Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#14251 2018-08-16 18:25

Re: Automobiliai/ Motociklai

Nabiarov rašė:

Ką gero galima nupirkt už 5k-7k? bmw e60 galima žiūrėti ir naujesni c klasės mersą, e klasės naujesni (ne akiniuočiai) jau neišeina (bent jau autopliuse brangus krv,o tie kur po 7k eina tai atrodo nepatikimi big_smile ), ką dar gero galima iš sedanų pasižiūrėt? ką patartumėt?

Hyundai sonata nuo 2011 už 7k galima paimt. Jei rasi 2T žiūrėk, nors ir 2.4 gerai traukia. Limited tik aišku. Tik pasitikrink ar su vairo kolonėle ir liambda zondu viskas tvarkoj, čia hyundajų bėdos didžiausios

Neprisijungęs

 
shark
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-01-20
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#14252 2018-08-16 19:48

Re: Automobiliai/ Motociklai

wopper rašė:

oink rašė:

Ir kaip tie ~250kw su galu varomu? Daznai mirksi kontroles?

uztenka ir daug maziau kw,kad mirksetu tos kontroles big_smile pamenu 318i ant slapio trecia pavara uzmynus kontroles ima mirkset,o cia klausima dejai ar 250kw mirksi big_smile ten speju ir 5 pavara ant slapio mirksi,ant sauso ketvirta

Dsp viską ten žmogiškai tvarko esant reikalui. O atjungus dar ir lsd imituoja. Didesnės problemos žiemą ir kai šlapias asfaltas, bet realiai nieko labai globalaus tiesiog manau tokiom oro sąlygom pasikraučiau nuo kažko panašaus 4x4 ir silpnesnio. Visad kiek save pamenu imponuodavo lengvas overstearas, tad tas tik teikia malonumą.

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#14253 2018-08-16 19:58

Re: Automobiliai/ Motociklai

shark rašė:

wopper rašė:

oink rašė:

Ir kaip tie ~250kw su galu varomu? Daznai mirksi kontroles?

uztenka ir daug maziau kw,kad mirksetu tos kontroles big_smile pamenu 318i ant slapio trecia pavara uzmynus kontroles ima mirkset,o cia klausima dejai ar 250kw mirksi big_smile ten speju ir 5 pavara ant slapio mirksi,ant sauso ketvirta

Dsp viską ten žmogiškai tvarko esant reikalui. O atjungus dar ir lsd imituoja. Didesnės problemos žiemą ir kai šlapias asfaltas, bet realiai nieko labai globalaus tiesiog manau tokiom oro sąlygom pasikraučiau nuo kažko panašaus 4x4 ir silpnesnio. Visad kiek save pamenu imponuodavo lengvas overstearas, tad tas tik teikia malonumą.

mano necipuota ant slapio asfalto pasikraudavo nuo  tevo crv silpnesnio(bet lengvesnio) 4x4..pacipavus ant sauso vieni vartai,ant slapio jau nebegaunu bet  gazo pedalo geriau nemint iki dugno,kas su honda utiutiu.man paciam galas varomas daug smagesnis net lengvai vazinejantis.

Neprisijungęs

 
oink
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-08-07
Žinutės: 228
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#14254 2018-08-16 20:14

Re: Automobiliai/ Motociklai

Teko draguoti su e61xd 3.0d chip pries e60 535i chip. Is vietos issiplesiau ir tik ties ~100km/h jis aplenke mane. As tik uz 4 varomus, o ypac su tiek kw

Neprisijungęs

 
shark
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-01-20
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#14255 2018-08-16 21:19

Re: Automobiliai/ Motociklai

oink rašė:

Teko draguoti su e61xd 3.0d chip pries e60 535i chip. Is vietos issiplesiau ir tik ties ~100km/h jis aplenke mane. As tik uz 4 varomus, o ypac su tiek kw

Čia kaip spalva vienam viena kitam kita. Skonio reikalas. Man sekundes ir kas greitesnis su amžiumi tiek ne imponuoja, bet azartas kai mašina po gatava tave už klaida užmušti jau kas kito. Teko turėti iki tol pogreitį subaru, tai neskaitant malimasi po balas, purvus ir zvirkelius man azarto neteikė.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#14256 2018-08-16 23:22

Re: Automobiliai/ Motociklai

Ai vis tiek nieko man nei 1nsane nei galingas nepasiūlė.. Čiuju iš naujesnių auto tik populiariausias markes daro ir turi ką pasiūlyt (bmw, audi, vw, mersas na ir lexusai spėju), o su retesniais auto jau nieks neužsiima. utiutiu, realiai užtenka ir kaip yra, tik fun būtų jei ten tik 100e kainuoja pachipint..

