Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#4251 2018-08-31 10:16

Re: Blevyzgos™ V dalis

as laukiu kol kas nors pakomentuos tavo atsakymus :DDDDD  naaaaaxxxuuiiii 🤣🤣🤣🤣🤣

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4252 2018-08-31 10:25

Re: Blevyzgos™ V dalis

Vegitas rašė:

as laukiu kol kas nors pakomentuos tavo atsakymus :DDDDD  naaaaaxxxuuiiii 🤣🤣🤣🤣🤣

Ko čia laukt, man tai neįdomu išvis. Geriau apie sportą būtų diskusija wink

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#4253 2018-08-31 11:00

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

Vegitas rašė:

as laukiu kol kas nors pakomentuos tavo atsakymus :DDDDD  naaaaaxxxuuiiii 🤣🤣🤣🤣🤣

Ko čia laukt, man tai neįdomu išvis. Geriau apie sportą būtų diskusija wink

tai kad nei apie sporta tu nesigaudai, tavo atsakymai to paties ketvirtoko lygio, ar tau atrodo viskas normaliai? 😁 matau kad neatrodo, nes bandai tema kreipt, bet kam tada tvirtint ta ko pats negali paaiskint zmogiskai😁 galima sneket apie zemes plokstuma bet tikrai ne su tokiu kaip tu, nes tu isvis nesigaudai isvis is kur kilo tokios temos 😁

Paskutinį kartą taisė Vegitas (2018-08-31 11:01)

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#4254 2018-08-31 11:31

Re: Blevyzgos™ V dalis

kaip matau Britainas jau pasieke nauja buko trolinimo leveli big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#4255 2018-08-31 11:44

Re: Blevyzgos™ V dalis

va kaip istikruju atrodo Zeme is kosmoso big_smile

http://www.part.lt/img/3de5190d0288c3a65c98f122a8a4dccd414.jpg

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4109
Atsiliepimai: 37

#4256 2018-08-31 11:51

Re: Blevyzgos™ V dalis

Kas ziuri game of thrones seriala? Speju bus daug tokiu smile Nesu mates nei vienos serijos ir galvoju gal pabandyt ziuret. Vieni pamise del jo, kiti sako kakutis smile Taigi ar vertas demesio laiko jis?

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4257 2018-08-31 11:52

Re: Blevyzgos™ V dalis

Vegitas rašė:

BritainFirst rašė:

Vegitas rašė:

as laukiu kol kas nors pakomentuos tavo atsakymus :DDDDD  naaaaaxxxuuiiii 🤣🤣🤣🤣🤣

Ko čia laukt, man tai neįdomu išvis. Geriau apie sportą būtų diskusija wink

tai kad nei apie sporta tu nesigaudai, tavo atsakymai to paties ketvirtoko lygio, ar tau atrodo viskas normaliai? 😁 matau kad neatrodo, nes bandai tema kreipt, bet kam tada tvirtint ta ko pats negali paaiskint zmogiskai😁 galima sneket apie zemes plokstuma bet tikrai ne su tokiu kaip tu, nes tu isvis nesigaudai isvis is kur kilo tokios temos 😁

Ai aš apie sportą nesuprantu.. Juk tu sakei Aloyzas gerai atrodo, dar sakei body fatas neturi įtakos išvaizdai. Sakei jokio skirtumo koks BF, jei sveri 90 tai vienodas būsi su betkokiu BF. Tavo žinios apie sportą baigiasi ir prasideda kaip pakelti svorį nuo žemės, o ir tai traukos nemoki daryt, svorį žemyn mėtai.

