Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Nabiarov
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#3101 2018-07-03 10:56

Re: Blevyzgos™ V dalis

X69 rašė:

Matytas jau sitas pries 5 kokius metus, nuo tada adata ir eina i trasa, gympliuse kalvariju sportuodavo daznai

O tai koks skirtumas ar tu nuo 22 pvz ar nuo 25? tai tipo nuo 22 tai suvarys sveikatą, o nuo 25 ne big_smile

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#3102 2018-07-03 11:43

Re: Blevyzgos™ V dalis

Nabiarov rašė:

X69 rašė:

Matytas jau sitas pries 5 kokius metus, nuo tada adata ir eina i trasa, gympliuse kalvariju sportuodavo daznai

O tai koks skirtumas ar tu nuo 22 pvz ar nuo 25? tai tipo nuo 22 tai suvarys sveikatą, o nuo 25 ne big_smile

22 jau ok daugmaz ,bet 16-17 kai dar auga viskas ir pilnai kiausai nenusileide tai negerai 😀

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#3103 2018-07-03 12:51

Re: Blevyzgos™ V dalis

Garmus rašė:

Nabiarov rašė:

X69 rašė:

Matytas jau sitas pries 5 kokius metus, nuo tada adata ir eina i trasa, gympliuse kalvariju sportuodavo daznai

O tai koks skirtumas ar tu nuo 22 pvz ar nuo 25? tai tipo nuo 22 tai suvarys sveikatą, o nuo 25 ne big_smile

22 jau ok daugmaz ,bet 16-17 kai dar auga viskas ir pilnai kiausai nenusileide tai negerai 😀

kada cia kam kiausai nenusileide buna?big_smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#3104 2018-07-03 13:29

Re: Blevyzgos™ V dalis

Parašiau po Luko video, kad Steroidinis. 12 komentarų mane kulioja visi, kad aš svaigstu, visi sako, kad Lukas natūralas. WTF

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4109
Atsiliepimai: 37

#3105 2018-07-03 13:34

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

Parašiau po Luko video, kad Steroidinis. 12 komentarų mane kulioja visi, kad aš svaigstu, visi sako, kad Lukas natūralas. WTF

o koks tau skirtumas seip tiesu? smile Jei pats niekad nedeklaruoja viesai kad "naturalas" ar kitaip nesigiria, o jei pats reklamuojasi kaip naturalas tada jau baaad, tiems sekejams ir kitiems jo amziaus pacanams, kurie tiki kad taip naturaliai imanoma smile

Paskutinį kartą taisė bender (2018-07-03 13:38)

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#3106 2018-07-03 13:58

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

Parašiau po Luko video, kad Steroidinis. 12 komentarų mane kulioja visi, kad aš svaigstu, visi sako, kad Lukas natūralas. WTF

O nepasirasei kad adaptas dar esi prie to pačio? 😁 Ar tau atrodo kad viskas pas tave normaliai? 😁

Neprisijungęs

 
Nabiarov
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#3107 2018-07-03 14:30

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

Parašiau po Luko video, kad Steroidinis. 12 komentarų mane kulioja visi, kad aš svaigstu, visi sako, kad Lukas natūralas. WTF

krv big_smileD bet realiai rimtai nėra to didelio skirtumo, prisimenu su clenu numečiau 5kg, nes jau neturėjau jėgų mest svorio su hard dietomis itt, nes numetęs buvau 35kg, tai tėvai ir brolis sužinojo, sako aj, viską čia tabletes padarė, sakau paimkit, broliui daviau, sakau nu varyk, rezultato nulis, dažniausiai žmones galvoja,kad yra tabletė, įpisi ir vsio, nieko daryt nereikia big_smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#3108 2018-07-03 14:39

Re: Blevyzgos™ V dalis

Vegitas rašė:

BritainFirst rašė:

Parašiau po Luko video, kad Steroidinis. 12 komentarų mane kulioja visi, kad aš svaigstu, visi sako, kad Lukas natūralas. WTF

O nepasirasei kad adaptas dar esi prie to pačio? 😁 Ar tau atrodo kad viskas pas tave normaliai? 😁

Nu ok, sakykim aš durnas.. bet už tave dešimt kart geriau atrodau ir daugiau uždirbu big_smile Pasistenk protinguoli !