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#14257 2018-08-17 10:15

Re: Automobiliai/ Motociklai

igndnp rašė:

Ai vis tiek nieko man nei 1nsane nei galingas nepasiūlė.. Čiuju iš naujesnių auto tik populiariausias markes daro ir turi ką pasiūlyt (bmw, audi, vw, mersas na ir lexusai spėju), o su retesniais auto jau nieks neužsiima. utiutiu, realiai užtenka ir kaip yra, tik fun būtų jei ten tik 100e kainuoja pachipint..

neturi programu issipirke gal.klp vasatas visas daro..

Neprisijungęs

 
Nabiarov
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#14258 2018-08-21 22:30

Re: Automobiliai/ Motociklai

https://autoplius.lt/skelbimai/mercedes … 66685.html koks gražus mersas.. krv traukia MB, bet norėčiau E klasės, bet 10k kloti už mašiną būnant jaunam nesinori big_smile ką manote apie W204? gal kas turi? kokie minusai? čia būtų vs bmw e60 , nes įdėti panašiai noriu į mašiną.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#14259 2018-08-22 00:03

Re: Automobiliai/ Motociklai

Nabiarov rašė:

https://autoplius.lt/skelbimai/mercedes-benz-c220-2-2-l-sedanas-2007-dyzelinas-7566685.html koks gražus mersas.. krv traukia MB, bet norėčiau E klasės, bet 10k kloti už mašiną būnant jaunam nesinori big_smile ką manote apie W204? gal kas turi? kokie minusai? čia būtų vs bmw e60 , nes įdėti panašiai noriu į mašiną.

Minusas, kad lagina mersu automatines dezes perjungineti pavaras. Dazniausi gedimai - visokie davikliai. Dar kuro sanaudos raso ten 5l/100km, tai nesamone. Autostradoj vaziuojant 110 autopilotu gal ir imanoma kazkas panasaus, bet vidutines miestas-uzmiestis, bus 8-9litrai. Sita kur imetei, tai skurdzios komplektacijos, sunkiau bus parduot tokia, nors siaip tai perkamas modelis. Siaip grazios, patvarios masinos, vairuotojui patogu sedet ir vairuot, gera standartines aparaturos garso kokybe. Gale sedintiems daug vietos nebus, bet pakankamai, geriau nei daugumoj tokios klases auto. Cia dar pliusas, kad variklis senasis OM646, neuzmusamas sako. O siaip uz tokia suma kazko geriau nelabai rasi wink

Neprisijungęs

 
Nabiarov
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#14260 2018-08-22 08:25

Re: Automobiliai/ Motociklai

Audrius rašė:

Nabiarov rašė:

https://autoplius.lt/skelbimai/mercedes-benz-c220-2-2-l-sedanas-2007-dyzelinas-7566685.html koks gražus mersas.. krv traukia MB, bet norėčiau E klasės, bet 10k kloti už mašiną būnant jaunam nesinori big_smile ką manote apie W204? gal kas turi? kokie minusai? čia būtų vs bmw e60 , nes įdėti panašiai noriu į mašiną.

Minusas, kad lagina mersu automatines dezes perjungineti pavaras. Dazniausi gedimai - visokie davikliai. Dar kuro sanaudos raso ten 5l/100km, tai nesamone. Autostradoj vaziuojant 110 autopilotu gal ir imanoma kazkas panasaus, bet vidutines miestas-uzmiestis, bus 8-9litrai. Sita kur imetei, tai skurdzios komplektacijos, sunkiau bus parduot tokia, nors siaip tai perkamas modelis. Siaip grazios, patvarios masinos, vairuotojui patogu sedet ir vairuot, gera standartines aparaturos garso kokybe. Gale sedintiems daug vietos nebus, bet pakankamai, geriau nei daugumoj tokios klases auto. Cia dar pliusas, kad variklis senasis OM646, neuzmusamas sako. O siaip uz tokia suma kazko geriau nelabai rasi wink

va va, nes pats svarsčiau ką galima iš MB,BMW ar audi paimt iš "naujesnių", tai e60 rizikinga, nes surasti gerą sunku, audinės dažniausiai iš veido nepatinka, nors audinių salonas man patinka, lieka MB smile galvojau dar gal škoda octavia kokia, bet krv mažo litražo jos, o ir viduje nieko nėra big_smile