Neprisijungęs

 
tesla
Kalbus dalyvis
Vietovė: Алитuc
Registravosi: 2018-02-04
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#4258 2018-08-31 11:56

Re: Blevyzgos™ V dalis

Kavioras rašė:

tesla rašė:

BritainFirst rašė:


Man ta tema net nebeįdomi, senai jau įrodyta, kad žemė nėra apvali. O tau siulyčiau pasidomėt daugiau, o ne tik tikėt geografijos mokytoja 😃😂

nu dar tokio kiausingalvio nebuvau sutikes. galima gal realiai su tavim susitikt, noreciau paziuret kaip toks idijotas realiai elgiasi

Ant tų fotkių ir video rodo kaip amerikonai nusileidžia mėnulyje ir veliava įsmeigia ji PLEVESUOJA. Kaip gali plevesuoti vėliava ten kur nėra vėjo ir deguonies? Praktiškai nežinau tokios mokyklos kurios fizikos mokytojai nebūtų mokiniams pasakoję kad čia proto pisimas

niekas ir nesneka apie ta menulio issilaipinima, kada ten buvo 69-70m tai sovietu ir jav kosmoso lenktynes tai ir taip aisku kad sudo primalta
cia dabar idomu kaip kiausingvalis bando irodyt kad zema plokscia

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#4259 2018-08-31 11:56

Re: Blevyzgos™ V dalis

bender rašė:

Kas ziuri game of thrones seriala? Speju bus daug tokiu smile Nesu mates nei vienos serijos ir galvoju gal pabandyt ziuret. Vieni pamise del jo, kiti sako kakutis smile Taigi ar vertas demesio laiko jis?

pirmi du sezonai nekabino labai, bet suziurejau, nes nebuvo daugiau ka, bet siaip tai uzkabino normaliai, geras serialas, geras pastatymas, kuo toliau, tuo labiau itrauke

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4260 2018-08-31 11:58

Re: Blevyzgos™ V dalis

tesla rašė:

Kavioras rašė:

tesla rašė:


nu dar tokio kiausingalvio nebuvau sutikes. galima gal realiai su tavim susitikt, noreciau paziuret kaip toks idijotas realiai elgiasi

Ant tų fotkių ir video rodo kaip amerikonai nusileidžia mėnulyje ir veliava įsmeigia ji PLEVESUOJA. Kaip gali plevesuoti vėliava ten kur nėra vėjo ir deguonies? Praktiškai nežinau tokios mokyklos kurios fizikos mokytojai nebūtų mokiniams pasakoję kad čia proto pisimas

niekas ir nesneka apie ta menulio issilaipinima, kada ten buvo 69-70m tai sovietu ir jav kosmoso lenktynes tai ir taip aisku kad sudo primalta
cia dabar idomu kaip kiausingvalis bando irodyt kad zema plokscia

Aš nieko nenoriu įrodyt, aš esu įsitikinęs, kad ji plokščia, aš daug tuo domėjausi. Bet čia tokia sena ir atsibodus tema, kad net nebeįdomu man kažką sakyt. Plokščia tikit ar apvalia, nieko tas nekeičia. Juk žmonių realybei neklausinėji kokią jie žemę įsivaizduoja, niekam neįdomu.

Neprisijungęs

 
tesla
Kalbus dalyvis
Vietovė: Алитuc
Registravosi: 2018-02-04
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#4261 2018-08-31 12:02

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

tesla rašė:

Kavioras rašė:


Ant tų fotkių ir video rodo kaip amerikonai nusileidžia mėnulyje ir veliava įsmeigia ji PLEVESUOJA. Kaip gali plevesuoti vėliava ten kur nėra vėjo ir deguonies? Praktiškai nežinau tokios mokyklos kurios fizikos mokytojai nebūtų mokiniams pasakoję kad čia proto pisimas

niekas ir nesneka apie ta menulio issilaipinima, kada ten buvo 69-70m tai sovietu ir jav kosmoso lenktynes tai ir taip aisku kad sudo primalta
cia dabar idomu kaip kiausingvalis bando irodyt kad zema plokscia