Neprisijungęs

 
Travis Scott
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-03-27
Žinutės: 529
Atsiliepimai: 1

#3109 2018-07-03 14:51

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

Vegitas rašė:

BritainFirst rašė:

Parašiau po Luko video, kad Steroidinis. 12 komentarų mane kulioja visi, kad aš svaigstu, visi sako, kad Lukas natūralas. WTF

O nepasirasei kad adaptas dar esi prie to pačio? 😁 Ar tau atrodo kad viskas pas tave normaliai? 😁

Nu ok, sakykim aš durnas.. bet už tave dešimt kart geriau atrodau ir daugiau uždirbu big_smile Pasistenk protinguoli !

b le prioritetai big_smile big_smile daugiau uzdirbt ir forma axuena turet. vis delto neveltui parase, kad adaptas esi.
p.s: neturi tu formos

Neprisijungęs

 
Nabiarov
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#3110 2018-07-03 15:01

Re: Blevyzgos™ V dalis

Travis Scott rašė:

BritainFirst rašė:

Vegitas rašė:


O nepasirasei kad adaptas dar esi prie to pačio? 😁 Ar tau atrodo kad viskas pas tave normaliai? 😁

Nu ok, sakykim aš durnas.. bet už tave dešimt kart geriau atrodau ir daugiau uždirbu big_smile Pasistenk protinguoli !

b le prioritetai big_smile big_smile daugiau uzdirbt ir forma axuena turet. vis delto neveltui parase, kad adaptas esi.
p.s: neturi tu formos

pridėk sveikatą ir šeimą ir viskas, čia gyvenimo sėkmė big_smile

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#3111 2018-07-03 15:18

Re: Blevyzgos™ V dalis

Travis Scott rašė:

BritainFirst rašė:

Vegitas rašė:


O nepasirasei kad adaptas dar esi prie to pačio? 😁 Ar tau atrodo kad viskas pas tave normaliai? 😁

Nu ok, sakykim aš durnas.. bet už tave dešimt kart geriau atrodau ir daugiau uždirbu big_smile Pasistenk protinguoli !

b le prioritetai big_smile big_smile daugiau uzdirbt ir forma axuena turet. vis delto neveltui parase, kad adaptas esi.
p.s: neturi tu formos

ir suda tu ten uzdirbi, verkei gi cia koks ubagas esi dar visai neseniai

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#3112 2018-07-03 15:26

Re: Blevyzgos™ V dalis

Tame ir bėda ką nėr nei formos nei pinigu, šitas tai grynai pas mamą bute, kokiam kambariuke su 24h/7 uztrauktom uzuolaidom filosofuoja😁 islysk tu besmegeni į lauka apsizvalgyt kas daros 😁

Paskutinį kartą taisė Vegitas (2018-07-03 15:28)

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#3113 2018-07-03 15:26

Re: Blevyzgos™ V dalis

Jis trolina... Kaip čia dar kažkas vedasi ant tos fignios.

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#3114 2018-07-03 15:29

Re: Blevyzgos™ V dalis

Aizen rašė:

Jis trolina... Kaip čia dar kažkas vedasi ant tos fignios.

Tau atrodo kad trolina bet jam tai ne 😁

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#3115 2018-07-03 16:13

Re: Blevyzgos™ V dalis

Vegitas rašė:

Tame ir bėda ką nėr nei formos nei pinigu, šitas tai grynai pas mamą bute, kokiam kambariuke su 24h/7 uztrauktom uzuolaidom
filosofuoja😁 islysk tu besmegeni į lauka apsizvalgyt kas daros 😁

Juk buvai įmetęs formą, atrodai kaip mėšlo gabalas. Aš net neįžeidinėju, tiesiog faktais kalbu. Kuliotis gali su vaikais  savo lygio, ne manimi. Eik geriau crypto pažaisk, nes aš net nesivelsiu su tokiu kaip tu į žemo lygio diskusiją.