Neprisijungęs

 
JADZE
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-01-18
Žinutės: 924
Atsiliepimai: 3

#14261 2018-08-22 10:41

Re: Automobiliai/ Motociklai

Pas mane MB E 250 coupe, tai autostradoj vaziuojant 150-160 valgo 6litrus. Mieste trafikuose 10-12.
C klase mazoka sakyciau, dar jei didesnis esi uz eilini jonuka tai tikrai ne..

Neprisijungęs

 
Nabiarov
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#14262 2018-08-22 10:48

Re: Automobiliai/ Motociklai

JADZE rašė:

Pas mane MB E 250 coupe, tai autostradoj vaziuojant 150-160 valgo 6litrus. Mieste trafikuose 10-12.
C klase mazoka sakyciau, dar jei didesnis esi uz eilini jonuka tai tikrai ne..

taip, c klasė maža, kiek žiūriu reviews visur sako, kad labai mažai vietos, ypač gale, o žinant, kad kartais teks su šeima kažkur važiuot, o kartais ir draugus nuvežt, tai nelabai.. įdomu galima nupirkt padoru E w112 už 8k? (pas vokiečius pvz) ? skelbimuose nuo 7k prasideda, bet nepasitikiu low prices, ir taip atrodo padėvėtos, o ieškai normalios mašinos big_smile lieka dar e60 bmw, išvaizda man žiauriai patinka, agresyvi tokia :3

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#14263 2018-08-22 12:25

Re: Automobiliai/ Motociklai

W112 tai cia antikvaras. Toki nupirksi uz 20 gabalu. Ir tai be restauracijos.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#14264 2018-08-22 16:35

Re: Automobiliai/ Motociklai

Nabiarov rašė:

JADZE rašė:

Pas mane MB E 250 coupe, tai autostradoj vaziuojant 150-160 valgo 6litrus. Mieste trafikuose 10-12.
C klase mazoka sakyciau, dar jei didesnis esi uz eilini jonuka tai tikrai ne..

taip, c klasė maža, kiek žiūriu reviews visur sako, kad labai mažai vietos, ypač gale, o žinant, kad kartais teks su šeima kažkur važiuot, o kartais ir draugus nuvežt, tai nelabai.. įdomu galima nupirkt padoru E w112 už 8k? (pas vokiečius pvz) ? skelbimuose nuo 7k prasideda, bet nepasitikiu low prices, ir taip atrodo padėvėtos, o ieškai normalios mašinos big_smile lieka dar e60 bmw, išvaizda man žiauriai patinka, agresyvi tokia :3

Man tai draugu ir seimos vazejiomas gale tai utiutiu. Suprasciau kudiki turetum, kur paciam isimti kedute ar dar koki sh. Pastoviai reiktu.

O dabar nurasai savo norus kazkam. Ne ju reikalas ka perki. Jeigu gale nepatiks tai lai pesti vaiksto. Pats gi prieki sedesi visa laika.

Ziurek saves, o ne kitu smile aisku desinej pusej, kur dama sedes irgi svarbu, o galas eina jis n...

Mano pirma auto kupas buvo, jei kazkam negerai gale buvo, tai siulydavau nueit iki vietos smile)

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#14265 2018-08-22 21:51

Re: Automobiliai/ Motociklai

ATjr rašė:

Nabiarov rašė:

JADZE rašė:

Pas mane MB E 250 coupe, tai autostradoj vaziuojant 150-160 valgo 6litrus. Mieste trafikuose 10-12.
C klase mazoka sakyciau, dar jei didesnis esi uz eilini jonuka tai tikrai ne..

taip, c klasė maža, kiek žiūriu reviews visur sako, kad labai mažai vietos, ypač gale, o žinant, kad kartais teks su šeima kažkur važiuot, o kartais ir draugus nuvežt, tai nelabai.. įdomu galima nupirkt padoru E w112 už 8k? (pas vokiečius pvz) ? skelbimuose nuo 7k prasideda, bet nepasitikiu low prices, ir taip atrodo padėvėtos, o ieškai normalios mašinos big_smile lieka dar e60 bmw, išvaizda man žiauriai patinka, agresyvi tokia :3

Man tai draugu ir seimos vazejiomas gale tai utiutiu. Suprasciau kudiki turetum, kur paciam isimti kedute ar dar koki sh. Pastoviai reiktu.