Aš nieko nenoriu įrodyt, aš esu įsitikinęs, kad ji plokščia, aš daug tuo domėjausi. Bet čia tokia sena ir atsibodus tema, kad net nebeįdomu man kažką sakyt. Plokščia tikit ar apvalia, nieko tas nekeičia. Juk žmonių realybei neklausinėji kokią jie žemę įsivaizduoja, niekam neįdomu.

tuoj as tave iskastruosiu kad nesidaugintai, kuo maziau tokiu bukiu tuo geriau

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4262 2018-08-31 12:03

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

fitnesas rašė:

Britain gaublio nemates,viem zemelapius 🤣

Jau atsibodusią seną temą jie palietė, vieni galvoja apvali žemė, kiti plokščia, koks skirtumas. Galvokit kaip norit, nėra įrodymų šimtaprocentinių nei vienai teorijai. O tu geriau man fenilo, masterio, testo, metankės ir hcg duok.

Bomzara ka reiskia duok 🤣 pas mane butilkos plokscios

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#4263 2018-08-31 12:07

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

Vegitas rašė:

BritainFirst rašė:


Ko čia laukt, man tai neįdomu išvis. Geriau apie sportą būtų diskusija wink

tai kad nei apie sporta tu nesigaudai, tavo atsakymai to paties ketvirtoko lygio, ar tau atrodo viskas normaliai? 😁 matau kad neatrodo, nes bandai tema kreipt, bet kam tada tvirtint ta ko pats negali paaiskint zmogiskai😁 galima sneket apie zemes plokstuma bet tikrai ne su tokiu kaip tu, nes tu isvis nesigaudai isvis is kur kilo tokios temos 😁

Ai aš apie sportą nesuprantu.. Juk tu sakei Aloyzas gerai atrodo, dar sakei body fatas neturi įtakos išvaizdai. Sakei jokio skirtumo koks BF, jei sveri 90 tai vienodas būsi su betkokiu BF. Tavo žinios apie sportą baigiasi ir prasideda kaip pakelti svorį nuo žemės, o ir tai traukos nemoki daryt, svorį žemyn mėtai.

surask nors viena vieta kur sakiau is situ isvardintu😁 rimtai tu fantazijose pasiklydes 😁 nu sunkiai tu gaudais ziuriu visur jau, toks cystas interneto trolis 😁

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4264 2018-08-31 12:12

Re: Blevyzgos™ V dalis

Zeme plokscia,saule pakyla vienoj pusej,nusileidzia kitoj. Tada pi-sa teleporta atgal ir vel kyla 🤣

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#4265 2018-08-31 12:13

Re: Blevyzgos™ V dalis

geriausia ju teorija, tai, kad krastuose yra sniegynai, eidamas nukristum i kosmosa, bet ten saugo labai, niekas nepatenka niekaip...jei ateini kazkaip ar atskrendi, tai nusauna, sunaikina tave, dingsti be zinios

Paskutinį kartą taisė Audrius (2018-08-31 12:15)

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#4266 2018-08-31 12:18

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

Zeme plokscia,saule pakyla vienoj pusej,nusileidzia kitoj. Tada pi-sa teleporta atgal ir vel kyla 🤣

ten vienas is drambliu kur laiko Zeme, ja pernesa is vieno krasto i kita lol

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#4267 2018-08-31 12:18

Re: Blevyzgos™ V dalis

o realiai, tai visiskai tiesiai skrendant lektuvu labai tolima atstuma, atstumas tarp lektuvo ir zemes dideja, zeme nera plokscia

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#4268 2018-08-31 12:27

Re: Blevyzgos™ V dalis

britainas galvoja kad zeme yra centras viskas sukas apie ja, problema kai zmogus nesidomi pradzioj kaip formuojas planetos, kodel jos yra apvalios, o paziuri youtubiniu troliu ir jam to uztenka, visa kita jis atmeta ar net nenori girdet, tiesiog tiki kaip dievu ir tu jam papusk i uodega 😁

