu parasyt? Postinai ir ka gero parasei? Ogi vapse veja kazkoki. Bile rasyt,kad tik papi-zdelint ir is norges baxuru uzsidet respekto tasku. Pats jureivelis islekineji ilgam laikui su baxurais i jura,afigenas darbas smirdet laive tarp 100 kitu pimpalu,taip,kad nereikia cia piz-dish jei pats suda pasiekes esi

O žodį "bachūras" tu čia ant bajerio pastoviai naudoji? big_smile

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#1987 2018-04-16 12:47

Re: Blevyzgos™ V dalis

Fitnesas teisingai sneka. Dauguma cia raso apie nematytus "turtus" ir neissemiamas galimybes bet kasdienybeje yra tokie patys kaip ir visi kiti. Lietuva tai kakutis o jau uzsieni tai jie atranda save. Ir visi fabrikuose meistrai, vadovai, imoniu direktoriai ir tt..... Bet paskui prasideda, kad jiems rengtis nereikia gerai, kad uztenka paprastos audines kad i darba nuvaziuoti nes tipo uzsienyje zmones i tačkas neinvestuoja. Tik visi kazkodel vis skrenda tik i Turkija atostogauti, nors tokias babkes varto. Auto moto skiltyje ne vienos masinos nuotraukos nes chebra neturi ka parodyti...tai kam cia keltis, bukit paprastesni ir viskas. Nes galop galai sueina antto paties, arba dirbat isivaizduojamais asmeniniais treneriais arba vadybininkeliais uz gabala ant popieriaus ir gaudami 710 i rankas paverciat litais ir iseina tas 2500.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1988 2018-04-16 13:25

Re: Blevyzgos™ V dalis

Volframas rašė:

fitnesas rašė:

Visi jus cia baxurai,niekas nedirba,visi saibas varto. Patys emigrave,bet emigrantai loxai tik tie kurie i uk isleke. Tie kas i norvegija isleke tai dielavarai,tik lt dielu prisukt nejo.direktoriaujat arba firmas ikure savo,savo brangiu laisvu laiku ateinat cia papasakot kitiem kaip ju gyvenimas ir ka jie turetu daryti. Isiskaitykit patys kokius vejus snekat. O Aizen pamato,kad baxurai bazarina ir ateina iskart kokiu sudu parasyt? Postinai ir ka gero parasei? Ogi vapse veja kazkoki. Bile rasyt,kad tik papi-zdelint ir is norges baxuru uzsidet respekto tasku. Pats jureivelis islekineji ilgam laikui su baxurais i jura,afigenas darbas smirdet laive tarp 100 kitu pimpalu,taip,kad nereikia cia piz-dish jei pats suda pasiekes esi

O žodį "bachūras" tu čia ant bajerio pastoviai naudoji? big_smile

Tai ne big_smile nu tipo baxurai tai cia tie tipo kur nedirba,jie ir taip saibu turi. Baxuram nesalta - baxuram vesu. Ir pan big_smile nu baxurai yra baxurai jie viska zino patys

P.s. ir baxuram emigruot nepamoina bet kur tik ne i uk. O galiausiai sedi nrg ir angliskai ten su visais bazarina. Baxuram pvz pamoina dirbt fabrike, nesvarbu kad gal tu ten menedzeris koks ar supervisorius ir uzdirbi 40k per metus,bet tu esi loxas jei ten dirbi nes panetkes neleidzia apie tai net pasvarstyt. “ ne tam baxuravau rajone ir is balandziu trupinius atiminejau,kad FABRIKE RABOTEGINCIAU,KA AS CHEBRAI PASAKYSIU,KA PAGALVOS???” Baxurai dirba pvz nrg prie kokios vidaus apdailos ir jie to darbu nelaiko,nes pirikuraa kada nor ale pats sau bosas,tada va ir pizdelina baxurai apie “loxus” kurie fabrike dirba big_smile

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2018-04-16 13:50)

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1989 2018-04-16 13:49

Re: Blevyzgos™ V dalis

Vegitas rašė:

ramas rašė:

Vegitas rašė:


UK tai tikrai nerurina tavęs valdžia 😁

Kurgi big_smile

Supraskit teisingai, aš ir sakau kad čia rurina labiau nei žmonės lt dejuoja kad juos rurina, UK čia vapse rurina kaip tik neišmano, pvz kaip jum mokestis už tai kad žiūri TV? Nesumokėjus bauda 1k svaro 😁

Yra savu pliusu ir minusu,yra nesamoniu ten  taip pat daug,bet lietuvoje ju ne maziau smile
Ten tiek nerurina vos atsidarius savo versla,lietuvoje neria kilpa nuo pat pirmojo menesio. Tad kas liecia kazkoki bizniuka smulku,tai uk lengviau prasukt smile

Neprisijungęs

 
uk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 1

#1990 2018-04-16 13:57

Re: Blevyzgos™ V dalis

ramas rašė:

Vegitas rašė:

ramas rašė:


Kurgi big_smile

Supraskit teisingai, aš ir sakau kad čia rurina labiau nei žmonės lt dejuoja kad juos rurina, UK čia vapse rurina kaip tik neišmano, pvz kaip jum mokestis už tai kad žiūri TV? Nesumokėjus bauda 1k svaro 😁

Yra savu pliusu ir minusu,yra nesamoniu ten  taip pat daug,bet lietuvoje ju ne maziau smile
Ten tiek nerurina vos atsidarius savo versla,lietuvoje neria kilpa nuo pat pirmojo menesio. Tad kas liecia kazkoki bizniuka smulku,tai uk lengviau prasukt smile

Labai teisinga viska surasei.
Jei zmogus yra lohas - tai nesvarbu jis kur gyvens, lietuvoj ar emigruos - jam visur bus kukareku.
Ziurint grynai i finansine puse , jei ant peciu galva o ne kopustas ir esi darbstus - uzdirbsi visur.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1991 2018-04-16 14:23

Re: Blevyzgos™ V dalis

uk rašė:

ramas rašė:

Vegitas rašė:

Supraskit teisingai, aš ir sakau kad čia rurina labiau nei žmonės lt dejuoja kad juos rurina, UK čia vapse rurina kaip tik neišmano, pvz kaip jum mokestis už tai kad žiūri TV? Nesumokėjus bauda 1k svaro 😁

Yra savu pliusu ir minusu,yra nesamoniu ten  taip pat daug,bet lietuvoje ju ne maziau smile
Ten tiek nerurina vos atsidarius savo versla,lietuvoje neria kilpa nuo pat pirmojo menesio. Tad kas liecia kazkoki bizniuka smulku,tai uk lengviau prasukt smile

Labai teisinga viska surasei.
Jei zmogus yra lohas - tai nesvarbu jis kur gyvens, lietuvoj ar emigruos - jam visur bus kukareku.
Ziurint grynai i finansine puse , jei ant peciu galva o ne kopustas ir esi darbstus - uzdirbsi visur.

Tai cia faktas. Siaip visi daug bazarina,bet kai reikia kazka parodyt tada stoja tyla ir nesvarbu ar tu lt ar norgej,ar uk, jei kausas esi visur chuinia bus piniginiu atzvilgiu smile
Tipo va sako ir ka tu lt darysi su mazu vaiku ir vienas seimoj dirbdamas. O kas sako,kad as eisiu dirbt uz 600euru isvis. Jeigu is uk griztu vadinas turiu kazka galvoj ir jei turiu kazka galvoj,namuose bus visuomet mieliau gyvent nei uzsienyje smile asmeniskai man.

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2018-04-16 14:25)

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#1992 2018-04-16 14:27

Re: Blevyzgos™ V dalis

nuuu yra normaliu pacanu UK kam arti butu  Bournemouth, Dorset arba Telford, Shropshire?

Neprisijungęs

 
DaugNORINTIS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Orionas
Registravosi: 2008-03-23
Žinutės: 600
Atsiliepimai: 0

#1993 2018-04-16 14:39

Re: Blevyzgos™ V dalis

Vegitas rašė:

fitnesas rašė:

DaugNORINTIS rašė:


Pas mus irgi ejo grasinimai,raudoni laiskai is bbc license kad bauda bus stuka svaru,bet mes nei teliko neturim. Tai utiutiu ir nieko neatsakom,o jei ir buvo ateje tai visi dirbam visad nieks nedaro duru big_smile

Sita ir as neseniai mokejau,irgi laiskai eit pradejo,pradzioj nepagavau bajerio,ziurim netflixsnir emigrantas.tv uz kuriuos ir taip susimokam,o cia net per mobilka ar planseta ziurint reikia pirkt tv licenzija smile 1k metam ar kazkas tokio,idomiai daro pinigus,nors pas mane tv stovi,bet jis tik prie ps pajungtas.. smile

Tai jūs uzpildykit intike kad nereikia jum to TV licenso ir neis niekas smile šiaip jei emigranta live žiūri tai reik moket, ar kad ir telefone kažką live žiūri reikia, bet nesugaudys jie tokiu veikeju, nebent antena styro ir šiaip užsisakęs TV paketus ir pan esi smile

Jo sakiau kad uzsipildytu intike,bet sako eina jie velniop. Ne mano namas tai dzin big_smile jie ten per iplayer gaudo jei ziuri ir per kompa ar telefa nelegaliai.

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#1994 2018-04-16 15:23

Re: Blevyzgos™ V dalis

DaugNORINTIS rašė:

...
Ir siaip uk jei kalbant tai cia nei i koki miska nuvarysi nei prie upes ar ezeriuko normaliai. Visi susigrude siknom,namai suklijuoti kaip kalejimai,pirvina uz viska moket belekiek. Na bet kaip ir visur yra pliusu ir minusu, tiesa tokia, kad didzioji dalis isvaziavusiu kiekviena diena galvoja apie gyvenima lietuvoj.