O dabar nurasai savo norus kazkam. Ne ju reikalas ka perki. Jeigu gale nepatiks tai lai pesti vaiksto. Pats gi prieki sedesi visa laika.

Ziurek saves, o ne kitu smile aisku desinej pusej, kur dama sedes irgi svarbu, o galas eina jis n...

Mano pirma auto kupas buvo, jei kazkam negerai gale buvo, tai siulydavau nueit iki vietos smile)

Šiaip tai aišku dzin ta vieta gale turi būt, ne taxistu dirbi. Žmonos swifte su vaiku gale važinėjant dzin buvo, kai jau antras atsirao ir būtų reikėję pačiam dėl kėdutės sėdėt prisispaudus prie priekio, tada jau bėda. O šiaip tai 0 emocijų, kad kažkam kartą per mėnesį patogumo nėra ten daug gale.

Neprisijungęs

 
Nabiarov
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#14266 2018-08-22 22:05

Re: Automobiliai/ Motociklai

Pauliakas rašė:

ATjr rašė:

Nabiarov rašė:


taip, c klasė maža, kiek žiūriu reviews visur sako, kad labai mažai vietos, ypač gale, o žinant, kad kartais teks su šeima kažkur važiuot, o kartais ir draugus nuvežt, tai nelabai.. įdomu galima nupirkt padoru E w112 už 8k? (pas vokiečius pvz) ? skelbimuose nuo 7k prasideda, bet nepasitikiu low prices, ir taip atrodo padėvėtos, o ieškai normalios mašinos big_smile lieka dar e60 bmw, išvaizda man žiauriai patinka, agresyvi tokia :3

Man tai draugu ir seimos vazejiomas gale tai utiutiu. Suprasciau kudiki turetum, kur paciam isimti kedute ar dar koki sh. Pastoviai reiktu.

O dabar nurasai savo norus kazkam. Ne ju reikalas ka perki. Jeigu gale nepatiks tai lai pesti vaiksto. Pats gi prieki sedesi visa laika.

Ziurek saves, o ne kitu smile aisku desinej pusej, kur dama sedes irgi svarbu, o galas eina jis n...

Mano pirma auto kupas buvo, jei kazkam negerai gale buvo, tai siulydavau nueit iki vietos smile)

Šiaip tai aišku dzin ta vieta gale turi būt, ne taxistu dirbi. Žmonos swifte su vaiku gale važinėjant dzin buvo, kai jau antras atsirao ir būtų reikėję pačiam dėl kėdutės sėdėt prisispaudus prie priekio, tada jau bėda. O šiaip tai 0 emocijų, kad kažkam kartą per mėnesį patogumo nėra ten daug gale.

Tai manot mersas w204 visai neblogas? dar svarstau variantą jeigu brolis pirkt naują mašiną paimt jo audi a4 b8, bet nelimpa man audi.. big_smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#14267 2018-08-22 22:54

Re: Automobiliai/ Motociklai

Tai tu spręsk pats kas tau patinka, ne forumas gi važinės. Ar savo nuomonės neturi? Man asmeniškai b8 labiau patinka. Bet perki mašiną tai tu. Jei nėta ten kažkokių ligų, radai gerą variantą nenudrožtą tau patinkančio modelio ir perki. Man tarkim gali sakyt, kad tas modelis toks ir toks, tas xujova, tas negražu, bet jei man patinka- visiškai dzin ką kiti sako, pats važinėsiu gi.

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#14268 2018-08-29 20:17

Re: Automobiliai/ Motociklai

Kaip Zhopel Astros nuo 2010m 1.6 benzas?