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#4269 2018-08-31 13:03

Re: Blevyzgos™ V dalis

bender rašė:

Kas ziuri game of thrones seriala? Speju bus daug tokiu smile Nesu mates nei vienos serijos ir galvoju gal pabandyt ziuret. Vieni pamise del jo, kiti sako kakutis smile Taigi ar vertas demesio laiko jis?

sakyciau palaukt kol visi sezonai bus, bet kazi kada tas bus smile geras bet man ne toks geras kaip pvz vikingai smile

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#4270 2018-08-31 13:17

Re: Blevyzgos™ V dalis

bender rašė:

Kas ziuri game of thrones seriala? Speju bus daug tokiu smile Nesu mates nei vienos serijos ir galvoju gal pabandyt ziuret. Vieni pamise del jo, kiti sako kakutis smile Taigi ar vertas demesio laiko jis?

Geras geras. Ir knygos geros ir pats serialas pakankamai nenuvylė.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#4271 2018-08-31 13:46

Re: Blevyzgos™ V dalis

Vegitas rašė:

bender rašė:

Kas ziuri game of thrones seriala? Speju bus daug tokiu smile Nesu mates nei vienos serijos ir galvoju gal pabandyt ziuret. Vieni pamise del jo, kiti sako kakutis smile Taigi ar vertas demesio laiko jis?

sakyciau palaukt kol visi sezonai bus, bet kazi kada tas bus smile geras bet man ne toks geras kaip pvz vikingai smile

o vikingu kokias 5 serijas paziurejau, nekabino, ar toliau uzkabina?

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#4272 2018-08-31 13:52

Re: Blevyzgos™ V dalis

Vegitas rašė:

as laukiu kol kas nors pakomentuos tavo atsakymus :DDDDD  naaaaaxxxuuiiii 🤣🤣🤣🤣🤣

Nieko tu nesupranti,ten gi pasaulio krastas big_smile skardis i bedugne big_smile

https://youtu.be/FHtvDA0W34I

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#4273 2018-08-31 13:59

Re: Blevyzgos™ V dalis

Audrius rašė:

Vegitas rašė:

bender rašė:

Kas ziuri game of thrones seriala? Speju bus daug tokiu smile Nesu mates nei vienos serijos ir galvoju gal pabandyt ziuret. Vieni pamise del jo, kiti sako kakutis smile Taigi ar vertas demesio laiko jis?

sakyciau palaukt kol visi sezonai bus, bet kazi kada tas bus smile geras bet man ne toks geras kaip pvz vikingai smile

o vikingu kokias 5 serijas paziurejau, nekabino, ar toliau uzkabina?

nez mane tai kabino, cia gal skonio reikalas, aisku kuo toliau tuo idomiau ir Ragnaras pradzioj toks nelabai idomus paskui virsta i heroju tikra smile

Neprisijungęs

 
tesla
Kalbus dalyvis
Vietovė: Алитuc
Registravosi: 2018-02-04
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#4274 2018-08-31 14:08

Re: Blevyzgos™ V dalis

ramas rašė:

Vegitas rašė:

as laukiu kol kas nors pakomentuos tavo atsakymus :DDDDD  naaaaaxxxuuiiii 🤣🤣🤣🤣🤣

Nieko tu nesupranti,ten gi pasaulio krastas big_smile skardis i bedugne big_smile

https://youtu.be/FHtvDA0W34I

jo norejau ir as sita ymest, bet atsakymas butu buves kad fake cia xdd tai buciau tingejas poto aiskint dundukui

Paskutinį kartą taisė tesla (2018-08-31 14:09)

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#4275 2018-08-31 14:28

Re: Blevyzgos™ V dalis

smagiausia kai jis sako kad nera irodyta jog zeme apvali 😁 viska matematiskai galima apskaiciuot, turi, ilgius, lanka, nu krc bukaprociu burelis bandantis paneigt kas senai nenuneigiama 😁

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net