O kaip tada lietuvos daugiabuciuose gyvenantys, nesusigrude? Ten suklijuoti is visu 4 pusiu, duzgia aviliai, smaguma, kiemeliai auto uzgrusti, ant zolynu gelynu ir .t.t

Vegitas rašė:

Supraskit teisingai, aš ir sakau kad čia rurina labiau nei žmonės lt dejuoja kad juos rurina, UK čia vapse rurina kaip tik neišmano, pvz kaip jum mokestis už tai kad žiūri TV? Nesumokėjus bauda 1k svaro 😁

Nepastebejai, kad BBC nera reklamu? 4 valstybiniai kanalai - ziuret tikrai yra ka, geras pasirinkimas laidu idomiu, informaciniu, dokumentiniu. Pas mus, Airijoj irgi reik TV licence moket 160eur/m, bet mokam tikrai uz nieka, nes valstybines tv uzgrustos reklamom, net ziniu be reklamos nepaziuresi - 5minutes per viduri to meslo, laidu geru praktiskai nera, dar kiek pinigu sukisa i ta kanala mirstancia airiu kalba, kurio niekas neziuri... O moket reikia.

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#1995 2018-04-16 15:42

Re: Blevyzgos™ V dalis

Jūsų Didenybė rašė:

DaugNORINTIS rašė:

...
Ir siaip uk jei kalbant tai cia nei i koki miska nuvarysi nei prie upes ar ezeriuko normaliai. Visi susigrude siknom,namai suklijuoti kaip kalejimai,pirvina uz viska moket belekiek. Na bet kaip ir visur yra pliusu ir minusu, tiesa tokia, kad didzioji dalis isvaziavusiu kiekviena diena galvoja apie gyvenima lietuvoj.

O kaip tada lietuvos daugiabuciuose gyvenantys, nesusigrude? Ten suklijuoti is visu 4 pusiu, duzgia aviliai, smaguma, kiemeliai auto uzgrusti, ant zolynu gelynu ir .t.t

Vegitas rašė:

Supraskit teisingai, aš ir sakau kad čia rurina labiau nei žmonės lt dejuoja kad juos rurina, UK čia vapse rurina kaip tik neišmano, pvz kaip jum mokestis už tai kad žiūri TV? Nesumokėjus bauda 1k svaro 😁

Nepastebejai, kad BBC nera reklamu? 4 valstybiniai kanalai - ziuret tikrai yra ka, geras pasirinkimas laidu idomiu, informaciniu, dokumentiniu. Pas mus, Airijoj irgi reik TV licence moket 160eur/m, bet mokam tikrai uz nieka, nes valstybines tv uzgrustos reklamom, net ziniu be reklamos nepaziuresi - 5minutes per viduri to meslo, laidu geru praktiskai nera, dar kiek pinigu sukisa i ta kanala mirstancia airiu kalba, kurio niekas neziuri... O moket reikia.

Nežiūriu aš TV praktiškai 🙂 o moket reikia ne vien jei BBC žiūri, o apskritai bet ką kas yra gyvai transliuojama 🙂 nez čia fantazijos ar kas bet UK anksčiau buvo langų mokestis, jei langai dideli, moki bapkes 😁 dėl to langiukai čia kaip kalėjimuose 😁

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#1996 2018-04-16 16:41

Re: Blevyzgos™ V dalis

Pas mus irgi tas pats, reik moket jeigu turi namie prietaisa, gebanti rodyti tv bet koki, iskantant internetini RTE player. Ka norejau pasakyt, kad UK bent gauni kazka uz ta mokesti BBC kanalais, ziuri ar neziuri - cia jau tavo pasirinkimas, o Airijoj - nieko, pinigai i subine - sokiai su zvaigzdem, Ireland got talent ir panasus i besmegenius orientuotas turinys.

Neprisijungęs

 
bigudukas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Utena
Registravosi: 2008-11-11
Žinutės: 343
Atsiliepimai: 0

#1997 2018-04-17 19:59

Re: Blevyzgos™ V dalis

Ar yra Lietuvoj tokiu dirzu (tokia sagtim) parduodamu? Ar tik uzsieniuos?
https://www.google.lt/search?tbm=isch&a … 4VWempHiiM

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1998 2018-04-17 20:07

Re: Blevyzgos™ V dalis

bigudukas rašė:

Ar yra Lietuvoj tokiu dirzu (tokia sagtim) parduodamu? Ar tik uzsieniuos?
https://www.google.lt/search?tbm=isch&a … 4VWempHiiM

Yra

Neprisijungęs

 
bigudukas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Utena
Registravosi: 2008-11-11
Žinutės: 343
Atsiliepimai: 0

#1999 2018-04-17 20:41

Re: Blevyzgos™ V dalis

Pasiulymu gal turi? Parduotuve ar tinklapi

Neprisijungęs

 
Travis Scott
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-03-27
Žinutės: 529
Atsiliepimai: 1

#2000 2018-04-18 13:08

Re: Blevyzgos™ V dalis

bbs tie ukai. dub*ro ten vienintelis normalus palikęs.

Paskutinį kartą taisė Travis Scott (2018-04-18 13:08)

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net