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#3116 2018-07-03 16:20

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

Vegitas rašė:

Tame ir bėda ką nėr nei formos nei pinigu, šitas tai grynai pas mamą bute, kokiam kambariuke su 24h/7 uztrauktom uzuolaidom
filosofuoja😁 islysk tu besmegeni į lauka apsizvalgyt kas daros 😁

Juk buvai įmetęs formą, atrodai kaip mėšlo gabalas. Aš net neįžeidinėju, tiesiog faktais kalbu. Kuliotis gali su vaikais  savo lygio, ne manimi. Eik geriau crypto pažaisk, nes aš net nesivelsiu su tokiu kaip tu į žemo lygio diskusiją.

Adapte, mano formos pilna, kur tavo? Gėda nes tiesa sakau ir trigerinies😁
P.S.
Ne man vienam kaip matai atrodo kad tau su galva negerai, o visiem be išimties 😁

A ir kalbant apie vaikus, tu pas mamą bezdedamas ir pats vaikų neturėdamas turėtum mažiausiai banguot 😁

Paskutinį kartą taisė Vegitas (2018-07-03 16:21)

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#3117 2018-07-03 16:24

Re: Blevyzgos™ V dalis

Vegitas rašė:

BritainFirst rašė:

Vegitas rašė:

Tame ir bėda ką nėr nei formos nei pinigu, šitas tai grynai pas mamą bute, kokiam kambariuke su 24h/7 uztrauktom uzuolaidom
filosofuoja😁 islysk tu besmegeni į lauka apsizvalgyt kas daros 😁

Juk buvai įmetęs formą, atrodai kaip mėšlo gabalas. Aš net neįžeidinėju, tiesiog faktais kalbu. Kuliotis gali su vaikais  savo lygio, ne manimi. Eik geriau crypto pažaisk, nes aš net nesivelsiu su tokiu kaip tu į žemo lygio diskusiją.

Adapte, mano formos pilna, kur tavo? Gėda nes tiesa sakau ir trigerinies😁
P.S.
Ne man vienam kaip matai atrodo kad tau su galva negerai, o visiem be išimties 😁

A ir kalbant apie vaikus, tu pas mamą bezdedamas ir pats vaikų neturėdamas turėtum mažiausiai banguot 😁

Aizen nesiskaito, jam žmogui neviskas gerai. O kiti prikolina ir tiek. Kaip ir minėjau, pasiduodu, nekišu rankų į mėšlą ir silpnesnių nemušu. Kuliokis su slopintuvu ar kuo kitu, tavo lygio.

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#3118 2018-07-03 16:28

Re: Blevyzgos™ V dalis

Dabar jis bando užeit,kad bandyčiau įrodyt,kad man viskas gerai big_smile Seniuk, aš turiu apsaugą tavo magijai
http://cdn.ebaumsworld.com/picture/realadam/tin3.jpg

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#3119 2018-07-03 16:29

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

Vegitas rašė:

BritainFirst rašė:


Juk buvai įmetęs formą, atrodai kaip mėšlo gabalas. Aš net neįžeidinėju, tiesiog faktais kalbu. Kuliotis gali su vaikais  savo lygio, ne manimi. Eik geriau crypto pažaisk, nes aš net nesivelsiu su tokiu kaip tu į žemo lygio diskusiją.

Adapte, mano formos pilna, kur tavo? Gėda nes tiesa sakau ir trigerinies😁
P.S.
Ne man vienam kaip matai atrodo kad tau su galva negerai, o visiem be išimties 😁

A ir kalbant apie vaikus, tu pas mamą bezdedamas ir pats vaikų neturėdamas turėtum mažiausiai banguot 😁

Aizen nesiskaito, jam žmogui neviskas gerai. O kiti prikolina ir tiek. Kaip ir minėjau, pasiduodu, nekišu rankų į mėšlą ir silpnesnių nemušu. Kuliokis su slopintuvu ar kuo kitu, tavo lygio.