Esme kaip su gedimais ir remontu

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#14269 2018-08-29 22:26

Re: Automobiliai/ Motociklai

wopper rašė:

uztenka ir daug maziau kw,kad mirksetu tos kontroles big_smile pamenu 318i ant slapio trecia pavara uzmynus kontroles ima mirkset,o cia klausima dejai ar 250kw mirksi big_smile ten speju ir 5 pavara ant slapio mirksi,ant sauso ketvirta

ple ple lollolbig_smilebig_smile kur jus tokius prisiutagalvius gamina

Paskutinį kartą taisė Peltor (2018-08-29 22:26)

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#14270 2018-08-30 23:13

Re: Automobiliai/ Motociklai

Peltor rašė:

wopper rašė:

uztenka ir daug maziau kw,kad mirksetu tos kontroles big_smile pamenu 318i ant slapio trecia pavara uzmynus kontroles ima mirkset,o cia klausima dejai ar 250kw mirksi big_smile ten speju ir 5 pavara ant slapio mirksi,ant sauso ketvirta

ple ple lollolbig_smilebig_smile kur jus tokius prisiutagalvius gamina

Galvų prisiūvimo ceche...

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#14271 2018-08-31 09:41

Re: Automobiliai/ Motociklai

Peltor rašė:

wopper rašė:

uztenka ir daug maziau kw,kad mirksetu tos kontroles big_smile pamenu 318i ant slapio trecia pavara uzmynus kontroles ima mirkset,o cia klausima dejai ar 250kw mirksi big_smile ten speju ir 5 pavara ant slapio mirksi,ant sauso ketvirta

ple ple lollolbig_smilebig_smile kur jus tokius prisiutagalvius gamina

ka tu sita zinute norejai pasakyt?kad skiedziu? ar bent karta vaziaves su galu varomu auto,kur galas ant tiek lengvas, kad esant slapiam  keliui gale sukibimo praktiskai nera minant dugnu?(p.s. kalbam apie tvarkingus auto, o ne tokius,kad 3.0d net ratu nepasuka,dumais apsipila tik)

Paskutinį kartą taisė wopper (2018-08-31 09:59)

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#14272 2018-08-31 21:53

Re: Automobiliai/ Motociklai

wooper, nieko tu geriau nerasyk....

Neprisijungęs

 
oink
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-08-07
Žinutės: 228
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#14273 2018-09-02 12:02

Re: Automobiliai/ Motociklai

wopper rašė:

Peltor rašė:

wopper rašė:

uztenka ir daug maziau kw,kad mirksetu tos kontroles big_smile pamenu 318i ant slapio trecia pavara uzmynus kontroles ima mirkset,o cia klausima dejai ar 250kw mirksi big_smile ten speju ir 5 pavara ant slapio mirksi,ant sauso ketvirta

ple ple lollolbig_smilebig_smile kur jus tokius prisiutagalvius gamina

ka tu sita zinute norejai pasakyt?kad skiedziu? ar bent karta vaziaves su galu varomu auto,kur galas ant tiek lengvas, kad esant slapiam  keliui gale sukibimo praktiskai nera minant dugnu?(p.s. kalbam apie tvarkingus auto, o ne tokius,kad 3.0d net ratu nepasuka,dumais apsipila tik)

AR bent karta vaziaves su plikom padangom? big_smile utiutiu palygino 1,8t sveriancia karve

Neprisijungęs

 
oink
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-08-07
Žinutės: 228
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#14274 2018-09-02 12:04

Re: Automobiliai/ Motociklai

Nabiarov rašė:

https://autoplius.lt/skelbimai/mercedes-benz-c220-2-2-l-sedanas-2007-dyzelinas-7566685.html koks gražus mersas.. krv traukia MB, bet norėčiau E klasės, bet 10k kloti už mašiną būnant jaunam nesinori big_smile ką manote apie W204? gal kas turi? kokie minusai? čia būtų vs bmw e60 , nes įdėti panašiai noriu į mašiną.

Kaip suprantu nori paskutinius atiduoti uz masina. Patarciau pasilikti pinigu remontams ir pirkti kuo pilnesnes komplektacijos, nes po to bus sunku parduoti. Menesius stoves skelbime. Cia is patirties sakau.

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#14275 2018-09-02 14:22

Re: Automobiliai/ Motociklai

su bmw 1.8 tai gal ir galima ant ledo lauziant posuki 3ciu prasukt, ne bendrai 3ciu nelabai, antras gal arciau tiesos

Paskutinį kartą taisė Vegitas (2018-09-02 14:23)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net