Ta prasme silpnesnių? 😁 Nors mano maxus pasiekęs? 😁 Klaviaturinis gaidelis jis matai inteligenta čia primeta 😁 mačiau tavo urvą ir sudo forma kazkada čia kai buvai įmetęs, daugiau tos klaidos nekartojai 😁

Neprisijungęs

 
dovjan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-18
Žinutės: 985
Atsiliepimai: 2

#3120 2018-07-03 16:31

Re: Blevyzgos™ V dalis

britainai, Tu gal stebuklingai laimejai milijona, kad kas antram poste cia gyries, jog daugiau uzdirbi negu kiti? Kiek pamenu verkslenai, kad lt neimanoma gaut net 1k

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#3121 2018-07-03 16:32

Re: Blevyzgos™ V dalis

dovjan rašė:

britainai, Tu gal stebuklingai laimejai milijona, kad kas antram poste cia gyries, jog daugiau uzdirbi negu kiti? Kiek pamenu verkslenai, kad lt neimanoma gaut net 1k

Mamai alga pakele, dabar an nuomos nebesimeta, tai vierhas 😁

Neprisijungęs

 
Arnux
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-06-10
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#3122 2018-07-03 16:36

Re: Blevyzgos™ V dalis

bender rašė:

BritainFirst rašė:

Parašiau po Luko video, kad Steroidinis. 12 komentarų mane kulioja visi, kad aš svaigstu, visi sako, kad Lukas natūralas. WTF

o koks tau skirtumas seip tiesu? smile Jei pats niekad nedeklaruoja viesai kad "naturalas" ar kitaip nesigiria, o jei pats reklamuojasi kaip naturalas tada jau baaad, tiems sekejams ir kitiems jo amziaus pacanams, kurie tiki kad taip naturaliai imanoma smile

nuo 3:40 pats prisipazino kad full mode natty yra...

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4109
Atsiliepimai: 37

#3123 2018-07-03 16:39

Re: Blevyzgos™ V dalis

Arnux rašė:

bender rašė:

BritainFirst rašė:

Parašiau po Luko video, kad Steroidinis. 12 komentarų mane kulioja visi, kad aš svaigstu, visi sako, kad Lukas natūralas. WTF

o koks tau skirtumas seip tiesu? smile Jei pats niekad nedeklaruoja viesai kad "naturalas" ar kitaip nesigiria, o jei pats reklamuojasi kaip naturalas tada jau baaad, tiems sekejams ir kitiems jo amziaus pacanams, kurie tiki kad taip naturaliai imanoma smile

nuo 3:40 pats prisipazino kad full mode natty yra...

Supratau smile As jo neseku tai nezinau ka jis kalba ar kaip save pateikia.

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3124 2018-07-03 16:42

Re: Blevyzgos™ V dalis

Ipiskit jus normalias himkes dozes, rimtai pasportuokit 3-4 metus, pastoviai ON. 
Tik kursai turi būti rimtii is kokiu  6 komponentu +  svarus maistas 3/4 metu ir viskas bus okey.


P.S. bet forma jo tikrai gera. CIa britain uzpavidejo. Del jo turbut soko ant kurso net big_smile big_smile

Paskutinį kartą taisė Mighti (2018-07-03 16:43)

Neprisijungęs

 
Travis Scott
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-03-27
Žinutės: 529
Atsiliepimai: 1

#3125 2018-07-03 16:49

Re: Blevyzgos™ V dalis

bender rašė:

Arnux rašė:

bender rašė:


o koks tau skirtumas seip tiesu? smile Jei pats niekad nedeklaruoja viesai kad "naturalas" ar kitaip nesigiria, o jei pats reklamuojasi kaip naturalas tada jau baaad, tiems sekejams ir kitiems jo amziaus pacanams, kurie tiki kad taip naturaliai imanoma smile

nuo 3:40 pats prisipazino kad full mode natty yra...

Supratau smile As jo neseku tai nezinau ka jis kalba ar kaip save pateikia.

o siaip nekilo tokia mintis, kad jo veikla stebi 97% niolikiniai, kurie perka programas ir mitybos planus? kam reikia tas zino, kas ka vartoja, o komentavimas po nuotraukom ir bandymas kazka sukoprmomituot del farmos tai cia yra didziausias adapto levelis sitoj kulturizmo industrijoj.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net